Birken - Birkebeinerrennet: Passering 40 av 54 km - Sjusjøen

Vel 40 av 54 kilometer er unnagjort i lørdagens langløp i Visma Ski Classics, Birkebeinerrennet.



Vel 40 av 54 kilometer er unnagjort i lørdagens langløp, Birkebeinerrennet.

Dette er stillingen i rennet som inngår i Visma Ski Classics:

Kvinner (menn nedenfor)

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 509 Justyna Kowalczyk Team Trentino Robinson Trainer 2:30:39,2 +0:00
2 502 Katerina Smutna Bauer Ski Team 2:35:50,9 +5:12
3 504 Astrid Øyre Slind Team Koteng 2:35:51,4 +5:12
4 594 Emilie Fleten Gol Il 2:42:29,5 +11:50
5 501 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 2:44:24,0 +13:45
6 531 Marit Engeseth Team Milslukern-Driv Trening 2:44:34,7 +13:56
7 517 Chelsea Holmes APU Nordic Ski Center 2:45:17,6 +14:38
8 582 Magni Smedås Lillehammer Skiklub 2:45:18,2 +14:39
9 505 Lina Korsgren Åre Längdskidklubb 2:45:26,8 +14:48
10 553 Britt Ingunn Moian Nydal OSI 2:45:47,9 +15:09
11 511 Marthe Kristine Hafsahl Karset Team Parkettpartner/Vang Skiløperforening 2:47:21,9 +16:43
12 512 Ingeborg Dahl Skigo XC Team 2:48:08,0 +17:29
13 555 Amalie Ous Nes Ski/Team Veidekke Oslofjord 2:48:37,2 +17:58
14 506 Heli Annika Heiskanen Team Trentino Robinson Trainer 2:48:37,9 +17:59
15 583 Elebro Sofie Team Santander 2:48:51,0 +18:12
16 549 Kromer Marie Haute Savoie Nordic Team 2:48:51,4 +18:12
17 537 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven 2:49:18,8 +18:40
18 579 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklub 2:49:38,1 +18:59
19 515 Berit Gjelten Team Synnfjell 2:50:09,5 +19:30
20 513 Roxane Lacroix Bauer Ski Team 2:52:12,4 +21:33
21 586 Marit Vala Rustad IL 2:52:24,7 +21:46
22 518 Erika  Flowers SMS T2 2:52:54,2 +22:15
23 508 Laila Kveli Team Tynell 2:53:12,7 +22:34
24 575 Seraina Boner Skigo XC Team 2:53:14,8 +22:36
25 514 Zuzana Kocumova Silvini Madshus Team 2:53:47,0 +23:08
26 590 Emilie Kongsten Åsen IL 2:53:50,0 +23:11
27 593 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra IL 2:54:05,1 +23:26
28 525 Anne Maren Utne Belsby Tema Milslukern- Driv trening/ Kjelsås IL 2:54:06,1 +23:27
29 543 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 2:56:00,6 +25:21
30 558 Astrid Kristin Ruud Hakadal / Hufserypene 2:56:35,3 +25:56
31 595 Hilde Gjermundshaug Pedersen Nybygda IL/Team ParkettPartner 2:58:29,1 +27:50
32 571 Gina Flugstad Øistuen LYN SKI Moseteråsen 2:59:08,3 +28:29
33 598 Inka Komonen NTNUI Langrenn 3:00:13,4 +29:34
34 530 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL/ Team Synnfjell 3:00:25,5 +29:46
35 520 Laura Mccabe   3:01:28,1 +30:49
36 578 Thea Maurtvedt Slitu IF 3:01:36,5 +30:57
37 523 Tonje Andersen Strandbygda il 3:01:37,1 +30:58
38 561 Franziska Skogsholm Åslia skilag 3:02:13,0 +31:34
39 576 Noora Kivikko Vltava Fund Craft Team 3:02:33,4 +31:54
40 522 Ragnhild Amlie IL TRY 3:02:36,5 +31:57
41 534 Tuva Ertzaas Granøien Bærums Verk og Hauger IF 3:02:37,1 +31:58
42 566 Maren Thomasgaard Team Milslukern - Driv Trening 3:03:26,7 +32:48
43 572 Karoline Bye Øren Lillehammer skiklubb 3:03:48,3 +33:09
44 540 Anne Christine Bull Haaversen Fossum/ØHIL 3:04:41,7 +34:03
45 6141 Sara Niittyviita   3:04:47,4 +34:08
46 548 Ingeborg Kristine Lind Knipen Kneikelag 3:05:07,2 +34:28
47 557 Ellen Rolijordet Kolbukameratene IL 3:05:09,3 +34:30
48 589 Kari Øvsthus OPIL 3:05:21,7 +34:43
49 554 Meta Steinbach Olsson Ronneby OK 3:06:07,3 +35:28
50 570 Berit Vestermo Hovin il 3:06:12,2 +35:33
51 569 Venche Vestbakken Raufoss IL / GOBB BIL 3:06:44,0 +36:05
52 550 Unni Persson Moseby Kjelsås IL 3:07:31,1 +36:52
53 584 Sigrid Stakston Søre Ål IL 3:09:58,4 +39:19
54 564 Lin Iren Sætre Team Sentrum Sport Trysil 3:10:27,9 +39:49
55 544 Karoline Holsen Kyte Førde il 3:11:28,7 +40:50
56 516 Barbro Sætha LYN SKI Moseteråsen 3:11:30,6 +40:51
57 532 Helene Marie Fossesholm Eiker Skiklubb 3:11:53,7 +41:15
58 529 Camilla Høivik Carlsen   3:12:04,3 +41:25
59 541 Sofia Johansson Team raske gutter og SKIPAC 3:12:25,7 +41:47
60 573 Melina Meyer Magulas Lyn Ski 3:14:48,3 +44:09
61 581 Martine Slokvik Ottestad IL Ski 3:14:52,6 +44:13
62 539 Anne Hørsand Ilseng il 3:15:01,2 +44:22
63 545 Kristin Eitrem Landmark Fossum RD / Milslukern Driv 3:17:01,5 +46:22
64 560 Hege Skari Lillehammer Skiklub 3:17:54,2 +47:15
65 547 Åse H Laukli Lervik Asker Skiklubb 3:18:42,7 +48:04
66 565 Ingrid Sørum Gjelleråsen IF 3:19:22,2 +48:43
67 568 Mari Anette Undlien Lyn Ski / PwC BIL 3:20:22,8 +49:44
68 535 Linda Helland Bull Ski & Kajakk 3:20:59,0 +50:20
69 556 Pia Helene Paulsen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 3:21:18,1 +50:39
70 527 Ragnhild Bolstad Åslia skilag/Sport 1 Rena 3:21:37,9 +50:59
71 533 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 3:21:46,9 +51:08
72 562 Emily Stitt OSI langrenn 3:22:15,5 +51:36
73 559 Kristine Gjelsvik Rønningen Nittedal IL 3:22:51,9 +52:13
74 536 Gro Siljan Hjukse BK Ski 3:23:20,3 +52:41
75 538 Camilla Hott Ullensaker skiklubb 3:23:20,5 +52:41
76 524 Eline G Andresen Aktiv mot kreft 3:25:09,8 +54:31
77 591 Aurora Ulsaker Bjørn Vang Skiløperforening 3:27:35,9 +56:57
78 528 Marianne Byfuglien MjøsSki 3:28:47,8 +58:09
79 597 Mathilde Rønning Vikersund IF 4:02:16,5 +1:31:37

Menn (kvinner ovenfor)

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1 Tord Asle Gjerdalen Team Santander 2:06:51,7 +0:00
2 2 Andreas Nygaard Team Santander 2:06:53,2 +0:02
3 89 Anders Aukland Team Santander 2:07:03,7 +0:12
4 25 Ermil Vokuev RussianMarathonTeam 2:07:05,2 +0:14
5 131 Johan Hoel Åsen IL 2:07:37,7 +0:46
6 8 Øyvind Moen Fjeld Team Santander 2:07:52,7 +1:01
7 177 Morten Eide Pedersen Team BN Bank 2:08:09,4 +1:18
8 5 Ilia Chernousov Bauer Ski Team 2:09:22,7 +2:31
9 6 Oskar Kardin Team Santander 2:10:18,8 +3:27
10 156 Gaute Kvåle Røldal il/TVV 2:10:19,2 +3:28
11 236 Svein Halvor Dahl Team Telemark 2:11:05,1 +4:13
12 16 Vetle Thyli Team Norgeshus Maxpulse 2:11:08,0 +4:16
13 4 Stian Hoelgaard Team Koteng 2:11:08,5 +4:17
14 13 Torleif Syrstad Team Koteng 2:11:09,0 +4:17
15 190 Petter Stakston Søre Ål IL 2:11:09,5 +4:18
16 216 Henrik Dønnestad Gulset IF/Team Telemark 2:11:09,8 +4:18
17 251 Mattis Stenshagen Follebu Skiklubb 2:11:10,4 +4:19
18 224 Toni Livers Skigo XC Team 2:11:11,2 +4:20
19 164 Håkon Mikalsen Nordreisa IL/Team Oslo Sportslager 2:11:24,8 +4:33
20 35 Alexis Jeannerod Bauer Ski Team 2:12:14,5 +5:23
21 60 Joar Andreas Thele LYN SKI Moseteråsen 2:13:41,7 +6:50
22 30 Rikard Tynell Team Tynell 2:13:42,2 +6:51
23 34 Thomas Gifstad Skigo XC Team 2:13:42,8 +6:51
24 21 Stanislav Rezac Silvini Madshus Team 2:13:43,4 +6:52
25 71 Petr Novak Vltava Fund Craft Team 2:13:44,0 +6:52
26 9 Øystein Pettersen Team BN Bank 2:13:54,9 +7:03
27 15 Anders Mølmen Høst Team Serneke 2:14:05,9 +7:14
28 237 Espen Udjus Frorud   2:14:34,9 +7:43
29 62 Anders Gløersen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:14:35,4 +7:44
30 200 Lars Sørensen Rustad IL 2:14:47,3 +7:56
31 10 Kjetil Hagtvedt Dammen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:15:04,9 +8:13
32 28 Aleksei Dvoskin RussianMarathonTeam 2:15:05,4 +8:14
33 38 Jiri Pliska Silvini Madshus Team 2:15:59,7 +9:08
34 17 Markus Ottosson Lager 157 Ski Team 2:16:00,2 +9:09
35 65 Sondre Grønvold LYN SKI Moseteråsen 2:16:06,1 +9:14
36 83 Fredrik Ole Oldereid Andersen Lyn Ski 2:16:06,5 +9:15
37 88 Eirik Asdøl Asker Skiklubb / Santander Team 2 2:16:40,2 +9:49
38 40 Simen Engebretsen Nordli Team Parkettpartner / Vang Skiløperforening 2:16:43,3 +9:52
39 19 Torgeir Skare Thygesen Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:17:15,0 +10:23
40 56 Vegard Vinje LYN SKI Moseteråsen 2:17:17,7 +10:26
41 14 Fredrik Byström Lager 157 Ski Team 2:17:22,9 +10:31
42 46 Stian Berg Team Synnfjell 2:17:23,4 +10:32
43 51 Runar Skaug Mathisen Team Telemark 2:17:23,7 +10:32
44 23 Jens Eriksson Team Tynell 2:17:41,4 +10:50
45 11 Tore Bjørset Berdal Team Koteng 2:17:42,1 +10:50
46 29 Jörgen Brink JBrink Ski Team 2:17:49,2 +10:58
47 203 Håvard Taugbøl Lillehammer Skiklub 2:18:06,2 +11:15
48 172 Emil Nyeng Ringebu-Fåvang skiklubb 2:18:10,9 +11:19
49 52 Thomas Freimuth xc-ski.de A/N Skimarathon Team 2:18:16,3 +11:25
50 37 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner 2:18:16,7 +11:25
51 39 Thomas Gjestrumbakken Team Parkettpartner 2:18:22,8 +11:31
52 45 Runar Hermo Team Synnfjell 2:18:23,4 +11:32
53 171 Pontus Nordström Team Serenke 2:18:36,3 +11:45
54 238 Sjur Obrestad Gabrielsen Milslukern Sport 2:18:50,2 +11:59
55 137 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 2:19:09,3 +12:18
56 27 Mauro Brigadoi Team Trentino Robinson Trainer 2:19:29,2 +12:38
57 149 Andreas Kirkeng IL ROS - ski / Team Drammen 2:19:43,3 +12:52
58 26 Bruno Debertolis Team Trentino Robinson Trainer 2:19:48,9 +12:57
59 18 Marcus Johansson Lager 157 Ski Team 2:20:04,6 +13:13
60 159 Baptiste Lorier Team Grenoble 2:20:05,2 +13:14
61 219 John Christian Deighan Hanssen OPIL 2:20:13,7 +13:22
62 215 Erling Christiansen Team BraaSport 2:20:14,7 +13:23
63 50 Kristoffer Nielsen Skigo XC Team 2:21:09,0 +14:17
64 185 Fredrik Schwencke LYN SKI Moseteråsen 2:21:12,1 +14:20
65 112 Trym Halbjørhus Fikke Hemsedal IL/Team Hallingdal 2:21:20,0 +14:28
66 154 Heikki Korpela Pyhäjärven Pohti 2:21:24,2 +14:33
67 148 Stian Karsrud Team Norgeshus Maxpulse 2:21:24,7 +14:33
68 123 Henrik Gullikstad Lillehammer Skiklub 2:21:31,3 +14:40
69 94 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 2:21:31,7 +14:40
70 84 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 2:21:42,6 +14:51
70 22 Andreas Holmberg Team Serneke 2:21:42,6 +14:51
72 87 Harald Astrup Arnesen Il Heming 2:21:52,6 +15:01
73 97 Espen Harald Bjerke Team Mosetertoppen Skiline 2:21:57,0 +15:05
74 151 Eivind Kjennerud Sande Sportsklubb 2:22:07,2 +15:16
75 44 Mats Breda Sande SK/Team Telemark 2:22:07,8 +15:16
76 136 Tor Einar Hulløen Eggedal IL 2:22:08,3 +15:17
77 158 Mats Bjørnar Leirdal IL Bjørn 2:22:08,8 +15:17
78 125 Vegard Hamnes Lillehammer Skiklub 2:22:09,5 +15:18
79 139 Harald Ihlebæk Bækkelagets SK 2:22:21,2 +15:30
80 36 Jan Srail Bauer Ski Team 2:22:48,5 +15:57
81 221 Erlend Widerøe Hennig Skigo XC Team 2:22:50,9 +15:59
82 96 Trond Olav Berg Rustad IL 2:22:56,1 +16:04
83 235 Emil Intelhus Brøto Gol Il 2:22:59,8 +16:08
84 223 Karstein Johaug Team Telemark 2:23:02,6 +16:11
85 181 Amund Riege Rustad IL 2:24:10,2 +17:19
86 115 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Milslukern Sport 2:24:13,0 +17:21
87 92 Sivert Bakken Vingrom IL 2:24:22,5 +17:31
88 49 Adam Fellner Bauer Ski Team 2:24:23,0 +17:31
89 176 Mathias Oppegaard Mangenfjellet Turlag 2:24:23,5 +17:32
90 41 Michael Kuisle Team Forever Nordic 2:24:37,0 +17:45
91 193 Petter Stokkeland Tistedalen Fl 2:24:42,0 +17:50
92 141 Daniel Instanes Fana IL 2:25:05,6 +18:14
93 85 Jens Andersen Gjerdrum il ski 2:25:05,8 +18:14
93 152 Henrik Kjærnsli Lillehammer Skiklub 2:25:05,8 +18:14
95 111 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL/Team Mosetertoppen SKILINE 2:25:06,5 +18:15
96 213 Jonas Amundsen Nes Ski 2:25:07,1 +18:15
97 209 Erling Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL/Team Oslo Sportslager 2:25:08,0 +18:16
98 175 Oddvin Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 2:25:08,8 +18:17
99 129 Fredrik Helgestad Hamar Skiklubb 2:25:12,3 +18:21
100 117 Christian Berge Foyn NTNUI Langrenn 2:25:12,9 +18:21
101 202 Hans Kristian Sørum MjøsSki 2:25:25,4 +18:34
102 161 Tryg-Arne Alnes Løkkeborg Emblem IL 2:25:29,8 +18:38
103 196 Stian Svendby LYN SKI Moseteråsen 2:26:08,7 +19:17
104 100 Anders Engene Bjåland Team Milslukern - Driv Trening 2:26:09,1 +19:17
105 110 Ansgar Evensen Vind IL 2:26:09,6 +19:18
106 257 Petter Jr Northug Strindheim IL 2:26:10,1 +19:18
107 68 Ludwig Tärning Team Serneke 2:26:11,3 +19:20
108 32 Lukas Bauer Bauer Ski Team 2:26:11,9 +19:20
109 70 Sami Jauhojärvi Vuokatti Ski Team Kainuu 2:26:13,4 +19:22
110 108 Lars Engseth Lillehammer Skiklub/ Team Mosetertoppen Skiline 2:26:18,7 +19:27
111 58 Sigurd Sollien Hulbak Skigo XC Team 2:26:44,0 +19:52
112 204 Ola Kristoffer Tosterud Nes Ski 2:26:44,7 +19:53
113 210 Kristoffer By Vollset Klæbu IL 2:26:52,8 +20:01
114 206 Truls Valmestad SKD BIL/Gjelleråsen IF 2:27:31,4 +20:40
115 241 Matz William Jenssen Milslukern Sport 2:27:42,2 +20:51
116 99 Johannes Bjertnæs Jevnaker IF ski 2:27:51,8 +21:00
117 186 Michael Sedlacek Silvini Madshus Team 2:28:00,3 +21:09
118 127 Knut Anders Hatlen Stranda IL 2:28:09,7 +21:18
119 91 Audun Bakk Melhus Ski 2:28:11,0 +21:19
120 180 Simen Ramstad Vind IL 2:28:11,6 +21:20
120 250 Thomas  Hetland Helleland IL 2:28:11,6 +21:20
122 256 Øyvind Waage Hanssen-Bauer Vestbyen IL 2:28:18,4 +21:27
123 69 Petter Kaarby LYN SKI Moseteråsen 2:28:23,4 +21:32
124 189 Henrik Sollie Team BraaSport 2:28:23,9 +21:32
125 157 Kristoffer Lamøy Åsen IL 2:28:26,0 +21:34
126 218 Kristian Riseth Hammer Skanska Aktiv / Børsa IL 2:28:31,0 +21:39
127 86 Eirik Sørgård Anderssen Lillomarka skiklubb 2:28:56,6 +22:05
128 150 Ole Marius Kirkeng IL ROS - ski / Team Drammen 2:28:57,3 +22:06
129 109 Robert Eriksson Björkfors GOIF 2:29:06,0 +22:14
130 113 Anders Fjell Bjørn Myhre Sport 2:29:11,2 +22:20
131 118 Christian Gjertveit Skiforeningen / Team Milslukern 2:29:15,4 +22:24
132 188 Fred Anders Solbakken Bjørn Myre Sport/ Team 6847 2:29:26,3 +22:35
133 145 Taavi Kaiv TEAM NOBE 2:29:32,1 +22:40
134 43 Fabián Stocek Vltava Fund Craft Team 2:29:32,8 +22:41
135 208 Øyvind Viken Team Parkettpartner. Åsmarka il. 2:29:58,1 +23:06
136 166 Christian Melsom Myhre Team Milslukern Sport-Driv Trening 2:30:06,2 +23:14
137 105 Aleksander Ek Aktiv mot kreft 2:30:30,2 +23:39
138 184 Sigurd Lund Røer Bækkelagets SK 2:30:31,5 +23:40
139 178 Espen Persen Lyn Ski 2:30:35,8 +23:44
140 138 Simen Hårstad Rennebu IL 2:30:40,0 +23:48
141 101 Michael Boberg Älvdalens IF SK 2:30:41,1 +23:49
142 191 Aasmund Kjøllmoen Steien Tolga IL 2:30:46,7 +23:55
143 198 Gøran Syversen Harestua IL 2:31:02,2 +24:11
144 47 Loris Frasnelli Team Trentino Robinson Trainer 2:31:03,5 +24:12
145 153 Sivert Knotten IL Runar/ Team Telemark 2:31:14,9 +24:23
146 199 Anders Sørensen Bækkelagets SK 2:31:34,5 +24:43
147 222 Stian Stærkeby Jelstad Rustad IL 2:31:35,9 +24:44
148 103 Marcus Braathen NTNUI 2:31:39,2 +24:48
149 192 Tore Stengrundet Team Sentrum Sport Trysil 2:31:40,0 +24:48
150 67 Nils-Ingar Aadne Team BN Bank 2:32:09,9 +25:18
151 207 Jonas Vika NTG Lillehammer - Mjøsski 2:32:10,5 +25:19
152 244 Bjørn Robstad Moelven IL, Milslukern Sport 2:32:11,0 +25:19
153 242 Ragnar Gundersen Koffeld Team Milslukern - Driv Trening 2:32:21,0 +25:29
154 134 Isac Holmström NTNUI 2:32:21,6 +25:30
155 48 Ståle Fenstad Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:32:42,0 +25:50
156 63 Øyvind Røgenes Suldal il 2:33:08,6 +26:17
157 116 Anders Sønsteby Flaagen Søndre Ål Sportsklubb 2:33:25,7 +26:34
158 174 Henning Halvorsen Offigstad Øyer-Tretten IF 2:33:31,6 +26:40
159 183 Ivar Andre Ryttervold Åsen IL - Team Sportsmanden 2:33:42,6 +26:51
160 243 Jørgen Christoffer Myking Milslukern Sport 2:34:10,0 +27:18
161 170 Gustaf Niord Vreta somk 2:34:11,7 +27:20
162 248 Vegard Kjøs Egge Øystre Slidre il 2:34:17,1 +27:25
163 212 Reinar Aaland Hornindal IL 2:34:19,1 +27:27
164 195 Erling Viljugrein Stølen Team Parkettpartner 2:34:23,7 +27:32
165 66 Magnus Bleken Team Mosetertoppen Skiline 2:34:41,0 +27:49
166 59 Anders Kampenhøy Team Parkettpartner 2:34:42,9 +27:51
167 167 Knut Sindre Mølmen Konnerud IL Ski / Northern Eel 2:34:51,5 +28:00
168 163 Jakob Meløy NTNUI 2:35:02,9 +28:11
169 42 Robin Frost Team Forever Nordic 2:35:03,5 +28:12
170 114 Jon Gunnar Fjell Bjørn Myhre Sport 2:35:05,8 +28:14
171 98 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 2:35:07,0 +28:15
172 300 Ola Nygård Snellingen   2:35:40,5 +28:49
173 82 Espen Almlid Hamar Skiklubb 2:35:42,7 +28:51
174 135 Ole Hulbak NTNUI 2:35:55,2 +29:04
175 173 Morten Nævestad LYN SKI Moseteråsen 2:35:59,8 +29:08
176 20 Bob Niemi Impola Team Serneke 2:36:02,8 +29:11
177 54 Kjetil Tyrom Team Parkettpartner 2:36:12,9 +29:21
178 169 Fredrik L Nilsen Superski/Heming IL 2:36:15,0 +29:23
179 130 Kristoffer Hestetræet Lillehammer Skiklub 2:36:31,8 +29:40
180 245 Erik Lippestad Thorstensen Aktiv mot kreft 2:36:41,7 +29:50
181 160 Ronnie Löf Högbo GIF 2:37:37,1 +30:45
182 147 Anders Karlsen Nesodden 2:37:48,9 +30:57
183 55 Atle Smenes Team Oslo Sportslager - Rustad IL 2:37:50,2 +30:59
184 106 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 2:37:50,8 +30:59
185 126 Sondre Haneberg Oppegård IL 2:38:15,0 +31:23
186 229 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb / Team Craft Østfold 2:38:30,7 +31:39
187 168 Jonas Nermoen Etnedal Skilag 2:38:58,5 +32:07
188 140 Petter Ihlebæk Drøbak-Frogn IL 2:39:01,0 +32:09
189 155 Rudi Kristiansen OSI langrenn 2:39:06,8 +32:15
190 102 Lars Bovold Østby 2:39:21,1 +32:29
191 104 Ragnar Crona Göteborgs Skidklubb 2:39:28,8 +32:37
192 162 Johan Eirik Meland Markane IL 2:39:53,7 +33:02
193 231 Klaus Øiseth Team Milslukern/Driv trening 2:40:22,9 +33:31
194 143 Ulf Jansson Östervåla IF 2:40:58,2 +34:07
195 132 Espen Honganvik Holen Magnor UL 2:41:22,7 +34:31
196 214 Tony Bjørnbakken Skarnes IL 2:41:29,8 +34:38
197 120 Martin Gotting Ulricehamns IF 2:42:07,6 +35:16
198 31 Chris Andre Jespersen Team Koteng 2:42:12,3 +35:21
199 121 Ståle Grøthe Gjelleråsen IF 2:43:01,9 +36:10
200 239 Eivind Haakenstad Godli Milslukern Sport 2:44:59,1 +38:07
201 179 Sondre Ramse Otra Il 2:45:50,9 +38:59
202 246 Gaute Eriksen IL R.O.S. 2:46:12,8 +39:21
203 107 Knut Beck Engebretsen Overtoppen / Bull Ski & Kajakk 2:46:18,5 +39:27
204 53 Florian Goebel xc-ski.de A/N Skimarathon Team 2:47:47,3 +40:56
205 146 Johan Kanto Göteborgs Skidklubb 2:48:39,0 +41:47
206 124 Lars Gurandsrud Knipen Kneikelag 2:50:09,4 +43:18
207 220 Lars Steinar Hefre Sport 1 Storgata 2:51:08,8 +44:17
208 234 Jonas Engebakken Nordbygda/Løten Ski 2:53:37,7 +46:46
209 61 Christoph Friedl xc-ski.de A/N Skimarathon Team 2:54:40,8 +47:49
210 142 Ola Raaum Jansen Spillum IL 2:54:49,4 +47:58
211 232 Kentaro Ishikawa Team Synnfjell 2:58:36,1 +51:44
212 227 Carl Sjöstrand jbrink skiteam 2:59:39,0 +52:47
213 233 Magnus Lian Aarrestad Sandnes IL 3:05:35,8 +58:44
214 197 Marius Svendsby Tistedalen-FL 3:06:40,2 +59:49
215 230 David Thorvik Kjelsås IL 3:07:06,2 +1:00:15
216 205 Johan Unneberg Tistedalen Fl 3:29:10,7 +1:22:19