Resultater KM Akershus/Oslo, Buskerud og Østfold - Stafett 2015



Resultater KM Akershus/Oslo, Buskerud og Østfold - Stafett
Oslo - 30. august 2015

Arrangementstype: Orientering

D 11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Nydalens SK 1       55:06        
  1. E.W. Hauge A.W. Jernberg 23:45 1   23:45 1      
  2. Pia Young Vik 31:21 1   55:06 1 0    
2 Konnerud IL 1       1:24:01     +28:55  
  1. Mille Jægtvik 39:37 2 +15:52 39:37 2   +15:52  
  2. Hedda Spangberg 44:24 2 +13:03 1:24:01 2 0 +28:55 +13:03
3 Ås-NMBU Orientering 1       2:02:00     +1:06:54  
  1. Christine Kure 52:29 3 +28:44 52:29 3   +28:44  
  2. Tiril Lillheier 1:09:31 3 +38:10 2:02:00 3 0 +1:06:54 +38:10
  Heming Orientering 1       diskvalifisert        
  1. Ida Marie Flågen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Hannah Syrdal Øen diskvalifisert     diskvalifisert        
  Østmarka OK 1       diskvalifisert        
  1. S.Nermoen I.Winsvold diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Janna Sofie Tellesbø diskvalifisert     diskvalifisert        

D 13-16

26 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Fossum IF 1       1:25:50        
  1. Åsne Holo 30:33 1   30:33 1      
  2. Pernille Katla 28:06 6 +3:02 58:39 5 +4 +0:59 +0:59
  3. Victoria Hæstad Bjørnstad 27:11 1   1:25:50 1 -4    
2 Nydalens SK 1       1:26:12     +0:22  
  1. Ingvil Ahlsand 32:36 8 +2:03 32:36 8   +2:03  
  2. Oda Scheele 25:04 1   57:40 1 -7    
  3. Ragne Wiklund 28:32 2 +1:21 1:26:12 2 +1 +0:22 +0:22
3 Konnerud IL 1       1:27:33     +1:43  
  1. Thea Sildnes Baklid 32:51 11 +2:18 32:51 11   +2:18  
  2. Andrea Ranvik 25:47 3 +0:43 58:38 3 -8 +0:58 --1:20
  3. Jenny Baklid 28:55 3 +1:44 1:27:33 3 0 +1:43 +0:45
4 Asker Skiklubb 1       1:27:41     +1:51  
  1. Anna Øfsthus Gravir 31:30 4 +0:57 31:30 4   +0:57  
  2. Ina Martini 27:08 4 +2:04 58:38 3 -1 +0:58 +0:01
  3. Synne Strand 29:03 4 +1:52 1:27:41 4 +1 +1:51 +0:53
5 Fossum IF 2       1:30:23     +4:33  
  1. Ingrid Hasaas 33:29 14 +2:56 33:29 14   +2:56  
  2. J. Bakke K.H. Jomaas 25:08 2 +0:04 58:37 2 -12 +0:57 --1:59
  3. Ingrid G. Kvålsgard 31:46 6 +4:35 1:30:23 5 +3 +4:33 +3:36
6 Kongsberg OL 1       1:32:32     +6:42  
  1. Aurora Moholth 30:36 2 +0:03 30:36 2   +0:03  
  2. Helene Eger 29:16 12 +4:12 59:52 6 +4 +2:12 +2:09
  3. Marlin Haavengen 32:40 7 +5:29 1:32:32 6 0 +6:42 +4:30
7 Halden SK 1       1:33:16     +7:26  
  1. Hedda Raadal Bjørlo 34:10 16 +3:37 34:10 16   +3:37  
  2. Nora Torgersen 28:40 8 +3:36 1:02:50 11 -5 +5:10 +1:33
  3. Idun Kristine Felde Olaussen 30:26 5 +3:15 1:33:16 7 -4 +7:26 +2:16
8 Eiker OL 1       1:34:16     +8:26  
  1. Ane Dyrkorn 32:46 10 +2:13 32:46 10   +2:13  
  2. L. Myklemy C. Hoen 28:29 7 +3:25 1:01:15 9 -1 +3:35 +1:22
  3. Thea Dyrkorn 33:01 8 +5:50 1:34:16 8 -1 +8:26 +4:51
9 Fredrikstad SK 1       1:34:38     +8:48  
  1. Mia Mathisen Bekhus 32:40 9 +2:07 32:40 9   +2:07  
  2. E. Danevad I.S.Kristiansen 27:28 5 +2:24 1:00:08 7 -2 +2:28 +0:21
  3. Rikke Blakkestad Ingesen 34:30 9 +7:19 1:34:38 9 +2 +8:48 +6:20
10 Kongsberg OL 2       1:40:46     +14:56  
  1. Åsne Haavengen 31:39 6 +1:06 31:39 6   +1:06  
  2. Tale Strand 29:35 14 +4:31 1:01:14 8 +2 +3:34 +2:28
  3. Kjersti Tønnessen Bergstøl 39:32 11 +12:21 1:40:46 10 +2 +14:56 +11:22
11 IL Tyrving 1       1:42:30     +16:40  
  1. Maren Norderud 31:34 5 +1:01 31:34 5   +1:01  
  2. Solveig Eline Berg 29:51 15 +4:47 1:01:25 10 +5 +3:45 +2:44
  3. Synne Skjærstein 41:05 12 +13:54 1:42:30 11 +1 +16:40 +12:55
12 Nydalens SK 2       1:46:15     +20:25  
  1. Marte Madslien Bakken 36:17 19 +5:44 36:17 19   +5:44  
  2. Frida Bakken Ulseth 28:50 10 +3:46 1:05:07 12 -7 +7:27 +1:43
  3. Ada Wulfsberg 41:08 13 +13:57 1:46:15 12 0 +20:25 +12:58
13 OK Moss 1       1:46:20     +20:30  
  1. Aurora Gjølsjø 32:53 12 +2:20 32:53 12   +2:20  
  2. Karoline Bjørnerød 36:25 18 +11:21 1:09:18 17 +5 +11:38 +9:18
  3. Johanne Bratland Tjernshaugen 37:02 10 +9:51 1:46:20 13 -4 +20:30 +8:52
14 Nydalens SK 3       1:46:23     +20:33  
  1. Yngvild Langedal Breivik 36:16 18 +5:43 36:16 18   +5:43  
  2. Ea Lunøe 28:55 11 +3:51 1:05:11 14 -4 +7:31 +1:48
  3. Ingrid Madslien 41:12 14 +14:01 1:46:23 14 0 +20:33 +13:02
15 Kongsberg OL 3       1:48:39     +22:49  
  1. Mathilde Sæter Flesseberg 36:29 20 +5:56 36:29 20   +5:56  
  2. Rikke Hjelseth Larsen 28:40 8 +3:36 1:05:09 13 -7 +7:29 +1:33
  3. Andrea Vanebo 43:30 15 +16:19 1:48:39 15 +2 +22:49 +15:20
16 Nittedal OL 1       1:51:31     +25:41  
  1. Emma Eithun Paulsen 34:30 17 +3:57 34:30 17   +3:57  
  2. Ingrid Bredalen 31:41 16 +6:37 1:06:11 16 -1 +8:31 +4:34
  3. Oda Marie Colquhoun 45:20 17 +18:09 1:51:31 16 0 +25:41 +17:10
17 Konnerud IL 2       1:58:34     +32:44  
  1. Anniken Ranvik 43:03 22 +12:30 43:03 22   +12:30  
  2. Annette Bjørnås Krogstie 29:18 13 +4:14 1:12:21 18 -4 +14:41 +2:11
  3. Amanda Skyttersæter Saugerud 46:13 18 +19:02 1:58:34 17 -1 +32:44 +18:03
18 Oppsal Orientering 1       2:02:50     +37:00  
  1. Ane Sofie Krogh 31:24 3 +0:51 31:24 3   +0:51  
  2. Amélie Aamodt 34:32 17 +9:28 1:05:56 15 +12 +8:16 +7:25
  3. Tina Kalleson 56:54 20 +29:43 2:02:50 18 +3 +37:00 +28:44
19 Halden SK 2       2:15:00     +49:10  
  1. Karoline Aune 40:48 21 +10:15 40:48 21   +10:15  
  2. Marieluise Schmitt Gran 37:59 20 +12:55 1:18:47 20 -1 +21:07 +10:52
  3. Heidi Elisabeth Brække 56:13 19 +29:02 2:15:00 19 -1 +49:10 +28:03
20 Lillomarka OL 1       2:28:02     +1:02:12  
  1. Maria Rørvik Haver 33:41 15 +3:08 33:41 15   +3:08  
  2. Ingrid Blindheim 38:44 21 +13:40 1:12:25 19 +4 +14:45 +11:37
  3. Ingrid Masdal 1:15:37 24 +48:26 2:28:02 20 +1 +1:02:12 +47:27
21 Konnerud IL 3       2:34:07     +1:08:17  
  1. Kristina Kravdal 32:57 13 +2:24 32:57 13   +2:24  
  2. Oda Gjerdahl 49:42 23 +24:38 1:22:39 21 +8 +24:59 +22:35
  3. Lisa Jensen 1:11:28 23 +44:17 2:34:07 21 0 +1:08:17 +43:18
22 Lillomarka OL 2       2:34:32     +1:08:42  
  1. Kaja Grefsrud 57:55 24 +27:22 57:55 24   +27:22  
  2. N. Bar-Nathan T. Oldernes 51:21 24 +26:17 1:49:16 25 +1 +51:36 +24:14
  3. Elin Flø 45:16 16 +18:05 2:34:32 22 -3 +1:08:42 +17:06
23 Østmarka OK 1       2:35:02     +1:09:12  
  1. Anna Cecilie Linløkken 31:49 7 +1:16 31:49 7   +1:16  
  2. JEB Herredsvela H. Krokfoss 52:56 25 +27:52 1:24:45 22 +15 +27:05 +25:49
  3. Ingrid Marie Stubban Hygen 1:10:17 22 +43:06 2:35:02 23 +1 +1:09:12 +42:07
24 Heming Orientering 1       2:41:42     +1:15:52  
  1. Maya Jones Arnesen 44:26 23 +13:53 44:26 23   +13:53  
  2. Live Østvold 41:00 22 +15:56 1:25:26 23 0 +27:46 +13:53
  3. Malene Jebsen 1:16:16 25 +49:05 2:41:42 24 +1 +1:15:52 +48:06
25 Kongsberg OL 4       2:43:08     +1:17:18  
  1. Andrea Willkommen Eiken 1:05:27 25 +34:54 1:05:27 25   +34:54  
  2. Sarah Wøllo 37:16 19 +12:12 1:42:43 24 -1 +45:03 +10:09
  3. Kristiane Rogstad 1:00:25 21 +33:14 2:43:08 25 +1 +1:17:18 +32:15
  Raumar Orientering 1       diskvalifisert        
  1. Hanne Eide Rapp diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. P- Sønsterudbråten K.E.Rapp diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Hedda Skatvedt diskvalifisert     diskvalifisert        

D 17

28 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Halden SK 1       2:01:04        
  1. Kine Hallan Steiwer 40:06 1   40:06 1      
  2. Lizzie Ingham 36:13 1   1:16:19 1 0    
  3. Bodil Helgerud 44:45 2 +2:02 2:01:04 1 0   0:00
2 Nydalens SK 1       2:09:19     +8:15  
  1. Anne Johanne Lind 43:37 4 +3:31 43:37 4   +3:31  
  2. Elisabeth Ingvaldsen 42:59 7 +6:46 1:26:36 3 -1 +10:17 +6:46
  3. Anne M Hausken Nordberg 42:43 1   2:09:19 2 -1 +8:15  
3 Nydalens SK 2       2:22:13     +21:09  
  1. Lene Moe Blom 45:55 7 +5:49 45:55 7   +5:49  
  2. Anne-Lene Bakken Ulseth 41:37 5 +5:24 1:27:32 5 -2 +11:13 +5:24
  3. Nicole Ragvin 54:41 4 +11:58 2:22:13 3 -2 +21:09 +9:56
4 Fossum IF 1       2:22:49     +21:45  
  1. Tonje Vassend 45:04 5 +4:58 45:04 5   +4:58  
  2. Ragnhild Hjermstad 39:29 2 +3:16 1:24:33 2 -3 +8:14 +3:16
  3. Line Wegner Hodt 58:16 10 +15:33 2:22:49 4 +2 +21:45 +13:31
5 Fredrikstad SK 1       2:26:54     +25:50  
  1. Marie Olaussen 41:55 2 +1:49 41:55 2   +1:49  
  2. Kristin Ottesen 54:44 17 +18:31 1:36:39 12 +10 +20:20 +18:31
  3. Marit Kahrs 50:15 3 +7:32 2:26:54 5 -7 +25:50 +5:30
6 Ås-NMBU Orientering 1       2:27:31     +26:27  
  1. Rannveig W. Nordhagen 46:50 10 +6:44 46:50 10   +6:44  
  2. Malin Eijsink 43:15 8 +7:02 1:30:05 6 -4 +13:46 +7:02
  3. Kaja Winsnes Nordhagen 57:26 9 +14:43 2:27:31 6 0 +26:27 +12:41
7 Nydalens SK 3       2:30:27     +29:23  
  1. Sofie Aarnes 49:29 14 +9:23 49:29 14   +9:23  
  2. Karen Bjergaard 45:50 10 +9:37 1:35:19 10 -4 +19:00 +9:37
  3. Åse Bergan 55:08 6 +12:25 2:30:27 7 -3 +29:23 +10:23
8 Halden SK 2       2:34:58     +33:54  
  1. Hanna Haugen Nordbrøden 45:52 6 +5:46 45:52 6   +5:46  
  2. Nina Asheim Birkeland 46:11 12 +9:58 1:32:03 9 +3 +15:44 +9:58
  3. Raquel Costa 1:02:55 14 +20:12 2:34:58 8 -1 +33:54 +18:10
9 Kongsberg OL 1       2:38:59     +37:55  
  1. Åsne Skram Trømborg 47:50 11 +7:44 47:50 11   +7:44  
  2. Eline Drage 42:21 6 +6:08 1:30:11 7 -4 +13:52 +6:08
  3. Siri Moholth 1:08:48 17 +26:05 2:38:59 9 +2 +37:55 +24:03
10 Asker Skiklubb 2       2:41:33     +40:29  
  1. Marit Isachsen 55:08 18 +15:02 55:08 18   +15:02  
  2. Sigrun Hernes Ytterbø 50:16 16 +14:03 1:45:24 18 0 +29:05 +14:03
  3. Hilda Øfsthus 56:09 7 +13:26 2:41:33 10 -8 +40:29 +11:24
11 Heming Orientering 1       2:42:23     +41:19  
  1. Sofie Skyttersæter Iversen 50:14 15 +10:08 50:14 15   +10:08  
  2. Ragnhild H Bråten 40:30 4 +4:17 1:30:44 8 -7 +14:25 +4:17
  3. Åsa Frantzen 1:11:39 19 +28:56 2:42:23 11 +3 +41:19 +26:54
12 Kongsberg OL 2       2:42:36     +41:32  
  1. Anne Willkommen Eiken 48:15 12 +8:09 48:15 12   +8:09  
  2. Idunn Haavengen 57:02 21 +20:49 1:45:17 17 +5 +28:58 +20:49
  3. Ingrid Kvistad 57:19 8 +14:36 2:42:36 12 -5 +41:32 +12:34
13 Nydalens SK 5       2:48:32     +47:28  
  1. Maria Jonsson 49:13 13 +9:07 49:13 13   +9:07  
  2. Kari Madslien 46:07 11 +9:54 1:35:20 11 -2 +19:01 +9:54
  3. Synnøve Lyssand Sandberg 1:13:12 21 +30:29 2:48:32 13 +2 +47:28 +28:27
14 IL Tyrving 1       2:49:17     +48:13  
  1. Kristin Helland-Hansen 51:17 16 +11:11 51:17 16   +11:11  
  2. Astrid Fiskum 46:18 14 +10:05 1:37:35 13 -3 +21:16 +10:05
  3. Oda Sikkeland 1:11:42 20 +28:59 2:49:17 14 +1 +48:13 +26:57
15 Lillomarka OL 1       2:51:05     +50:01  
  1. Hedda Vonen 55:56 19 +15:50 55:56 19   +15:50  
  2. Ellen Marie Ariansen 49:19 15 +13:06 1:45:15 16 -3 +28:56 +13:06
  3. Ingvild C. Fleisje 1:05:50 16 +23:07 2:51:05 15 -1 +50:01 +21:05
16 IL Tyrving 2       2:54:28     +53:24  
  1. Anniken Helland-Hansen 57:57 23 +17:51 57:57 23   +17:51  
  2. Synne Nesheim Flatebakken 55:16 18 +19:03 1:53:13 21 -2 +36:54 +19:03
  3. Helene Lund-Johansen 1:01:15 11 +18:32 2:54:28 16 -5 +53:24 +16:30
17 Halden SK 3       2:54:34     +53:30  
  1. Frauke Schmitt Gran 56:45 21 +16:39 56:45 21   +16:39  
  2. Anne Julsrud Haugen 55:39 20 +19:26 1:52:24 20 -1 +36:05 +19:26
  3. Hanne Lerche Raadal 1:02:10 12 +19:27 2:54:34 17 -3 +53:30 +17:25
18 Fredrikstad SK 2       3:00:14     +59:10  
  1. Emma Johansson 46:47 9 +6:41 46:47 9   +6:41  
  2. Dina Sofie Antonsen 1:02:22 23 +26:09 1:49:09 19 +10 +32:50 +26:09
  3. Maren Roll Paulsen 1:11:05 18 +28:22 3:00:14 18 -1 +59:10 +26:20
19 Raumar Orientering 1       3:10:17     +1:09:13  
  1. Karoline Sønsterudbråten 53:08 17 +13:02 53:08 17   +13:02  
  2. Tiril Ruud Bråten 46:12 13 +9:59 1:39:20 14 -3 +23:01 +9:59
  3. Synne Eide Rapp 1:30:57 24 +48:14 3:10:17 19 +5 +1:09:13 +46:12
20 Bækkelagets SK 1       3:11:49     +1:10:45  
  1. Kine Gulliksen 42:47 3 +2:41 42:47 3   +2:41  
  2. Anne Kristin Huuse 1:34:00 25 +57:47 2:16:47 24 +21 +1:00:28 +57:47
  3. Lone Brochmann 55:02 5 +12:19 3:11:49 20 -4 +1:10:45 +10:17
21 Kongsberg OL 3       3:11:53     +1:10:49  
  1. Kari Strand 57:16 22 +17:10 57:16 22   +17:10  
  2. Unn Hilde Heggedal 44:28 9 +8:15 1:41:44 15 -7 +25:25 +8:15
  3. Ann-Karin Lesteberg 1:30:09 23 +47:26 3:11:53 21 +6 +1:10:49 +45:24
22 Oslostudentenes IK 1       3:14:56     +1:13:52  
  1. Gunn Camilla Stang 1:14:21 24 +34:15 1:14:21 24   +34:15  
  2. Svenja Kernstock 58:04 22 +21:51 2:12:25 23 -1 +56:06 +21:51
  3. Audrun Utskarpen 1:02:31 13 +19:48 3:14:56 22 -1 +1:13:52 +17:46
23 Ås-NMBU Orientering 2       3:22:07     +1:21:03  
  1. Line Nybakken 56:09 20 +16:03 56:09 20   +16:03  
  2. Ingunn Berget 1:03:32 24 +27:19 1:59:41 22 +2 +43:22 +27:19
  3. Mari Brøndbo Dahl 1:22:26 22 +39:43 3:22:07 23 +1 +1:21:03 +37:41
24 Nydalens SK 4       3:24:17     +1:23:13  
  1. Elena Grand 1:25:36 25 +45:30 1:25:36 25   +45:30  
  2. Cristina Luis 55:35 19 +19:22 2:21:11 25 0 +1:04:52 +19:22
  3. Dana B. Stene 1:03:06 15 +20:23 3:24:17 24 -1 +1:23:13 +18:21
  Fredrikstad SK 3       fullført        
  1. Marianne Riddervold Kahrs 46:20 8 +6:14 46:20 8   +6:14  
  2. Linda Solberg 40:23 3 +4:10 1:26:43 4 -4 +10:24 +4:10
  3. fullført     fullført        
  Asker Skiklubb 1       diskvalifisert        
  1. Nora Synnøve Woxholth diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Margrethe Wisløff diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Tilla Farnes Hennum diskvalifisert     diskvalifisert        
  Modum OL 1       diskvalifisert        
  1. Marita Lilja Grønhovd diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Ingvild Løver Thon diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Tine Hansen diskvalifisert     diskvalifisert        
  Ringerike OL 1       diskvalifisert        
  1. Kirsti Kringhaug diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Torunn Økern Jensen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. diskvalifisert     diskvalifisert        

D 150

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Nydalens SK 1       2:09:16        
  1. Anne Berit Eid 42:39 2 +3:26 42:39 2   +3:26  
  2. Anne Marit Bjergaard 51:23 2 +4:09 1:34:02 2 0 +7:35 +4:09
  3. Alix Young Vik 35:14 1   2:09:16 1 -1    
2 Modum OL 1       2:29:36     +20:20  
  1. Hanne Løver Thon 39:13 1   39:13 1      
  2. Sirpa Lilja 47:14 1   1:26:27 1 0    
  3. Hege Mårtensson 1:03:09 2 +27:55 2:29:36 2 +1 +20:20 +20:20
3 Heming Orientering 2       2:50:24     +41:08  
  1. Ann E. Flågen 49:50 3 +10:37 49:50 3   +10:37  
  2. Paula Berstad 57:02 3 +9:48 1:46:52 3 0 +20:25 +9:48
  3. Marianne Reusch 1:03:32 3 +28:18 2:50:24 3 0 +41:08 +20:43
4 Østmarka OK 1       3:50:36     +1:41:20  
  1. Ingrid Nermoen 57:44 4 +18:31 57:44 4   +18:31  
  2. June Herredsvela 1:34:28 4 +47:14 2:32:12 4 0 +1:05:45 +47:14
  3. Anne Margrete Hammer 1:18:24 4 +43:10 3:50:36 4 0 +1:41:20 +35:35
  Eiker OL 1       diskvalifisert        
  1. Aud Kjemperud diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Torun Dyrkorn diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Eli Tufte Hanssen diskvalifisert     diskvalifisert        
  Heming Orientering 1       diskvalifisert        
  1. Dagrun Melkild diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Signe Astrup Arnesen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Runa Skyttersæter diskvalifisert     diskvalifisert        
  IL Tyrving 1       diskvalifisert        
  1. Marianne Njåstein diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Kjersti Skantze diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Else Grandal diskvalifisert     diskvalifisert        
  Ringerike OL 1       diskvalifisert        
  1. Kari Strande diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Live Joronn Ytrehus diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. diskvalifisert     diskvalifisert        

H 11-12

8 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Nydalens SK 2       40:03        
  1. Anders Håvard Larsen 21:10 4 +1:32 21:10 4   +1:32  
  2. Teodor Mo Hjelseth 18:53 1   40:03 1 -3    
2 Kongsberg OL 1       41:31     +1:28  
  1. V. H. Johanssesen J. Eger 19:38 1   19:38 1      
  2. Atle Nikolai Wøllo 21:53 2 +3:00 41:31 2 +1 +1:28 +1:28
3 Konnerud IL 1       47:08     +7:05  
  1. Vetle Lysaker Norbom 19:39 2 +0:01 19:39 2   +0:01  
  2. Reno Pape 27:29 3 +8:36 47:08 3 +1 +7:05 +7:04
4 Ringerike OL 1       56:58     +16:55  
  1. Martin Nøkleby Melling 21:35 5 +1:57 21:35 5   +1:57  
  2. Sindre Steen 35:23 5 +16:30 56:58 4 -1 +16:55 +14:58
5 Oppsal Orientering 1       59:48     +19:45  
  1. M. Aamodt L. Rødnes 21:05 3 +1:27 21:05 3   +1:27  
  2. J. Krogh , A. Olausen B. Thorstensen 38:43 7 +19:50 59:48 5 +2 +19:45 +18:18
6 Heming Orientering 1       1:06:49     +26:46  
  1. Fridtjof Reusch 28:37 6 +8:59 28:37 6   +8:59  
  2. Kåre Gjessing 38:12 6 +19:19 1:06:49 6 0 +26:46 +17:47
7 koll 1       1:19:36     +39:33  
  1. Torjus Hoel Bjorå 50:46 7 +31:08 50:46 7   +31:08  
  2. Christian Fredrik Borg 28:50 4 +9:57 1:19:36 7 0 +39:33 +8:25
  Nydalens SK 1       diskvalifisert        
  1. Kasper Bakken Ulseth diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Gaute Bergan diskvalifisert     diskvalifisert        

H 13-16

30 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Heming Orientering 1       1:16:56        
  1. Bjørn Anders Flågen 29:45 3 +0:27 29:45 3   +0:27  
  2. Petter Astrup Arnesen 20:28 2 +0:08 50:13 3 0 +0:07 --0:20
  3. Kasper Fosser 26:43 1   1:16:56 1 -2    
2 Nydalens SK 1       1:16:59     +0:03  
  1. Lukas Liland 29:18 1   29:18 1      
  2. Halvor Tørnqvist Halden 20:48 3 +0:28 50:06 1 0   0:00
  3. Elias Jonsson 26:53 2 +0:10 1:16:59 2 +1 +0:03 +0:03
3 Fossum IF 1       1:17:23     +0:27  
  1. Styrk Hundseid Kamsvåg 29:51 5 +0:33 29:51 5   +0:33  
  2. Erling Hjermstad 20:20 1   50:11 2 -3 +0:05  
  3. Einar Melsom 27:12 3 +0:29 1:17:23 3 +1 +0:27 +0:22
4 Nydalens SK 2       1:25:56     +9:00  
  1. Isak Jonsson 29:21 2 +0:03 29:21 2   +0:03  
  2. Kornelius Kriszat-Løvfald 21:05 4 +0:45 50:26 4 +2 +0:20 +0:17
  3. Lars Young Vik 35:30 7 +8:47 1:25:56 4 0 +9:00 +8:40
5 Lillomarka OL 1       1:26:07     +9:11  
  1. Joar Oldernes 29:56 7 +0:38 29:56 7   +0:38  
  2. Elias Skjolden Sørensen 22:00 5 +1:40 51:56 5 -2 +1:50 +1:12
  3. Jens Johan Brekke 34:11 5 +7:28 1:26:07 5 0 +9:11 +7:21
6 Kongsberg OL 1       1:31:08     +14:12  
  1. Tord Strand 29:48 4 +0:30 29:48 4   +0:30  
  2. Sølve Drage 23:11 7 +2:51 52:59 7 +3 +2:53 +2:23
  3. Håkon Lund 38:09 9 +11:26 1:31:08 6 -1 +14:12 +11:19
7 Halden SK 1       1:33:39     +16:43  
  1. Niels Christian Hellerud 31:25 8 +2:07 31:25 8   +2:07  
  2. Erlend Brendstuen 26:23 9 +6:03 57:48 8 0 +7:42 +5:35
  3. August Asheim Birkeland 35:51 8 +9:08 1:33:39 7 -1 +16:43 +9:01
8 Konnerud IL 1       1:35:19     +18:23  
  1. Jørgen Baklid 29:54 6 +0:36 29:54 6   +0:36  
  2. Joar Gjerdahl 22:54 6 +2:34 52:48 6 0 +2:42 +2:06
  3. Aslak Heimdal 42:31 12 +15:48 1:35:19 8 +2 +18:23 +15:41
9 Asker Skiklubb 1       1:36:07     +19:11  
  1. Axel Hoveid 37:39 11 +8:21 37:39 11   +8:21  
  2. Sondre Ytterbø 26:23 9 +6:03 1:04:02 9 -2 +13:56 +5:35
  3. Sander Arntzen 32:05 4 +5:22 1:36:07 9 0 +19:11 +5:15
10 Fossum IF 2       1:39:01     +22:05  
  1. Oscar Hæstad Bjørnstad 36:58 9 +7:40 36:58 9   +7:40  
  2. Emil Størmer 27:48 12 +7:28 1:04:46 10 +1 +14:40 +7:00
  3. Erik Hæstad Bjørnstad 34:15 6 +7:32 1:39:01 10 0 +22:05 +7:25
11 Ås-NMBU Orientering 1       1:50:27     +33:31  
  1. Nils Tveite 38:34 12 +9:16 38:34 12   +9:16  
  2. Vegard Aarstad 32:33 21 +12:13 1:11:07 13 +1 +21:01 +11:45
  3. Linus Olhans 39:20 10 +12:37 1:50:27 11 -2 +33:31 +12:30
12 Østmarka OK 1       1:57:48     +40:52  
  1. Hans Kristian Stubban Hygen 41:55 13 +12:37 41:55 13   +12:37  
  2. Jesper Ugedal 28:42 13 +8:22 1:10:37 12 -1 +20:31 +7:54
  3. Andreas Ramberg 47:11 14 +20:28 1:57:48 12 0 +40:52 +20:21
13 Ringerike OL 1       2:03:15     +46:19  
  1. Kristian Kammerud 42:46 15 +13:28 42:46 15   +13:28  
  2. Sander Willand 26:54 11 +6:34 1:09:40 11 -4 +19:34 +6:06
  3. Jørgen Nøkleby Melling 53:35 18 +26:52 2:03:15 13 +2 +46:19 +26:45
14 Asker Skiklubb 2       2:03:16     +46:20  
  1. Vegard Løvli 41:56 14 +12:38 41:56 14   +12:38  
  2. Frikk Alvaro Embergsrud 32:18 20 +11:58 1:14:14 16 +2 +24:08 +11:30
  3. Felix Finsrud 49:02 15 +22:19 2:03:16 14 -2 +46:20 +22:12
15 Fossum IF 3       2:07:48     +50:52  
  1. Eivind Berner Myhre 45:49 19 +16:31 45:49 19   +16:31  
  2. Martin Andresen Skotte 25:58 8 +5:38 1:11:47 14 -5 +21:41 +5:10
  3. Peter Gisholt 56:01 22 +29:18 2:07:48 15 +1 +50:52 +29:11
16 OK Moss 1       2:07:53     +50:57  
  1. Christopher Engebretsen 45:55 20 +16:37 45:55 20   +16:37  
  2. Sondre Engebretsen 29:48 16 +9:28 1:15:43 17 -3 +25:37 +9:00
  3. Alfred Bjørnerød 52:10 16 +25:27 2:07:53 16 -1 +50:57 +25:20
17 Lillomarka OL 2       2:07:55     +50:59  
  1. Eirik Høst Fossgard 42:48 16 +13:30 42:48 16   +13:30  
  2. M.P. Vold S. Masdal 29:42 15 +9:22 1:12:30 15 -1 +22:24 +8:54
  3. Kristian Markhus Brekke 55:25 21 +28:42 2:07:55 17 +2 +50:59 +28:35
18 Raumar Orientering 1       2:11:49     +54:53  
  1. Øistein Fagerli Næss 45:46 18 +16:28 45:46 18   +16:28  
  2. E.N.Østreng G.Fosstveit 30:50 17 +10:30 1:16:36 19 +1 +26:30 +10:02
  3. Anders Horvei 55:13 20 +28:30 2:11:49 18 -1 +54:53 +28:23
19 Fredrikstad SK 1       2:16:25     +59:29  
  1. Bendik Eliassen 37:23 10 +8:05 37:23 10   +8:05  
  2. Sivert Poppe 45:02 24 +24:42 1:22:25 21 +11 +32:19 +24:14
  3. Sondre Ottesen 54:00 19 +27:17 2:16:25 19 -2 +59:29 +27:10
20 Fossum IF 4       2:16:32     +59:36  
  1. Erlend Børli 1:00:47 26 +31:29 1:00:47 26   +31:29  
  2. M. Bakke V. Blom-Hagen 33:26 22 +13:06 1:34:13 24 -2 +44:07 +12:38
  3. Mikkel Katla 42:19 11 +15:36 2:16:32 20 -4 +59:36 +15:29
21 Heming Orientering 2       2:16:42     +59:46  
  1. Kristian Østermann 1:00:50 27 +31:32 1:00:50 27   +31:32  
  2. Henrik Reusch 31:13 19 +10:53 1:32:03 22 -5 +41:57 +10:25
  3. August Syrdal Øen 44:39 13 +17:56 2:16:42 21 -1 +59:46 +17:49
22 Indre Østfold OK 1       2:22:26     +1:05:30  
  1. Eirik Blågestad 45:10 17 +15:52 45:10 17   +15:52  
  2. Mats Andre Nygård 31:10 18 +10:50 1:16:20 18 +1 +26:14 +10:22
  3. Haakon Johannesen 1:06:06 26 +39:23 2:22:26 22 +4 +1:05:30 +39:16
23 Halden SK 2       2:28:56     +1:12:00  
  1. Alexander Skaug Ytterbøl 49:31 22 +20:13 49:31 22   +20:13  
  2. Ole Øivind Norsted 45:56 25 +25:36 1:35:27 25 +3 +45:21 +25:08
  3. Haakon Johann Slang-Sundsetvik 53:29 17 +26:46 2:28:56 23 -2 +1:12:00 +26:39
24 Sturla, IF 1       2:32:40     +1:15:44  
  1. Ole Jørgen Bogen Arenth 52:51 23 +23:33 52:51 23   +23:33  
  2. Mathias Skourup Rognebakke 39:49 23 +19:29 1:32:40 23 0 +42:34 +19:01
  3. Johan Kristian Undeland 1:00:00 24 +33:17 2:32:40 24 +1 +1:15:44 +33:10
25 Konnerud IL 2       2:38:25     +1:21:29  
  1. Sindre Lysaker Norbom 47:48 21 +18:30 47:48 21   +18:30  
  2. Nicolai Harvik 29:00 14 +8:40 1:16:48 20 -1 +26:42 +8:12
  3. Thea Land 1:21:37 28 +54:54 2:38:25 25 +5 +1:21:29 +54:47
26 Sturla, IF 2       2:49:13     +1:32:17  
  1. Nicolai Hübschle 54:36 24 +25:18 54:36 24   +25:18  
  2. Sigurd Smemo 52:21 27 +32:01 1:46:57 26 +2 +56:51 +31:33
  3. Egil Frydenlund 1:02:16 25 +35:33 2:49:13 26 0 +1:32:17 +35:26
27 Kongsberg OL 2       3:01:11     +1:44:15  
  1. Vetle Drage 1:12:39 28 +43:21 1:12:39 28   +43:21  
  2. Olav Lund 50:42 26 +30:22 2:03:21 28 0 +1:13:15 +29:54
  3. Kathinka Rogstad 57:50 23 +31:07 3:01:11 27 -1 +1:44:15 +31:00
28 Østmarka OK 2       3:07:42     +1:50:46  
  1. Odin Tellesbø 54:46 25 +25:28 54:46 25   +25:28  
  2. John Otterlei 56:14 28 +35:54 1:51:00 27 +2 +1:00:54 +35:26
  3. Alexandra Linløkken 1:16:42 27 +49:59 3:07:42 28 +1 +1:50:46 +49:52
  Nydalens SK 3       diskvalifisert        
  1. Ole Jacob Frankrig diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Joakim Wilkens Jernberg diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Audun Uglenes Bergan diskvalifisert     diskvalifisert        
  Nydalens SK 4       diskvalifisert        
  1. Vemund Heir diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. diskvalifisert     diskvalifisert        

H 17

45 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Järla Orientering 1       2:02:34        
  1. Håkon Jarvis Westergård 44:13 1   44:13 1      
  2. Mats Nordbrøden 30:09 5 +1:28 1:14:22 2 +1 +0:09 +0:09
  3. Olle Boström 48:12 4 +1:13 2:02:34 1 -1   --0:09
2 IL Tyrving 1       2:04:03     +1:29  
  1. Torbjørn Sagberg 45:52 3 +1:39 45:52 3   +1:39  
  2. Jim Øystein Nybråten 31:02 8 +2:21 1:16:54 4 +1 +2:41 +1:02
  3. Anders Tiltnes 47:09 2 +0:10 2:04:03 2 -2 +1:29 --1:12
3 Nydalens SK 2       2:06:00     +3:26  
  1. Eirik Langedal Breivik 45:55 5 +1:42 45:55 5   +1:42  
  2. Anders Vister 28:42 2 +0:01 1:14:37 3 -2 +0:24 --1:18
  3. Bojan Blumenstein 51:23 7 +4:24 2:06:00 3 0 +3:26 +3:02
4 NTNUI 1       2:07:51     +5:17  
  1. Hans Petter Mathisen 44:20 2 +0:07 44:20 2   +0:07  
  2. Thomas Natvig Årstad 29:53 4 +1:12 1:14:13 1 -1   --0:07
  3. Eirik Kamstrup Hovind 53:38 11 +6:39 2:07:51 4 +3 +5:17 +5:17
5 Fredrikstad SK 1       2:09:12     +6:38  
  1. Herman Ryen Martinsen 50:57 13 +6:44 50:57 13   +6:44  
  2. Christian Riddervold Kahrs 30:30 6 +1:49 1:21:27 8 -5 +7:14 +0:30
  3. Mattias Karlsson 47:45 3 +0:46 2:09:12 5 -3 +6:38 --0:36
6 Fossum IF 1       2:09:29     +6:55  
  1. Sindre Sandven 51:55 14 +7:42 51:55 14   +7:42  
  2. Sindre Rønning 28:41 1   1:20:36 7 -7 +6:23  
  3. Borger Melsom 48:53 5 +1:54 2:09:29 6 -1 +6:55 +0:32
7 Nydalens SK 1       2:11:05     +8:31  
  1. Dag Aalvik 55:10 20 +10:57 55:10 20   +10:57  
  2. Øystein Sørensen 28:56 3 +0:15 1:24:06 11 -9 +9:53 --1:04
  3. Anders Nordberg 46:59 1   2:11:05 7 -4 +8:31  
8 Halden SK 2       2:12:02     +9:28  
  1. Håkon Raadal Bjørlo 46:43 7 +2:30 46:43 7   +2:30  
  2. Anders Felde Olaussen 32:29 10 +3:48 1:19:12 6 -1 +4:59 +2:29
  3. Tiago Aires 52:50 8 +5:51 2:12:02 8 +2 +9:28 +4:29
9 Nydalens SK 3       2:13:07     +10:33  
  1. Per Øyvind Stene 46:04 6 +1:51 46:04 6   +1:51  
  2. Gjermund Tørnqvist Halden 32:13 9 +3:32 1:18:17 5 -1 +4:04 +2:13
  3. Håvard Haga 54:50 13 +7:51 2:13:07 9 +4 +10:33 +6:29
10 Ås-NMBU Orientering 1       2:17:58     +15:24  
  1. Henrik Eijsink 50:43 11 +6:30 50:43 11   +6:30  
  2. Per Henning Bjerva 38:04 20 +9:23 1:28:47 14 +3 +14:34 +8:04
  3. Håvard Lucasen 49:11 6 +2:12 2:17:58 10 -4 +15:24 +0:50
11 Kongsberg OL 1       2:19:15     +16:41  
  1. Karl Fremstad 52:09 16 +7:56 52:09 16   +7:56  
  2. Mathias Drage 33:36 13 +4:55 1:25:45 13 -3 +11:32 +3:36
  3. Sigur Heggedal 53:30 10 +6:31 2:19:15 11 -2 +16:41 +5:09
12 Halden SK 1       2:25:03     +22:29  
  1. Antonio Martínez Pérez 50:37 9 +6:24 50:37 9   +6:24  
  2. Øyvind Helgerud 32:31 11 +3:50 1:23:08 10 +1 +8:55 +2:31
  3. Espen Fiskum 1:01:55 20 +14:56 2:25:03 12 +2 +22:29 +13:34
13 Oppsal Orientering 1       2:27:05     +24:31  
  1. Sigve Vågsnes 47:23 8 +3:10 47:23 8   +3:10  
  2. Are Wigaard 38:20 21 +9:39 1:25:43 12 +4 +11:30 +8:20
  3. Erik Persson 1:01:22 19 +14:23 2:27:05 13 +1 +24:31 +13:01
14 Nydalens SK 4       2:27:47     +25:13  
  1. Ragnar Tonjer 54:06 17 +9:53 54:06 17   +9:53  
  2. Sam Lunøe 37:08 17 +8:27 1:31:14 15 -2 +17:01 +7:08
  3. Øystein Pettersen 56:33 15 +9:34 2:27:47 14 -1 +25:13 +8:12
15 Konnerud IL 1       2:32:14     +29:40  
  1. Håvard Landro Svingheim 1:05:53 30 +21:40 1:05:53 30   +21:40  
  2. Jonas Sommerstad Juveli 33:23 12 +4:42 1:39:16 21 -9 +25:03 +3:23
  3. Audun Heimdal 52:58 9 +5:59 2:32:14 15 -6 +29:40 +4:37
16 Halden SK 3       2:34:02     +31:28  
  1. Trygve Kristoffer Løvli 56:16 25 +12:03 56:16 25   +12:03  
  2. Håkon Østraat Sævareid 36:50 16 +8:09 1:33:06 16 -9 +18:53 +6:50
  3. Peter Nordbrøden 1:00:56 17 +13:57 2:34:02 16 0 +31:28 +12:35
17 Fredrikstad SK 2       2:34:35     +32:01  
  1. Torben Christian Wendler 56:07 23 +11:54 56:07 23   +11:54  
  2. Per Olaussen 37:15 18 +8:34 1:33:22 17 -6 +19:09 +7:15
  3. Henrik Ottesen 1:01:13 18 +14:14 2:34:35 17 0 +32:01 +12:52
18 Ås-NMBU Orientering 2       2:41:36     +39:02  
  1. Håkon Danevad 1:10:31 31 +26:18 1:10:31 31   +26:18  
  2. Per Anders U. Engebakken 36:32 15 +7:51 1:47:03 28 -3 +32:50 +6:32
  3. Håvard Tveite 54:33 12 +7:34 2:41:36 18 -10 +39:02 +6:12
19 Kongsberg OL 2       2:42:24     +39:50  
  1. Einar Lund 1:05:05 28 +20:52 1:05:05 28   +20:52  
  2. Trygve Heggedal 41:51 23 +13:10 1:46:56 27 -1 +32:43 +11:51
  3. Bjørn Haavengen 55:28 14 +8:29 2:42:24 19 -8 +39:50 +7:07
20 Raumar Orientering 1       2:42:43     +40:09  
  1. Eirik Rustad 45:54 4 +1:41 45:54 4   +1:41  
  2. Svend Sondre Frøshaug 54:27 34 +25:46 1:40:21 23 +19 +26:08 +24:27
  3. Eskil Sande Gullord 1:02:22 21 +15:23 2:42:43 20 -3 +40:09 +14:01
21 Heming Orientering 1       2:46:17     +43:43  
  1. Harald Astrup Arnesen 50:42 10 +6:29 50:42 10   +6:29  
  2. Ulrik Astrup Arnesen 30:45 7 +2:04 1:21:27 8 -2 +7:14 +0:45
  3. Tarjei Vollset 1:24:50 27 +37:51 2:46:17 21 +13 +43:43 +36:29
22 Ringerike OL 1       2:49:20     +46:46  
  1. Lars-Inge Arnevik 50:45 12 +6:32 50:45 12   +6:32  
  2. Anders Løset 49:34 30 +20:53 1:40:19 22 +10 +26:06 +19:34
  3. Sander Arnevik 1:09:01 23 +22:02 2:49:20 22 0 +46:46 +20:40
23 Modum OL 1       2:51:54     +49:20  
  1. Stian Stærkeby Jelstad 1:14:19 33 +30:06 1:14:19 33   +30:06  
  2. Lars Enerhaugen 38:27 22 +9:46 1:52:46 32 -1 +38:33 +8:27
  3. David Løver 59:08 16 +12:09 2:51:54 23 -9 +49:20 +10:47
24 Asker Skiklubb 1       2:55:05     +52:31  
  1. Ola Løvald Bråten 1:12:57 32 +28:44 1:12:57 32   +28:44  
  2. Eivind Øfsthus Gravir 35:43 14 +7:02 1:48:40 29 -3 +34:27 +5:43
  3. Vegard Gulbrandsen 1:06:25 22 +19:26 2:55:05 24 -5 +52:31 +18:04
25 Fossum IF 3       2:55:51     +53:17  
  1. Martin Borge Heir 52:07 15 +7:54 52:07 15   +7:54  
  2. Tarjei Holo 45:11 26 +16:30 1:37:18 20 +5 +23:05 +15:11
  3. Audun Rognerud Bøe 1:18:33 26 +31:34 2:55:51 25 +5 +53:17 +30:12
26 Sturla, IF 1       3:06:51     +1:04:17  
  1. Sturla Frydenlund 56:02 22 +11:49 56:02 22   +11:49  
  2. Tibor Vári 54:28 35 +25:47 1:50:30 30 +8 +36:17 +24:28
  3. Harald Thon 1:16:21 25 +29:22 3:06:51 26 -4 +1:04:17 +28:00
27 OK Moss 2       3:37:14     +1:34:40  
  1. Henning Bratland Carlsen 1:16:55 36 +32:42 1:16:55 36   +32:42  
  2. Thomas Roskifte 44:38 25 +15:57 2:01:33 33 -3 +47:20 +14:38
  3. Donatas Kontautas 1:35:41 28 +48:42 3:37:14