NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater König Ludwig Lauf 2006



Herrer

1     1001  REZAC STANISLAV            JABLONEC NN           CZE  1973  H 31    1     02:18:35.9 
2     1028  LARSSON MARTIN             BORLAENGE             SWE  1979  H 21    1     02:18:36.3 
3     1009  AUKLAND JORGEN             TONSBERG              NOR  1975  H 31    2     02:18:36.7 
4     1027  TYNELL DANIEL              BORLAENGE             SWE  1976  H 21    2     02:18:37.1 
5     1013  SVAHN MATTIAS              MORA                  SWE  1972  H 31    3     02:18:37.6 
6     1030  AHRLIN JERRY               JAERPEN               SWE  1978  H 21    3     02:18:38.0 
7     1005  FAUNER SILVIO              SAPPADA (BL)          ITA  1968  H 36    1     02:18:38.4 
8     1007  COSTANTIN PIER LUIGI       CANALE D'AGORDO, BEL  ITA  1971  H 31    4     02:18:38.8 
9     1004  CATTANEO MARCO             CARONNO, VARESE       ITA  1974  H 31    5     02:18:39.8 
10    1016  JOHANSSON ROBERT           OERNSKOELDSVIK        SWE  1977  H 21    4     02:18:40.2 
11    1055  ROSVALL MARTIN             UMEA                  SWE  1978  H 21    5     02:18:40.6 
12    1038  GRANDELIS TULLIO           S. STEFANO DI CADORE  ITA  1977  H 21    6     02:18:41.0 
13    1019  OLLE RAUL                  VORUMAA               EST  1968  H 36    2     02:18:41.4 
14    1033  ANDREASSON RIKARD          MORA                  SWE  1979  H 21    7     02:18:42.0 
15    2088  IVANOU ALEXEI              VITEBSK               BLR  1980  H 21    8     02:18:42.9 
16    1035  JONSSON MAGNUS             MORA                  SWE  1977  H 21    9     02:18:43.7 
17    1003  ZANETEL GIANANTONIO        TRANSAQUA TRENTO      ITA  1969  H 36    3     02:18:50.9 
18    1025  JAKOUBEK TOMAS             JABLONEC NAD NISOU    CZE  1979  H 21    10    02:18:51.8 
19    1032  KARLSSON NIKLAS            MORA                  SWE  1980  H 21    11    02:18:54.7 
20    1012  SLECHTA DANIEL             HARRACHOV             CZE  1976  H 21    12    02:19:12.2 
21    1014  SKORSTAD HAVARD            OSLO                  NOR  1973  H 31    6     02:19:15.2 
22    1008  ERIKSSON ERIK              MORA                  SWE  1980  H 21    13    02:20:01.1 
23    1034  JACOBSSON NICLAS           MORA                  SWE  1976  H 21    14    02:20:44.2 
24    1026  BOCHERT KAY                SCHMIEDEFELD          GER  1982  H 21    15    02:21:44.6 
25    1021  SANDBERG JOHAN             UMEA                  SWE  1968  H 36    4     02:22:27.6 
26    1018  JOENSSON MARKUS            ULRICEHAMN            SWE  1981  H 21    16    02:24:42.7 
27    1051  ANDERSSON RICKARD          MORA                  SWE  1974  H 31    7     02:24:43.4 
28    1036  STEURER THOMAS             VILS                  AUT  1977  H 21    17    02:25:40.7 
29    1031  BALDAUF CHRISTIAN          SULZBERG              AUT  1968  H 36    5     02:25:41.2 
30    1079  NYGAARD ANDERS             OSLO                  NOR  1984  H 21    18    02:25:41.7 

 

Kvinner

1     1048  WIGERNAES INE              BEITOSTOLEN           NOR  1969  D 36    1     02:36:55.5 
2     1041  PALUSELLI CHRISTINA        TESERO                ITA  1973  D 31    1     02:36:57.6 
3     1044  LIND SOFIA                 ASARNA                SWE  1972  D 31    2     02:37:55.2 
4     1042  PEYROT LARA                PRALI, TORINO         ITA  1975  D 31    3     02:38:24.6 
5     1047  VILJANMAA ANNMARI          PARKANO               FIN  1973  D 31    4     02:38:38.2 
6     1043  SANTER ANNA                S. VITO DI CADORE     ITA  1975  D 31    5     02:40:43.8 
7     1049  HANSSON JENNY              JAERPEN               SWE  1980  D 21    1     02:40:49.7 
8     1046  NESTERENKO LADA            KHARKOV               UKR  1976  D 21    2     02:46:50.4 
9     1138  HAUGEN STINE               OSLO                  NOR  1985  D 21    3     02:52:08.3 
10    1091  LINTZEN NINA               SANDVIKEN             SWE  1978  D 21    4     02:55:10.0 
11    1433  LAATIKAINEN MERVI          JOENSUU               FIN  1974  D 31    6     02:55:12.6 
12    1065  KLAUS ISABEL               GEYER                 GER  1978  D 21    5     02:55:26.9 
13    1966  DZIADKOWIEC DOROTA         MITKOW                POL  1969  D 36    2     02:56:33.6 
14    2334  PUNTEL INGRID              VILS                  ITA  1974  D 31    7     02:57:02.9 
15    1072  NILSSEN ANTTE RUSTAD       OSLO                  NOR  1977  D 21    6     02:57:38.2 
16    1137  TANGEN MYRVOLL TONE        OSLO                  NOR  1965  D 41    1     02:58:06.5 
17    1181  MUSTAD BRITA CECILIE       LANGESUND             NOR  1975  D 31    8     02:59:05.7 
18    33    MORAVCOVA KLARA            LETOHRAD              CZE  1983  D 21    7     03:07:32.6 
19    2385  HOEFLE BERNADETTE          ISNY                  GER  1971  D 31    9     03:09:28.3 
20    2437  GROEN MARLENE              SJAELEVAD             SWE  1979  D 21    8     03:10:09.4 
21    1115  LOINING-SKAAR INGER LISE   KRISTIANSAND          NOR  1962  D 41    2     03:11:37.3 
22    1069  NOERSTEBOE VIBEKE          TRONDHEIM             NOR  1980  D 21    9     03:11:49.2 
23    2387  ENDERS KATRIN              SUHL                  GER  1968  D 36    3     03:12:31.6 
24    2027  CHADEL NATHALIE            ST-VINCENT            ITA  1980  D 21    10    03:13:14.6 
25    2156  LIEDERER ALICE             RAMSAU                AUT  1965  D 41    3     03:17:54.4 
26    1070  VIRTANEN SANNA             VANTAA                FIN  1976  D 21    11    03:19:54.3 
27    2395  LOSKOTOVA GABRIELA         PRAHA 4               CZE  1975  D 31    10    03:20:49.8 
28    1178  OSTERMEIER-NEUMANN ILKA    OBERNKIRCHEN          GER  1977  D 21    12    03:22:38.4 
29    2004  CHRIST MARTINA             TAMBACH-DIETHARZ      GER  1958  D 46    1     03:23:07.3 
30    1168  BAUERNFEIND MONIKA         MITTERTEICH           GER  1959  D 46    2     03:24:49.8

 

Øvrige resultater klikk her

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +