Resultater Årefjällsloppet 2014 - 100 beste menn



Resultater Årefjällsloppet - 61 km
Åre, Sverige - 29. mars 2014

Renn nummer 6 av 6 i Swix Ski Classics

# number country name team time
1 20 DANIEL RICHARDSSON HELS 02:44:41.86
2 3 STANISLAV ŘEZÁČ CENT 02:45:58.04
3 1 ANDERS AUKLAND CENT 02:45:58.55
4 6 JOHAN KJØLSTAD UNBA 02:45:59.12
5 9 JOHN KRISTIAN DAHL UNBA 02:46:23.50
6 18 OSKAR SVÄRD COOP 02:46:42.98
7 2 JØRGEN AUKLAND CENT 02:46:53.18
8 16 JENS ERIKSSON CENT 02:47:01.06
9 26 BRUNO DEBERTOLIS ROSS 02:47:16.64
10 5 SIMEN ØSTENSEN CENT 02:47:33.34
11 4 JÖRGEN BRINK LEAS 02:47:35.20
12 15 ROGER AA DJUPVIK COOP 02:47:40.79
13 37 FREDRIK BYSTRÖM HELS 02:47:55.00
14 17 GEIR LUDVIG AASEN OUREN NPRO 02:48:12.71
15 72 ARI LUUSUA FORC 02:48:20.48
16 10 CHRISTOFFER CALLESEN LEAS 02:48:24.63
17 7 DANIEL TYNELL TTYN 02:49:16.26
18 42 LARS LJUNG HELS 02:49:56.38
19 47 ERIK MELIN SÖDERSTRÖM SKIR 02:50:14.86
20 35 TONI LIVERS ROSS 02:50:33.07
21 38 MARTIN ROSVALL MILA 02:50:43.95
22 30 SAMI JAUHOJÄRVI SNPR 02:50:56.42
23 22 SVEIN TORE SINNES NPRO 02:51:01.43
24 71 MIKKO KOUTANIEMI FORC 02:51:21.06
25 8 AUDUN LAUGALAND LEAS 02:51:23.81
26 41 STIAN REMSETH ANDRESEN CETA 02:51:52.33
27 21 THOMAS HENRIKSEN LEAS 02:52:15.48
28 11 MORTEN EIDE PEDERSEN COOP 02:52:40.81
29 34 NIKOLAY BOLOTOV VITA 02:52:42.92
30 58 ANTTI LAMPINEN SNPR 02:52:47.57
31 83 TEODOR PETERSON CENT 02:52:55.44
32 45 VILLE NOUSIAINEN ELEC 02:53:24.30
33 24 ANDERS HØST CETA 02:53:25.26
34 27 BILL IMPOLA COOP 02:53:41.91
35 87 JESPER MODIN N/A 02:54:16.56
36 77 OSCAR PERSSON N/A 02:54:19.35
37 39 MARKUS JÖNSSON SKIR 02:54:20.52
38 33 STIAN HOELGAARD NPRO 02:54:33.10
39 59 KALLE GRÄFNINGS SYSA 02:54:33.18
40 56 JONAS NIELSEN NPRO 02:54:54.36
41 75 KARI VARIS FORC 02:55:08.28
42 64 ANDERS HÖGBERG HELS 02:55:10.92
43 51 ALEXANDER ARTEMYEV VITA 02:55:25.78
44 54 ERIK WICKSTRÖM N/A 02:55:25.94
45 86 RAIDO RANKEL N/A 02:55:32.61
46 29 LUKÁŠ BAUER COOP 02:56:02.67
47 49 BJÖRN RYDVALL MILA 02:56:34.28
48 60 JOAR THELE CETA 02:56:39.45
49 57 ROBIN BRYNTESSON N/A 02:57:03.97
50 90 JONATAN THORESSON N/A 02:57:11.39
51 53 MATTIAS STRANDVALL N/A 02:57:28.61
52 78 BOB IMPOLA N/A 02:57:57.39
53 94 SIMON LAGESSON N/A 02:58:55.15
54 52 IVAN ARTEEV RUSM 02:59:08.28
55 73 LASSE PAAKKONEN FORC 02:59:16.00
56 31 ALEXEY DVOSKIN VITA 02:59:25.02
57 25 RIKARD TYNELL TTYN 02:59:42.01
58 69 AXEL BERGSTEN AXAS 02:59:50.99
59 70 KAREL TAMMJÄRV VITA 03:00:05.59
60 32 BØRRE NÆSS NPRO 03:01:13.55
61 43 KLAS NILSSON MILA 03:01:28.15
62 1508 KNUT ANDERS HATLEN N/A 03:02:37.39
63 76 JOHAN SANDBERG MILA 03:03:04.01
64 28 EGOR SORIN RUSM 03:03:09.65
65 1506 EMIL EKMAN N/A 03:03:18.09
66 85 HÅKAN EMILSSON N/A 03:03:43.42
67 55 MARTIN HOLMSTRAND AXAS 03:03:50.24
68 65 SAMUEL NORLÉN MOEL 03:03:51.11
69 66 PATRIK KARLSSON SYSA 03:04:00.61
70 63 PASI VUORI ELEC 03:04:07.90
71 98 JOAKIM ENGSTRÖM N/A 03:04:14.20
72 82 ANDREAS HOLMBERG N/A 03:04:28.59
73 96 ANDERS SVANEBO N/A 03:04:39.48
74 91 JOHANNES AINEGREN N/A 03:04:46.89
75 99 OSCAR BERGSTRÖM N/A 03:04:54.95
76 48 ANDREY TYUTEREV RUSM 03:05:10.54
77 1501 JOHN LAGERSKOG N/A 03:05:30.40
78 61 CHRIS ANDRE JESPERSEN UNBA 03:09:01.44
79 46 RICCARDO MICH ROSS 03:09:02.04
80 97 RONNIE LÖF N/A 03:10:06.95
81 68 LINUS LARSSON SYSA 03:11:49.67
82 1517 GEIR STRANDBAKKE N/A 03:13:07.99
83 92 PETTER ENGDAHL N/A 03:13:23.60
84 100 CHRISTIAN OLSSON SKIR 03:13:27.21
85 67 TOBIAS KARLSSON SYSA 03:13:29.28
86 84 JENS RÖNNOLS N/A 03:14:17.64
87 89 MATTIAS BÅNGMAN N/A 03:14:39.22
88 79 STÅLE FENSTAD N/A 03:14:40.40
89 135 OLA A. EGGEN N/A 03:15:14.64
90 203 THOMMY LARSSON N/A 03:15:37.09
91 1510 ANDRE JAKOBSSON N/A 03:15:54.74
92 1518 KARL ZEITZ MOEL 03:16:50.82
93 111 PHILIP ASKEROTH N/A 03:17:07.89
94 218 VILLE MÄKELÄ N/A 03:17:13.68
95 196 FREDRIK KUOPPA N/A 03:18:21.14
96 237 SEPPO RELLMAN N/A 03:18:28.17
97 1502 MATTIAS ARGÅRDS N/A 03:19:03.58
98 95 OLLE JONSSON N/A 03:20:47.19
99 162 MATTI HIIRONEN N/A 03:21:01.93
100 1500 TOM ANKERSTÅL N/A 03:21:26.23


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +