-->
50 min. med Petter Eliassen

Åsvangrennet 2009

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Plass   Namn Lag   Sluttid
     
 
    Jenter 8 år 2 km    
  209 Ringen Vilde Rogne il 00:13:24
  210 Veltun Silje Rogne il 00:10:06
  211 Melbybråten Eivor Rogne il 00:09:27
   
   
    Gutar 8 år    
  202 Thon Vegard Etnedal skilag 00:09:14
  204 Frøyen Åsmund Fjellblom il 00:11:23
  205 Øygard Sigurd Rogne il 00:10:56
  206 Kvam Erik Andrisson Fjellblom il 00:12:20
  207 Nyhagen Jonas Rogne il 00:11:24
         
    Jenter 9 år 2 km    
  216 Snortheimsmoen Thea Vestre Slidre il 00:08:40
  217 Øraker Lea Fjellblom il 00:10:40
         
    Gutar 9 år 2 km    
  213 Ringen Thomas Skrautvål il 00:09:41
  214 Karlsen Anders Fjellblom il 00:10:41
   
   
    Jenter 10 år 2 km    
  223 Kvam Marit Andrisdotter Fjellblom il 00:12:16
  224 Kolstadbakken Elin Rogne il 00:09:25
         
    Gutar 10 år 2 km    
  215 Fosheim Ivar Vestre Slidre il 00:09:08
  218 Biørnstad Martinius Malmøya il 00:11:45
  219 Myreng Tor Rogne il 00:08:46
  220 Almenning Jan Magne Fjellblom il 00:09:05
  221 Strand Sivert Skrautvål il 00:07:57
  222 Nyhagen Håkon Rogne il 00:07:39
         
    Jenter 11 år 2 km    
1 233 Øygard Marit Rogne il 00:07:51
2 236 Skattebo Sigrun Lunde Rogne il 00:08:58
3 234 Karlsen Mari Fjellblom il 00:09:35
4 235 Hovi Birgit Rogne il 00:09:36
         
    Gutar 11 år 2 km    
1 229 Karlsen Vebjørn Fjellblom il 00:07:16
2 228 Rye Simen Lauvhaug Skrautvål il 00:07:53
3 227 Kollstadbakken Anders Rogne il 00:08:08
4 231 Brenna Vidar Skrautvål il 00:08:13
5 226 Sæbu Vegard Skrautvål il 00:08:19
6 225 Thon Sander Etnedal il 00:08:20
7 230 Brufladt Bendik Døvre Skrautvål il 00:08:22
   
   
    Jenter 12 år 2 km    
1 243 Lie Kristin Øystre Slidre il 00:07:09
2 242 Bolstad Line Lokreim Øystre Slidre il 00:07:27
3 244 Ringen Kamilla Rogne il 00:08:08
   
   
    Gutar 12 år 2 km    
1 240 Gulbrandsen Håkon Tallhaug Øystre Slidre il 00:06:25
2 238 Myreng Jørgen Rogne il 00:07:18
3 241 Wangensteen Ivar Fjellblom il 00:07:53
4 239 Kvam Jørgen Andrisson Fjellblom il 00:09:02
         
    Jenter 13 år 3 km    
1 255 Strand Monica Rogne il 00:10:22
2 256 Brenna Inger Skrautvål il 00:10:37
3 254 Øystuen Gina Etnedal skilag 00:11:36
         
    Gutar 13 år 3 km    
1 247 Øygard Harald Rogne il 00:09:07
2 246 Veltun Sindre Rogne il 00:09:12
3 250 Bolstad Sindre Lokreim Øystre Slidre il 00:09:33
4 252 Flaget Vetle Ulrichsen Hemsedal il 00:09:47
5 249 Sæbu Erlend Skrautvål il 00:09:53
6 248 Wangensteen Sander Fjellblom il 00:10:01
7 253 Ringen Eivind Skrautvål il 00:11:26
   
   
    Jenter 14 år 3 km    
1 263 Eide Hilde Øystre Slidre il 00:09:14
2 265 Tvenge Synne Marie Skrautvål il 00:09:46
3 264 Kjeldsen Jannike Fjellblom il 00:09:53
4 262 Jordheim Guro Hemsedal il 00:09:54
   
   
    Gutar 14 år 3 km    
1 261 Jordheim Ola Hemsedal il 00:09:10
2 260 Gulbrandsen Sigurd Tallhaug Øystre Slidre il 00:09:34
   
   
    Jenter 15 år 5 km    
1 267 Snortheimsmoen Hege Vestre Slidre il 00:15:49
   
   
    Jenter 16 år 5 km    
1 271 Sandsengen Siri Rogne il 00:15:00
2 270 Mestvedthagen Marte Hemsedal il 00:15:27
         
    Menn 17 år 6 km    
1 274 Fosheim Eivind Knutsson Vestre Slidre il 00:26:59
2 276 Karlsen Steinar Fjellblom il 00:27:39
3 273 Hestad Simen Fjellblom il 00:28:48
4 275 Haugen Tore Gjevre Fjellblom il 00:31:49
   
   
    Menn 18 år 10 km    
1 278 Wangensteen Ole Gunnar Fjellblom il 00:26:37
2 277 Stensrud Anders Berg Hedalen il 00:29:03
3 279 Kjeldsen Kasper Fjellblom il 00:29:05
   
   
    Damer 40-44 år 5 km    
1 266 Wigernæs Ine Lyn Ski 00:15:04
         
    Menn 19-20 år 10 km    
1 280 Ulven Olav Vestre Slidre il 00:30:13
         
    Menn 30-34 år 10 km    
1 281 Nordås Tor Øystre Slidre il 00:29:52
         
    Menn 35-39 år 10 km    
1 282 Parthaugen Morten Torpa Ski 00:33:29
   

 
    Menn 40-44 år 10 km
 
1 283 Gulbrandsen Rolf Kjetil Øystre Slidre il 00:27:52
         
    Menn 45-49 år 10 km
 
1 284 Karlsen Terje Fjellblom il 00:28:48
2 285 Fosheim Eivind Vestre Slidre il 00:28:50
   
   
    Menn 55-59 år 10 km    
1 288 Johansen Erik Øystre Slidre il 00:28:40
   
   
    Menn 50-54 år 10 km    
1 287 Løksa Ernst Øystre Slidre il 00:30:40
2 286 Flatmo Sverre Vestre Slidre il 00:30:56
   
   
    Menn 65-69 år 10 km    
1 290 Karlsen Svein Fjellblom il 00:36:34
         
    Menn 70-74 år 10 km    
1 291 Fosheim Ola Vestre Slidre il 00:32:59


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut