RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Russisk Mesterskap - Menn - 50 km - 2021


Annonse

Resultater Russisk Mesterskap

4. april 2021

Tyumen / Tjumen - Russland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - 50 KM - FELLESSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
16SEMIKOV Ilia1993RUS2:23:12.20.0020.30
222SHEMIAKIN Alexey1989RUS2:23:22.9+10.722.04
313SOBAKAREV Andrey1996RUS2:24:26.0+1:13.832.32
411SANNIKOV Ilja1992RUS2:24:26.3+1:14.132.37
510GLAVATSKIKH Konstantin1985RUS2:24:28.7+1:16.532.76
68GREBENKO Alexander1994RUS2:25:15.3+2:03.140.36
737SAFIULLIN Rifat1991RUS2:25:28.6+2:16.442.52
82TIMASHOV Anton1996RUS2:25:29.7+2:17.542.70
915BESSMERTNYKH Alexander1986RUS2:25:32.5+2:20.343.16
101NIKOLAEV Artem1991RUS2:26:09.8+2:57.649.24
1114FELLER Andrey1988RUS2:27:30.2+4:18.062.34
123POROSHKIN Ilia1995RUS2:27:31.1+4:18.962.48
1326BYKOV Anton1998RUS2:29:01.1+5:48.977.15
1434SHAYKHELISLAMOV Marsel1999RUS2:29:20.7+6:08.580.34
1527MALAFIEV Andrey1992RUS2:30:01.7+6:49.587.02
169VECHKANOV Vladislav1997RUS2:30:33.4+7:21.292.19
1738DERYABOV Roman2000RUS2:31:09.5+7:57.398.07
1832VAKHRUSHEV Evgeniy1995RUS2:31:22.0+8:09.8100.11
1931UTKIN Alexander1986RUS2:31:22.5+8:10.3100.19
2018KONDRASHOV Dmitriy1994RUS2:31:25.9+8:13.7100.74
2125JAPAROV Dmitriy1986RUS2:31:31.0+8:18.8101.57
2242DEMENTIEV Eugeniy1983RUS2:31:48.4+8:36.2104.41
2323MALYSHEV Artem1998RUS2:31:57.5+8:45.3105.89
2424KATAEV Denis1992RUS2:32:11.3+8:59.1108.14
2529CHERNOUSOV Alexey1984RUS2:32:52.8+9:40.6114.90
2643BAIBORODOV Evgeniy1990RUS2:33:35.5+10:23.3121.86
2730KURBATOV Iliya1999RUS2:33:48.7+10:36.5124.01
2839SAZONOV Stepan2001RUS2:33:51.8+10:39.6124.52
2936BELOSLUDTSEV Pavel1996RUS2:34:01.3+10:49.1126.06
3028EGOROV Nikita1998RUS2:34:53.0+11:40.8134.49

3135VICHUZHANIN Kirill1992RUS2:35:26.7+12:14.5139.98
3240MORILOV Nikolay1986RUS2:35:27.9+12:15.7140.17
3319ZAKIROV Ilnaz1993RUS2:35:45.3+12:33.1143.01
3433ZUBKOV Alexey1995RUS2:36:44.8+13:32.6152.70
3545MATVEEV Grigoriy1999RUS2:39:48.3+16:36.1182.60
3646SYSOLYATIN Maxim1998RUS2:43:10.8+19:58.6215.60
3748PETROV Artur1992RUS2:45:41.2+22:29.0240.10
3844VASILIEV Artem2000RUS2:46:11.5+22:59.3245.04
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
12FROLOV Vladimir1994RUS
20VIKULIN Pavel1989RUS
21KOVALEV Maxim1989RUS
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
4CHERVOTKIN Alexey1995RUS
5BELOV Evgeniy1990RUS
7ZUBTSOV Maxim1995RUS
16SINGOPIN Nikita1995RUS
17KUZNETSOV Andrey2000RUS
41PARFENOV Andrey1987RUS
47KARKIN Vladimir1988RUS
49ARLAKOV Iliya1999RUS
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse