Resultater Majavassrennet 2003



 

Plass K4 Idr.lag / Forening År Tid Etter
1 Beate Breivik Spillum IL 3 01:03:09  
           
  K6        
1 Berit Vesterbekkmo Hovin IL 6 01:07:18  
           
  M 1        
1 Even Husby Grane IL 6 01:01:10  
           
  M 3        
1 Jan Olav Smalås Skorovass IL 6 00:57:51  
2 Nils Andre Reinfjord Sømna IL 9 00:58:37 00:46
           
  M 5        
1 Even Hagen Hattfjelldal 8 00:58:41  
2 Kjell Varem Mosjøen IL 1 01:00:48 02:07
3 Bengt Skyttberg ØSK 0 01:01:12 02:31
4 Rubert Simonsen Landøns IF 0 01:07:04 08:23
5 Sten Vikestad IL Kula 5 01:09:16 10:35
6 Stig Vikestad IL Kula 5 01:12:08 13:27
           
  M6        
1 Torstein Bjørhusdal Elva/Namsskogan 17 00:55:22  
2 Øyvind Bjørkås Røsvatn IL 6 01:06:34 11:12

 

  M 7        
1 John Drevland Hilstad 7 01:11:04  
           
Plass M8 Idr.lag / Forening År Tid Etter
1 Jarle Thonstad Heimdal 5 00:58:40  
2 Terje Husvik Otterøy IL 13 01:21:16 22:36
           
  M9        
1 Stein Sivertsen Leirådal 3 01:04:31  
2 Einar Lindberg Valnesfjord 3 01:05:57 01:26
3 Otto Simskar Grane IL 7 01:07:01 02:30
4 Dan Vollan Susendal 13 01:07:16 02:45
5 Asbjørn Turmo Olderskog 20 01:09:59 05:28
6 Eystein Viken Vikvarvet 0 01:10:37 06:06
7 Kjell Heggstad Leirådal IL 3 01:12:01 07:30
8 Gunnar K. Hagerupsen Overhalla IL 0 01:20:46 16:15
           
  M 10        
1 Arve Lindstrøm Malm 10 01:05:57  
2 Birger Hanem Hattfjelldal IL 0 01:09:30 03:33
3 Bernt Ryggvik Frosta 5 01:09:59 04:02
4 Yngvar Lindberg Valnesfjord 0 01:12:43 06:46
5 Oddvar Strøm Tunnsjø 3 01:17:21 11:24
6 Oddbjørn Alstadsæter Fauske 0 01:18:22 12:25
           
  M 11        
1 Asbjørn S. Bjørhusdal Elva/Namsskogan 21 01:11:28  
2 Magne Myren Harpefoss 1 01:17:45 06:17
3 Kristen Øie Overhalla 2 02:13:15 01:01:47

 

Trimklasse
         
Startnr   Navn Adresse / Lag Antall år
120   Sissel Rabben Mosjøen 3
121   Norvald Hagfors Mosjøen 19
122   Tor Arne Hagfors Mosjøen 4
123   Ole Klingen Elva/Namsskogan 20
124   Jan Ove Klingen Elva/Namsskogan 20
125   Lolly Fagerli Grane IL 20
126   Ove Vollan Skorovass 21
127   Kitty Paulsen Skorovass 19
128   Gerd Amdal Trones 18
129   Norvald Amdal Trones 21
130   Per Fagerli Grane IL 3
131   Håkon Husby Grane IL 4
132   Kjell Hansen Brønnøysund 3
133   Kari Bratsvedal Grane IL 1
134   Tor Vidar Hågensen Grane IL 1
135   Tor Arne Hågensen Grane IL 1
136   Bjørn Rønning Mosjøen 0
137   Lalaine Zosa Mosjøen 0
138   Andreas Rønning Mosjøen 0
139   Sivert Rønning Mosjøen 0
140   Ronny Stene Grane IL 0
141   Steffen Bech Stene Grane IL 0
142   Einar Bekkevold Grane IL 11
143   Vegar Bekkevold Grane IL 4
144   Karoline Bekkevold Grane IL 4
145   Elise Bekkevold Grane IL 2
146   Anne Cathrine Bekkevold Grane IL 11
Paul Mulvik Namsskogan 13

 

155   Håkon Dalby Harran 14
         
156   Anny Olsen Svenningdal 2
157   Karlot Elvetun Trofors Skilag 17
158   Finn Stifjell Skorovass 15
159   Åse Grane Grane IL 1
160   Christer Grane Grane IL 1
161   Jan Olsen Grane IL 1
162   Lars Moheim Grane IL 3
163   Frode Moheim Grane IL 5
164   Gunvor Ludvigsen Svenningdal 12
165   Håkon Sveli Halsøy 0
166   Tor Arne Sveli Halsøy 11
167   Per Brekkvassmo Elva/Namsskogan 21
168   Torun Richardsen Trofors Skilag  
169   Paula Olsen Fiplingdal IL  
170   Magnus Hals MIL 12
171   Birger Varvatn Hattfjelldal IL 21
172   Karl W. Aakervik Røssvatn IL 9
173   Kjell Langlien Mosjøen 19
174   Jorid Nilsen Fiplingdal IL  
175   Unni Heggstad Fiplingdal IL  
176   Martin Bekkevold Grane IL 2
177   Thomas Bekkevold Grane IL 3
178   Ann Hege Lien Grane IL 10
179   Agnar Vollan Elva/Namsskogan 11
180   Kjell Nordlund Grane IL 13
181   Geir Rustad Hattfjelldal IL  
182   Synnøve Steinrem Grane IL  
183   Isabella Pedersen Fiplingdal IL 1
184   Sabrina Pedersen Fiplingdal IL 1
185   Nikolai Pedersen Fiplingdal IL 1
186   Sheila Pedersen Fiplingdal IL 1
187   Jan Andersen Dønna 1
188   Petter Olsen Grane IL 20
189   Jarl Ove Fagerli Olderskog 0
190   Solgunn Arnes Hilstad 11
191   Geir Arne Johansen Hilstad 2
192   Gunnhild N.Drevland Hilstad 2
193   Bjørnar Elvenes Søfting 3
194   Eli Ulstad Stålkam. 0
195   Gunell Bjørhusdal Elva/Namsskogan 20
196   Johanne Bjørhusdal Elva/Namsskogan 0
         
197   Janne Bjørhusdal Elva/Namsskogan 10
198   Martin Bjørhusdal Elva/Namsskogan 0
199   Bjørg Bjørhusdal Elva/Namsskogan 15
200   Paul Soli Stålkam. 13
201   Jan Ivar Fløtnes Olderskog 0
202   Kjell Arne Aakvik Olderskog 8
203   Åshild Olsen Majavatn 9

 

204   Bjørn Lamo Grane IL  
205   Edgar Bogfjellmo Mosjøen 5
206   Per Kjensli Elkem 8
207   Birger Vestermo   12
208   Helga Reitan Vestermo Hovin 0
209   Unni Bogfjellmo Grane IL 1
210   Eilif Bogfjellmo Grane IL 1
211   Ole Magnus Bogfjellmo Grane IL 2
212   Marit Ane Villmo Susil UL 8
213   Johan Rise Elkem 7
         
Antall løpere: 93    
         


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +