Åsenrennet 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste G 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Warlo,Ole Jacob Heming, IL 09:34 + 00:00
2 Anderssen,Eirik Sørgård Lillomarka Skiklubb 09:35 + 00:01
3 Arnesen,Marcus Høland IL 09:41 + 00:07
4 Aadnøy,Kristian Rogstad Gjerdrum IL 09:43 + 00:09
5 Nøvik,Oliver Nicolai Nes Ski 09:46 + 00:12
6 Dahl,Eivind Fallås Røa IL 09:50 + 00:16
7 Lippert,Jørgen Trøsken IL 09:58 + 00:24
8 Øverlier,Edvard Moen Sportsklubb 09:59 + 00:25
8 SVENDSEN,ENDRE GEORG Moss Skiklubb 09:59 + 00:25
10 Jensen,Mats Kobbersletten Gjerdrum IL 10:22 + 00:48
11 Haga,Anders Åsen IL 10:35 + 01:01
12 Husdal,Henrik Drøbak-Frogn IL 10:38 + 01:04
13 Bucher-Johannessen,Fredrik Fossum IF 10:45 + 01:11
14 Jacobsen,Bjørnar Driv IL 11:06 + 01:32
14 Bjørtomt,Johan Gjerdrum IL 11:06 + 01:32
16 Tolcsiner,Marius Fet Skiklubb 11:15 + 01:41
17 Kristoffersen,Rene Birkebeineren, IF 11:19 + 01:45
17 Johnsen,Tom Erik Lillomarka Skiklubb 11:19 + 01:45
19 Theodorsen,Lasse Gjerdrum IL 11:29 + 01:55
20 Bakken,Knut Feldberg Bærums Verk IF 11:32 + 01:58
21 Bjerken,Ludvig Finstad Gjerdrum IL 11:33 + 01:59
22 Kvale,Jostein Rodahl Skedsmo Skiklubb 11:36 + 02:02
23 Bergquist,Daniel Rømskog IL 11:40 + 02:06
24 Andersen,Simen Drøbak-Frogn IL 11:42 + 02:08
25 Ulsrud,Simen Grue Frogner IL 11:47 + 02:13
26 Mølmen,Halvor Birkebeineren, IF 11:57 + 02:23
27 Rogndokken,Sander Fet Skiklubb 11:58 + 02:24
28 Berg,Alexander Høybråten og Stovner IL 12:23 + 02:49
29 Årdal,Håvard Mattias Gjerdrum IL 12:25 + 02:51
30 Kjeserud,Simen Fet Skiklubb 15:00 + 05:26
DNS Ussvær,Jonas Moen Bærums Verk IF  
DNS Heir,Martin Borge Fossum IF  
DNS Borgaard,Ole Einar Gjerdrum IL  
Resultatliste G 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Moseby,Erling Kjelsås IL - ski 08:30 + 00:00
2 Hoel,Amund Frogner IL 09:15 + 00:45
3 Dovland,Jesper Fossum IF 09:19 + 00:49
4 Omdahl,Martin Røste Vind IL 09:28 + 00:58
5 Hokholt,Erlend Oppegård IL 09:38 + 01:08
5 Bucher-Johannessen,Thomas Fossum IF 09:38 + 01:08
7 Astrup Arnesen,Ulrik Heming, IL 09:57 + 01:27
8 Fagerhaug,Petter Gjerdrum IL 10:02 + 01:32
9 Olsen,Sondre Gjelleråsen IF 10:03 + 01:33
10 Lunde,Sebastian Ullensaker Skiklubb 10:23 + 01:53
11 Ragnvaldsen,Kristian Heming, IL 10:41 + 02:11
12 Larsen,Rene Fredholm Åsen IL 10:45 + 02:15
13 fischer,jørgen Eidsvold Værks Skiklub 10:46 + 02:16
14 Kjernli,Jens Ullensaker Skiklubb 10:48 + 02:18
15 Stenslet,Herman Frogner IL 10:52 + 02:22
16 Borge,Mikael Bækkelagets SK 11:01 + 02:31
17 Hagren,Willy Trøsken IL 11:11 + 02:41
18 Lundberg,Einar Kvam Strømmen og Lillestrøm Skiklub 11:43 + 03:13
19 Sørensen,Heine Jessen Eidsvold Værks Skiklub 11:48 + 03:18
20 Solberg,Ola Frogner IL 12:04 + 03:34
21 Svartedal,Oskar Høybråten og Stovner IL 12:09 + 03:39
22 Folkestad,Ole Jørgen Trøsken IL 12:24 + 03:54
23 Sæther,Ole Kristian Sørum IL 12:30 + 04:00
DNS Løland,Christian Ullensaker Skiklubb  
DNS Abrahamsen,Eirik Stokke IL  
DNS Andersen,Fredrik Solbakk Asker Skiklubb  
DNS Meyer,Herman Martens Frogner IL  
DNS Lindland,Oskar ROS, IL  
DNS Wilberg,Sindre Sand Gjerdrum IL  
DNS Hatlestad Hovland,Øystein Holmen IF  
Resultatliste J 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Treekrem,Marie Ås IL 10:50 + 00:00
2 Fosen,Marte Fossum IF 11:05 + 00:15
3 Furu,Henriette Gjerdrum IL 11:19 + 00:29
4 Horten,Ylva Høybråten og Stovner IL 11:43 + 00:53
5 Sørjoten,Guro Lindberg Kongsvinger IL Ski 11:48 + 00:58
6 Kvale,Ingrid Rodahl Skedsmo Skiklubb 11:51 + 01:01
7 Bjerken,Guro Finstad Gjerdrum IL 12:11 + 01:21
8 Hammerlund,Julia Sætre Asker Skiklubb 12:33 + 01:43
9 Hallén,Anine Kjelsås IL - ski 12:36 + 01:46
10 Unnestad,Ingeborg Skiptvet IL 12:40 + 01:50
11 Ugland,Hedda Nittedal IL 12:43 + 01:53
12 Ahlsand,Ingvil Kjelsås IL - ski 12:57 + 02:07
13 Ugland,Hanna Nittedal IL 13:12 + 02:22
14 Snortheim,Stine-Marie Åsen IL 13:19 + 02:29
15 Halvorsen,Ida Marie Bjørndal IF 15:40 + 04:50
DNS Løvseth,Lina Gjerdrum IL  
DNS Hovland,Oda, Hatlestad Holmen IF  
DNS Falldalen,Sigrid Bjerke IL Ski  
Resultatliste J 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Klausen,Marthe Birkebeineren, IF 09:29 + 00:00
2 Helland-Hansen,Kristin Jardar IL 10:39 + 01:10
3 Moe,Marion Skøyum Fet Skiklubb 10:55 + 01:26
4 Rydning Tvedt,Madelen Skiptvet IL 11:02 + 01:33
4 Strøm,Martine Ek Bærums Verk IF 11:02 + 01:33
6 Webjørnsen,Hanna Strømmen og Lillestrøm Skiklub 11:21 + 01:52
7 Lægran,Johanne Kjelsås IL - ski 11:35 + 02:06
8 Langdal,Sofie Oppegård IL 11:52 + 02:23
9 Ørbeck,Guro Gjerdrum IL 11:59 + 02:30
10 Gaupset,Mari Strømmen og Lillestrøm Skiklub 12:05 + 02:36
11 skatvedt,nora aakre Åsen IL 12:07 + 02:38
12 Lægran,Oda Kjelsås IL - ski 12:25 + 02:56
13 STENSETH,GURO Moss Skiklubb 13:05 + 03:36
14 Karlsen,Stine Kåsa Skiptvet IL 13:37 + 04:08
DNS Buøen,Ida Gotaas Bærums Verk IF  
DNS Moe,Karianne Høybråten og Stovner IL  
Resultatliste G 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ruud,Sivert Nes Ski 12:18 + 00:00
2 Skau,Eirik Ivrig, IL 12:20 + 00:02
3 Flaten,Håvard Jaren IL 12:23 + 00:05
4 Digerud,Lars Lillomarka Skiklubb 12:25 + 00:07
5 Enerud Holen,Alexander Nes Ski 12:28 + 00:10
6 Vollset,Tarjei Heming, IL 12:36 + 00:18
7 Gjøvaag,Michael Besseberg Birkebeineren, IF 12:39 + 00:21
8 Aaslund,Bjørn André Fet Skiklubb 12:47 + 00:29
9 Skåttun,Noah Høybråten og Stovner IL 12:54 + 00:36
10 Kaspersen,Aleksander Drammens Ballklubb 13:00 + 00:42
11 Næss,Henrik Bjerke IL Ski 13:03 + 00:45
12 Syversen,Øyvind Anders Myrset Lyn Ski 13:05 + 00:47
13 Moe,Herman Fet Skiklubb 13:38 + 01:20
14 Øverlier,Fredrik Brandbu IF 14:00 + 01:42
15 Antonsen,Espen Ås IL 14:01 + 01:43
16 Gamme,Ole Gran IL 14:11 + 01:53
17 Grepperud,Audun Rustad IL 14:16 + 01:58
17 Naermo,Håkon Ullensaker Skiklubb 14:16 + 01:58
19 Vollan,Erling Pettersen Høybråten og Stovner IL 14:22 + 02:04
20 Grimstad,Lars Harald Gjerdrum IL 14:31 + 02:13
21 Nordmoen,Trym Lillomarka Skiklubb 14:55 + 02:37
22 Andresen,Nikolai Lørenskog Skiklubb 15:08 + 02:50
23 Furu,Henrik Gjerdrum IL 15:11 + 02:53
24 Løvseth,Jørgen Natvig Strømmen og Lillestrøm Skiklub 15:17 + 02:59
25 Christiansen,Erik Fossum IF 15:49 + 03:31
26 Olsen,Henrik Nygård Åsen IL 17:11 + 04:53
27 Sundquist,Mathias Lørenskog Skiklubb 17:41 + 05:23
DNS Nygårdseter,Are Vegårshei IL  
DNS Haugen,Eirik Sørum IL  
DNS Tønseth,Even Aksnes Lyn Ski  
DNS Falldalen,Håkon Bjerke IL Ski  
DNS Røkaas,Johan Trygve Fossum IF  
DNS Karlsen,Ludvik Drøbak-Frogn IL  
DNS Abrahamsen,Magnus Stokke IL  
DNS Haug,Mattis Fet Skiklubb  
DNS Lundsvoll,Ola Skedsmo Skiklubb  
Resultatliste G 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Elverhøy,Stian Nes Ski 10:58 + 00:00
2 Christiansen,Vetle Åsen IL 11:10 + 00:12
3 Tord E.,Haflan Kjelsås IL - ski 11:11 + 00:13
3 Nordby,Mads Bentstuen Nes Ski 11:11 + 00:13
5 Nyenget,Fredrik Løwstrøm Siggerud IL - Ski 11:31 + 00:33
6 Rishoff,Øivind Ringkollen Skiklubb 11:33 + 00:35
7 Sauge,Andreas Andersen Aurskog/Finstadbru SK 11:34 + 00:36
7 Bergendahl,Lars Lyn Ski 11:34 + 00:36
9 Moe,Torgeir Høybråten og Stovner IL 11:37 + 00:39
10 Thon,Martin Skiptvet IL 11:40 + 00:42
11 Blårud,Mathias Høybråten og Stovner IL 11:41 + 00:43
12 Løvseth,Elias Gjerdrum IL 11:52 + 00:54
13 Arnesen,Harald Astrup Heming, IL 11:57 + 00:59
14 Skåttun,Vetle Høybråten og Stovner IL 12:02 + 01:04
15 Kvåle,Bjørnar Brandbu IF 12:04 + 01:06
16 Fosnæs,Sverre Austgulen Fossum IF 12:08 + 01:10
17 Piippo,Kristian Svalestuen Ringkollen Skiklubb 12:09 + 01:11
18 Bøe,Hans-Petter Varteig IL 12:13 + 01:15
19 Gundersen,Jørgen Ullensaker Skiklubb 12:14 + 01:16
20 Treekrem,Lars Ås IL 12:20 + 01:22
21 Bruland,Eirik Bærums Skiklub 12:21 + 01:23
22 Myhre,Håvard Bever'n, IL 12:31 + 01:33
23 Rikheim Huus,Lars Sørum IL 12:51 + 01:53
24 Carlsen,Mats Siggerud IL - Ski 12:54 + 01:56
25 Høydal,Eivind Lyn Ski 13:06 + 02:08
26 vollan,abraham Rustad IL 13:07 + 02:09
27 Holmen,Marius Nes Ski 13:18 + 02:20
28 Husebråten,Ole Edvard Ørje IL 13:22 + 02:24
29 Jakobsen,Stian Kjelstrup Driv IL 13:29 + 02:31
30 Jørgensen,Henrik Ullensaker skiskytterklubb 14:51 + 03:53
31 Solberg,Eirik Odden Rustad IL 15:29 + 04:31
DNS Blomseth,Eirik Jonas Lillomarka Skiklubb  
DNS Bakke,Jonas Persson Driv IL  
DNS Muri,Martin Strømmen og Lillestrøm Skiklub  
DNS Løland,Thomas Ullensaker Skiklubb  
DNS Ødegården,Vegard Gjelsnes Rustad IL  
Resultatliste J 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Weng,Lotta Udnes Nes Ski 12:49 + 00:00
2 Weng,Tiril Udnes Nes Ski 12:55 + 00:06
3 Ahlsand,Anine Kjelsås IL - ski 13:16 + 00:27
4 Ous,Amalie Håkonsen Ullensaker Skiklubb 13:29 + 00:40
5 Aune,Grethe Nes Ski 13:52 + 01:03
5 Hammerlund,Johanne Sætre Asker Skiklubb 13:52 + 01:03
7 Hov,Marte Elise Asker Skiklubb 14:26 + 01:37
8 Brox,Aurora Eiker-Kvikk, IF 14:27 + 01:38
9 Tærud,Therese Strømmen og Lillestrøm Skiklub 14:33 + 01:44
10 Sveen,Marit Gjerdrum IL 15:03 + 02:14
11 Feten,Katrine Rustad IL 15:20 + 02:31
12 Farestveit,Elin Asker Skiklubb 15:25 + 02:36
13 Rasen,Mariann Hellne Bjerke IL Ski 15:38 + 02:49
14 Horten,Oline Høybråten og Stovner IL 15:51 + 03:02
15 Bjergaard,Karen Kjelsås IL - ski 15:54 + 03:05
16 Boger,Ida Caroline Sneis Oppegård IL 16:50 + 04:01
17 Vestmo,Eirill Lørenskog Skiklubb 16:52 + 04:03
18 SVENDSEN,INE Moss Skiklubb 17:19 + 04:30
DNF Blomseth,Natalie Kristina Lillomarka Skiklubb  
DNS Lervik,Anne Siri Asker Skiklubb  
DNS Kristensen,Karoline Åsen IL  
DNS Tollefsen,Martine Høybråten og Stovner IL  
Resultatliste J 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vegheim,Mari Gjerdrum IL 12:28 + 00:00
2 Ahlsand,Selma Kjelsås IL - ski 12:29 + 00:01
3 Schonhowd,Stine Svea Skilag 12:34 + 00:06
4 Benjaminsen,Andrine Lillomarka Skiklubb 12:43 + 00:15
5 Bergsvand,Rikke Heming, IL 12:46 + 00:18
6 Simenstad,Maren Kraby Vind IL 12:50 + 00:22
7 Klausen,Hanne Birkebeineren, IF 12:53 + 00:25
8 Moengen,Marthe Lørenskog Skiklubb 12:57 + 00:29
9 Snortheimsmoen,Hege Vestre Slidre IL 12:59 + 00:31
10 Nygård,Monika Skiptvet IL 13:01 + 00:33
11 SØRUM,INGRID Gjelleråsen IF 13:05 + 00:37
12 Gagnum,Camilla Gran IL 13:09 + 00:41
13 Omdahl,Karoline Røste Vind IL 13:15 + 00:47
14 Bråten,Marit Rustad IL 13:19 + 00:51
15 Berg,Kristina Hovland Bærums Verk IF 13:44 + 01:16
16 UGLAND,NORA Nittedal IL 13:56 + 01:28
17 Bratteng,Julie Gjelleråsen IF 14:33 + 02:05
18 Breen,Silje Gjerdrum IL 14:58 + 02:30
DNS Ziesler,Caroline Sandnes IL  
DNS Berge,Ingrid Askim IF  
DNS Fosen,Sigrid Fossum IF  
DNS Østensen,Siri Østre Toten Skilag  
DNS wolhaug,Stine Eidsvold Værks Skiklub  
Resultatliste K senior 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Braathen,Solfrid Høybråten og Stovner IL / Team Bolig 14:09 + 00:00
2 Bruland,Astrid Fossum IF 14:45 + 00:36
3 Løvbrøtte,Ingrid Harestua IL / Team Hadeland 14:46 + 00:37
4 Engen,Therese Rustad IL 14:53 + 00:44
5 Haugen,Stine Rustad IL 15:05 + 00:56
6 Dahl,Ida Marie Ringkollen Skiklubb 15:35 + 01:26
7 Dahl,Ingeborg Ringkollen Skiklubb 15:51 + 01:42
8 Borgnes,Karoline Heming, IL 16:05 + 01:56
9 Krog,Katrine Aas Bjerke IL Ski 16:06 + 01:57
DNS Krog,Marianne Aas Bjerke IL Ski  
DNS Nygaard,Martine Asker Skiklubb  
DNS Skjærli,Ragnhild Strindheim IL Ski  
DNS Hansson,Sandra Rustad IL  
Resultatliste Menn senior 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Svartedal,Jens Arne Trøsken IL 22:58 + 00:00
2 Olsen,Eirik Kurland ROS, IL / Team Manpower 23:42 + 00:44
3 Høgnes,Lars Ringkollen Skiklubb 23:48 + 00:50
4 Sæves,Eirik Gjerdrum IL 23:53 + 00:55
5 Fjeld,Øyvind Moen Kjelsås IL - ski 23:56 + 00:58
6 Olimb,Henrik Jevnaker Idrettsforening Ski 23:59 + 01:01
7 Pedersen,Eivind Juul Harestua IL 24:02 + 01:04
8 Braathen,Jørgen Høybråten og Stovner IL 24:04 + 01:06
9 Jacobsen,Joachim Bækkelagets SK 24:05 + 01:07
10 Callesen,Christoffer Asker Skiklubb 24:08 + 01:10
11 Gløersen,Øyvind N. Rustad IL 24:15 + 01:17
12 Braathen,Kristian Høybråten og Stovner IL 24:16 + 01:18
13 Bjertnæs,Jens Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland 24:17 + 01:19
14 Dammen,Kjetil Hagtvedt Rustad IL 24:22 + 01:24
15 Elvestad,Glenn Gjerdrum IL / Team Hovden 24:49 + 01:51
15 Upadhyay,Varun Høybråten og Stovner IL 24:49 + 01:51
17 Sjulstad,Petter Andrè Birkebeineren, IF 24:53 + 01:55
18 Nævestad,Peder Lyn Ski 25:12 + 02:14
19 PAULSEN,Steffen Saeterhagen Rustad IL 25:16 + 02:18
20 Svingheim,Magnus Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland 25:25 + 02:27
21 Haugen,Baard Erik Rustad IL 25:43 + 02:45
22 Bånerud,Martin Stuge Kjelsås IL - ski 25:45 + 02:47
23 Roland,Kjartan Nannestad Skiklubb 25:47 + 02:49
24 Kaas,Sverre Waaler Heming, IL 26:01 + 03:03
25 Bjervig,Espen Oseberg Skilag 26:26 + 03:28
26 Sivertsen,Jan Henrik Rygene IL 28:13 + 05:15
27 Navestad,Tor Eilert Nannestad Skiklubb 28:20 + 05:22
28 Hofsrud,Erik Nes Ski 28:38 + 05:40
29 Woll,Sondre Nesodden IF 29:21 + 06:23
30 Danielsen,Sven Gjerdrum IL 29:28 + 06:30
31 Sand,Trond Harald Nannestad Skiklubb 30:01 + 07:03
32 Berger,Andreas Høybråten og Stovner IL 32:45 + 09:47
DNS Nordbakken,Lars Frederic Gjerdrum IL  
DNS Eilifsen,Morten Henning Skilag  
DNS Svensson,Reidar Skarnes IL / Team Odal  
DNS Hellebostad,Tor-Håkon Nesodden IF  
Resultatliste J 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Alnæs,Anikken Gjerde Frogner IL 14:50 + 00:00
2 Sandsengen,Siri Rogne IL 15:52 + 01:02
3 Næss,Karoline Bjerke IL Ski 16:00 + 01:10
4 Nybo,Anna Sundby Rustad IL 17:00 + 02:10
5 Røkaas,Maren Elise Fossum IF 17:02 + 02:12
6 Iversen,Pia Skyttersæter Heming, IL 17:06 + 02:16
7 Lerfaldet,Thea Holeværingen, IL 17:08 + 02:18
8 Bredesen,Marianne Opsahl Fossum IF 17:31 + 02:41
9 Ørbeck,Thea Gjerdrum IL 17:46 + 02:56
10 Slaastad,Sissel Gjerdrum IL 17:47 + 02:57
11 Greaker,Siri Solås Gjerdrum IL 18:01 + 03:11
12 Berger,Maren Høybråten og Stovner IL 18:46 + 03:56
13 Gulbrandsen-Koppervik,Hege Gran IL 19:44 + 04:54
DNS Andersen,Aurora Solbakk Asker Skiklubb  
DNS Høydal,Gunvor Hov Fossum IF  
DNS Kildal,Ingvild Jardar IL  
DNS Buøen,Nora Gotaas Bærums Verk IF  
Resultatliste J 16 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Aasheim,Maren Ringkollen Skiklubb 15:46 + 00:00
2 Ravatn,Victoria Nittedal IL 15:50 + 00:04
3 Myrvoll,Tonje Rustad IL 15:52 + 00:06
4 Torgersen,Kristine K. Vind IL 15:54 + 00:08
5 Myrvollen,Mari Bever'n, IL 16:00 + 00:14
6 Svendby,Kine Hagelund Brumunddal Ski 16:01 + 00:15
7 Byfuglien,Marianne Brumunddal Ski 16:15 + 00:29
8 Baarlid,Linn Lørenskog Skiklubb 16:22 + 00:36
9 Mejdell,Helene Njård 16:30 + 00:44
9 Hvalbye,Inger Pernille Vind IL 16:30 + 00:44
11 Stubberud,Vibeke Marie ROS, IL 16:53 + 01:07
12 Solvoll,Oda Rustad IL 17:02 + 01:16
13 Solbakken,Andrea Nittedal IL 17:29 + 01:43
14 Skatteboe,Karoline Fossum IF 18:47 + 03:01
DNS Høiland,Charlotte Williksen Fossum IF  
DNS Kirkerud,Ida Brødholt Spydeberg IL  
DNS Buøen,Marie Gotaas Bærums Verk IF  
DNS Paulsen,Pia Helene Rustad IL  
DNS Klaesson,Thea Håvelsrud Rustad IL  
Resultatliste J 17 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Myrvoll,Hanne Rustad IL / Team Kollen 15:02 + 00:00
2 Kvåle,Barbro NTG-L/ Brandbu IF 15:05 + 00:03
2 Breen,Trine Gjerdrum IL 15:05 + 00:03
4 Hagen,Elise Rivenes Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 15:22 + 00:20
5 Sørnes,Elise Øien Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 15:34 + 00:32
6 Myhre,Ingjerd Bever'n, IL 15:39 + 00:37
7 Madsen,Marianne Heming, IL / Team Kollen 15:40 + 00:38
8 Wennemo,Oda Gjerdrum IL 15:46 + 00:44
9 Enger,Kristine Vårnes Vind IL 15:47 + 00:45
10 Bratlien,Marianne Vind IL 15:54 + 00:52
11 Karlsen,Maren Vind IL 16:01 + 00:59
12 Bergendahl,Mari Lyn Ski / Team Kollen 16:11 + 01:09
13 Bjerkli,Cecilie Åsen IL 16:20 + 01:18
13 Nybo,Marte Sundby Rustad IL / Team Kollen 16:20 + 01:18
15 Mohagen Hansen,Maren Konnerud IL 16:23 + 01:21
16 Haugen,Eirin Eiker-Kvikk, IF 16:27 + 01:25
17 Moi,Vilde Naja Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 16:40 + 01:38
18 Sommer,Sylvi S. Njård / Team Kollen 16:51 + 01:49
19 Moen,Kristine Klægstad Eiker-Kvikk, IF 17:07 + 02:05
20 Volla,Annette Nilsen Harestua IL 17:09 + 02:07
21 Lerfaldet,Kaja Holeværingen, IL 17:15 + 02:13
22 Fauchald,Ragnhild Vind IL 17:23 + 02:21
23 Thomsen,Ida Malene Spydeberg IL 17:34 + 02:32
24 Halvorsen,Marte Helene Bjørndal IF 17:57 + 02:55
25 Moen,Martine Gjerdrum IL 17:58 + 02:56
26 Forberg,Frida Kristine Eidsvold Værks Skiklub 18:09 + 03:07
27 Jensen,Marthe Kobbersletten Gjerdrum IL 18:22 + 03:20
28 Nyhus,Karianne Dihle Harestua IL 18:38 + 03:36
DNS Bjerkli,Camilla Åsen IL  
DNS Haga Dalberg,Stine Harestua IL / Team Hadeland  
DNS Dalgaard,Vilde Gjerdrum IL  
Resultatliste K 18 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hagen,Martine Ek Driv IL / Team Synnfjell 14:32 + 00:00
2 Hellberg,Christina Løvald Sundbybergs IK Skidor 14:53 + 00:21
3 Sivertsen,Thora HSG/ Rygene IL 15:41 + 01:09
4 Skoglund Godal,Mari Lillomarka Skiklubb / Team Kollen 15:42 + 01:10
5 Haare,Therese Feyling Konnerud IL 15:48 + 01:16
6 Saupstad,Ingrid Kjelsås IL - ski 16:15 + 01:43
7 Irgens,Malin Fossum IF 16:57 + 02:25
Resultatliste K 19/20 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Caspersen Falla,Maiken HSG/ Lørenskog Skiklubb 14:10 + 00:00
1 Buttingsrud,Marthe-Astrid Ringkollen Skiklubb / Team Zipps 14:10 + 00:00
3 Harsem,Kathrine Fossum IF 14:26 + 00:16
4 Klaesson,Linn H. Rustad IL / Team Kollen 14:53 + 00:43
5 Dahl,Kjersti Ringkollen Skiklubb 15:32 + 01:22
6 Aronsveen,Lene Njård 15:39 + 01:29
7 Belsby,Anne Maren MVS/ Trøsken IL 16:01 + 01:51
8 Holmstrand,Kerstin Åmotsfors IF 16:06 + 01:56
9 Steig,Mari Birkebeineren, IF 17:13 + 03:03
10 Andersen,Tine Mortensen Birkebeineren, IF 18:08 + 03:58
DNS Olsen,Janne Åsen IL  
DNS Smith,Karina Lyn Ski  
DNS Ryen,Linn Mjøndalen IF / Team Zipps  
Resultatliste G 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Molden,Andreas Nes Ski 13:35 + 00:00
2 Melsom,Borger Christopher Fossum IF 13:36 + 00:01
3 Heir,Marius Borge Fossum IF 13:41 + 00:06
4 Andersen,Henrik Stokke IL 13:59 + 00:24
4 Antonsen,Vegard Ås IL 13:59 + 00:24
6 Thorstensen,Erik Lippestad Bærums Verk IF 14:00 + 00:25
7 Nordbakken,Karl Henrik Gjerdrum IL 14:14 + 00:39
8 Stadaas,Kasper Heming, IL 14:18 + 00:43
9 Hagen,Eirik Ek Driv IL 14:24 + 00:49
10 Hippe,Even Sæteren Bagn IL 14:28 + 00:53
11 Bergsjø,Fredrik Søndre Høland Idretts- og Ungd 14:31 + 00:56
12 Juliussen,Vetle Varteig IL 14:37 + 01:02
13 Dalgaard,Anders Frogner IL 14:38 + 01:03
14 Hoel,Johan Frogner IL 14:44 + 01:09
15 Ulsrud,Steffen Grue Frogner IL 14:53 + 01:18
16 Fålun,Eivind Oppegård IL 14:59 + 01:24
17 Skjelstad,Emil Østre Toten Skilag 15:03 + 01:28
18 Bergane,Marius Konnerud IL 15:10 + 01:35
19 Nævestad,Morten Lyn Ski 15:13 + 01:38
20 Lundene,Eivind Strømmen og Lillestrøm Skiklub 15:14 + 01:39
20 Aamodt,Endre Bagn IL 15:14 + 01:39
22 Tønseth,Gaute Aksnes Lyn Ski 15:15 + 01:40
22 Welinder,Mikael Jaren IL 15:15 + 01:40
24 Holden,Georg Fossum Bjerke IL Ski 15:20 + 01:45
25 Kvale,Håvard Rodahl Skedsmo Skiklubb 15:27 + 01:52
26 Grøstad,Sindre Gjelleråsen IF 15:32 + 01:57
27 Lundene,Andreas Strømmen og Lillestrøm Skiklub 15:55 + 02:20
28 Nordtorp,Eirik Nittedal IL 16:09 + 02:34
29 Emilsson,Anders Rustad IL 16:12 + 02:37
30 Haverstad,Andreas Sjåstad/Vestre Lier IL 16:17 + 02:42
31 Sjøli,Mattis Nes Ski 16:23 + 02:48
32 Kristiansen,Simen Nittedal IL 16:32 + 02:57
33 Warlo,Sverre Gunnar Heming, IL 16:35 + 03:00
34 Germundson,Ole Marius Heming, IL 16:38 + 03:03
35 Unnestad,Sigurd Skiptvet IL 16:44 + 03:09
36 Sveen,Øyvind Gjerdrum IL 16:53 + 03:18
37 Tobiassen,Henrik Spydeberg IL 17:07 + 03:32
DNS Nygårdseter,Bjørnar Vegårshei IL  
DNS Gifstad,Henrik Oppegård IL  
DNS Grindhaug,Nikolai Christopherse Heming, IL  
DNS Lukkedal,Øivind Bærums Skiklub  
Resultatliste G 16 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Borgnes,Mathias Heming, IL 13:22 + 00:00
2 Holden,Haakon Fossum Bjerke IL Ski 13:29 + 00:07
3 Fjell,Anders ROS, IL 13:31 + 00:09
3 Blekastad,Jonas Fossnes Siggerud IL - Ski 13:31 + 00:09
5 Skåttun,Eskild Høybråten og Stovner IL 13:33 + 00:11
6 Vaksdal,Fridtjof Kjelsås IL - ski 13:38 + 00:16
6 Muren,Lars Njård 13:38 + 00:16
6 Eckhoff,Torjus Solheim Bærums Verk IF 13:38 + 00:16
9 Luchsinger,Tommi Bever'n, IL 13:47 + 00:25
10 Danielsen,Eirik Gjerdrum IL 14:06 + 00:44
11 Skraastad,Lars Erik Tiset Bærums Verk IF 14:08 + 00:46
12 Myklebust,Simen Lillomarka Skiklubb 14:11 + 00:49
13 Skoglund Godal,Eirik Lillomarka Skiklubb 14:18 + 00:56
14 Bondi,Nicolay Arntzen Fossum IF 14:22 + 01:00
15 Treekrem,Anders Ås IL 14:25 + 01:03
15 Torgersen,Jens Gunnar Asker Skiklubb 14:25 + 01:03
17 Trollebø,Dag Frode Njård 14:29 + 01:07
18 Gulbrandsen,Einar Jevnaker Idrettsforening Ski 14:31 + 01:09
19 Bjergaard,Anders Kjelsås IL - ski 14:32 + 01:10
20 Hoffsbakken,Erik Biri IL 14:33 + 01:11
21 Fosheim,Eivind K. Vestre Slidre IL 14:36 + 01:14
22 Lippert,Henrik Trøsken IL 14:38 + 01:16
22 Olsson,Sondre Gjerdrum IL 14:38 + 01:16
24 Ek,Aleksander Jutul IL 14:39 + 01:17
25 Barstad,Håvard Jutul IL 14:42 + 01:20
26 Amundsen,Jonas Nes Ski 14:45 + 01:23
27 Mette-Myklebust,Fredrik Bækkelagets SK 14:46 + 01:24
28 Evensen,Sondre Barli Siggerud IL - Ski 14:48 + 01:26
29 Sirnes,Hans-Christian Ora Bærums Verk IF 14:49 + 01:27
30 Nilsen,Erik Vatnaland Trøsken IL 14:56 + 01:34
31 Fagerhøi,Sondre Birkebeineren, IF 14:59 + 01:37
32 Bakken,Eirik Feldberg Bærums Verk IF 15:01 + 01:39
32 Grue,Tormod Håøy Rustad IL 15:01 + 01:39
34 Fridtun,Sigurd Tenold Fossum IF 15:11 + 01:49
35 Fjellstad,Lars Jørgen G. Fossum IF 15:26 + 02:04
36 Rokkerud,Espen Strømmen og Lillestrøm Skiklub 15:34 + 02:12
37 Vik,Morten, Nordahl Strømmen og Lillestrøm Skiklub 15:39 + 02:17
38 Celius,Brage Driv IL 15:46 + 02:24
39 Bjertnes,Henrik Lørenskog Skiklubb 15:52 + 02:30
40 Lamøy,Kristoffer Åsen IL 15:54 + 02:32
41 Skatvedt,Åsmund Åsen IL 16:00 + 02:38
42 Øby,Jostein Varteig IL 16:07 + 02:45
43 Jacobsen,Vegard Driv IL 16:10 + 02:48
44 Kristoffersen,Robin Birkebeineren, IF 16:35 + 03:13
45 Vollan,Johannes Rustad IL 16:55 + 03:33
DNS Myrvoll,Bjørnar Rustad IL  
DNS Karlsen,Elias Drøbak-Frogn IL  
DNS Oldereid Andersen,Fredrik Ole Koll IL  
DNS Skjelbæk,Haakon Ottestad IL  
DNS Fjellvang,Johan Fossum IF  
DNS Hustad,Jørgen Åsen IL  
DNS Andersen,Kristian Tobias Konnerud IL  
DNS Christensen,Ola Kornerud Konnerud IL  
DNS Hugsted,Sondre Bergan Bærums Verk IF  
Resultatliste G 17 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skar,Sindre Bjørnestad Bærums Verk IF 24:53 + 00:00
2 Nyenget,Martin Løwstrøm Siggerud IL - Ski 25:16 + 00:23
3 Westgaard,Markus Johansen NTG-L/ Trøsken IL 25:50 + 00:57
4 Aronsveen,Espen Njård / Team Kollen 26:13 + 01:20
5 Frorud,Jonas Udjus HSG/ Skiptvet IL 26:14 + 01:21
6 Hammerlund,Sindre Sætre Asker Skiklubb 26:22 + 01:29
7 Pedersen,Bendik Bang Kjelsås IL - ski 26:54 + 02:01
7 Fahle,Hans Fredrik Lillomarka Skiklubb / Team Kollen 26:54 + 02:01
9 Berg,Kristoffer Hovland Bærums Verk IF 27:10 + 02:17
10 Gifstad,Thomas Oppegård IL / Team Statkraft Oslo Akershus 27:13 + 02:20
11 Nilsen,Gjermund Gran IL / Team Hadeland 27:18 + 02:25
12 Kittelsrud,Gjermund Vestre Gran IL / Team Hadeland 27:23 + 02:30
13 Olsen,Martin Østre Toten Skilag 27:25 + 02:32
14 Hovland,Magnus Hatlestad Jardar IL 27:26 + 02:33
15 Vik,Lars Hagelsteen Holeværingen, IL 27:27 + 02:34
16 Theodorsen,Martin Gjerdrum IL 27:35 + 02:42
17 Fagerås,Sondre Strømmen og Lillestrøm Skiklub/ Team Synnfjell 27:37 + 02:44
18 Bråten,Erik Rustad IL / Team Kollen 27:45 + 02:52
19 Myhre Nymoen,Lars HSG/ Skiptvet IL 27:48 + 02:55
20 Voreland,Thomas Norderhov U&IL 27:50 + 02:57
21 Høydal,Johannes Hov NTG-L/ Fossum IF 27:54 + 03:01
22 Brodin,Fridtjof Kjelsås IL - ski 27:56 + 03:03
23 Sveen,Pål Bilit Vind IL 28:12 + 03:19
24 Langdal,Preben Oppegård IL 28:17 + 03:24
25 Angel,Balder Heming, IL / Team Kollen 28:30 + 03:37
26 Lundene,Magnus Strømmen og Lillestrøm Skiklub/ Team Synnfjell 28:33 + 03:40
27 Hallén,Martin Kjelsås IL - ski / Team Kollen 28:37 + 03:44
28 Hildeskor,Håvard Kjelsås IL - ski 28:39 + 03:46
28 Ravnås,Inge Fjellstad Hokksund IL 28:39 + 03:46
30 Bjerknes,Johan Knoph Fossum IF 29:06 + 04:13
31 Johnsrud,Simen Vestre Gran IL / Team Hadeland 29:24 + 04:31
32 Skiaker,Ole Gunder Gran IL / Team Hadeland 29:29 + 04:36
33 Grepperud,Halvor Rustad IL / Team Kollen 29:39 + 04:46
34 Larsplass,Endre Kjelsås IL - ski 30:02 + 05:09
35 Austrheim,Sondre Eilertsen Røa IL / Team Kollen 30:21 + 05:28
36 Heldrup,Markus Nittedal IL / Team Synnfjell 30:29 + 05:36
37 Baarlid,Kennet Lørenskog Skiklubb / Team Synnfjell 30:34 + 05:41
38 Hustvedt,Arnkjell Sørhus Rustad IL / Team Kollen 30:45 + 05:52
39 Lunner,Geir Martin Bjørkelangen SF 33:44 + 08:51
DNS Pedersen,Bendik Bang Kjelsås IL - ski  
DNS Kinneberg,Eskil Gjerdrum IL / Team Statkraft Oslo Akershus  
DNS Bakke,Henrik Driv IL / Team Synnfjell  
DNS Sandvold,Ole Henrik Nilsen Rustad IL / Team Kollen  
DNS Eriksrud,Ole-Vidar Sjåstad/Vestre Lier IL  
DNS Palm,Sindre Odberg Spydeberg IL  
DNS Eriksen,Sondre Hansen Nittedal IL / Team Synnfjell  
Resultatliste M 18 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Frorud,Espen Udjus HSG/ Skiptvet IL 24:38 + 00:00
2 Strøm,Mads Ek Bærums Verk IF 24:46 + 00:08
3 Kjær,Thomas NTG-G/ Stokke IL 25:07 + 00:29
4 Stenberg,Are Martin Kjelsås IL - ski 25:13 + 00:35
5 Skavlan,Anders Molander Lyn Ski / Team Kollen 25:28 + 00:50
6 Tajet,Jonas NTG-L/ Raufoss IL 25:35 + 00:57
7 Hillestad,Andreas ROS, IL / Team Zipps 25:44 + 01:06
8 Selvig,Sindre Kjelsås IL - ski / Team Kollen 25:46 + 01:08
9 Hansen,Magne Lund IL Runar 25:51 + 01:13
10 Karlstad,Håkon Gjerdrum IL 25:55 + 01:17
11 Vestmo,Gisle Lørenskog Skiklubb / Team Synnfjell 25:58 + 01:20
12 Fauskrud Vike,Ingar Lismarka Skilag / Team Sjusjøen 26:03 + 01:25
13 Madsgård,Mads O. G. NTG-L/ Konnerud IL 26:04 + 01:26
14 Torgersen,Jonas Asker Skiklubb 26:21 + 01:43
15 Skjønsfjell,Daniel Carløy NNS/ Nordreisa IL 26:22 + 01:44
16 Hoelsveen,Atle Aaserud Eina Sportsklubb / Gjøvik/Toten Langrenn 26:27 + 01:49
17 Kittelsrud,Anders Vestre Gran IL / Team Hadeland 26:28 + 01:50
18 Wahl,Anders ROS, IL 26:34 + 01:56
19 Olsen,Erik Lørenskog Skiklubb / Team Synnfjell 26:39 + 02:01
20 Sandbakken,Sindre Schafroth Røa IL / Team Kollen 26:45 + 02:07
20 Svendby,Stian Roti Lyn Ski / Team Kollen 26:45 + 02:07
22 Klemetsdal,Øystein S. Asker Skiklubb 26:55 + 02:17
23 Pettersen,Joachim Strømmen og Lillestrøm Skiklub/ Team Synnfjell 26:57 + 02:19
24 Børnick,Daniel Konnerud IL 27:02 + 02:24
25 Unnestad,Sondre Carelius Løveha Skiptvet IL 27:05 + 02:27
26 Jahren,Brage Ekroll Ullensaker Skiklubb 27:15 + 02:37
27 Sælen,Håkon Fossum IF 27:21 + 02:43
28 Helsvig,Karl Ivar Moen Sportsklubb / Team Hadeland 27:24 + 02:46
29 Hammer,Jonas Lurås Lørenskog Skiklubb / Team Synnfjell 27:26 + 02:48
30 Fosnæs,Eirik Austgulen Fossum IF 27:45 + 03:07
31 Slaastad,Jostein Gjerdrum IL / Team Statkraft Oslo Akershus 27:49 + 03:11
32 Carlsen,Carl Henrik Rustad IL / Team Kollen 27:59 + 03:21
33 Ims,Kjetil Asker Skiklubb 28:12 + 03:34
34 Wassberg,Niklas Töcksfors IF 28:16 + 03:38
35 Stenberg,Kjetil Gran IL / Team Hadeland 28:21 + 03:43
36 Underdal,Sondre Gårdsrud Kjelsås IL - ski / Team Kollen 28:28 + 03:50
37 Nylund,Kristoffer E. Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 28:42 + 04:04
38 Galleberg,Martin Konnerud IL 28:45 + 04:07
39 Sønsteby,Morten Rustad IL / Team Kollen 29:11 + 04:33
40 Eriksrud,Lars Kåsine Rustad IL / Team Kollen 29:32 + 04:54
41 Selstad,Jonas Stenseth Rustad IL / Team Kollen 29:36 + 04:58
42 Helstad,William MVS/ Njård / Team Kollen 30:42 + 06:04
43 Olsen,Martin Driv IL / Team Synnfjell 30:46 + 06:08
DNS Bakke,Eirik Lillomarka Skiklubb / Team Kollen  
DNS Sandberg,Eirik Kjølstad Rustad IL / Team Kollen  
DNS Andersen,Emil Oliver Konnerud IL / Team Zipps  
DNS Grevstad,Joakim Fossum IF  
DNS Barland,Jørgen HSG/ Sannidal IL  
DNS Bakke,Magnus Lillomarka Skiklubb / Team Kollen  
Resultatliste M 19/20 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hallén,Stian Kjelsås IL - ski 24:16 + 00:00
2 Hay,Audun Formo Lyn Ski / Team Kollen 24:45 + 00:29
3 Kvåle,Hans Jørgen Brandbu IF 25:05 + 00:49
4 Struksnæs,Henrik Kjelsås IL - ski 25:10 + 00:54
5 Knutsen,Øystein Konnerud IL / Team Zipps 25:11 + 00:55
6 Bånerud,Håkon Stuge Lyn Ski 25:21 + 01:05
7 Høydahl,Sigve Fredrik Bærums Verk IF 25:30 + 01:14
8 Helgesen,Håkon Hagen Lørenskog Skiklubb / Team Synnfjell 25:46 + 01:30
9 Øverjordet,Amund Strømnes Eidsvold Værks Skiklub 26:20 + 02:04
10 Caspersen Falla,Marius HSG/ Lørenskog Skiklubb 26:21 + 02:05
11 Jørgensen,Alexander HSG/ Vegårshei IL 26:27 + 02:11
12 Grindland,Ola Lørenskog Skiklubb / Team Synnfjell 26:29 + 02:13
12 Røgeberg,Ole Kjelsås IL - ski / Team Kollen 26:29 + 02:13
14 Fuglerud,Fredrik Gjerdrum IL 26:30 + 02:14
14 Andreassen,Marius NTG-L/ Gjerdrum IL 26:30 + 02:14
16 Høye,Andreas Wold Heming, IL / Team Kollen 26:36 + 02:20
17 Huitfeldt,Peder Heming, IL / Team Kollen 26:42 + 02:26
18 Sandvik,Sondre Rustad IL / Team Kollen 26:44 + 02:28
19 Grundstad,Morten Asker Skiklubb 26:48 + 02:32
20 Solberg,Eivind Odden Rustad IL / Team Kollen 26:58 + 02:42
20 Rokkerud,Erik Strømmen og Lillestrøm Skiklub/ Team Synnfjell 26:58 + 02:42
22 Engerholm,Henrik Konnerud IL 26:59 + 02:43
23 Jensen,Ludvig Bærums Verk IF 27:03 + 02:47
24 Grønvold,Christian Lillomarka Skiklubb / Team Kollen 27:07 + 02:51
24 Jakobsen,Jens Nes Ski 27:07 + 02:51
26 Nafstad,Sjur Messel Ullensaker Skiklubb 27:08 + 02:52
27 Rischmann,Sebastian Nittedal IL / Team Synnfjell 27:15 + 02:59
28 Westgaard,Christian Oppegård IL 27:19 + 03:03
29 Pedersen,Simen Bærums Verk IF 27:26 + 03:10
30 Skaarud,Morten Nittedal IL / Team Synnfjell 27:44 + 03:28
31 Aarnes,Stein Wilhelm Andresen Nittedal IL / Team Synnfjell 27:45 + 03:29
32 Skar,Vegard Bjørnestad Bærums Verk IF 27:58 + 03:42
33 Fagerhøi,Simen Hansen Birkebeineren, IF 28:29 + 04:13
34 Thornes,Sverre Lind Njård / Team Kollen 28:55 + 04:39
35 Asghar,Amer Shan Rustad IL / Team Kollen 29:08 + 04:52
36 Slevigen,Henrik Hammerhei Spydeberg IL 33:13 + 08:57
DNS Glemmestad,Audun Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn  
DNS Holund,Hans Christer Nittedal IL / Team Synnfjell  
DNS Mølmen,Knut Sindre Birkebeineren, IF  
DNS Knutsen,Vegard Konnerud IL  
DNS Røe,Åsmund Treu Fossum IF  

 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut