Åsenrennet 2003

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Plass Navn Klubb Tid Etter
JENTER 10 ÅR  2 KM
1 Line Gismervik Ullensaker Skikl. 07:55
2 Victoria Ravatn Nittedal Skikl. 08:00 00:05
3 Cecilie Uppard Njård 08:26 00:31
4 Oda Emilie N. Danielsen Nittedal Skikl. 08:40 00:45
5 Andrea Solbakken Gjelleråsen IF 09:03 01:08
6 Mina Røkke Nittedal Skikl. 09:25 01:30
7 Marita Kvilten Ullensaker Skikl. 10:47 02:52
JENTER 11 ÅR  2KM
1 Sina Sandholt Bjerke IL 06:58
2 Barbro Kvåle Brandbu IF 07:11 00:13
3 Nina Jeanette Tollehaug IF Eiker Kvikk / Eiker Ski 07:12 00:14
4 Sylvi Sommer Njård 07:13 00:15
5 Vilde Naja Moi Høybråten og Stovner IL 07:29 00:31
6 Anne Tine Markset Koll IL 07:31 00:33
7 Andrea Udnes Weng Raumnes og Årnes IL 07:37 00:39
8 Anette Volla Nilsen Harestua IL 07:51 00:53
9 Elise Øien Sørnes Høybråten og Stovner IL 08:02 01:04
10 Thekla Brun Lie Njård 08:03 01:05
11 Sophie Graff Nesse Heming IL 08:06 01:08
11 Mona H. Bjørnerud Kjelsås Il 08:06 01:08
13 Frida Kristine Forberg Eidsvold Værk Skikl 08:08 01:10
14 Charlotte Uppard Njård 08:12 01:14
15 Cecilie Bjerkli Bjerke IL 08:14 01:16
16 Malin Skjølås Hurdal IL 08:16 01:18
17 Sandra Mowinkel-Amundsen Hurdal IL 08:18 01:20
18 Annelene Jeppedal Hurdal IL 08:26 01:28
19 Lene Thon Skiptvedt IL 08:49 01:51
19 Marthe K. Jensen Gjerdrum IL 08:49 01:51
21 Camilla Bjerkli Bjerke IL 08:51 01:53
22 Jenny Strøm Ullensaker Skikl. 08:55 01:57
23 Vilde Sørum Åsen IL 09:02 02:04
24 Trine Nygård Skiptvedt IL 09:05 02:07
25 Camilla Vangen Skjølås Bjerke IL 09:18 02:20
26 Turid Kamstrup Hovind Ullensaker Skikl. 09:27 02:29
GUTTER 10 ÅR  2 KM
1 Sondre Fossli IF Eiker Kvikk / Eiker Ski 06:16
2 Andreas Molden Halmsås & Omegn Skilag 07:07 00:51
3 Gaute Wiig Nordby Njård 07:11 00:55
4 Håvard Haga Åsen IL 07:12 00:56
5 Mathias Borgnes Heming IL 07:19 01:03
6 Thomas Myhrer Skiptvedt IL 07:24 01:08
7 Lars Muren Asker Skiklubb 07:28 01:12
8 Anders Treekrem Ås IL 07:33 01:17
9 Fridtjof Vaksdal Kjelsås Il 07:35 01:19
10 Harald Fæste Drøbak Frogn IL 07:37 01:21
11 Dag Frode Trollebø Njård 07:46 01:30
12 Magne Haga Åsen IL 07:48 01:32
13 Jonas Amundsen Halmsås & Omegn Skilag 07:52 01:36
14 Emil Eriksen Nylund Høybråten og Stovner IL 07:58 01:42
15 Eirik Muller Sørensen Sørensen Heggedal IL Langrenn 08:00 01:44
16 Erik Nilsen Skiptvedt IL 08:06 01:50
17 Andreas Haverstad Lier IL 08:09 01:53
18 Jonas Dammen Strømmen og Lillestrøm SK 08:10 01:54
19 Eivind Andreas Wold Njård 08:12 01:56
20 Ola Eriksen Nylund Høybråten og Stovner IL 08:15 01:59
21 Sivert Dæhli Åsen IL 08:21 02:05
22 Hein Hofvind Lørenskog Skikl. 08:27 02:11
23 Sondre Ruud Bråen Ullensaker Skikl. 08:41 02:25
23 Hans Håkon Ruud Lørenskog Skikl. 08:41 02:25
25 Henrik Gifstad Oppegård Il 08:42 02:26
26 Erik Furnes Jardar Langrenn 08:51 02:35
27 Åsmund Skatvedt Åsen IL 09:05 02:49
28 Andre Midtdal Oppegård Il 09:07 02:51
29 Mikkel Lorenzen Lund Hunenberg / SVEITS 09:11 02:55
30 Martin Næss Ullensaker Skikl. 09:17 03:01
31 Bjarte Strøm Ullensaker Skikl. 09:20 03:04
32 Lars Grindland Lørenskog Skikl. 09:51 03:35
33 Marius Pettersen Strømmen og Lillestrøm SK 10:00 03:44
GUTTER 11 ÅR 2 KM
1 Sindre Bjørnestad Skar Bærums Verk IF 06:39
2 Espen Aronsveen Heming IL 06:46 00:07
3 Bendik B Pedersen Kjelsås Il 06:49 00:10
4 Erlend Nydal Asker Skiklubb 06:52 00:13
5 Henrik P. Bakke IL Driv 07:05 00:26
6 Øyvind Stokstad Ullensaker Skikl. 07:20 00:41
7 Eskil Kinneberg Gjerdrum IL 07:23 00:44
8 Jo Vetle Rimstad Harestua IL 07:25 00:46
8 Steffen Skaarud Vestre Gran IL 07:25 00:46
10 Gjermund Kittelsrud Vestre Gran IL 07:27 00:48
11 Hans Fredrik Fahle S.F.  Grei 07:30 00:51
12 Anders Gundersen Oppegård Il 07:32 00:53
13 Stian Storsveen Jømna / Heradsbygd 07:34 00:55
13 Thomas Giftad Oppegård Il 07:34 00:55
15 Ole Kristian Bjørklund Ullensaker Skikl. 07:36 00:57
16 Michael Løland Ullensaker Skikl. 07:39 01:00
17 Morten Flobakk Jømna / Heradsbygd 07:41 01:02
18 Ola Bjerke Hurdal IL 07:45 01:06
19 Kristoffer Kirkeby Gjerdrum IL 07:47 01:08
20 Andreas Wang Skiptvedt IL 07:54 01:15
21 Sindre Hjerpaasen Eidsvold Værk Skikl 07:55 01:16
22 Hans Jørgen Mora Johansen Bjerke IL 07:57 01:18
23 Fredrik M. Aarvold IL Driv 08:00 01:21
23 Emil Kjærnli Halmsås & Omegn Skilag 08:00 01:21
25 Martin Hallen Kjelsås Il 08:05 01:26
26 Ole-Anders Syversen Skiptvedt IL 08:06 01:27
27 Espen Lystad Nilssen Kjelsås Il 08:10 01:31
28 Tommy Sæther Åsen IL 08:11 01:32
29 Martin Theodorsen Gjerdrum IL 08:15 01:36
30 Sondre Bakken Høybråten og Stovner IL 08:17 01:38
31 Christian Olsen Nordby Bjerke IL 08:22 01:43
32 Andreas Strømsborg Lund Enebakk IF 08:28 01:49
33 Emil Magnus Edvardsson Rælingen Skikl. 08:30 01:51
34 Ola Skatvedt Åsen IL 09:02 02:23
35 Thomas Sutcliff Skedsmo Skikl. 10:13 03:34
JENTER 12 ÅR  2,5 KM
1 Tone Dalen Vegårdshei IL 08:02
2 Ragnhild Haga Åsen IL 08:09 00:07
3 Heidi Weng IL Driv 08:21 00:19
4 Martine Ek Hagen IL Driv 08:26 00:24
5 Agnes Brun Lie Njård 08:42 00:40
6 Kristin Solhaug Næss Enebakk IF 08:51 00:49
7 Tuva Hanem Myhrvold Rustad IL 09:13 01:11
8 Marie Holmerud Nittedal Skikl. 09:22 01:20
9 Kristine Myhrer Skiptvedt IL 09:26 01:24
10 Synne Berger Halmsås & Omegn Skilag 09:27 01:25
11 Sofie Grøndahl Rælingen Skikl. 09:33 01:31
12 Karoline Glømmi Nittedal Skikl. 09:47 01:45
13 Grethe Marie Ihlebakke Skiptvedt IL 09:53 01:51
13 Ulrikke Grav Trøsken IL 09:53 01:51
15 Guro Hemsett Åsen IL 10:20 02:18
16 Karoline Werner Bjerke IL 10:29 02:27
17 Lisa Løvbrøtte Midtre Brandbu UIL, 10:42 02:40
JENTER 13 ÅR  2,5 KM
1 Ingvild Østberg Flugstad Gjøvik Skikl. 07:55
2 Tuva Toftdahl Heming IL 07:58 00:03
3 Trude Stensæther Harestua IL 07:59 00:04
4 Kjersti Dahl Ringkollen Skiklubb 08:07 00:12
5 Ingerlise Wingaard Jensen Jardar Langrenn 08:08 00:13
6 Maiken Caspersen J Falla Fet Skikl. 08:13 00:18
7 Marie Nordsletten Koll IL 08:20 00:25
8 Linda Tveit Redalen IL 08:26 00:31
9 Martine Åstebøl Rustad IL 08:36 00:41
10 Live Lindemark Asker Skiklubb 08:42 00:47
11 Pernille Borgnes Heming IL 08:43 00:48
12 Inger Anita Tollehaug IF Eiker Kvikk / Eiker Ski 08:51 00:56
13 Inger Helene Trollebø Njård 08:57 01:02
14 Kristin Nørstebø Asker Skiklubb 09:03 01:08
15 Anja Graff Nesse Heming IL 09:17 01:22
16 Ulrikka Sundvoll Svea Skilag 10:08 02:13
GUTTER 12 ÅR  2,5KM
1 Endre Fossli IF Eiker Kvikk / Eiker Ski 07:54
2 Håkon Karlstad Skedsmo Skikl. 07:58 00:04
3 Are Martin Stenberg Kjelsås Il 08:06 00:12
3 Theodor N. Danielsen Nittedal Skikl. 08:06 00:12
5 Anders Kittelsrud Vestre Gran IL 08:11 00:17
6 August Harto Fossum IF 08:20 00:26
7 Sondre Unnestad Skiptvedt IL 08:25 00:31
8 Bastian Sagen Jømna / Heradsbygd 08:27 00:33
9 Andreas Hillestad Idrettslaget ROS 08:29 00:35
9 Magnus Bakke Linderud IL 08:29 00:35
9 Einar Sandholt Bjerke IL 08:29 00:35
12 Jostein Slaastad Gjerdrum IL 08:33 00:39
13 Joachim Pettersen Strømmen og Lillestrøm SK 08:37 00:43
14 Morten Holt Bjørklund Høybråten og Stovner IL 08:43 00:49
15 Håkon Sælen Fossum IF 08:44 00:50
16 Ole Grønberg Myrvold Fossum IF 08:46 00:52
17 Brage Ekroll Jahren Ullensaker Skikl. 08:47 00:53
18 Lars Even Schei Skimt 08:51 00:57
19 Eirik Bakke Linderud IL 08:57 01:03
19 Sverre Kristiansen Kjelsås Il 08:57 01:03
21 Kristoffer Eriksen Nylund Høybråten og Stovner IL 08:58 01:04
22 Martin Vister Høtorp Fort Ski Team / 09:02 01:08
23 Ola Børger Aas Bjerke IL 09:10 01:16
24 Vemund Knutsen Eidsvold Værk Skikl 09:15 01:21
24 Erik Olsen Rælingen Skikl. 09:15 01:21
26 Snorre Borgerud Oppegård Il 09:20 01:26
27 Eirik Heiborg Hurdal IL 09:26 01:32
27 Sondre Tallaksrud Skimt 09:26 01:32
29 Anders Høst Mølmen LYN 09:29 01:35
30 Niklas Jernberg Larsen Fossum IF 09:45 01:51
31 Mads Birkeland Haga IF 09:47 01:53
32 Andreas H. Andvin Skimt 10:10 02:16
33 Sigurd Mangseth Bjerke IL 10:13 02:19
34 Steffen Bunæs Strømmen og Lillestrøm SK 10:26 02:32
35 Torstein Kastet Åsen IL 10:27 02:33
36 Kristoffer Gustavsen Kjelsås Il 11:01 03:07
37 Kjartan Kastet Klyve Åsen IL 13:02 05:08
GUTTER 13 ÅR  2,5 KM
1 Marius Andreassen Skedsmo Skikl. 06:55
2 Marius Vegheim Gjerdrum IL 07:17 00:22
3 Magnus Kongsheim Fossum IF 07:22 00:27
4 Audun Formo Hay LYN 07:24 00:29
5 Anders S. Hagen Jømna / Heradsbygd 07:39 00:44
5 Magnus Malm Justad Heming IL 07:39 00:44
7 Rudi Andre Søråsen Kjelsås Il 07:40 00:45
8 Peder Huitfeldt Heming IL 07:44 00:49
9 Christian Grønvold Grorud IL 07:45 00:50
9 Henrik Struksnæes Kjelsås Il 07:45 00:50
11 Ole Amund Sveen Redalen IL 07:51 00:56
12 Eivind Odden Solberg Rustad IL 07:52 00:57
13 Anders Gjestvang Feiring IL 07:58 01:03
14 Stian Slemdal Ullensaker Skikl. 07:59 01:04
15 Per Edvin Engen Kjelsås Il 08:01 01:06
16 Cornelius Anker Norstrøm Drøbak Frogn IL 08:02 01:07
17 Eirik Bjerke Nittedal Skikl. 08:09 01:14
17 Ole Anders Vandsemb Nes Ski 08:09 01:14
19 Espen Mellbye Larsen Asker Skiklubb 08:10 01:15
20 Martin Bjørklund Ullensaker Skikl. 08:11 01:16
21 Jens Jacobsen Nes Ski 08:13 01:18
21 Ole Magnus Borgen Hokksund IL / Eiker Ski 08:13 01:18
23 Eirik Lyngbakken Inndal Konnerud IL 08:15 01:20
24 Marius Caspersen Falla Fet Skikl. 08:17 01:22
25 Andreas Løland Ullensaker Skikl. 08:23 01:28
26 Hans Christian Gagnum Gran IL 08:27 01:32
27 Sjur Messel Nafstad Ullensaker Skikl. 08:28 01:33
28 Eirik Kamstrup Hovind Ullensaker Skikl. 08:34 01:39
28 Vegard Nyeng Skedsmo Skikl. 08:34 01:39
28 Christian Erichsen Koll IL 08:34 01:39
31 Sebastian Ricshmann Nittedal Skikl. 08:35 01:40
32 Øyvind Gismervik Ullensaker Skikl. 08:37 01:42
33 Ola Grindland Lørenskog Skikl. 08:46 01:51
34 Vetle Ruud Bråten Ullensaker Skikl. 08:47 01:52
35 Pål Rolstad Nilsen Nes Ski 09:01 02:06
36 Morten Skaarud Gjelleråsen IF 09:11 02:16
37 Mathias Benjaminsen S.F.  Grei 09:16 02:21
38 Emil Strøm Ullensaker Skikl. 09:22 02:27
39 Emil Breen Bjerke IL 09:27 02:32
40 Jan Tage Rustad Engh Bjerke IL 09:37 02:42
41 Espen Gundersen 09:45 02:50
42 Thomas Pettersen Nittedal Skikl. 10:12 03:17
43 Alexander Blom Nittedal Skikl. 10:41 03:46
JENTER 14 ÅR  5 KM
1 Britt Ingunn Nydal Asker Skiklubb 14:39
2 Rannveig Øverøyen Fossum IF 15:30 00:51
3 Kristine H. Andersen Nittedal Skikl. 15:38 00:59
4 Lene Aronsveen Njård 15:57 01:18
5 Kathrine Harsem Fossum IF 16:00 01:21
6 Julie Berteig Fossum IF 16:01 01:22
7 Elisabeth Sveum Gjøvik Skikl. 16:03 01:24
8 Karina Aksnes Smith Fossum IF 16:13 01:34
9 Elise Wiig Nordby Njård 16:33 01:54
10 Martine Udnes Weng Nes Ski 16:36 01:57
11 Anita Dalen Vegårdshei IL 16:43 02:04
12 Kari Svingheim Gran IL 17:11 02:32
13 Signe R. Engelund Jømna / Heradsbygd 17:28 02:49
13 Karen Viktoria Aas Bjerke IL 17:28 02:49
15 Marianne Dæhli Nordbygda Ski 17:29 02:50
16 Janne Olsen Bjerke IL 17:33 02:54
17 Linn H. Klaesson Rustad IL 17:47 03:08
18 Mari Bergerud Lier IL 17:54 03:15
19 Tonje Hofvind Lørenskog Skikl. 18:25 03:46
20 Karen T. Bækkemoen Jømna / Heradsbygd 18:32 03:53
21 Marianne Aas Bækkelaget Sportsklubb 18:42 04:03
22 Sandra Paulsen Rustad IL 19:06 04:27
JENTER 15 ÅR  5 KM
1 Marthe Breen Bjerke IL 15:04
2 Celine Brun Lie Njård 15:12 00:08
3 Fanny Welle-Strand Horn Heming IL 15:19 00:15
3 Silje Ekroll Jahren Ullensaker Skikl. 15:19 00:15
5 Anniken Weber Nielsen Fossum IF 15:20 00:16
6 Ingrid Løvbrøtte Midtre Brandbu UIL, 15:28 00:24
7 Lone Sørlien Molstad Gjøvik Skikl. 15:29 00:25
8 Tiril Toftdahl Heming IL 15:39 00:35
9 Kamilla Borgnes Heming IL 15:53 00:49
10 Frida Næss-Ulseth Heming IL 15:55 00:51
11 Eldbjørg Moxnes Skedsmo Skikl. 16:05 01:01
12 Astrid Bruland Bærum Skikl. 16:10 01:06
13 Margrethe Munthe Magnus Heming IL 16:14 01:10
14 Caroline Aas Bjerke IL 16:18 01:14
15 Helen Bakke Nittedal Skikl. 16:33 01:29
16 Mathilde Korvald Skaare Njård 16:39 01:35
17 Martine Gude Aamodt Heming IL 16:42 01:38
18 Mailene Skjølås Bjerke IL 16:48 01:44
19 Ingrid Ajer Olsen Bærum Skikl. 16:58 01:54
20 Oda Hanem Myhrvold Rustad IL 17:04 02:00
21 Jenny Brente Nittedal Skikl. 17:11 02:07
22 Anne Kamstrup Hovind Ullensaker Skikl. 17:20 02:16
23 Hilde Sletten Nittedal Skikl. 17:40 02:36
24 Stine S. Hagen Jømna / Heradsbygd 17:47 02:43
25 Victoria Fearnley Landmark Heming IL 18:21 03:17
26 Line Graff Nesse Heming IL 18:30 03:26
27 Anette Melsom Myhre Heming IL 18:46 03:42
28 Hedda Blomhoff Fossum IF 18:50 03:46
GUTTER 14 ÅR  5 KM
1 Hans Christer Holund Nittedal Skikl. 13:16
2 Petter Soleng Skinstad Vind IL 13:17 00:01
3 Timmo Andre Bakken Bakke If 13:21 00:05
4 Sindre Buraas Hurdal IL 13:38 00:22
5 Håkon Stuge Bånerud Koll IL 13:39 00:23
6 Nicolas Knudtzon Njård 13:57 00:41
7 Andreas Kleven Krossholm Bærums Verk IF 13:58 00:42
8 Ludvig Søgnen Jensen Bærums Verk IF 14:02 00:46
9 Eirik Gjestvang Feiring IL 14:03 00:47
10 Sigve Høydahl Bærums Verk IF 14:08 00:52
11 Endre Sommer Njård 14:15 00:59
12 Hans Kristian Komperud Vind IL 14:19 01:03
13 Morten Blien Eina IL 14:20 01:04
14 Stian Hallèn Kjelsås Il 14:21 01:05
15 Trygve Markset Koll IL 14:23 01:07
15 Kristian Burum Rustad IL 14:23 01:07
17 Marius Hageengen Gjøvik Skikl. 14:51 01:35
18 Ingar Stokstad Ullensaker Skikl. 14:57 01:41
19 Lars Eriksen Rælingen Skikl. 15:10 01:54
20 Magnus Skaar Skiptvedt IL 15:12 01:56
21 Christian F. Lund Høytorp Fort Ski Team / Slitu 15:16 02:00
22 Arne Moss Westgård Fossum IF 15:18 02:02
23 Ola Lillehaug Kjelsås Il 15:19 02:03
24 Herman Vidje Fossum IF 15:21 02:05
25 Vegard Bjørnestad Skar Bærums Verk IF 15:30 02:14
26 Fredrik Dammen Strømmen og Lillestrøm SK 15:33 02:17
27 Fredrik Fuglerud Eidsvold Værk Skikl 15:34 02:18
28 Tomas R. Andresen Nittedal Skikl. 15:35 02:19
28 Christopher Wingaard Jensen Jardar Langrenn 15:35 02:19
30 Øystein Stake Laengen Asker Skiklubb 15:38 02:22
31 Andreas Wold Høye Heming IL 15:41 02:25
31 Morten Skjemstad Svea Skilag 15:41 02:25
33 Vegard Stake Laengen Asker Skiklubb 15:47 02:31
34 Jostein Olafsen Bærums Verk IF 15:48 02:32
35 Sondre Sandvik Rustad IL 15:51 02:35
35 Andreas Feiring Strømmen og Lillestrøm SK 15:51 02:35
37 Marius Nordby Nes Ski 15:52 02:36
38 Vetle Visslund Enebakk IF 15:55 02:39
39 Robin Ravatn Nittedal Skikl. 16:00 02:44
40 Øyvind Grødal Halvorsen Fossum IF 16:03 02:47
41 Aleksander Nordlien Høybråten og Stovner IL 16:12 02:56
42 Didrik Vaksdal Kjelsås Il 16:15 02:59
43 Bjørnar Berli Bærums Verk IF 16:29 03:13
44 Erlend Standish Rustad IL 16:46 03:30
45 Henrik Mordal Meyer Fossum IF 16:48 03:32
46 Ola Røkke Nittedal Skikl. 16:50 03:34
47 Kent Robert Kristiansen Rælingen Skikl. 17:14 03:58
48 Andreas Chr. Sebelien Bjerke IL 17:27 04:11
49 Paul Qvale Heming IL 17:38 04:22
50 Christian Kielland Halvorsen Heming IL 17:54 04:38
51 Erland Foss Knutsen Bækkelaget Sportsklubb 17:57 04:41
52 Carl-Erik Engelstad Åsen IL 18:00 04:44
GUTTER 15 ÅR  5 KM
1 Hallvard Moian Nydal Asker Skiklubb 12:42
2 Øyvind Moen Fjeld Kjelsås Il 12:45 00:03
3 Harald Berge Fossum IF 12:47 00:05
4 Sindre Wiig Nordby Njård 13:18 00:36
5 Christoffer Callesen Asker Skiklubb 13:24 00:42
6 Erlend Øien Sørnes Høybråten og Stovner IL 13:31 00:49
6 Lars Gudim Gjøvik Skikl. 13:31 00:49
8 Eivind Flugstad Østberg Gjøvik Skikl. 13:38 00:56
9 Peder Nævestad LYN 13:41 00:59
10 Morten Sjong Mathisen LYN 13:44 01:02
11 Ivar H. Indby Nordbygda Ski 13:52 01:10
12 Martin Grønberg Myrold Fossum IF 14:03 01:21
13 Hans Kr. Dyste Leirdal IL Kolbukam 14:04 01:22
14 Simen Borglin Knudsen Høybråten og Stovner IL 14:10 01:28
15 Ronny Sørensen Konnerud IL 14:11 01:29
15 Michael D. Christiansen LYN 14:11 01:29
15 Jørgen Anker-Rasch Heming IL 14:11 01:29
18 Bård Erik Haugen Rustad IL 14:15 01:33
19 Sindre Sangnes LYN 14:18 01:36
20 Sigmund Rimstad Fossum IF 14:23 01:41
20 Jonas Berglund Aalberg Asker Skiklubb 14:23 01:41
22 Erik Hofsrud Nes Ski 14:25 01:43
23 Simon Grøndahl Rælingen Skikl. 14:32 01:50
24 Mads Alsgaard Bodding Rælingen Skikl. 14:33 01:51
25 Simen Furnes Jardar Langrenn 14:39 01:57
25 Even Vardenær Lunder Gjøvik Skikl. 14:39 01:57
27 Emil Udnes Weng Nes Ski 14:43 02:01
28 Eirik Smidt Sagstuen Strømmen og Lillestrøm SK 14:46 02:04
28 Eirik Nørstebø Lommedalen IL 14:46 02:04
30 Audun Breder Fossum IF 14:55 02:13
31 Steffen Johansen Jømna / Heradsbygd 14:57 02:15
32 Fredrik Holst Gran IL 14:58 02:16
33 Øyvind Keilen Bærums Verk IF 15:01 02:19
34 Stian Helgerud Hokksund IL / Eiker Ski 15:03 02:21
35 Christian Harto Fossum IF 15:14 02:32
35 Nicolay Myhre Høybråten og Stovner IL 15:14 02:32
37 Erland Arnesen Enebakk IF 15:25 02:43
37 Håkon Bakke Nittedal Skikl. 15:25 02:43
39 Jan Birger Bjerkli Nittedal Skikl. 15:29 02:47
40 Bård Holstad Torp Gjøvik Skikl. 15:39 02:57
41 Sindre Haverstad Lier IL 15:40 02:58
42 Christoffer Garseg Mørk Bærums Verk IF 15:44 03:02
43 Anders Fundingsrud Høytorp Fort Ski Team / Slitu 15:47 03:05
44 Harald Solhaug Næss Enebakk IF 15:50 03:08
45 Jarle Johnsen Nes Ski 15:54 03:12
46 Jørgen Bergvatn Tiltnes Rustad IL 17:34 04:52
JENTER 16 ÅR  5 KM
1 Ingeborg Dahl Ringkollen Skiklubb 15:23
2 Karoline Haverstad Lier IL 15:33 00:10
3 Gry Marianne Buraas NTG / Hurdal IL 15:48 00:25
4 Tiril Gisletun Hanssen Fossum IF 15:50 00:27
5 Nina Smestad Nordbygda Ski 16:10 00:47
6 Pernille Høyem Haug Heming IL 16:26 01:03
7 Line H. Paulsen Rustad IL 16:39 01:16
8 Marianne Mellbye Larsen Asker Skiklubb 17:53 02:30
9 Eivor Gullhaug Nittedal Skikl. 18:40 03:17
JENTER 17 ÅR  5 KM
1 Karoline Borgnes IL Heming / Team Kollen 14:46
2 Signe Moland Andebu IL 15:06 00:20
3 Oda Vardenær Lunder Gjøvik Skikl. 15:25 00:39
4 Tiril Schjølberg NTG / Nesodden 15:26 00:40
5 Helene Berger Skedsmo Skikl. 15:52 01:06
6 Ingvild Pettersen S.F.  Grei 15:58 01:12
7 Kari Rommen Syvertsen S.F.  Grei 15:59 01:13
8 Maren Hemsett Åsen IL 17:14 02:28
9 Henriette Aas S.F.  Grei 18:01 03:15
JENTER 18-19 ÅR 5 KM
1 Stine Haugen Rustad IL 15:05
2 Silje Nereng Østre Toten Skilag 15:10 00:05
3 Marianne Aas Krog Bjerke IL 15:16 00:11
4 Ine Fahle S.F.  Grei 15:28 00:23
5 Siri Jordheim Gjerdrum IL 15:29 00:24
6 Marianne Waage-Nielsen Nittedal Skikl. 15:31 00:26
7 Maren Hansen Nes Ski 15:54 00:49
8 Line Jordheim Gjerdrum IL 16:14 01:09
9 Elisabeth Høyem Haug IL Heming / Team Kollen 16:21 01:16
10 Ida Bjerke Gabrielsen Fossum IF 16:29 01:24
11 Katja Ekroll Jahren Ullensaker Skikl. 17:09 02:04
DAMER SENIOR 5 KM
1 Janicke Østby Bækkelaget Sportsklubb 13:53
2 Merethe Braathen Høybråten og Stovner IL 13:58 00:05
3 Solfrid Braathen Høybråten og Stovner IL 13:59 00:06
4 Lydia Weydahl Høybråten og Stovner IL 14:43 00:50
5 Hanne Bjercke Rustad IL 15:30 01:37
6 Hilde Nygårdsmoen Nes Ski 15:55 02:02
7 Katrine Aas Krog Bjerke IL 16:50 02:57
DAMER VETERAN 5 KM
1 Marit Grumstad Svea Skilag 16:08
GUTTER 16 ÅR  10 KM
1 Erik Kurland Olsen Idrettslaget ROS 25:14:00
2 Eirik Sæves NTG / Gjerdrum IL 25:35:00 00:21
3 Jesper Østensen Fossum IF 26:02:00 00:48
4 Stian Arnesen Nes Ski 26:15:00 01:01
5 Varun Upadhyay Høybråten og Stovner IL 26:19:00 01:05
6 Magne Dæhli Nordbygda Ski 26:29:00 01:15
7 Anders Gullhav Høybråten og Stovner IL 26:49:00 01:35
8 Martin Waaler Kaas IL Heming / Team Kollen 27:00:00 01:46
9 Didrik Smith Fossum IF 27:11:00 01:57
10 Tor-Håkon Hellebostad NTG / Nesodden 27:20:00 02:06
11 Eivind Gerhardsen Høytorp Fort Skiteam / 27:21:00 02:07
12 Erik Løkken Walter Skedsmo Skikl. 27:26:00 02:12
13 Simon Grøterud Drøbak Frogn IL 27:30:00 02:16
14 Tobias Vik Steen Bækkelaget Sportsklubb 27:46:00 02:32
14 Johan Noraker Nossen Drøbak Frogn IL 27:46:00 02:32
16 Thorbjørn Fredlund Gjøvik Skikl. 28:05:00 02:51
17 Vegard Raaum Gjøvik Skikl. 28:16:00 03:02
18 Joachim Jacobsen Bækkelaget Sportsklubb 28:28:00 03:14
19 Peder Kjærnli Nes Ski 28:35:00 03:21
20 Geir Olav Larsen Ringkollen Skiklubb 29:10:00 03:56
21 Tord Sundhagen Rælingen Skikl. 29:21:00 04:07
22 Startnr Ledig NOTEAM 29:49:00 04:35
23 David Swift Idrettslaget ROS 30:06:00 04:52
24 Mads Foss Knudsen Bækkelaget Sportsklubb 30:23:00 05:09
25 Mats G. Tidemandsen Rustad IL 30:41:00 05:27
26 Ola G. Tidemandsen Rustad IL 32:13:00 06:59
27 Jo Thorson Nordskar Fossum IF 35:50:00 10:36
GUTTER 17 ÅR 10 KM
1 Eirik Resaland Wiik HSG / IL Driv 24:50:00
2 Glenn Elvestad HSG / Gjerdrum IL 25:14:00 00:24
3 Jonas Nielsen HSG / Lørenskog Skikl. 25:25:00 00:35
4 Anders Øen Fossum IF 25:45:00 00:55
5 Øyvind Tønsager Kjelsås Il 26:35:00 01:45
6 Eirik Brandsdal Kjelsås Il 26:36:00 01:46
7 Bent Linstad Gran IL 26:40:00 01:50
8 Egil Bjerkli Nittedal Skikl. 26:50:00 02:00
9 Martin Vaksdal Kjelsås Il 26:52:00 02:02
10 Øyvind N. Gløersen Rustad IL 27:04:00 02:14
11 Jon Deighan Hanssen Asker Skiklubb 27:11:00 02:21
12 Stian Trømborg NTG / IL Vinn 27:22:00 02:32
13 Christian K. Sandvik Rustad IL 27:33:00 02:43
14 Bjørn Jordheim Halvorsen Høybråten og Stovner IL 27:40:00 02:50
15 Erik Sælen Fossum IF 27:48:00 02:58
16 Christopher Mathisen Hokksund IL / Eiker Ski 27:59:00 03:09
17 Ole-Marius Bratlie Høybråten og Stovner IL 28:01:00 03:11
17 Magnus Hermann Fossum IF 28:01:00 03:11
19 Fredrik Skjeggerud Ringkollen Skiklubb 28:04:00 03:14
20 Robin Nordlien Høybråten og Stovner IL 28:33:00 03:43
21 Ørjan Erichsen S.F.  Grei 29:08:00 04:18
22 Lars Garman Lørenskog Skikl. 31:40:00 06:50
23 Dag Arne Werner Bjerke IL 31:59:00 07:09
GUTTER 18-19 ÅR 10KM
1 Martin Johnsrud Sundby Røa 24:20:00
2 Simen Østensen Fossum IF 24:38:00 00:18
3 Kristian Braathen Høybråten og Stovner IL 25:16:00 00:56
4 Hans Christian A. Aarnes Nittedal Skikl. 25:34:00 01:14
5 Kristian Løvlie Nittedal Skikl. 25:48:00 01:28
6 Helge M. Olsen Nittedal Skikl. 25:49:00 01:29
7 Ola Erik Heen Moe Nes Ski 26:05:00 01:45
8 Kristian Hellgren Holtberget Ullensaker Skikl. 26:17:00 01:57
9 Jens Bjertnes Jevnaker Idrettsforening 26:20:00 02:00
10 Magnus Svingheim Gran IL 26:21:00 02:01
11 Vegard Stensæther Harestua IL 26:22:00 02:02
11 Anders Rudå Nygaard Rustad IL 26:22:00 02:02
13 Nils Sælen Fossum IF 26:28:00 02:08
14 Simen Rustad Gjerdrum IL 26:56:00 02:36
15 Espen Kjellberg LYN 27:07:00 02:47
16 Sigurd-Erik Nissen-Meyer Ås IL 27:10:00 02:50
17 Jørgen Sugar HSG / Haslum IL 27:15:00 02:55
18 Ole Anders Løvbrøtte Midtre Brandbu UIL, 27:17:00 02:57
19 Morten Stenstad Lien Asker Skiklubb 27:28:00 03:08
20 Knut Petter Åstebøl Rustad IL 27:47:00 03:27
21 Ove Solli Il Vinn Sande 27:50:00 03:30
22 Anders Johnsen Nes Ski 27:51:00 03:31
23 Lars- Christian Unger Høybråten og Stovner IL 28:02:00 03:42
24 Tor Håkon Mangerud Nannestad Skikl. 28:07:00 03:47
25 Steffen Gjerald Ås IL 28:21:00 04:01
26 Sverre Waaler Kaas IL Heming / Team Kollen 28:50:00 04:30
27 Christian Skaarud Harestua IL 29:18:00 04:58
28 Eirik Michalsen Asker Skiklubb 29:44:00 05:24
29 Startnr Ledig NOTEAM 30:48:00 06:28
30 Amund Hagen Strand Hurdal IL 31:04:00 06:44
HERRER SENIOR 10 KM
1 Jørgen Aukland Oseberg Skilag 23:33
2 Espen Harald Bjerke Lillehammer Skikl. 23:47 00:14
3 Anders Hallingstad Kjelsås Il 24:10:00 00:37
4 Fredrik Aukland Oseberg Skilag 24:12:00 00:39
4 Tore Ruud Hofstad Lillehammer Skikl. 24:12:00 00:39
6 Henning Dybendal Bakke If 24:14:00 00:41
7 Kjetil Juul Pedersen Magnor UL 24:24:00 00:51
8 Rune Torseth Kjelsås Il 24:28:00 00:55
9 Håvard Vatn Nittedal Skikl. 24:36:00 01:03
10 Øystein Pettersen Linderud IL 24:39:00 01:06
11 Lars Høgnes Ringkollen Skiklubb 24:43:00 01:10
12 Jon Per Nygård Hamar Skiklubb 24:55:00 01:22
13 Frode Pedersen Kjelsås Il 25:13:00 01:40
14 Per Morten Hvattum Gran IL 25:14:00 01:41
15 Carl Kaas Heming IL 25:30:00 01:57
15 Ola Vigen Hattestad Ørje IL 25:30:00 01:57
17 Espen Aune Høybråten og Stovner IL 25:34:00 02:01
18 Henrik Wold Høye Heming IL 25:35:00 02:02
19 Thomas Kjerstad Rustad IL 25:39:00 02:06
20 Ole-Morten Munz S.F.  Grei 25:40:00 02:07
21 Even Thorstad Nes Ski 25:43:00 02:10
21 Henrik Olimb Jevnaker Idrettsforening 25:43:00 02:10
23 Thomas Henriksen Fossum IF 25:44:00 02:11
24 Rune Nordgård Hurdal IL 25:50:00 02:17
25 Kjetil Dammen Rustad IL 25:52:00 02:19
26 Per Ola Gasmann LYN 25:55:00 02:22
27 Remi Andersen Kjelsås Il 25:56:00 02:23
28 Amund Hansen Nes Ski 25:58:00 02:25
29 Jonas Bergland Rustad IL 26:10:00 02:37
30 Nicolai Martinsen Rustad IL 26:16:00 02:43
31 Petter Jørgensen Hasle/Løren 26:21:00 02:48
31 Ruben Andersen Rustad IL 26:21:00 02:48
33 Arne Post Kjelsås Il 26:22:00 02:49
34 Hallgeir Bratberg Kjelsås Il 26:29:00 02:56
35 Martin Bratland Nes Ski 26:37:00 03:04
36 Hans Martin Slommerud Nes Ski 26:39:00 03:06
37 Nicolas A. Wærenskjold LYN 26:46:00 03:13
38 Kjetil Myrvold Rælingen Skikl. 26:50:00 03:17
39 Kenneth Gavoll-Hansen Høybråten og Stovner IL 27:08:00 03:35
40 Jon Kristian Andresen Fossum IF 27:24:00 03:51
41 Torstein Bomann-Larsen Drammens Ballklubb 27:28:00 03:55
42 Martin Ihler Rustad IL 28:17:00 04:44
43 Leif Oddvind Jensen Heming IL 28:23:00 04:50
44 Trond Harald Sand Nannestad Skikl. 29:11:00 05:38
45 Lars Erik Andersen Rælingen Skikl. 29:32:00 05:59
HERRER VETERAN 10KM
1 Jarle W. Thon Skiptvedt IL 26:24:00
2 Rune Nygård Skiptvedt IL 30:28:00 04:04

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut