Resultater Sommerløpene i Nord-Østerdal - Etappe 2 - 2015



Resultater Sommerløpene i Nord-Østerdal, 2. etappe
Folldal / Alvdal / Tynset, Hedmark - 4. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

2 600 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Horten Jordet Vingelen IL 18:13   7:00
2 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 21:27 +3:14 8:15
3 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 21:47 +3:34 8:22
4 Andrea sæther Verdenius Vingelen IL 24:40 +6:27 9:29
5 Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 27:09 +8:56 10:26
6 Serine Jørgensen Lillehammer OK 27:21 +9:08 10:31
7 Anna Aurora Nolte Freidig 31:37 +13:24 12:09
8 Silje Skaufel Simensen Freidig 33:18 +15:05 12:48
9 Emilie Schärer Kvikne IL 33:54 +15:41 13:02

H 11-12

2 600 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 18:06   6:57
2 Eirik Dæhli Ryen Vingelen IL 19:15 +1:09 7:24
3 Hans Urset IL BUL-Tromsø 20:30 +2:24 7:53
4 Arne Galaaen Vingelen IL 20:59 +2:53 8:04
5 Mats Lindaas Elverum OK 21:25 +3:19 8:14
6 Anders Taraldsen Lillehammer OK 23:03 +4:57 8:51
7 Lars Horten Jordet Vingelen IL 25:04 +6:58 9:38
8 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 25:24 +7:18 9:46
9 Lukas Kort Os IL 25:53 +7:47 9:57
10 Truls Lunåsmo Tynset IF 27:17 +9:11 10:29
11 Jørgen Langbekkhei Os IL 42:54 +24:48 16:30

D 13-16C

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frida Haugskott OL Trollelg 19:45   7:35
2 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 24:58 +5:13 9:36
3 Sigrid Helene Bøgeberg Løten o-lag 28:18 +8:33 10:53

H 13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Hovdal OK Skøynar 19:10   7:22
2 Nikolai Renolen Wing OK 22:21 +3:11 8:35

D 17-C

2 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bente Bolstad Nergård Rena IL 21:30   8:16
2 Hildegunn Prytz Djupdal Ålen IL 23:20 +1:50 8:58
3 Kjersti Hagberg Solum Rond OL 27:24 +5:54 10:32
4 Tone Flægstad OK Skøynar 33:46 +12:16 12:59
5 Anne Marie Åstebøl Oppsal Orientering 40:34 +19:04 15:36
  Lise Tuset Gustad OK Skøynar diskvalifisert    

H 17-C

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Finstad Sentrum OK 22:55   8:48
2 Torbjørn Dalløkken IL GeoForm 33:19 +10:24 12:48
3 Arne Gunnar Barflo Løten o-lag 52:58 +30:03 20:22

D 13-14

2 980 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 21:39   7:15
2 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 26:49 +5:10 8:59
3 Elin Flø Lillomarka OL 29:57 +8:18 10:03
4 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 30:57 +9:18 10:23
5 Inga Skjevdal Røros IL 35:19 +13:40 11:51
6 Maren Viken Byåsen IL 47:32 +25:53 15:57
7 Hege Hallan OK Skøynar 1:05:34 +43:55 22:00
  Inga Sandvold Tynset IF diskvalifisert    

H 13-14

2 980 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 20:48   6:58
2 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 22:24 +1:36 7:31
3 Håvard Veie OK Skøynar 23:30 +2:42 7:53
4 Simen Hegstad OK Skøynar 24:13 +3:25 8:07
5 Jacob Sæther Verdenius Vingelen IL 24:27 +3:39 8:12
6 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 24:33 +3:45 8:14
7 Jørgen Schjølberg Tynset IF 26:28 +5:40 8:52
8 Even Bordal Ringsaker OK 28:27 +7:39 9:32
9 Ola Galaaen Vingelen IL 28:32 +7:44 9:34
10 Asgeir Espeland Tynset IF 30:32 +9:44 10:14
11 John Otterlei Østmarka OK 32:49 +12:01 11:00
12 Jakob Høsøien Tynset IF 33:55 +13:07 11:22
13 Hallvar Hallan OK Skøynar 38:13 +17:25 12:49
14 Kasper Ramlo Os IL 55:00 +34:12 18:27

D 15-20B

2 980 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Sveen Gussgard Folldal IF 28:24   9:31
2 Ida Urset IL BUL-Tromsø 36:41 +8:17 12:18
3 Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL 43:38 +15:14 14:38

H 15-20B

2 980 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vetle Nergård Rena IL 52:29   17:36

H 21-

5 420 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 28:52   5:19
2 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 30:41 +1:49 5:39
3 Sindre Johannessen Freidig 31:00 +2:08 5:43
4 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 31:06 +2:14 5:44
5 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 31:19 +2:27 5:46
6 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 31:30 +2:38 5:48
7 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 32:03 +3:11 5:54
8 Jostein Kvakland Varegg Fleridrett 32:18 +3:26 5:57
9 Øyvind Stokseth Halden SK 34:21 +5:29 6:20
10 Ragnar Tonjer Nydalens SK 35:15 +6:23 6:30
11 Øystein Jaren Samuelsen Freidig 35:49 +6:57 6:36
12 Adrian Opheim NTNUI 37:49 +8:57 6:58
13 Simen Smestad Bækkelagets SK 38:47 +9:55 7:09
14 Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb 39:04 +10:12 7:12
15 Jan Lunaas Krigsskolen IL 39:49 +10:57 7:20
16 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 41:27 +12:35 7:38
17 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 42:51 +13:59 7:54
18 Tore Borchgrevink Alu Hamar OK 47:05 +18:13 8:41
19 Bjørn Austbø Tynset IF 48:31 +19:39 8:57
20 Robin Larsson Raumar Orientering 50:01 +21:09 9:13
21 Knut Austbø Tynset IF 52:47 +23:55 9:44
  Simen Hansmoen Krigsskolen IL diskvalifisert    

H 19-20

5 330 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Keiserås IL Leik 34:31   6:28
2 Sigve Wanvik Krogstadmo Selbu OK 35:18 +0:47 6:37

H 35-

5 330 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Sundberg Stor-Elvdal SK 34:13   6:25
2 Trond Simensen Freidig 39:54 +5:41 7:29

H 40-

5 330 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Jacob Verdenius Vingelen IL 36:19   6:48
2 Tormod Kleppa Lillehammer OK 44:04 +7:45 8:16
3 Lars Strøm OK Skøynar 45:01 +8:42 8:26
4 Ståle Ruud Indre Østfold OK 46:07 +9:48 8:39
5 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 48:22 +12:03 9:04

D 21-

4 880 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Rogne Halland NTNUI 35:01   7:10
2 Hedvig Åstebøl NTNUI 37:55 +2:54 7:46
3 Martine Åstebøl NTNUI 39:01 +4:00 7:59
4 Heidi Stokseth Halden SK 39:21 +4:20 8:03
5 Jorunn Kvakland NTNUI 39:37 +4:36 8:07
6 Anne Kamstrup Hovind Raumar Orientering 41:07 +6:06 8:25
7 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 41:47 +6:46 8:33
8 Selma Tonjer Nydalens SK 43:39 +8:38 8:56
9 Kirsten Marie Lynum OK Skøynar 47:46 +12:45 9:47
10 Unni Øygard Løten o-lag 55:11 +20:10 11:18
11 Cecilie Sundsbø Arnemo Tynset IF 57:03 +22:02 11:41
12 Ingrid Urseth Vingelen IL 1:01:10 +26:09 12:32
  Ine Hovi Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    

H 17-18

4 880 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Bordal Ringsaker OK 35:09   7:12
2 Anders Rønning Vingelen IL 35:34 +0:25 7:17
3 Brage Jørum Byåsen IL 37:41 +2:32 7:43

H 45-

4 880 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Arild Skjevdal Røros IL 31:51   6:31
2 Håvard Hågård Stjørdals-Blink Orientering 32:01 +0:10 6:33
3 Rune Scheele Nydalens SK 33:33 +1:42 6:52
4 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 33:57 +2:06 6:57
5 Reidar Selmer Freidig 37:11 +5:20 7:37
6 Rune Stræte Wing OK 37:15 +5:24 7:37
7 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 37:54 +6:03 7:45
8 Agnar Renolen Wing OK 38:03 +6:12 7:47
9 Kai Solum Rond OL 38:25 +6:34 7:52
10 John-Ola Hovdal OK Skøynar 39:51 +8:00 8:09
11 Jan Hage IL Leik 44:38 +12:47 9:08
12 Arild Heggeset Freidig 46:20 +14:29 9:29
13 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 47:01 +15:10 9:38
14 Svein Otterlei Østmarka OK 49:50 +17:59 10:12
15 Mattias Robertson Centrum OK 55:56 +24:05 11:27
  Jan Lenndin Lillehammer OK diskvalifisert    

D 19-20

4 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aina Vingelen Vingelen IL 1:03:12   13:57

D 35-

4 530 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Skaufel Freidig 57:26   12:40
2 Mari Taraldrud Sentrum OK 1:03:30 +6:04 14:01
3 Kristin Jæger Oppsal Orientering 1:07:34 +10:08 14:54

H 15-16

4 530 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 31:43   7:00
2 Eskil Frøisland Vang OL 32:31 +0:48 7:10
3 Even Lindaas Elverum OK 34:01 +2:18 7:30
4 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 34:46 +3:03 7:40
5 Morten Svendgård OK Skøynar 35:25 +3:42 7:49
6 Anders Haugskott OL Trollelg 37:12 +5:29 8:12
7 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 39:42 +7:59 8:45
8 Kristian Veie OK Skøynar 40:07 +8:24 8:51
9 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 40:46 +9:03 8:59
10 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 41:47 +10:04 9:13
11 Sverre Narum OL Vallset/Stange 42:30 +10:47 9:22
12 Martin Selmer Freidig 58:40 +26:57 12:57

H 50-

4 530 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 29:57   6:36
2 Frode Haugskott OL Trollelg 32:02 +2:05 7:04
3 Harald Svergja Nord-Østerdal OK 32:32 +2:35 7:10
4 Frode Sjøvold Røros IL 32:46 +2:49 7:13
5 Atle Berg Nord-Østerdal OK 33:11 +3:14 7:19
6 Øyvind Sheldrup OK Skøynar 36:17 +6:20 8:00
7 Njål Svingheim Konnerud IL 37:42 +7:45 8:19
8 Eirik Sletten Folldal IF 39:42 +9:45 8:45
9 Per Engebakken Nord-Østerdal OK 42:40 +12:43 9:25
10 Svein Thorsberg Grue IL 42:50 +12:53 9:27
11 Terje Schjølberg Røros IL 44:57 +15:00 9:55
12 Geir Paulsen OL Trollelg 49:02 +19:05 10:49
13 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 56:21 +26:24 12:26
14 Erik Slettum Gjøvard 59:53 +29:56 13:13

D 15-16

4 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 35:12   8:35
2 Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL 36:09 +0:57 8:49
3 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 36:18 +1:06 8:51
4 Andrine Viken Byåsen IL 49:38 +14:26 12:06
5 Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL 50:09 +14:57 12:13
6 Anna Renolen Wing OK 50:11 +14:59 12:14
7 Jorun Bækken Os IL 54:51 +19:39 13:22

D 40-

4 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Haugskott OL Trollelg 33:41   8:12
2 Else Kari Scheele Nydalens SK 35:00 +1:19 8:32
3 Birgit Økern Jensen Stjørdals-Blink Orientering 35:25 +1:44 8:38
4 Anne Urset IL BUL-Tromsø 37:48 +4:07 9:13
5 Valborg Madslien Lillehammer OK 37:53 +4:12 9:14
6 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 43:30 +9:49 10:36
7 Hege Hegstad OK Skøynar 46:37 +12:56 11:22
8 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 49:36 +15:55 12:05
9 Anne Mette Grøtli Nord-Østerdal OK 49:53 +16:12 12:10

H 55-

4 100 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Rønning OK Skøynar 28:55   7:03
2 Arild Bjarkø Nord-Østerdal OK 30:00 +1:05 7:19
3 Hans Boye Skogstad OL Gaula 31:02 +2:07 7:34
4 Morten Due Måren OK 31:40 +2:45 7:43
5 Yngve Gottfridsson Nittedal OL 32:35 +3:40 7:56
6 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 34:44 +5:49 8:28
7 Torgeir Volden Løten o-lag 35:59 +7:04 8:46
8 Leif Gunnar Smistad OL Trollelg 38:46 +9:51 9:27
9 Harald Østbye Elverum OK 40:41 +11:46 9:55
10 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 43:42 +14:47 10:39
11 Bjørn Gussgard Folldal IF 44:11 +15:16 10:46
12 Herman Bakke Løten o-lag 45:09 +16:14 11:00

D 45-

3 490 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 25:10   7:12
2 Torunn økern Jensen Ringerike OL 27:06 +1:56 7:45
3 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 28:15 +3:05 8:05
4 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 28:29 +3:19 8:09
5 Tone Almås IL Leik 28:37 +3:27 8:11
6 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 32:41 +7:31 9:21
7 Hilde Forbord Malvik IL 33:12 +8:02 9:30
8 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 34:03 +8:53 9:45
9 Åsa Detterfelt Linköpings OK 36:21 +11:11 10:24
10 Mai Iren Almås IL Leik 38:03 +12:53 10:54
11 Kjersti Selmer Freidig 47:17 +22:07 13:32

D 50-

3 490 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Strand Måren OK 28:52   8:16
2 Ragnhild Dåsnes Os IL 31:40 +2:48 9:04
3 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 34:48 +5:56 9:58
4 Britt Laila Nilsgård Røros IL 38:09 +9:17 10:55
5 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 47:27 +18:35 13:35

D 55-

3 490 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Lise Pettersen Korgen IL 28:05   8:02
2 Lena Gottfridsson Nittedal OL 28:38 +0:33 8:12
3 Kari Natvig Nittedal OL 29:03 +0:58 8:19
4 Kari Osmoen Os IL 29:21 +1:16 8:24
5 Karin Galaaen Selbu OK 34:20 +6:15 9:50
6 Åse Brødholt Indre Østfold OK 37:48 +9:43 10:49
7 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 38:06 +10:01 10:55
8 Mary Falkevik Olsson Västvärmlands OK 51:54 +23:49 14:52
9 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 56:31 +28:26 16:11

H 60-

3 490 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Fossum Asker Skiklubb 25:43   7:22
2 Helge Sundberg Røros IL 25:47 +0:04 7:23
3 Frank Bjarkø Wing OK 30:24 +4:41 8:42
4 Bård Natvig Nittedal OL 31:57 +6:14 9:09
5 Lars Olsson Västvärmlands OK 32:45 +7:02 9:23
6 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 33:31 +7:48 9:36
7 Avle Christen Bjørn Hamar OK 33:32 +7:49 9:36
8 Per Hermann Krøger Måren OK 34:02 +8:19 9:45
9 Kai Midtskogen Botne SK 34:52 +9:09 9:59
10 Gisle Due Måren OK 35:45 +10:02 10:14
11 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 42:30 +16:47 12:10
12 Hans Zachariasen Oppsal Orientering 44:49 +19:06 12:50

H 65-

3 490 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Gaute Buvik Korgen IL 26:28   7:35
2 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 28:18 +1:50 8:06
3 Tor Trøan Hadeland OL 29:19 +2:51 8:24
4 Jon Arne Klemetsaune OL Trollelg 29:32 +3:04 8:27
5 Terje Malm Hamar OK 30:08 +3:40 8:38
6 Knut Lillealtern Freidig 30:40 +4:12 8:47
7 Ole Lien Løten o-lag 32:07 +5:39 9:12
8 John Birger Skansen Rudsbygd IL 33:34 +7:06 9:37
9 Nils Olav Vennevik Freidig 37:01 +10:33 10:36
10 Egil Repvik OL Trollelg 37:37 +11:09 10:46
11 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 37:42 +11:14 10:48
12 Knut Vidar Johansen Måren OK 41:40 +15:12 11:56
13 Knut Fjæstad Hamar OK 42:51 +16:23 12:16
14 Stein Erik Edvardsen Elverum OK 43:19 +16:51 12:24
15 Steinar Simensen Vingelen IL 44:51 +18:23 12:51
  Helge Revhaug Ringerike OL diskvalifisert    
  Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    

D 60-

2 890 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 27:41   9:34
2 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 37:29 +9:48 12:58
3 Inger Nergaard Stokke IL 38:59 +11:18 13:29

D 65-

2 890 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Tho Stabæk IF 33:26   11:34
2 Marit Tyldum Rudsbygd IL 34:20 +0:54 11:52
3 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 39:41 +6:15 13:43
4 Inger Johanne Simensen Vingelen IL 44:41 +11:15 15:27
5 Kari Lillealtern Freidig 46:57 +13:31 16:14
6 Åse Eng Musum OL Trollelg 48:34 +15:08 16:48
  Anne-Lise Brenne OL Trollelg brutt    

D 70-

2 890 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tea Forberg Rond OL 31:34   10:55
2 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 33:47 +2:13 11:41
3 Hjørdis Øvreås Botne SK 43:16 +11:42 14:58
4 Siri Hestad Hamar OK 46:33 +14:59 16:06
5 Solveig Vingelen Vingelen IL 46:38 +15:04 16:08
  Grete Urset Vingelen IL diskvalifisert    
  Aase Tove Golden Måren OK brutt    

D 75-

2 890 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 37:14   12:53
2 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 41:58 +4:44 14:31
3 Astrid Vigenstad Lillehammer OK 1:11:04 +33:50 24:35

H 70-

2 890 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Røhjell Byåsen IL 25:49   8:55
2 Trond Feiring Hamar OK 26:25 +0:36 9:08
3 Lars Buttingsrud Vingelen IL 26:55 +1:06 9:18
4 Roar Forbord Malvik IL 27:28 +1:39 9:30
5 Odd Musum OL Trollelg 29:32 +3:43 10:13
6 Bjørn Ivar Ryen Vingelen IL 30:55 +5:06 10:41
7 Einar Stensby Løten o-lag 32:22 +6:33 11:11
8 Magnar Øvreås Botne SK 32:56 +7:07 11:23
9 Øistein Åsmul OL Trollelg 42:13 +16:24 14:36
10 Trygve Hestad Hamar OK 43:53 +18:04 15:11
11 Per (Jakob) Kjus Røyken OL 52:23 +26:34 18:07
  Johan Arnt Johansen Nord-Østerdal OK diskvalifisert    

H 75-

2 890 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Løvaas OL Trollelg 32:18   11:10
2 Jon Tyldum Rudsbygd IL 32:59 +0:41 11:24
3 Oddvar Erlien Vingelen IL 33:55 +1:37 11:44
4 Jarle Th. Nestvold OL Trollelg 34:41 +2:23 12:00
5 Reidar Mylius Ålen IL 49:22 +17:04 17:04

H 80-

2 890 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 38:08   13:11
2 Hans Larsen Raumar Orientering 38:59 +0:51 13:29
3 Halstein Ødegård Løten o-lag 41:34 +3:26 14:22
4 Mads Berg Nord-Østerdal OK 43:08 +5:00 14:55
5 Gunnar Smistad OL Trollelg 43:34 +5:26 15:04
6 Herleik Nylund Løten o-lag 1:16:46 +38:38 26:33
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +