Alle resultatene fra Veldre

Her finner du alle resultatene fra søndagens fristil-øvelser på Veldre.
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Gutter 16-17 år 10 km fristil

1 Eirik Kurland Olsen 25:05,8 NTG/ ROS, IL 12:22,1 12:43,7

2 Eirik Sæves 25:31,3 NTG/ Gjerdrum IL 00:25,5 12:27,6 13:03,7

3 Tore Martin Søbak Gundersen 25:45,3 Vang Skiløperforening 00:39,5 12:38,3 13:07,0

4 Harald Berge 25:47,2 Fossum IF 00:41,4 12:43,1 13:04,1

5 Bjørnar Larsen 25:47,4 Vindafjord IL 00:41,6 12:42,4 13:05,0

6 Tomas Moen 25:59,9 Sør-Fron IL 00:54,1 12:40,1 13:19,8

7 Jacob Ziesler 26:09,4 NTG/ Sandnes IL 01:03,6 12:52,6 13:16,8

8 Per Erik Mork 26:12,5 NTG/ Lillehammer 01:06,7 12:43,8 13:28,7

9 Eivind Flugstad Østberg 26:19,3 Gjøvik Skiklubb 01:13,5 12:56,1 13:23,2

10 Martin Andersen 26:19,4 Engerdal SP.kl. 01:13,6 12:46,9 13:32,5

11 Vegard Karlstrøm 26:29,0 NNS/ Burfjord IL 01:23,2 13:03,8 13:25,2

12 Daniel Myrmæl Helgestad 26:30,0 Fossum IF 01:24,2 13:15,3 13:14,7

13 Hallvard Moian Nydal 26:35,0 Asker Skiklubb 01:29,2 13:01,2 13:33,8

14 Didrik Smith 26:37,4 Fossum IF 01:31,6 13:08,8 13:28,6

15 Jesper Østensen 26:40,1 Fossum IF 01:34,3 13:09,4 13:30,7

16 Sjur Røthe 26:43,7 Voss IL 01:37,9 13:03,2 13:40,5

17 Andre Botnen 26:45,7 Røldal IL 01:39,9 13:11,9 13:33,8

18 Kristian Sørlund 26:48,6 Mesnali Skilag 01:42,8 13:19,3 13:29,3

19 Joachim Jacobsen 26:49,4 Bækkelagets SPK 01:43,6 13:06,9 13:42,5

20 Glenn Jørgensen 26:53,0 Herkules Ski 01:47,2 13:06,8 13:46,2

21 Ole Rønning 26:56,2 MVS/ Ronglan IL 01:50,4 13:09,4 13:46,8

22 Øyvind Moen Fjeld 26:59,5 Kjelsås IL 01:53,7 13:08,0 13:51,5

23 Magne Dæhli 27:03,8 Nordbygda Ski 01:58,0 13:13,6 13:50,2

24 Fredrik Saxebøl 27:09,9 Drøbak-Frogn IL 02:04,1 13:13,9 13:56,0

25 Simen Andreas Sveen 27:12,9 Ring IL 02:07,1 13:18,1 13:54,8

26 Øyvind Watterdal 27:14,7 Nøtterøy IF 02:08,9 13:10,7 14:04,0

27 Per Kristian Nygård 27:19,5 Vestre Spone IF 02:13,7 13:14,2 14:05,3

28 Eirik L. Landheim 27:25,0 Tynset IF 02:19,2 13:38,9 13:46,1

29 Petter André Besseberg 27:28,2 Birkebeineren, IF 02:22,4 13:30,4 13:57,8

30 Ole Lund 27:28,5 Henning Skilag 02:22,7 13:17,9 14:10,6

31 Peder Kjærnli 27:34,2 Nes Ski 02:28,4 13:19,1 14:15,1

32 Tor Håkon Hellebostad 27:37,1 NTG/ Nesodden IF 02:31,3 13:28,5 14:08,6

33 Simon Grøterud 27:44,0 Drøbak-Frogn IL 02:38,2 13:44,2 13:59,8

34 Even Vardenær Lunder 27:52,2 Gjøvik Skiklubb 02:46,4 13:40,2 14:12,0

35 Christer Storrønning 27:55,6 MVS/ Ålen IL 02:49,8 13:27,7 14:27,9

36 Thomas Borge 27:56,6 NTG/ Lier IL 02:50,8 13:42,6 14:14,0

37 Sindre Wiig Nordby 28:00,4 Njård 02:54,6 13:23,7 14:36,7

38 Jo Vegard Hilmo 28:00,7 Tydal IL 02:54,9 13:45,1 14:15,6

39 Lars Gudim 28:00,8 Gjøvik Skiklubb 02:55,0 13:50,4 14:10,4

40 Johan Noraker Nossen 28:04,6 NTG/ Drøbak-Frogn IL 02:58,8 13:45,5 14:19,1

41 Sindre Prestmo Larsen 28:05,7 Ringkollen Skiklubb 02:59,9 13:45,8 14:19,9

42 Aleksander Svien 28:11,4 Heming, IL 03:05,6 13:33,2 14:38,2

43 Stian S. Jelstad 28:11,7 Vikersund IF 03:05,9 13:52,4 14:19,3

44 Kim-Andre Støvset 28:11,8 NTG/ Skjerstad IL 03:06,0 13:33,0 14:38,8

45 Christian Skjerping Madsen 28:14,6 Herkules Ski 03:08,8 13:57,7 14:16,9

46 Simen Furnes 28:18,6 Asker Skiklubb 03:12,8 14:00,9 14:17,7

47 Vegard Raaum 28:23,4 Gjøvik Skiklubb 03:17,6 13:57,4 14:26,0

48 Tarje Abelsen 28:36,0 Lillehammer Skiklub 03:30,2 13:58,8 14:37,2

49 Morten Vingli Odsæter 28:39,5 Lillehammer Skiklub 03:33,7 14:14,0 14:25,5

50 Øystein Hoel 28:43,0 Nor, IL 03:37,2 13:39,1 15:03,9

51 Asbjørn Ellefsen Persen 28:45,3 Vang Skiløperforening 03:39,5 14:00,6 14:44,7

52 Daniel Elje 28:50,1 Vind IL 03:44,3 13:52,4 14:57,7

53 Simen Smiseth 28:56,7 Hommelvik IL 03:50,9 14:09,0 14:47,7

54 Vegard Skjoldli 29:00,7 Bulken IL 03:54,9 14:09,8 14:50,9

54 Hans Kristian Dyste Leirdal 29:00,7 Kolbukameratene, IL 03:54,9 13:54,6 15:06,1

56 Martin Myrold 29:05,0 Fossum IF 03:59,2 14:13,4 14:51,6

57 Torjus Børsheim 29:07,7 Ulvik IL 04:01,9 13:36,9 15:30,8

58 Jan Martin Smørdal 29:09,7 NTG/ Haugen IL 04:03,9 13:52,1 15:17,6

59 Baard Erik Haugen 29:10,6 Rustad IL 04:04,8 14:02,1 15:08,5

60 Rolf Inge Odden 29:21,6 Os IL 04:15,8 14:18,9 15:02,7

61 Jonas Berglund Aalberg 29:33,8 Asker Skiklubb 04:28,0 14:22,3 15:11,5

62 Sondre Sheldon 29:35,2 NTG/ Geilo IL 04:29,4 14:30,0 15:05,2

63 Simon Grøndahl 29:35,4 Rælingen Skiklubb 04:29,6 14:23,1 15:12,3

64 Vegard Råen 29:41,5 Krødsherad IL 04:35,7 14:31,0 15:10,5

65 Lars Erik Strandvik 29:52,2 Varde IL 04:46,4 14:10,5 15:41,7

66 Ronny Henningsen Sørensen 29:54,6 Konnerud IL 04:48,8 14:15,0 15:39,6

67 Håkon Foss Liverud 30:00,8 Heming, IL 04:55,0 14:43,6 15:17,2

68 Håvard Kroglund 30:01,2 Vang Skiløperforening 04:55,4 14:37,8 15:23,4

69 Petter Riise Thorstad 30:12,2 Biri IL 05:06,4 14:33,4 15:38,8

70 Christian L Røstad Harto 30:23,7 Fossum IF 05:17,9 14:49,7 15:34,0

71 Thor Keistian Skottene 30:57,1 Gjøvik Skiklubb 05:51,3 14:44,2 16:12,9

72 Åsmund Lindvik Råbøl 31:07,5 Søre Ål IL 06:01,7 15:03,0 16:04,5

73 Simen Bækken 31:40,1 Hemsedal IL 06:34,3 14:39,9 17:00,2

74 Eirik Gullord 32:57,9 Biri IL 07:52,1 15:52,0 17:05,9

75 Karsten Kopland 33:07,7 Vikersund IF 08:01,9 16:04,2 17:03,5

76 Øyvind Heggelund 37:17,3 Nybygda IL 12:11,5 17:25,9 19:51,4

DNF Ivar Hesselberg Indby Nordbygda Ski

DNF Magnus Frodahl Ottestad IL 14:16,4

78 Antall Påmeldte: 87 Startende: 87 Premier: 6

Kvinner senior 10 km fristil

1 Anita Olsen Katnosa 27:48,8 Gran IL 13:41,0 14:07,8

2 Heli Peltonen 27:52,8 FIN 00:04,0 13:44,5 14:08,3

3 Maria Rydqvist 28:03,1 SWE 00:14,3 13:57,0 14:06,1

4 Ine Wigernæs 28:14,4 Lyn Ski 00:25,6 13:54,8 14:19,6

5 Sara Svendsen 28:19,2 Tromsø Skiklubb 00:30,4 14:04,6 14:14,6

6 Milla Saari 28:32,2 FIN 00:43,4 14:04,8 14:27,4

7 Katja Ruotsalainen 28:33,3 FIN 00:44,5 14:20,2 14:13,1

8 Hanne Pettersen 28:34,9 Tromsdalen UIL 00:46,1 14:08,6 14:26,3

9 Merete Braathen 28:36,0 Høybråten og Stovner IL 00:47,2 14:02,5 14:33,5

10 Sigrid J. Aas 28:42,0 Tverrelvdalen IL 00:53,2 14:12,1 14:29,9

11 Anna-Karin Strömstedt 28:46,8 SWE 00:58,0 14:19,4 14:27,4

12 Marjo Korander 28:49,4 FIN 01:00,6 14:12,7 14:36,7

13 Anna Ellfors 28:49,6 SWE 01:00,8 14:34,3 14:15,3

14 Laila Selbæk 28:50,0 Strindheim IL 01:01,2 14:16,0 14:34,0

15 Tove Andersen 28:51,5 Varden, IL 01:02,7 14:17,8 14:33,7

16 Ann Eli Tafjord 28:58,7 Valldal IL 01:09,9 13:53,6 15:05,1

17 Ingvild Aas 29:18,1 Østre Toten Skilag 01:29,3 14:28,7 14:49,4

18 Jenny Limby 29:19,2 SWE 01:30,4 14:34,8 14:44,4

19 Ingrid Knotten 29:22,9 Varden, IL 01:34,1 14:42,0 14:40,9

19 Mirva Rintala 29:22,9 FIN 01:34,1 14:18,1 15:04,8

21 Julia Limby 29:26,9 SWE 01:38,1 14:20,2 15:06,7

22 Ulrica Persson 29:29,7 SWE 01:40,9 14:28,6 15:01,1

23 Solfrid Braathen 29:32,2 Høybråten og Stovner IL 01:43,4 14:29,6 15:02,6

24 Mariana Handler 29:34,6 SWE 01:45,8 14:33,2 15:01,4

25 Liv-Miriam Nordtømme 29:38,3 Henning Skilag 01:49,5 14:33,9 15:04,4

26 Ellen Sandbakken 29:48,7 Skåbu-Tverrbygda IL 01:59,9 14:51,7 14:57,0

27 Ingvild Engesland 29:52,9 Lyn Ski 02:04,1 14:38,5 15:14,4

28 Susanne Nyström 30:00,2 SWE 02:11,4 14:35,9 15:24,3

29 Siri Halle 30:19,1 Lyn Ski 02:30,3 14:49,8 15:29,3

30 Agnetha Åsheim 30:23,9 Tromsø Skiklubb 02:35,1 14:48,9 15:35,0

31 Lena Jensen 30:25,2 Kilkameratene, IF 02:36,4 15:00,7 15:24,5

32 Silje Kreken Almeland 30:29,5 Strindheim IL 02:40,7 14:59,1 15:30,4

33 Lydia Weydahl 30:30,7 Høybråten og Stovner IL 02:41,9 15:13,6 15:17,1

34 Kristin Skei 30:40,4 Leksvik IL 02:51,6 15:16,1 15:24,3

35 Jorunn Øye 30:43,8 Strindheim IL 02:55,0 15:12,1 15:31,7

36 Marit Rognmo 31:06,1 Tromsø Skiklubb 03:17,3 15:17,4 15:48,7

37 Kjersti Renaas 31:22,5 Strindheim IL 03:33,7 15:15,4 16:07,1

38 Selina Gasparin 31:25,8 Varden, IL 03:37,0 15:18,6 16:07,2

39 Lena Cecilie Pedersen 31:27,9 Strindheim IL 03:39,1 15:29,0 15:58,9

40 Solveig Rueslåtten 31:54,2 Geilo IL 04:05,4 15:39,8 16:14,4

41 Kristin Hatledal 31:55,4 Markane IL 04:06,6 15:43,0 16:12,4

42 Gunn Elisabeth Ulkestad 32:10,1 Strindheim IL 04:21,3 15:52,2 16:17,9

43 Magni Solum 32:17,2 Meldal IL 04:28,4 15:40,8 16:36,4

44 Bodil Ryste 32:24,1 Strindheim IL 04:35,3 15:47,4 16:36,7

45 Ruth Sørum 32:33,2 Gran IL 04:44,4 15:51,6 16:41,6

46 Silje Nereng 32:34,1 Lillehammer Skiklub 04:45,3 16:05,7 16:28,4

47 Ragnhild Skjærli 33:44,1 Østre Toten Skilag 05:55,3 16:18,1 17:26,0

48 Aina Haugen 43:08,9 Torpa Ski 15:20,1 43:08,9

48 Antall Påmeldte: 55 Startende: 55 Premier: 6

Jenter 18-19 år 10 km fristil

1 Caroline Tangen 29:08,9 NTG/ Sjåstad/Vestre 14:24,0 14:44,9

2 Betty Ann Bjerkreim Nilsen 29:55,4 NTG/ Vestringen IL 00:46,5 14:35,9 15:19,5

3 Berthe Annette Svenkerud 30:17,1 Vang Skiløperforening 01:08,2 14:46,8 15:30,3

4 Oda Vardenær Lunder 30:23,5 Gjøvik Skiklubb 01:14,6 15:06,5 15:17,0

5 Helene Haaland 30:35,5 NOTEAM 01:26,6 15:05,2 15:30,3

6 Maria Moe Grevsgård 30:37,0 Geilo IL 01:28,1 14:56,4 15:40,6

7 Ulla Kiili 30:42,6 FIN 01:33,7 15:03,8 15:38,8

8 Kari Vikhagen Gjeitnes 30:46,1 Skåla IL 01:37,2 15:02,6 15:43,5

9 Stine Haugen 30:56,2 Rustad IL 01:47,3 15:12,4 15:43,8

10 Karoline Borgnes 31:00,0 Heming, IL 01:51,1 15:26,3 15:33,7

11 Elise Aunet Tyldum 31:07,4 Overhalla IL 01:58,5 15:17,6 15:49,8

12 Anette Brøto 31:35,0 Ringkollen Skiklubb 02:26,1 15:27,3 16:07,7

13 Irina Mariell Persson 31:55,0 Lierne Ski 02:46,1 15:29,7 16:25,3

14 Marthe Katrine Myhre 31:55,5 Gjøvik Skiklubb 02:46,6 15:32,5 16:23,0

15 Kristin Sønstegård 32:11,0 Vestringen IL 03:02,1 15:20,5 16:50,5

16 Torunn Hermansen 32:19,5 Hurdal IL 03:10,6 16:03,0 16:16,5

17 Rikke Wennevold 32:20,1 Strindheim IL 03:11,2 15:42,7 16:37,4

18 Liv Birgit Jorde 32:22,4 Gol IL 03:13,5 15:51,0 16:31,4

19 Heidi Maria Holopainen 32:31,6 NTG/ Bardufoss og 03:22,7 16:14,0 16:17,6

20 Marthe Kristine Hafsahl Karset 32:35,0 Vang Skiløperforening 03:26,1 15:57,3 16:37,7

21 Camilla Myren Døving 32:41,8 Valldal IL 03:32,9 15:55,4 16:46,4

22 Signe Moland 33:06,1 Andebu IL 03:57,2 15:50,1 17:16,0

23 Marianne Aas Krog 33:15,6 Bjerke IL 04:06,7 16:16,2 16:59,4

24 Lotte Solli 33:41,5 MVS/ Drevja IL 04:32,6 16:31,4 17:10,1

25 Elsa Gudrun Jønsdottir 33:45,6 Geilo IL 04:36,7 16:42,4 17:03,2

26 Magnhild Roe 34:03,2 Heddal IL 04:54,3 16:29,4 17:33,8

27 Nina Strømer Steira 34:20,7 Forsøk, IL 05:11,8 16:46,9 17:33,8

28 Johanne Mikkelsen 34:38,0 Byåsen IL 05:29,1 16:52,6 17:45,4

29 Ane Skjønsberg 34:58,4 Bærums Verk IF 05:49,5 16:45,2 18:13,2

30 Mari Birkelund 37:15,0 Gjerdrum IL 08:06,1 17:32,9 19:42,1

31 Ingunn Elisabeth Edstrøm 38:06,2 Rustad IL 08:57,3 18:35,8 19:30,4

31 Antall Påmeldte: 36 Startende: 36 Premier: 6

Menn senior FH Stå 5 km

1 Kjartan Haugen 14:30,5 NTG/ Nidelv IL 14:30,5

2 Andreas Hustveit 14:43,2 Vindafjord IL 00:12,7 14:43,2

3 Ragnar Sørhaug 19:09,1 Andebu IL 04:38,6 19:09,1

4 Helge Flo 19:12,5 HODR 04:42,0 19:12,5

4 Antall Påmeldte: 4 Startende: 4

Kvinner senior FH Stå 5 km

1 Tone Gravvold 18:08,5 Surnadal IL 18:08,5

2 Liv Åse Skeide 32:35,1 Lyn Ski 14:26,6 32:35,1

2 Antall Påmeldte: 2 Startende: 2

Menn senior FH Sitt 4,5 km

1 Karl Einar Henriksen 16:44,8 Trysilgutten, IL 16:44,8

2 Trygve Steinar Larsen 17:33,0 Avaldsnes IL 00:48,2 17:33,0

2 Antall Påmeldte: 4 Startende: 4

Kvinner senior FH Sitt 4,5 km

1 Ragnhild Halvorsen Myklebust 17:04,6 Veldre Ski 17:04,6

2 Hilde Merete Ingvaldsen 24:50,0 Øystre Slidre IL 07:45,4 24:50,0

2 Antall Påmeldte: 2 Startende: 2

Jenter 16 -17 år 7,5 km fristil

1 Inger Liv Bjerkreim Nilsen 19:44,1 NTG/ Vestringen IL 19:44,1

2 Marit Liland Fredriksen 19:56,7 Stokmarknes IL 00:12,6 19:56,7

3 Therese Johaug 20:00,0 Tynset IF 00:15,9 20:00,0

4 Anna Simberg 20:26,7 SWE 00:42,6 20:26,7

5 Randi Vikhagen Gjeitnes 20:42,0 MVS/ Skåla IL 00:57,9 20:42,0

6 Celine Brun-Lie 20:50,9 Njård 01:06,8 20:50,9

7 Mari K. Bruflot 20:53,2 Siljan IL 01:09,1 20:53,2

8 Marte Monrad-Hansen 21:00,7 Heming, IL 01:16,6 21:00,7

9 Laila Kveli 21:07,6 Lierne Ski 01:23,5 21:07,6

10 Eli Gjermundshaug Pedersen 21:09,9 Nybygda IL 01:25,8 21:09,9

11 Kjersti Bø 21:11,5 Klæbu IL 01:27,4 21:11,5

12 Ingeborg Dahl 21:15,5 Ringkollen Skiklubb 01:31,4 21:15,5

13 Ida Eide 21:16,1 MVS/ Øystre Slidre IL 01:32,0 21:16,1

14 Tiril Gisletun Hansen 21:23,2 Fossum IF 01:39,1 21:23,2

15 Eva Moe Grevsgård 21:42,5 NTG/ Geilo IL 01:58,4 21:42,5

16 Berit Gjelten 22:02,5 Alvdal IL 02:18,4 22:02,5

17 Silje Ekroll Jahren 22:05,9 Ullensaker Skiklubb 02:21,8 22:05,9

18 Ingrid Løvbrøtte 22:07,5 Gran IL 02:23,4 22:07,5

19 Marthe Breen 22:11,1 Bjerke IL 02:27,0 22:11,1

20 Synnøve Hindhammer 22:13,2 MVS/ Skåla IL 02:29,1 22:13,2

21 Kaja Melstrøm 22:16,9 Skarnes IL 02:32,8 22:16,9

22 Rannveig Farestveit 22:25,2 Vargar IL 02:41,1 22:25,2

23 Kamilla Borgnes 22:25,6 Heming, IL 02:41,5 22:25,6

24 Nina Smestad 22:29,8 Nordbygda Ski 02:45,7 22:29,8

25 Anniken Weber Nielsen 22:35,1 Fossum IF 02:51,0 22:35,1

26 Heidi Gryteland Holm 22:53,0 Fossum IF 03:08,9 22:53,0

27 Randi Skjeldal 22:53,8 Bulken IL 03:09,7 22:53,8

28 Mathilde Korvald Skaare 22:55,4 Njård 03:11,3 22:55,4

29 Mailene Skjølås 23:14,3 Bjerke IL 03:30,2 23:14,3

30 Charlotte Karlsen 23:32,4 Bjerke IL 03:48,3 23:32,4

31 Gry Marianne Buraas 23:39,4 NTG/ Hurdal IL 03:55,3 23:39,4

32 Anne Storslett 24:29,3 Moelven IL 04:45,2 24:29,3

33 Andrea Stranna Bergersen 24:37,3 Njård 04:53,2 24:37,3

DNF Martine Fossem Nygaard Asker Skiklubb

DNF Lone Sørlien Molstad Gjøvik Skiklubb

35 Antall Påmeldte: 42 Startende: 42 Premier: 6

Menn senior - 15 km fristil

1 Remi Andersen 34:38,1 Bækkelagets SPK 17:03,8 17:34,3

2 Geir Ludvig Aasen 34:48,5 Oddersjaa SSK 00:10,4 17:11,1 17:37,4

3 Jan Egil Andresen 35:03,9 Hamar Skiklubb 00:25,8 17:26,4 17:37,5

4 Stig Rune Kveen 35:10,4 Strindheim IL 00:32,3 17:28,8 17:41,6

5 John Anders Gaustad 35:12,8 Hamar Skiklubb 00:34,7 17:16,0 17:56,8

6 Kristian Horntvedt 35:15,3 Stokke IL 00:37,2 17:13,4 18:01,9

7 Brynjar Skjærli 35:30,6 Lillehammer Skiklub 00:52,5 17:28,9 18:01,7

8 Tord Asle Gjerdalen 35:37,6 Holeværingen, IL 00:59,5 17:28,6 18:09,0

9 Martin Johnsrud Sundby 35:37,9 Røa IL 00:59,8 17:19,3 18:18,6

10 Håvard Solbakken 35:48,8 Tromsdalen UIL 01:10,7 17:29,6 18:19,2

11 Øystein Pettersen 35:52,1 Byåsen IL 01:14,0 17:48,1 18:04,0

12 Chris Andre Jespersen 35:53,3 Korlevoll, IL 01:15,2 17:28,0 18:25,3

13 Kjetil Juul Pedersen 35:57,1 Magnor UL 01:19,0 17:42,1 18:15,0

14 Rikard Andreasson 35:58,6 SWE 01:20,5 17:29,8 18:28,8

15 Anders Eide 36:01,3 Snåsa IL 01:23,2 17:49,6 18:11,7

16 Simen Håkon Østensen 36:04,4 Fossum IF 01:26,3 17:47,2 18:17,2

17 Jørgen Aukland 36:09,1 Oseberg Skilag 01:31,0 17:42,9 18:26,2

18 Svein Tore Sinnes 36:14,6 Tonstad IL 01:36,5 17:39,7 18:34,9

19 Mats Larsson 36:17,3 SWE 01:39,2 17:39,0 18:38,3

20 Pål Bredesen 36:17,9 Byåsen IL 01:39,8 17:59,4 18:18,5

21 Ronny Jakobsen 36:24,2 Medkila SL 01:46,1 17:48,3 18:35,9

22 Magnus Jonsson 36:28,7 SWE 01:50,6 18:00,0 18:28,7

23 Martin Møller 36:30,3 Byåsen IL 01:52,2 17:53,8 18:36,5

24 Morten Eilifsen 36:35,3 Strømmen og Lillestrøm 01:57,2 18:17,9 18:17,4

25 Thomas Ramstedt 36:38,0 FIN 01:59,9 18:07,3 18:30,7

26 Arttu Hänninen 36:39,7 FIN 02:01,6 17:55,2 18:44,5

27 Øystein Solbjørg 36:41,8 Vestringen IL 02:03,7 17:37,4 19:04,4

28 Arne Post 36:42,4 Kjelsås IL 02:04,3 18:03,9 18:38,5

29 Lars Høgnes 36:45,4 Ringkollen Skiklubb 02:07,3 17:46,1 18:59,3

30 Audun Laugaland 36:47,4 Hjelm IL 02:09,3 18:09,6 18:37,8

31 Erlend Hoff 36:48,6 Kilkameratene, IF 02:10,5 17:56,3 18:52,3

32 Audun Domaas Pedersen 36:51,1 Medkila SL 02:13,0 18:02,9 18:48,2

33 Fredik Östberg 36:57,9 SWE 02:19,8 18:09,6 18:48,3

34 Krister Trondsen 36:59,1 Byåsen IL 02:21,0 18:16,5 18:42,6

35 Sam Sundberg 36:59,5 FIN 02:21,4 18:07,1 18:52,4

36 Lars Krogsveen 37:00,1 Sør-Fron IL 02:22,0 17:57,5 19:02,6

37 Johan Kjølstad 37:01,0 Skogn IL 02:22,9 18:11,4 18:49,6

38 John Stene 37:01,3 Byåsen IL 02:23,2 18:23,6 18:37,7

39 Jonas Austmo Kolstad 37:01,8 Henning Skilag 02:23,7 18:16,3 18:45,5

40 Bjarne Nes 37:03,2 Sogndal IL 02:25,1 18:06,1 18:57,1

41 Lars Bergerud 37:08,1 Ringkollen Skiklubb 02:30,0 18:13,7 18:54,4

42 Håvard Selseng 37:11,4 Sogndal IL 02:33,3 18:03,6 19:07,8

43 Thomas Wasenden 37:12,4 Vind IL 02:34,3 18:22,7 18:49,7

43 Aslak Fisketjønn 37:12,4 Morgedal IL 02:34,3 18:21,2 18:51,2

45 Rune Muller 37:15,4 Tynset IF 02:37,3 18:09,8 19:05,6

46 Øyvind Sandbakk 37:16,6 Sogndal IL 02:38,5 18:13,0 19:03,6

47 Lars Hasselvold 37:20,5 Strindheim IL 02:42,4 18:05,6 19:14,9

48 Atle Bjerkli 37:21,5 Nittedal IL 02:43,4 18:17,9 19:03,6

49 Anders Myrland 37:22,7 Gruben IL 02:44,6 18:24,8 18:57,9

50 Kenneth Skaarud 37:23,6 Harestua IL 02:45,5 18:22,1 19:01,5

51 Daniel Lunde 37:24,8 Harestua IL 02:46,7 18:13,4 19:11,4

52 Andre Haugsbø 37:26,4 Gaular IL 02:48,3 18:18,6 19:07,8

53 Sjur Børsheim 37:30,6 Kjelsås IL 02:52,5 18:26,3 19:04,3

54 Svein Jorde 37:33,5 Gol IL 02:55,4 18:40,9 18:52,6

55 Espen Emanuelsen 37:37,6 Lierne Ski 02:59,5 18:26,9 19:10,7

56 Erik Eriksson 37:38,2 SWE 03:00,1 18:17,2 19:21,0

57 Arve Skåren 37:43,4 Byåsen IL 03:05,3 18:23,7 19:19,7

58 Johan Englund 37:47,4 FIN 03:09,3 18:23,3 19:24,1

59 Niklas Karlsson 37:48,7 SWE 03:10,6 17:55,6 19:53,1

60 Morten Sætha 37:55,1 Veldre Ski 03:17,0 18:35,6 19:19,5

61 Eivind Gjørven Opsahl 37:58,8 Vang Skiløperforening 03:20,7 18:31,8 19:27,0

62 Kari Varis 38:00,3 FIN 03:22,2 18:56,4 19:03,9

63 Henning Dybendal 38:00,4 Mjøndalen IF 03:22,3 18:32,4 19:28,0

64 Kristian Tettli Rennemo 38:03,2 Leksvik IL 03:25,1 18:51,5 19:11,7

65 Kristian Sveaas Skrødal 38:03,6 Fjellørnen IL 03:25,5 18:40,8 19:22,8

66 Kjell Karlsen 38:07,1 Sørskogbygda IL 03:29,0 18:49,2 19:17,9

67 Henrik Olimb 38:08,6 Jevnaker IF 03:30,5 18:33,8 19:34,8

68 Morten Ask 38:13,9 Varde IL 03:35,8 18:46,6 19:27,3

69 Jon Hove Pedersen 38:14,1 Høybråten og Stovner IL 03:36,0 18:39,3 19:34,8

70 John Bjørgård 38:16,0 Haltdalen IL 03:37,9 18:44,0 19:32,0

71 Øystein Andersen 38:18,8 Vindbjart, IL 03:40,7 18:19,9 19:58,9

72 Hans Petter Lykkja 38:19,6 Dalguten IL 03:41,5 19:02,0 19:17,6

73 Jonas Bergland 38:20,1 Rustad IL 03:42,0 18:44,7 19:35,4

74 Stig Moland 38:22,0 Andebu IL 03:43,9 18:40,6 19:41,4

75 Petter Leistad 38:24,9 Vaaler IF 03:46,8 18:54,3 19:30,6

76 Kristian Tønset 38:25,3 Røros IL 03:47,2 18:54,4 19:30,9

77 Torkjell Lunde Børsheim 38:29,1 Ulvik IL 03:51,0 19:04,0 19:25,1

78 Jens Petter Estil 38:30,8 Lierne Ski 03:52,7 18:48,0 19:42,8

79 Joar Tistel 38:32,5 Sogndal IL 03:54,4 18:48,7 19:43,8

80 Harald Skjellaug 38:33,7 Varde IL 03:55,6 18:56,7 19:37,0

81 Jon Arild Halland 38:35,0 Jølster IL 03:56,9 19:02,0 19:33,0

82 Martin Larsson 38:36,2 SWE 03:58,1 18:29,7 20:06,5

83 Lars Litlere 38:40,5 Fana IL 04:02,4 19:07,5 19:33,0

84 Håvard Vatn 38:42,5 Nittedal IL 04:04,4 18:45,9 19:56,6

85 Erik Øvsthus Bakkejord 38:46,8 Strindheim IL 04:08,7 38:46,8

86 Thomas Henriksen 38:50,3 Fossum IF 04:12,2 19:18,0 19:32,3

87 Gard Filip Gjerdalen 38:50,9 Holeværingen, IL 04:12,8 18:48,6 20:02,3

88 Asgeir Årdal 38:59,6 Jølster IL 04:21,5 18:53,9 20:05,7

89 Martin Bratland 39:02,2 Nes Ski 04:24,1 19:15,2 19:47,0

90 Even Shiodera 39:05,0 Fossum IF 04:26,9 19:09,6 19:55,4

91 Per Ola Gasmann 39:05,7 Lyn Ski 04:27,6 19:24,3 19:41,4

92 Otto Domars 39:08,3 FIN 04:30,2 18:52,2 20:16,1

93 Ole Morten Munz 39:17,3 Grei, SF 04:39,2 19:18,1 19:59,2

94 Aslak Botten 39:18,4 Gol IL 04:40,3 19:23,6 19:54,8

95 Even Thorstad 39:18,8 Nes Ski 04:40,7 39:18,8

96 Alf Roge Holme 39:19,2 Nannestad Sk 04:41,1 19:18,2 20:01,0

97 Erik Gjømle 39:19,5 Stathelle og Omegn IL 04:41,4 19:45,8 19:33,7

98 Lars Kristian Øren 39:19,6 Kjelsås IL 04:41,5 19:24,3 19:55,3

99 Lars Bjeglerud 39:19,7 Nordre Land IL 04:41,6 19:11,1 20:08,6

100 Sigve Dyrhovden 39:26,4 Samnanger IL 04:48,3 19:11,8 20:14,6

101 Rune Nordgård 39:29,0 Hurdal IL 04:50,9 18:39,0 20:50,0

102 Eirik Watterdal 39:32,2 Nøtterøy IF 04:54,1 19:22,4 20:09,8

103 Øivind Aunøien 39:35,8 Haltdalen IL 04:57,7 19:43,4 19:52,4

104 Audun Thonstad 39:37,7 Strindheim IL 04:59,6 19:34,4 20:03,3

105 Kjell A. Bangen Johnsen 39:41,0 Tynset IF 05:02,9 19:20,1 20:20,9

106 Nicolas Arm Wærenskiold 39:44,8 Lyn Ski 05:06,7 19:35,0 20:09,8

107 Bjørn Bergheim 39:44,9 Næroset IL 05:06,8 19:06,1 20:38,8

108 Morten Svinsås 39:46,6 Rindals-Troll, IK 05:08,5 19:35,9 20:10,7

109 Odd Inge Urdal 39:47,4 Iveland IL 05:09,3 19:13,3 20:34,1

110 Tomas Olsen 39:50,4 Lyn Ski 05:12,3 19:47,1 20:03,3

111 Magnus Svingheim 39:52,0 Gran IL 05:13,9 19:31,4 20:20,6

112 Eirik Bjerregaard 39:55,0 Krødsherad IL 05:16,9 19:18,0 20:37,0

113 Gunnar Kristiansen 39:55,7 Hemsedal IL 05:17,6 19:19,4 20:36,3

114 Hans Christian Aarnes 39:57,9 Nittedal IL 05:19,8 19:46,8 20:11,1

115 Svein Olav Utistog 40:00,1 Fossum IF 05:22,0 19:33,4 20:26,7

116 Tore Tveito 40:06,0 Voss IL 05:27,9 19:50,5 20:15,5

117 Rune Andre Haugen 40:06,1 Mjøndalen IF 05:28,0 19:19,9 20:46,2

118 Herman Hørsand 40:07,4 Ottestad IL 05:29,3 19:43,3 20:24,1

119 Arne Krogsveen 40:10,8 Sør-Fron IL 05:32,7 19:46,0 20:24,8

120 Stian Okkenhaug Sjonbotn 40:11,5 Bossmo og Ytteren IL 05:33,4 19:44,3 20:27,2

121 Ole Erik F. Gjedtjernet 40:21,5 Grue Finnskog IL 05:43,4 19:39,4 20:42,1

122 Hans A. Grønnvoll 40:22,3 Ullensaker Skiklubb 05:44,2 20:05,0 20:17,3

123 Hallvard Børsheim 40:26,7 Kjelsås IL 05:48,6 19:50,6 20:36,1

124 Frode Korsmo 40:29,0 Lillehammer Skiklub 05:50,9 20:17,3 20:11,7

125 Trond Jordskogen 40:33,4 Kjelsås IL 05:55,3 19:46,1 20:47,3

126 Ståle Grøthe 40:35,5 Hemsedal IL 05:57,4 20:14,4 20:21,1

127 Sondre Wold Arntsen 40:44,5 Innstrandens IL 06:06,4 20:16,0 20:28,5

128 Stian Birkeland 40:53,3 Skrim, IL 06:15,2 19:57,6 20:55,7

129 Nicolai Martinsen 40:54,3 Rustad IL 06:16,2 19:48,6 21:05,7

130 Marius Brevik Iversen 41:06,9 Henning Skilag 06:28,8 20:16,0 20:50,9

131 Kjell Terje Slettemeås 41:17,5 Skarphedin, IL 06:39,4 20:10,3 21:07,2

132 Johan Hovind 41:22,8 Svene IL 06:44,7 20:20,2 21:02,6

133 Jakob Jakobsson 41:37,8 Lillehammer Skiklub 06:59,7 20:19,3 21:18,5

134 Øyvind Hasli 41:41,6 Eina IL 07:03,5 20:26,5 21:15,1

135 Terje Bøygard 41:43,9 Ål IL 07:05,8 20:53,8 20:50,1

136 Bård Erland Amrud 41:44,1 Ringebu/Fåvang 07:06,0 20:30,9 21:13,2

137 Tron Eivind Skarstad 41:49,1 Midtre Brandbu UIL 07:11,0 20:11,9 21:37,2

138 Troels Bünger 41:55,4 DAN 07:17,3 20:25,9 21:29,5

139 Ole Anders Løvbrøtte 42:15,8 Midtre Brandbu UIL 07:37,7 20:33,2 21:42,6

140 Henrik Johnsen 42:38,8 Magnor UL 08:00,7 20:58,8 21:40,0

141 Torbjørn Bakketun 42:50,0 Viljar, IL 08:11,9 20:54,6 21:55,4

142 Jarle Thonstad 43:33,0 Heimdal IF 08:54,9 21:17,0 22:16,0

143 Terje Dalby 43:38,6 Raufoss IL 09:00,5 20:41,1 22:57,5

DNF Henning Barlund Jølster IL

DNF Gustav Berglund SWE 18:37,9

DNF Stefan Engstrøm Mjøndalen IF 21:09,8

DNF Frank Robert Blindheim Lillehammer Skiklub

147 Antall Påmeldte: 166 Startende: 163 Premier: 6

Gutter 18-19 år 15 km fristil

1 Petter Northug 36:33,5 Henning Skilag 17:50,5 18:43,0

2 Snorri Eythor Einarsson 37:19,8 NTG/ Bossekop UL 00:46,3 18:25,9 18:53,9

3 Jonas Nielsen 37:21,1 Lørenskog Skiklubb 00:47,6 18:11,7 19:09,4

4 Glenn Elvestad 37:24,3 Gjerdrum IL 00:50,8 18:20,1 19:04,2

5 Anders Øen 37:30,7 Fossum IF 00:57,2 18:22,3 19:08,4

6 Anders N. Gløersen 38:18,4 Rustad IL 01:44,9 18:56,2 19:22,2

7 Ole Johan Jørstad 38:22,6 Inderøy IL 01:49,1 18:54,3 19:28,3

8 Bernhard Rønning 38:27,0 MVS/ Skogn IL 01:53,5 18:47,2 19:39,8

9 Tobias Dahl Femre 38:39,1 Røa IL 02:05,6 18:54,8 19:44,3

10 Vegar Hattestad Jensen 38:43,8 Ørje IL 02:10,3 19:00,5 19:43,3

11 Vegard Kjølhamar 38:57,5 Fossum IF 02:24,0 19:05,4 19:52,1

12 Per Jørstad 39:02,8 Lillehammer Skiklub 02:29,3 18:58,7 20:04,1

13 Anders Follerås 39:06,6 NTG/ Lillehammer 02:33,1 18:51,3 20:15,3

14 Even Sletten 39:11,9 Lillehammer Skiklub 02:38,4 19:07,4 20:04,5

15 Eirik Myhr Nossum 39:15,5 Henning Skilag 02:42,0 19:11,0 20:04,5

16 Kjell-Christian Markset 39:28,9 Høybråten og Stovner IL 02:55,4 19:12,8 20:16,1

17 Kristian Løvlie 39:34,3 Nittedal IL 03:00,8 19:02,2 20:32,1

18 Kristoffer Moslet 39:50,9 Stokke IL 03:17,4 39:50,9

19 Øyvind N. Gløersen 39:59,0 Rustad IL 03:25,5 19:37,8 20:21,2

20 Sindre Stokke 39:59,6 Stokke IL 03:26,1 19:28,8 20:30,8

21 Christian Melsom Myhre 40:01,0 Heming, IL 03:27,5 19:42,2 20:18,8

22 Helge Mikkelsen Olsen 40:29,9 Nittedal IL 03:56,4 20:08,7 20:21,2

23 Ole Christian Mork 40:31,3 Lillehammer Skiklub 03:57,8 19:04,2 21:27,1

24 Marius Lande 40:35,0 Henning Skilag 04:01,5 55:38,0

25 Arnt Einar Engan 40:45,5 MVS/ Sokna IL 04:12,0 19:42,2 21:03,3

26 Jon Sigurd Bruvik 40:46,3 Fana IL 04:12,8 20:01,1 20:45,2

27 Erland Sveipe 40:53,4 Sør-Fron IL 04:19,9 20:10,0 20:43,4

28 Martin Stuge Bånerud 40:57,8 Heming, IL 04:24,3 19:59,8 20:58,0

29 Bent Lindstad 41:02,8 Gran IL 04:29,3 19:44,9 21:17,9

30 Jørn Yngve Tømmerstrand 41:14,8 MVS/ Kolvereid IL 04:41,3 20:04,1 21:10,7

31 John Christian Deighan 41:15,8 Asker Skiklubb 04:42,3 20:20,8 20:55,0

32 Kristian Braathen 41:31,5 Høybråten og Stovner IL 04:58,0 20:08,8 21:22,7

33 Leif Arne Muller 41:49,6 Tynset IF 05:16,1 20:21,6 21:28,0

34 Stian Haugland 41:55,3 Vindafjord IL 05:21,8 20:30,2 21:25,1

35 Lars Amund Toftegaard 42:07,5 Skarnes IL 05:34,0 20:37,9 21:29,6

36 Jan Henrik Sivertsen 42:18,6 Rygene IL 05:45,1 20:16,4 22:02,2

37 Steffen Paulsen 42:25,7 Magnor UL 05:52,2 20:41,2 21:44,5

38 Christoffer Moen 42:29,6 Kilebygda IL 05:56,1 20:43,8 21:45,8

39 Torstein Drivenes 42:31,0 Kvam Langrenn- og 05:57,5 53:32,6

40 Magnus Lia 42:51,0 Hof IL 06:17,5 20:34,0 22:17,0

41 Torgeir Mikkelsen 42:59,8 Tynset IF 06:26,3 20:59,6 22:00,2

42 Andreas Ree 43:31,4 Asker Skiklubb 06:57,9 20:59,6 22:31,8

43 Kristian Jarstad Platou 43:56,9 Lillehammer Skiklub 07:23,4 21:11,1 22:45,8

44 Max Hopkins 44:06,0 Ottestad IL 07:32,5 21:32,2 22:33,8

45 Martin Vaksdal 44:07,3 Kjelsås IL 07:33,8 21:17,2 22:50,1

46 Magnus Herman 45:15,2 Fossum IF 08:41,7 21:59,9 23:15,3

47 Kristian Nilsen 46:38,8 Nybygda IL 10:05,3 22:42,4 23:56,4

47 Antall Påmeldte: 63 Startende: 63 Premier: 6

 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut