Resultater KM Østfold, natt - 2014



Resultater Orientering KM Østfold, natt
Aremark, Østfold - 9. april 2014

N-åpen

2 370 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Ida Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 24:18   10:15
  Peder Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 18:21   7:44
  Nina Pedersen Sarpsborg OL diskvalifisert    
  Anna Nærby Skaukameratene OL ikke startet    
  Halvor Nærby Skaukameratene OL ikke startet    

D 13-14Par

3 090 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 31:33   10:12

D 15-16

3 810 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 46:22   12:10
2 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 51:46 +5:24 13:35
3 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 51:57 +5:35 13:38
4 Rikke Ingesen Sarpsborg OL 1:05:44 +19:22 17:15
  Siri Pedersen Sarpsborg OL diskvalifisert    

D 17-18

5 530 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gina Granstedt Halden SK 59:46   10:48
2 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:10:33 +10:47 12:45
  Benedicte Pedersen Sarpsborg OL diskvalifisert    

D 21-

5 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ida Katrine Børstad Thoresen NTNUI 1:26:29   15:38

D 45-

3 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anne Marie Solheim Haugerud Indre Østfold OK 49:35   13:00
2 Hanne Lerche Raadal Halden SK 54:43 +5:08 14:21

D 55-

3 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anne Julsrud Haugen Halden SK 1:00:17   15:49
2 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 1:05:21 +5:04 17:09

H 13-14Par

3 090 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 43:44   14:09

H 15-16

3 810 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 33:33   8:48
2 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 35:34 +2:01 9:20
3 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 38:40 +5:07 10:08
4 August Asheim Birkeland Halden SK 52:49 +19:16 13:51
5 Erlend Brendstuen Halden SK 55:34 +22:01 14:35
  Haakon Johannesen Indre Østfold OK ikke startet    
  Emil Løwengreen Sarpsborg OL ikke startet    

H 21-

7 180 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Martin Vister Järla Orientering 55:23   7:42
2 Erik Axelsson Halden SK 56:50 +1:27 7:54
3 Fredrik Eliasson Halden SK 58:18 +2:55 8:07
4 Mattias Karlsson Halden SK 59:38 +4:15 8:18
5 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:00:31 +5:08 8:25
6 Espen Fiskum Halden SK 1:02:28 +7:05 8:42
7 Bojan Blumenstein Halden SK 1:03:37 +8:14 8:51
8 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 1:04:08 +8:45 8:55
9 Tore Sandvik Halden SK 1:04:18 +8:55 8:57
10 Markus Holter Halden SK 1:04:52 +9:29 9:02
11 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:06:57 +11:34 9:19
12 Øyvind Helgerud Halden SK 1:08:12 +12:49 9:29
13 Peter Nordbrøden Halden SK 1:09:10 +13:47 9:37
14 Andrei Zhuravlev Halden SK 1:09:28 +14:05 9:40
15 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 1:11:06 +15:43 9:54
16 Jarkko Huovila Kalevan rasti 1:11:13 +15:50 9:55
  Lacho Iliev Halden SK diskvalifisert    
  Andreas Johansson Halden SK ikke startet    
  Jon Pedersen Halden SK ikke startet    
  Jim Øystein Nybråten IL Tyrving ikke startet    
  Mats Haldin Halden SK ikke startet    

H 35-

5 530 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Joacim Carlsson Halden SK 47:59   8:40
2 Øystein Kristiansen Steinkjer OK 1:01:27 +13:28 11:06
3 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:14:05 +26:06 13:23
4 Morten Kaare Moe Fet OL 1:21:19 +33:20 14:42
  Pål Angvoll Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Thomas Bedin Indre Østfold OK diskvalifisert    

H 45-

5 530 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jan Granstedt Halden SK 1:02:26   11:17
2 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 1:05:15 +2:49 11:47
3 Frank Løwengreen Sarpsborg OL 1:06:10 +3:44 11:57
4 Sven Simonsen Fredrikstad SK 1:09:07 +6:41 12:29
5 Bjørn Axel Gran Halden SK 1:11:32 +9:06 12:56
6 Henning Martinsen Fredrikstad SK 1:20:07 +17:41 14:29
7 Dag Brenås Varteig OL 1:24:25 +21:59 15:15
8 Einar Modahl Fredrikstad SK 1:27:26 +25:00 15:48
  Arnfinn Moe Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL diskvalifisert    

H 55-

3 810 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eirik Nordbrøden Halden SK 45:30   11:56
2 Karl Aasmund Erøy OK Moss 45:53 +0:23 12:02
2 Jørn Nordbrøden Halden SK 45:53 +0:23 12:02
  Jan Bjerketvedt OK Moss ikke startet  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +