ØB-crossen/KM lagrennscross - Oppegård/Akershus

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Oppegård, Akershus - 17. desember 2011
 

Resultatliste ØB-crossen/KM lagrennscross 17. desember 2012
Oppegård IL      
         
  J16      
1 Aa Sofie Winona Fossum IF 0:07:08
         
         
  J15      
1 Meinicke Stina Jutul  IL 0:06:30
2 Ørbeck Guro Gjerdrum IL - Ski 0:07:04
2 Lindahl Nilsen Kristin Bærums Verk IF 0:07:04
4 Haaland Karoline Fossum IF 0:07:18
5 Kristiansen Cecilia Jutul  IL 0:07:30
6 Rymoen Liselotte Carlsen Moss SK 0:08:08
         
         
  J14      
1 Faller Råheim Åshild Fet SK 0:06:39
2 Mogen Cecilie Oppegård IL 0:07:02
3 Schefte Inger-Ane Sætra Oppegård IL 0:07:03
4 Kvale Ingrid Rodahl Skedsmo SK 0:07:31
5 Ramstad Marthe Fet SK 0:07:44
6 Næss Inger Nordberg Lørenskog SK - Ski 0:08:05
7 Treekrem Marie Ås IL 0:08:20
8 Kjernsval Celine Lørenskog SK - Ski 0:08:24
         
         
  J13      
1 Pedersen Jenny Drøbak-Frogn IL 0:06:55
2 Wollebek Ingvild Ås IL 0:07:11
3 Tunheim Vilde Christine Lørenskog SK - Ski 0:07:39
4 Hovland Oda Hatlestad Holmen IF 0:07:45
5 Kvale Ane Granne Oppegård IL 0:08:18
6 Sørset Emma Marie Oppegård IL 0:08:24
7 Uthus Marte Oppegård IL 0:08:29
8 Uthus Mina Oppegård IL 0:08:43
         
         
  J12      
1 Hagen Ida Marie Haslum IL 0:03:37
2 Lundqvist Kjersti Ås IL 0:03:46
3 Rymoen Sirianne Carlsen Moss SK 0:03:48
4 Næss Elise Nordberg Lørenskog SK - Ski 0:03:52
5 Vik Ellen Skimt 0:04:16
5 Tærum Selma Lørenskog SK - Ski 0:04:16
7 Krokfoss Helene Lørenskog SK - Ski 0:04:33
8 Abrahamsen Thea Driv IL 0:04:42
9 Carlsen Helene Skimt 0:04:43
10 Roaas Helene Skimt 0:04:48
11 Åsgård Jenny Oppegård IL 0:05:01
12 Granquist Victoria Oppegård IL 0:05:22
         
         
  J11      
1 Berger Anniken Fet SK 0:03:44
2 Wardenær Pernille Tjernæs Oppegård IL 0:03:50
3 Schefte Vårin Sætra Oppegård IL 0:03:57
4 Vhile Ida Oppegård IL 0:04:00
5 Mikalsen Hedda Driv IL 0:04:14
6 Andreassen Margrethe Wettre Asker SK 0:04:15
7 Sørås Thea Kristin Hagbø Oppegård IL 0:04:28
8 Hagbø Guro Tornås Oppegård IL 0:04:33
9 Vold Maria Asker SK 0:04:49
10 Wiig Mia Skimt 0:04:52
11 Alnes Nikoline Oppegård IL 0:04:53
12 Ness Therese Hasselberg Oppegård IL 0:04:59
13 Larsen Anna Tidemandsen Oppegård IL 0:07:14
14 Larsen Jenny Tidemandsen Oppegård IL 0:07:30
         
         
  J10      
  Paulsen Iselin Oppegård IL 0:04:06
  Meinicke Julie Jutul  IL 0:04:10
  Hagen Mille Marie Haslum IL 0:04:30
  Dignes Marte Hauge Skedsmo SK 0:05:14
  Harr-Haga Henriette Oppegård IL 0:05:32
  Lundqvist Marthe Ås IL 0:05:54
  Borge Synne Oppegård IL 0:06:04
  Gulbrandsen * Lina Oppegård IL 0:06:22
  Lio * Anna Emilie Oppegård IL 0:10:09
         
         
  J9      
  Axelsson Emma Oppegård IL 0:04:34
  Botterud Marthe Skram Bærums Skiklub 0:05:09
  Granquist Emma Oppegård IL 0:05:18
  Ellefsrud Maja Nesodden IF - Ski 0:05:32
  Fagerhaug Thea Gjerdrum IL - Ski 0:05:50
  Øversjøen Øyvor Bærums Verk IF 0:06:05
  Alnes Aleksandra Oppegård IL 0:06:07
  Nitteberg Victoria Nesodden IF - Ski 0:06:25
  Østgulen * Ingrid Kapstad NOTEAM 0:06:37
  Mork Tuva Marie Oppegård IL 0:06:42
  Rød Marie Meinert Oppegård IL 0:06:53
  Rehn Hanna Oppegård IL 0:07:23
         
         
  G16      
1 Mortensen Halvor Andreas Backer Oppegård IL 0:07:32
         
         
  G15      
1 Bleich David Oppegård IL 0:05:40
2 Fagerhaug Petter Gjerdrum IL - Ski 0:05:43
2 Tveter Fredrik Oppegård IL 0:05:43
4 Haneberg Vegard Oppegård IL 0:06:03
5 Hokholt Erlend Oppegård IL 0:06:08
6 Haugen Alexander Oppegård IL 0:06:45
7 Folkestad Ole Jørgen Trøsken IL 0:44:14
         
         
  G14      
1 Oftebro Einar Lurås Fossum IF 0:06:01
2 Vik Peter Oppegård IL 0:06:04
3 Ensrud Ole Haldor Trøsken IL 0:06:07
4 Holmbro Hans kristian Høland IL 0:06:09
5 Andersen Simen Drøbak-Frogn IL 0:06:18
6 Sørås Tore Andrè Hagbø Oppegård IL 0:06:19
6 Jensen Mats K. Gjerdrum IL - Ski 0:06:19
8 Heir Martin Borge Fossum IF 0:06:28
9 Berger Simen Fet SK 0:06:29
10 Husdal Henrik Drøbak-Frogn IL 0:06:31
11 Moseng Eirik Gjerdrum IL - Ski 0:06:35
12 Bjerken Ludvig Gjerdrum IL - Ski 0:06:38
13 Lunde Trygve Lørenskog SK - Ski 0:07:01
14 Wardenær Lasse Oppegård IL 0:07:18
15 Flaaten Mathias Lønnestad Moss SK 0:07:27
16 Fløgstad Larsen Ole Christopher Skedsmo SK 0:07:31
17 Andersen Herman Andreas Ås IL 0:07:53
         
         
  G13      
1 Øfsti Sindre Fløtre Oppegård IL 0:06:14
2 With Torjus Helland Bærums Skiklub 0:06:17
3 Røhme Knut Frogner IL 0:06:21
4 Berg Markus Oppegård IL 0:06:25
5 Skogvold Kristian E Skedsmo SK 0:06:31
6 With Sondre Helland Bærums Skiklub 0:06:32
7 Koppang Henrik Bjørnstad Haslum IL 0:06:36
8 Nodland Sverre Wedøe Asker SK 0:06:43
8 Sandborg Herman Lommedalens IL 0:06:43
10 Wiig Emil Skimt 0:06:44
11 Andersen Filip Fjeld Geilo IL 0:06:45
11 Berger Olav Skedsmo SK 0:06:45
13 Dunham Kristoffer Bærums Skiklub 0:06:47
14 Aa Eirik Olav Fossum IF 0:06:51
15 Skaret Eirik Skedsmo SK 0:06:58
16 Utne Bjerke Ole Tobias Sørum IL 0:06:59
17 Bergheim Mathias Hagen Bærums Verk IF 0:07:03
18 Dignes Petter Hauge Skedsmo SK 0:07:04
19 Kvale Jostein Rodahl Skedsmo SK 0:07:05
20 Fossgard Lars-Martin Asker SK 0:07:09
21 Andersen Eivind Nesodden IF - Ski 0:07:15
22 Glenne Fabian Arthur Nesodden IF - Ski 0:07:16
23 Landmark Ola Jåvold Fossum IF 0:07:18
24 Meinicke Thomas Jutul  IL 0:07:21
25 Skjellum Robin Oppegård IL 0:07:22
25 Botterud Hermann Skram Bærums Skiklub 0:07:22
27 Heyn Thomas Skedsmo SK 0:07:26
28 Schiøtz William Oppegård IL 0:07:27
29 Carlsen Eivind Skimt 0:07:32
30 Uttian Halvor Skedsmo SK 0:07:36
31 Ness Marcus Oppegård IL 0:08:17
32 Holmsen Sigurd Oppegård IL 0:08:20
33 Tørstad Kristoffer Vandvik Oppegård IL 0:08:21
34 Skår Kristoffer Skimt 0:08:39
35 Pettersen Tobias Oppegård IL 0:10:47
36 Startnr Ledig NOTEAM 0:24:42
         
         
  G12      
1 Haneberg Sondre Oppegård IL 0:03:02
2 Vedvik Matias Oppegård IL 0:03:09
3 Oftebro Jens Lurås Fossum IF 0:03:12
4 Tomasgaard Uffe Sogn Drøbak-Frogn IL 0:03:24
4 Haugerud Lars Ramsøy Skimt 0:03:24
6 Haaland Martin Ramel Fossum IF 0:03:26
7 Haraldseth Jacob Sveggen Oppegård IL 0:03:39
8 Samuelsen Magnus Oppegård IL 0:03:42
9 Svennevik Erling Horn Skimt 0:03:45
10 Øversjøen Vemund Bærums Verk IF 0:03:47
11 Nygård Henrik Oppegård IL 0:03:49
12 Hovind Grøv Eirik Nesodden IF - Ski 0:04:03
12 Koldberg Henrik Oppegård IL 0:04:03
14 Kjernsval Stian Lørenskog SK - Ski 0:04:10
15 Sæve Ole Henrik Oppegård IL 0:04:14
16 Schøien Aksel Skimt 0:04:16
17 Brendøymoen Vemund Sander Skimt 0:04:20
18 Bergh Brage Oppegård IL 0:04:28
19 Svennevik * Jacob NOTEAM 0:04:35
20 Gulbrandsen Theodor Arald Oppegård IL 0:04:40
21 Øien Jonas Skimt 0:04:48
22 Noreng Markus Nesodden IF - Ski 0:05:04
23 Wahlgren Philip Lørenskog SK - Ski 0:05:33
         
         
  G11      
1 Mork-Olsvik Ole Moss SK 0:03:33
2 Stenersen Fredrik G. Oppegård IL 0:03:38
3 Scheel Fredrik Svensen Drøbak-Frogn IL 0:03:41
4 Uttian Torbjørn Skedsmo SK 0:03:44
5 Stavang Jakob H. Oppegård IL 0:03:45
6 Kolstad Kasper Sandsnes Fet SK 0:03:47
7 Berg Sebastian Oppegård IL 0:03:50
8 Husdal Heine Drøbak-Frogn IL 0:03:53
9 Axelsson Oskar Oppegård IL 0:03:54
10 Utne Bjerke Jørgen Sørum IL 0:03:55
11 Haug Mats Driv IL 0:03:56
12 Skjellum Mikkel Oppegård IL 0:03:58
12 Olsen Magnus Braathen Oppegård IL 0:03:58
14 Røkeness Benjamin Driv IL 0:03:59
15 Hartvigsen Niklas IL Jardar 0:04:00
16 Gundersen Aksel Aimar Moss SK 0:04:05
16 Samuelsen Andreas Oppegård IL 0:04:05
18 Sjøen Martin Lund Spydeberg IL 0:04:08
19 Friberg Emil Sondre Moss SK 0:04:23
20 Holm * Håkon Andreas Mork Langhus IL 0:04:29
21 Jørgensen Theo Saltnes Driv IL 0:04:34
21 Østgulen Sigurd Knapstad NOTEAM 0:04:34
23 Kristiansen Einar Theo Oppegård IL 0:04:36
24 Schiøtz Simon Oppegård IL 0:04:38
25 Eriksen Eivind Oppegård IL 0:04:48
26 Bakken ** Jonas NOTEAM 0:05:14
27 Wiggen Thomas Oppegård IL 0:05:36
28 Aarø Thomas Oppegård IL 0:06:15
         
         
  G10      
  Flaaten Johannes Lønnestad Moss SK 0:03:32
  Pedersen Thomas Drøbak-Frogn IL 0:03:34
  Mogen Kristoffer Oppegård IL 0:03:38
  Skaret Brage Skedsmo SK 0:03:41
  Gran Callum Drøbak-Frogn IL 0:03:44
  Helgheim Sebastian Haslum IL 0:03:44
  Solberg Petter Skedsmo SK 0:03:46
  Holvik Vetle Haslum IL 0:03:47
  Aarstad Vegard Ås IL 0:03:51
  Aarstad Trygve Oppegård IL 0:03:52
  Glenne Viktor Nesodden IF - Ski 0:04:00
  Wollebek Even Ås IL 0:04:10
  Skogvold Johannes Skedsmo SK 0:04:11
  Hognestad Sander Oppegård IL 0:04:14
  Monstad Magnus Langekjend Oppegård IL 0:04:23
  Tørstad Henrik Vandvik Oppegård IL 0:04:28
  Andersen Aleksander Oppegård IL 0:04:41
  Noreng Sebastian Oshaug Nesodden IF - Ski 0:04:46
  Tormodsgard Håkon Ringkjøb Oppegård IL 0:04:51
  Bang Henrik Bunæs Oppegård IL 0:05:07
  Lio John Christopher Oppegård IL 0:05:09
  Kippe Markus Oppegård IL 0:05:17
  Aamodt Mads Moen Oppegård IL 0:05:49
  Kirkebøe Kristian Oppegård IL 0:06:03
         
         
  G9      
  Hagbø Erlend Tornås Oppegård IL 0:05:06
  Pedersen Mikkel NOTEAM 0:05:20
  Aalborg Victor Juniszewski Oppegård IL 0:05:23
  Svenningsen Sivert Hole Oppegård IL 0:05:29
  Reierstad Trym Oppegård IL 0:05:35
  Nyggard-Johansen * Tobias Ski IL 0:05:37
  Ness Henrik Hasselberg Oppegård IL 0:05:41
  Risberg * Ingemar Yri Ås IL 0:05:57
  Øversjøen Eskil Bærums Verk IF 0:05:57
  Hansen * Johannes NOTEAM 0:06:16
  Johansen * Bjørn Ingar F. Ski IL 0:07:06
  Skare Adam Oppegård IL 0:07:13
  Solhøy Sondre Oppegård IL 0:07:28
         
         
  G8      
  Kolstad Tobias Sandsnes Fet SK  
  Melbø Håkon Spydeberg IL 0:04:56

 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut