Astridbekkrennet 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Astridbekkrennet 2008

Vanlig renn

Arrangør

Vestringen IL

Sted

Astridbekken

Dato

13.12.2008

Plas

Navn

Klubb

   

Slutt-tid

Diff

G 10år,1km

Kjorstad Asmund

Harpefoss IL

   

2:41

 

Graedler Hans

Follebu Skiklubb

   

3:24

 

Sanden Endre

Kvam IL

   

Mangler

 

Aas Oscar Rolid

Redalen IL

   

2:25

 

OFFIGSTAD Simen

Øyer-Tretten IF

   

4:09

 

Aaen Kjetil

Gausdal Skilag

   

3:49

 

Lund Vemund Thallaug

Gausdal Skilag

   

4:03

 

OWREN Gaute

Vingrom IL

   

Forfall

 

G 9 år,1km

Sagstuen Kasper

Gjøvik Skiklubb

   

5:26

 

Gudbrandsen Nils Kristian

Gausdal Skilag

   

4:48

 

Hårstadhaugen Jon

Vestringen IL

   

3:58

 

Nerjordet Petter

Vestringen IL

   

Forfall

 

G 8 år,1km

Bråthen Falk

Roterud IL

   

4:56

 

Sætre Sjur

Harpefoss IL

   

5:34

 

Karlsen Jostein

Lillehammer Skiklub

   

4:02

 

Karlsen Even

Lillehammer Skiklub

   

4:17

 

Langedal Sivert Løvseth

Gjøvik Skiklubb

   

4:26

 

J 10 år,1km

GRØNOLEN Anne Lundberg

Vingar IL

   

Forfall

 

Eineteig Andrea Lund

Gjøvik Skiklubb

   

3:51

 

Stakston Sigrid

Søre Ål IL

   

3:07

 

Hårstdhaugen Ingvild

Gausdal Skilag

   

3:54

 

Skyttermoen Silje Therese

Follebu Skiklubb

   

3:30

 

Karlsen Guro

Lillehammer Skiklub

   

4:00

 

J 9 år,1km

Bergum Sigri

Øyer-Tretten IF

   

3:44

 

Kvam Eline

Øyer-Tretten IF

   

4:08

 

LIANE Linnea

Øyer-Tretten IF

   

4:09

 

Rønn Kristine

Harpefoss IL

   

4:00

 

Gullikstad Pernille

Søre Ål IL

   

Forfall

 

Stubrud Hege Lindvik

Søre Ål IL

   

3:38

 

J 8 år,1km

Aas Pernille Rolid

Redalen IL

   

3:43

 

 

 

Astridbekkrennet 2008

Vanlig renn

Arrangør

Vestringen IL

Sted

Astridbekken

Dato

13.12.2008

Plas

Navn

Klubb

   

Slutt-tid

Diff

G 12 år,2 km

1

Kjonerud Håkon

Roterud IL

   

6:56

2

Stakston Petter

Søre Ål IL

   

7:12

0:16

3

Omdahl Martin Røste

Vind IL

   

7:39

0:43

4

Isum Vemund Lindstad

Øyer-Tretten IF

   

7:46

0:50

5

Skyttermoen Christian

Follebu Skiklubb

   

7:52

0:56

6

Lomsdalen Sivert

Redalen IL

   

8:01

1:05

7

Rønn Kjetil

Harpefoss IL

   

8:05

1:09

8

Brøste Simen Eide

Lillehammer Skiklub

   

8:11

1:15

9

Hiller Victor Martinsen

Oppegård IL

   

8:14

1:18

10

Staum Erik

Follebu Skiklubb

   

8:18

1:22

11

NTANBWE Gift

Follebu Skiklub

   

8:23

1:27

12

Staum Simen

Follebu Skiklubb

   

8:25

1:29

13

Kleiven Petter Andre

Gjøvik Skiklubb

   

8:31

1:35

14

OWREN Ingar

Vingrom IL

   

8:49

1:53

15

Svingen Håvard

Øyer-Tretten IF

   

8:56

2:00

16

Hiller Filip Martinsen

Oppegård IL

   

9:02

2:06

17

Granseth Henrik Roland

Lillehammer Skiklub

   

9:04

2:08

18

Kampesveen Marcus

Vestringen IL

   

9:47

2:51

19

ØIEN Mauritz

Follebu Skiklubb

   

9:56

3:00

GULDVIK Hermann Birgersønn

Vingar IL

   

Forfall

ELIESON Peder

Siggerud IL Ski

   

Forfall

Brusveen Torstein Furuseth

Vingrom IL

   

Forfall

GRØNOLEN Håkon Lundberg

Vingar IL

   

Forfall

Gullikstad Henrik

Søre Ål IL

   

Mangler

Sanden Espen

Kvam IL

   

Mangler

G 11 år,2 km

1

Skaarseth Iver

Lillehammer Skiklub

   

7:48

2

Husom Amund Kirkebøen

Lillehammer Skiklub

   

7:58

0:10

3

Sætre Sivert

Harpefoss IL

   

7:59

0:11

4

Udnæs Einar Oskar Roland

Lillehammer Skiklub

   

8:09

0:21

5

Holmestad Amund Søyseth

Follebu Skiklubb

   

8:11

0:23

6

Jakobsen Kristian

Gjøvik Skiklubb

   

8:19

0:31

7

Granseth Audun Roland

Lillehammer Skiklub

   

8:30

0:42

8

Strandlien Kristian

Ringebu/Fåvang Skikl

   

8:48

1:00

9

Høyem Jacob Rosenvinge

Søre Ål IL

   

8:52

1:04

10

AULSTAD Brage

Vestringen IL

   

9:01

1:13

11

GJEVRE Sondre Dahl

Søre Ål IL

   

9:11

1:23

12

Murud Eivind Krokan

Roterud IL

   

9:13

1:25

13

Offigstad Håvard

Søre Ål IL

   

9:16

1:28

14

Bossum Andreas

Søre Ål IL

   

9:17

1:29

15

OFFIGSTAD Johan

Øyer-Tretten IF

   

9:24

1:36

16

Hårstadhaugen Halvor

Vestringen IL

   

9:30

1:42

17

Udnæs Magne Elias Roland

Lillehammer Skiklub

   

9:38

1:50

18

Hysjulien Mads Andre L.

Vestringen IL

   

9:46

1:58

19

Bryhn Pettersen Øyvind

Øyer-Tretten IF

   

9:52

2:04

20

Stenersen Gudbrand

Øyer-Tretten IF

   

10:10

2:22

21

SKOG Bjørn Bergum

Follebu Skiklubb

   

11:10

3:22

22

Øyen Mikkel Tobias

Vestringen IL

   

13:21

5:33

J 12 år,2 km

1

Eineteig Malene Lund

Gjøvik Skiklubb

   

8:09

2

Tofte Mathea

Lillehammer Skiklub

   

8:37

0:28

3

Sagstuen Susann

Gjøvik Skiklubb

   

8:55

0:46

4

Fredriksen Anna

Lillehammer Skiklub

   

9:17

1:08

5

Øren Karoline Bye

Lillehammer Skiklub

   

9:21

1:12

6

Hestetræet Marie

Lillehammer Skiklub

   

9:29

1:20

7

Seiertun Bjerke Helle

Vestringen IL

   

12:05

3:56

J 11 år,2 km

1

Nordlunde Mari

Follebu Skiklubb

   

8:38

2

Korslund Martine

Roterud IL

   

9:26

0:48

3

Vaadal Hanne Mo

Roterud IL

   

10:05

1:27

4

Hilleren Elida Stakston

Lillehammer Skiklub

   

11:27

2:49

G 14 år,3 km

1

Skaarseth Anders

Lillehammer Skiklub

   

9:18

2

Fossheim Asplin Elling

Follebu Skiklubb

   

9:33

0:15

3

Tofte Erling

Lillehammer Skiklub

   

9:39

0:21

4

Hestetræet Kristoffer

Lillehammer Skiklub

   

9:55

0:37

5

Nustad Lars Hammer

Lillehammer Skiklub

   

10:02

0:44

6

Tyrom Kjetil

Follebu Skiklubb

   

10:03

0:45

7

Brendbakken Amund

Gjøvik Skiklubb

   

10:20

1:02

8

ØSTENSEN Ørjan

Follebu Skiklub

   

10:32

1:14

9

OWREN Amund

Vingrom IL

   

10:54

1:36

10

Bergum Anders

Gjøvik Skiklubb

   

11:32

2:14

11

HORVEI Oliver Nilseng

Lillehammer Skiklub

   

11:33

2:15

12

Råbøl Halvor Lindvik

Søre Ål IL

   

12:18

3:00

13

Ekrem Ole Eirik Fuglehaug

Lillehammer Skiklub

   

14:39

5:21

Askeland Simen

Ringebu/Fåvang Skikl

   

Forfall

Waage Jens

Gjøvik Skiklubb

   

Forfall

G 13 år,3 km

1

Stenshagen Mattis

Follebu Skiklubb

   

9:44

2

Jakobsen Sindre Bergan

Roterud IL

   

10:03

0:19

3

Jansson Sander

Ringebu/Fåvang Skikl

   

10:11

0:27

4

Johnsen Karl Jonas

Follebu Skiklubb

   

10:47

1:03

5

Jonsson Kristoffer

Roterud IL

   

10:55

1:11

6

Vaadal Håvard Mo

Roterud IL

   

10:59

1:15

7

Dukefoss Erik

Lillehammer Skiklub

   

11:00

1:16

8

Stubrud Håkon Lindvik

Søre Ål IL

   

11:14

1:30

9

Bratland Øivind

Vestringen IL

   

11:17

1:33

10

Fossheim Asplin Peder

Follebu Skiklubb

   

11:22

1:38

11

Strandlien Håvard

Ringebu/Fåvang Skikl

   

11:24

1:40

Langedal Børge Løvseth

Gjøvik Skiklubb

   

11:24

1:40

13

Huse Sturla

Roterud IL

   

11:51

2:07

14

Jakobsen Knut Einar

Gjøvik Skiklubb

   

12:48

3:04

Waage Lars

Gjøvik Skiklubb

   

Forfall

Rolid Mathias Aas

Redalen IL

   

Forfall

J 15 år,3 km

1

Murud Thea Krokan

Roterud IL

   

9:29

2

Bø Julie Vollum

Lillehammer Skiklub

   

9:36

0:07

3

Udnæs Eirin Christina Rola

Lillehammer Skiklub

   

10:08

0:39

4

Persson Karianne Eggen

Roterud IL

   

10:16

0:47

5

Jansson Lena

Ringebu/Fåvang Skikl

   

10:31

1:02

6

Guldvik Mathilde Johnsdatter

Roterud IL

   

10:46

1:17

7

Linn Vibeke

Follebu Skiklubb

   

10:48

1:19

8

NERAASEN Sigrid Bilstad

Åsmarka IL

   

10:55

1:26

9

Tomtum Ida

Gjøvik Skiklubb

   

12:04

2:35

10

Bjerke Synne

Vestringen IL

   

15:22

5:53

Skyttermoen Nathalie

Follebu Skiklubb

   

Forfall

J 14 år,3 km

1

Simenstad Maren Kraby

Vind IL

   

10:34

2

Isum Signe Lindstad

Øyer-Tretten IF

   

10:41

0:07

3

Omdahl Karoline Røste

Vind IL

   

10:56

0:22

4

Bø Kristiane Vollum

Lillehammer Skiklub

   

11:22

0:48

5

Nyeng Maria

Ringebu/Fåvang Skikl

   

11:47

1:13

6

Hilleren Nikoline Stakston

Lillehammer Skiklub

   

12:18

1:44

7

Bratlien Siril Bø

Gausdal Skilag

   

12:33

1:59

J 13 år,3 km

1

Nordlunde Marte

Follebu Skiklubb

   

10:52

2

Bråten Marte Håkenstad

Lillehammer Skiklub

   

10:54

0:02

3

Linn Sigrid

Follebu Skiklubb

   

11:57

1:05

4

Grøthe Hanne

Tormod Skilag

   

12:00

1:08

5

Kjorstad Mari

Harpefoss IL

   

13:51

2:59

6

Hamnes Idunn

Øyer-Tretten IF

   

14:57

4:05

Brenden Anne Marthe

Redalen IL

   

Forfall

Menn senior,10 km(5+5)

1

DJUPVIK Roger Aa

Fjellhaug Vereide Hy

   

23:32

2

BJERKE Espen Harald

Lillehammer skiklub

   

23:46

0:14

3

Solbjørg Øystein

Vestringen IL

   

25:13

1:41

4

Gundersen Emil Mikael Søbak

Vang Skiløperforenin

   

25:15

1:43

5

Mork Ole Christian

Lillehammer Skiklub

   

25:35

2:03

6

Moland Stig

Andebu IL

   

25:46

2:14

7

MOSLET Kristoffer

Stokke IL

   

26:28

2:56

8

Aspebakken Odd Eilif

Lillehammer Skiklub

   

29:45

6:13

9

Amrud Bård Erland

Ringebu/Fåvang Skikl

   

29:51

6:19

10

Janson Fridtjov Valde

Ringebu/Fåvang Skikl

   

42:25

18:53

GUNDERSEN Tore Martin S.

Vang SLF,Team Norges

   

Forfall

M 19/20 år,10 km(5+5)

1

Dragerengen Kristian

Raufoss IL Langrenn

   

30:46

M 18 år,7 km(5+2)

1

Nylund Kristoffer E.

Høybråten og Stovner

   

20:10

M 17 år,7 km(5+2)

1

Bøe Jevnaker Anders

Raufoss IL Langrenn

   

20:20

2

Tromsnes Pål

Ringebu/Fåvang Skikl

   

22:58

2:38

G 16 år,7 km(5+2)

1

Taugbøl Håvard Solås

Lillehammer Skiklub

   

18:45

2

Nilsen Vegard Bjerkreim

Lillehammer Skiklub

   

19:21

0:36

3

Granseth Robert Roland

Lillehammer Skiklub

   

20:23

1:38

4

Hamnes Vegard

Øyer-Tretten IF

   

20:47

2:02

5

Hoffsbakken Erik

Biri IL

   

20:59

2:14

6

Bakkom Lars

Ringebu/Fåvang Skikl

   

21:54

3:09

Dotterud Sondre Kvikne

Lillehammer Skiklub

   

Forfall

Oldereid Andersen Fredrik Ole

Koll IL

   

Mangler

Eineteig Henrik

Gjøvik Skiklubb

   

Mangler

G 15 år,5 km

1

Bakkum Glenn

Øyer-Tretten IF

   

13:46

2

Nordlunde Kristoffer

Follebu Skiklubb

   

13:58

0:12

3

Grønolen Fredrik Lundberg

Roterud IL

   

14:11

0:25

4

Kjorstad Sigurd

Harpefoss IL

   

14:32

0:46

5

Kjonerud Kristian

Roterud IL

   

14:33

0:47

6

GAUSEMEL Amund Ivesen

Vingrom IL

   

15:20

1:34

GURIGARD Vemund Ravnsborg

Søre Ål IL

   

Forfall

Kleiven Njål Eivind

Follebu Skiklubb

   

Mangler

Kvinner senior,5 km

1

Solli Lotte Strøm

Drevja IL

   

15:35

2

NUSTAD Unni Halvorsen

Øyer-Tretten IF

   

18:59

3:24

K 18 år,5 km

1

GULORD Kjersti

Biri IL

   

18:58

K 17 år,5 km

1

Enger Kristine Vårnes

Vind IL

   

16:54

J 16 år,5km

1

Nordgården Sigrid

Vestringen IL

   

15:25

2

Haugen Berit Kvernstad

Ringebu/Fåvang Skikl

   

15:56

0:31

3

Torgersen Kristine K.

Vind IL

   

16:33

1:08

4

Staum Hege

Follebu Skiklubb

   

17:13

1:48

Hvalbye Inger Pernille

Vind IL

   

17:13

1:48


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut