RESULTATER: Ski-NM: Tirsdag: 10/15 km: Kvinner- Menn| Mandag: 5/10 km: Kvinner- Menn| Søndag: 15/30 km: Kvinner- Menn| Øvrige mellom nyhet 4 og 5| Snarvei begivenheter mellom nyhet 2 og 3| 800 FAGARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| TOPPTRENT SVARER: SVAR 1| SVAR 2| SVAR 3
Masako Ishida inn til 2. plass i Jizerska 2015. Foto: Magnus Östh/Swix Ski Classics.

Masako Ishida inn til 2. plass i Jizerska 2015. Foto: Magnus Östh/Swix Ski Classics.

Birken ledes av Masako Ishida ved Kvarstadsetra

Masako Ishida fra Team United Bakeries passerte først ved Kvarstadsetra etter 28 av 54 kilometer i Birkebeinerrennet. Her er alle tidene for damenes elitegruppe:

Tips en venn  Skriv ut

Passering for Kvinner Elite ved Kvarstadsetra i Birkebeinerrennet - 19. mars 2016.

Uoffisielt
Kvinner Elite

 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 304 Masako Ishida Team United Bakeries 1:37:43,5
2 313 Justyna Kowalczyk Team Santander 1:37:44,6
3 303 Seraina Boner Team Exspirit 1:38:34,7
4 301 Britta Johansson Norgren Lager 157 Ski Team 1:38:35,3
5 309 Astrid Øyre Slind Team United Bakeries 1:40:54,2
6 302 Katerina Smutna Team Santander 1:40:54,3
7 373 Tiril Udnes Weng Nes Ski 1:40:55,1
8 336 Kari Vikhagen Gjeitnes Henning Skilag - Ski 1:40:56,5
9 333 Anouk  Faivre-Picon nordique crédit agricole franche comté 1:41:53,0
10 307 Sara Lindborg Team Skistart.com 1:42:43,0
11 372 Lotta Udnes Weng Nes Ski 1:43:15,0
11 305 Lina Korsgren Team PIONEER Investments - Craft 1:43:15,0
13 315 Klara Moravcova Silvini Madshus Team 1:46:47,2
14 367 Helene Söderlund IFK Mora Sk 1:47:14,0
15 306 Annika Löfström Team Exspirit 1:47:17,6
16 337 Berit Gjelten Oslo Sportslager/Vestbyen IL 1:47:22,4
17 322 Kristin Antonsen NTNUI 1:47:34,4
18 345 Kathrine Kvernmo Bardu il 1:48:22,3
19 357 Pia Helene Paulsen Rustad IL 1:50:01,9
20 308 Kristina Roberto Team Skistart.com 1:50:59,9
21 347 Roxane Lacroix Team Nordique Credit Agricole Franche Comté 1:51:05,4
22 380 Amalie Ous Nes Ski 1:51:06,0
23 346 Barbro Kvåle Lillehammer Skiklub/Rekruttlandslaget 1:51:24,6
24 312 Emilia Lindstedt TEAM SkiProAm 1:51:36,5
25 326 Trine Breen NTNUI 1:52:00,9
26 343 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Team SKIGO 1:52:21,1
27 327 Evelina  Bångman TEAM SkiProAm 1:52:38,1
28 348 Hilde Losgård Landheim Lillehammer skiklub team coop talent 1:52:41,8
29 354 Anne Kristine Nevin Byaasen Skiklubb 1:52:47,5
30 361 Astrid-Kristin Ruud Hakadal/Hufserypene 1:52:47,9
31 320 Marie-Caroline Godin TEAM NORDIQUE CREDIT AGRICOLE FRANCHE COMTE 1:52:52,7
32 370 Marit Vala Rustad IL 1:52:58,8
33 344 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 1:53:14,8
34 362 Hege Skari Lillehammer Skiklub 1:53:15,5
35 338 Mari Støen Gussiås Lillehammer Skiklub / Team Veidekke Innlandet 1:53:47,7
36 331 Therese Engen Swix Sport AS 1:53:56,3
37 332 Marit Engeseth Lyn Ski 1:54:33,0
38 359 Terhi Pollari Tampereen Pyrinto 1:54:38,0
39 369 Guro Jordheim Hemsedal IL/Team Hallingdal 1:55:09,5
40 339 Anniken Hjellbakk Hole Sunnyven IL 1:55:23,3
41 356 Céline Chopard  Lallier Team Nordique Credit Agricole Franche Comté 1:55:35,4
42 335 Marie Renée Sørum Gangsø Svea skilag 1:55:37,9
43 328 Chantal Carlen SAS Fribourg 1:55:39,1
44 364 Emily Stitt Mansfield Nordic Club/OSI Langrenn 1:56:09,6
45 374 Marte Sofie Buraas Team Synnfjell 1:56:44,8
46 366 Lin Iren Sætre Team Sport 1 Sentrum Sport Trysil 1:56:46,3
47 314 Tone Sundvor Dahl Team Synnfjell 1:56:59,8
48 375 Stine Fallingen Ødegård Lyn Ski 1:57:02,0
49 329 Eli Anne Dvergsdal   1:57:15,5
50 365 Barbro Sætha Lyn Ski 1:58:08,1
51 378 Julie Synnøve Ensrud Trøsken/NTG Geilo 1:58:26,9
52 352 Ine Løvlien Lillehammer Skiklub 1:58:27,7
53 379 Ragnhild Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 1:59:53,1
54 368 Maren Thomasgaard Team Skigo 2:00:20,5
55 376 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF 2:00:21,4
56 363 Hilde Fenne Bjørgum IL 2:00:51,6
57 341 Anne Hørsand Ilseng il 2:01:09,5
58 321 Ragnhild Amlie Entra ASA/Try IL 2:01:13,4
59 340 Gunn Sande Holtan Surnadal il 2:01:16,7
60 318 Kari Øvsthus OPIL 2:01:54,7
61 330 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL 2:02:03,6
62 325 Ragnhild Bolstad Forsvaret/Åslia skilag 2:02:26,2
63 334 Christin Flatum Brandbu IF 2:02:36,0
64 323 Anne Maren Utne Belsby Kjelsås IL 2:03:59,5
65 311 Rahel Imoberdorf TEAM XCALIBUR LILL SPORT 2:04:00,7
66 351 Ingrid Lundanes Emblem il langrenn 2:04:22,8
67 371 Maren Wangensteen Øystre slide il 2:05:52,7
68 350 Benedikte Liepelt Molde og Omegn IF - Ski 2:06:54,5
69 317 Svenja Hoelzle Team Synnfjell 2:08:07,6
70 319 Ingeborg Dahl Ringkollen Skiklubb 2:08:33,3

* LANGRENN PLUSS (+): Elite-intervjuer, trening, teknikk, utstyr, smøring med mye mere
Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse