NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: Oppstad Ruller'n| BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| SKIPLUKKER'N SVARER
Alexey Poltoranin ute på 15 km under verdenscupen i Lahti 2013. Foto: Laiho/NordicFocus.

Alexey Poltoranin ute på 15 km under verdenscupen i Lahti 2013. Foto: Laiho/NordicFocus.

Alexey Poltoranin leder Birken ved Skramstadsetra

Alexey Poltoranin fra Kasakhstan er i føringen ved Skramstadsetra etter 9 av 54 kilometer. Her er alle tidene for herrenes elitegruppe:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!

Uleselig tekst

Passering for Menn Elite ved Skramstadsetra i Birkebeinerrennet - 19. mars 2016.

Uoffisielt
Menn Elite

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 168 Alexey  Poltoranin Team Poltoranin 30:01
2 33 Lukas Bauer Team PIONEER Investments - Craft 30:02
2 1 Petter Eliassen Team LeasePlan Go 30:02
2 172 Sjur Røthe Voss IL 30:02
5 5 Morten Eide Pedersen Team Exspirit 30:03
6 12 Daniel Richardsson Team Exspirit 30:04
7 10 Anders Mølmen Høst Team LeasePlan Go 30:05
8 2 Tord Asle Gjerdalen Team Santander 30:06
8 24 Øyvind Moen Fjeld Team Santander 30:06
8 3 Anders Aukland Team Santander 30:06
11 17 Fredrik Byström Lager 157 Ski Team 30:07
12 31 Markus Ottosson Lager 157 Ski Team 30:08
12 19 Bill Impola Team Exspirit 30:08
12 150 Andrew Musgrave Team LeasePlan Go 30:08
15 16 Andreas Nygaard Team Santander 30:09
15 29 Snorri Einarsson Team Santander 30:09
15 36 Valerio Leccardi TEAM XCALIBUR LILL SPORT 30:09
15 13 Christoffer Callesen Team LeasePlan Go 30:09
19 11 Stian Hoelgaard Team LeasePlan Go 30:10
20 117 Vebjørn Hegdal LarvikSki 30:11
20 28 Anders Södergren Team Exspirit 30:11
20 7 Stanislav Rezac Silvini Madshus Team 30:11
23 85 Magnus Bøe Fossum IF / Team Brillechille 30:12
23 18 Kjetil Hagtvedt Dammen Team LeasePlan Go 30:12
23 105 Pål Golberg Gol Il 30:12
26 14 Jørgen Aukland Team Santander 30:13
26 167 Oscar Persson Outnorth Ski team 30:13
26 20 Bruno Debertolis TEAM XCALIBUR LILL SPORT 30:13
29 94 Gustav Eriksson Lager 157 Ski Team 30:14
29 4 John Kristian Dahl Team United Bakeries 30:14
29 199 Torgeir Skare Thygesen Team LeasePlan Go 30:14
32 34 Petr Novak Team PIONEER Investments - Craft 30:15
32 6 Johan Kjølstad Team United Bakeries 30:15
34 190 Lars Suther IFK Mora Skidklubb 30:16
34 156 Iivo Niskanen Team Santander 30:16
36 21 Audun Laugaland Lager 157 Ski Team 30:17
37 23 Marcus Johansson Lager 157 Ski Team 30:18
37 27 Vetle Thyli Team United Bakeries 30:18
39 230 Ville Nousiainen Team Peltonen 30:26
39 128 Alexis Jeannerod Team Nordique Crédit Agricole Franche-Comté 30:26
41 229 Mikael Gunnulfsen Ørn, IF - Ski 30:30
42 40 Rikard Tynell Team Tynell 30:43
43 207 Rune Malo Ødegård Molde og Omegn IF/Team Synnfjell 30:44
44 22 Jörgen Brink Lager 157 Ski Team 30:53
45 100 Sondre Fossli Hokksund IL 30:54
45 197 Joar Andreas Thele Lyn Ski 30:54
47 26 Erik Melin Söderström Team Udéns Ski 31:18
47 213 Karstein Johaug Gran IL 31:18
49 198 Halvor Korbøl Thoner Slåstad IL 31:19
49 35 Klas Nilsson Pelagia/Northsport.se Ski Team 31:19
51 15 Jerry Ahrlin Team Tynell 31:20
51 173 Andreas Sauge Nes Ski/Team Synnfjell 31:20
53 158 Erlend Moian Nydal Asker Skiklubb 31:21
53 75 Fredrik Ole Oldereid Andersen Lyn Ski 31:21
55 196 Håvard Taugbøl Lillehammer Skiklub 31:22
56 185 Mattis Stenshagen Follebu Skiklubb 31:29
57 154 Eirik Mysen Team Veidekke Oslofjord/Oseberg Skilag 31:33
57 47 Martti Himma TEAM XCALIBUR LILL SPORT 31:33
57 130 Vetle Juliussen Lyn Ski 31:33
57 174 Sindre Skar Bærums Verk IF 31:33
61 147 Runar Skaug Mathisen Vinje il/Team Synnfjell 31:34
62 43 Florian  Rohde Team Like2Skike 31:39
63 107 Sondre Grønvold Lyn Ski 31:49
64 192 Torleif Syrstad Lundamo IL 31:50
65 169 Arne Post Team United Bakeries 31:57
66 80 Magnus Bleken Team Sport1 Lillehammer 31:58
66 50 Loris Frasnelli Team Futura Robinsonpetshop 31:58
68 90 Svein Halvor Dahl IL Skarphedin/Team Synnfjell 32:08
69 84 Erik Bøe Lyn Ski 32:09
70 202 Per-Christian Lysaker Torgersrud Team Parkettpartner 32:10
71 180 Kasper Stadaas IL Heming/Milsluker'n Sport 32:16
71 175 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner/Åslia Skilag 32:16
71 245 Henrik L'abée-Lund   32:16
74 86 Torjus Børsheim Ulvik IL/Team Jobzone 32:29
75 32 Kalle Gräfnings Team Skistart.com 32:30
76 145 Jørgen Lippert trøsken il/NTG Geilo 32:32
77 187 Petter Stokkeland Tistedalen Fl 32:33
78 234 Håkon Hjelstuen Lyn Ski 32:34
79 215 Martin Riseth Byåsen IL 32:35
80 51 Andreas Holmberg IFK Mora Skidklubb 32:43
81 182 Adam Steen Axa SC 32:44
81 164 Geir Ludvig Aasen Ouren Madshus 32:44
81 214 Gjermund Nilsen Gran IL/Team Hadeland 32:44
84 73 Thomas Alsgaard Team LeasePlan Go 32:45
85 38 Algo Kärp Team PIONEER Investments - Craft 32:46
85 104 Thomas Gjestrumbakken Team Parkettpartner 32:46
87 115 John Christian Deighan Hanssen Asker Skiklubb 32:57
88 106 Kristian Græsli Hamar Skiklubb 33:04
88 113 Sondre  Handeland Sauda IL 33:04
90 109 Lars Habostad Superski/Heming 33:25
91 226 Jonas Nielsen Team Oslo Sportslager 33:28
92 240 Jonas Udjus Frorud Lyn Ski 33:29
92 212 Espen Honganvik Holen Magnor UL 33:29
94 221 André Haugsbø Gaular IL 33:30
94 157 Simen Engebretsen Nordli Team Parkettpartner / Vang Skiløperforening 33:30
96 77 Espen Aronsveen Lyn Ski 33:31
96 183 Jonatan Steen   33:31
96 99 Sindre Folkvord Lillehammer Skiklub 33:31
99 211 Sjur Obrestad Gabrielsen Sandnes IL 33:32
99 37 Riccardo Mich Team Futura Robinsonpetshop 33:32
101 98 Ingvar Folkvord Lillehammer Skiklub 33:33
101 235 Amund Hoel Frogner IL 33:33
101 46 Andrey Tyuterev Team Mass Sport 33:33
101 141 Eivind Romberg Kvaale Høydalsmo IL/Team Synnfjell 33:33
101 25 Jimmie Johnsson Team Exspirit 33:33
106 210 Anders Fiskvik Tynset IF 33:34
106 162 Henning Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 33:34
106 176 Øystein Slettemeås   33:34
109 231 Peter Andersen Lillehammer Skiklub - Ski 33:35
110 54 Robin Frost Team Like2Skike 33:46
111 144 Ole-Martin Lid Lillehammer SK 34:00
112 146 Ronnie Löf Högbo GIF 34:01
113 126 Bob Impola SK Bore 34:02
113 225 Petter Kaarby Nydalens SK 34:02
115 136 Kristian A. Kjonerud Lillehammer Skiklub / Team Synnfjell 34:03
116 93 Ole-Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 34:05
117 103 Marius Geving Byåsen IL/DNB 34:08
117 163 Oddvin Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 34:08
119 159 Håvard Nygaard Team Bjørn Myhre Sport 34:09
119 74 Jonas Amundsen Nes Ski 34:09
121 76 Eirik Sørgård Anderssen Lillomarka skiklubb / NTG-G / Team Brillechille 34:18
122 206 Erling Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL 34:21
123 111 Kristian Riseth Hammer Skanska Aktiv / Børsa IL 34:22
124 44 Linus Larsson Team Skistart.com 34:23
124 193 Lars Sørensen Rustad IL 34:23
126 119 Runar Hermo Hammerfest skiklubb 34:24
126 81 Rasmus Blom Outnorth Ski team 34:24
128 224 Ola Erling Korbøl Sport 1 Superstore Hamar 34:25
129 92 Gaute Eriksen IL ROS 34:26
129 216 David Støre Jutul IL / Bull Ski & Kajakk 34:26
131 151 Christian Melsom Myhre Milsluker'n Sport 34:28
132 131 Anders Kampenhøy Team Parkettpartner/Furnes Skiløperforening 34:37
133 108 Fredrik Grøvdal Lyn Ski 34:38
134 232 Eirik Asdøl Bærumsverk IF 34:39
135 140 Patrick Fossum Kristoffersen Norcem/Leca/Bygg.no 34:43
135 184 Tore Stengrundet Team Sport 1 Sentrum Sport Trysil 34:43
137 201 Sebastian Torgersen NTNUI 34:44
138 205 Øyvind Viken Team Parkettpartner. Åsmarka il. 34:47
139 204 Kjetil Tyrom Team Parkettpartner 34:49
140 149 Ole Christian Mork Milsluker'n Sport 34:51
140 122 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 34:51
142 195 Vebjørn Tandberg Kjelsås IL - langrenn 34:55
142 171 Ivar Andre Ryttervold Frogner IL ski 34:55
144 203 Ola Kristoffer Tosterud Nes Ski 35:01
145 133 Aleksander Morsund Karlsen Lier IL/Meråker VGS 35:04
146 188 Geir Strandbakke Team sport1 lillehammer / Lillehammer skiklu 35:09
146 138 Vegard Kjølhamar Fossum IF / Bull Ski og Kajakk 35:09
148 218 Christian Berge Foyn NTNUI Langrenn 35:11
149 121 Sigurd Sollien Hulbak   35:12
150 220 Anders Gullhav Team Oslo Sportslager 35:14
150 125 Harald Ihlebæk Bækkelagets SK 35:14
152 137 Henrik Kjærnsli Lillehammer Skiklub 35:15
152 116 Knut Anders Hatlen Stranda IL 35:15
154 124 Vidar Igeltjørn Team Synnfjell 35:16
155 3933 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL/Team Synnfjell 35:17
156 208 Kristen Aaby Team Bjørn Myhre Sport 35:18
157 120 Tore Ruud Hofstad Handelsbanken BIL/Team ParkettPartner 35:24
157 91 Lars Engseth NTNUI 35:24
159 170 Bjørn Robstad Moelven il/Team Parkettpartner 35:37
160 118 Marius Borge Heir NTNUI 35:39
161 228 Ole Jakob Ness Team Oslo Sportslager 35:40
162 48 Pasi Vuori Team Peltonen 35:43
163 223 Audun Formo Hay Team Oslo Sportslager 35:45
164 222 Erlend Haugstad Team SkiClub 35:50
165 143 Johan Landrø Vestbyen IL 35:51
166 132 Johan Kanto IK Stern 35:54
167 178 Fred Anders Solbakken Harstad 36:01
168 227 Amund Owren Team Synnfjell 36:09
169 110 Anders Haga Åsen IL 36:11
170 79 Anders Engene Bjåland Gol Il 36:12
170 83 Øystein Bråta Active Brands 36:12
172 233 Henrik Sollie Team Oslo Sportslager 36:14
173 127 Sergey Ivanov   36:16
174 191 Stian Svendby Lyn Ski/Team Milslukern 36:19
175 177 Atle Smenes Rustad IL 36:24
176 45 Mats Breda Sande SK/Team Synnfjell 36:30
177 87 Gunnar Bøthun Team Skigo 36:33
178 160 Alexander Nyheim Tomrefjord IL 36:34
179 134 Anders Karlsen Nesodden IF 37:08
180 236 Marcus Syversen   37:27
181 95 Erik Fagerholt Orkdal IL/Team Knyken 37:30
182 166 Marek Pazdersky Silvini Madshus Team 37:31
182 219 Morten Grøan Team Oslo Sportslager 37:31
184 237 Stian Storsveen   38:12
185 161 Terje Nyland Leeds United 38:56
186 78 Fredrik Bergsjø Søndre Høland IUL 41:03
187 238 Erling Jevne   1:05:27

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus