Resultater KM Østfold - Mellomdistanse 2015



Resultater KM Østfold - Mellomdistanse
Moss, Østfold - 6. september 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 800 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Johanne Klavestad Aaby Fredrikstad SK 56:07   31:10
  Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 52:44   29:17
  Inger Anne Braarud Halden SK 28:51   16:01
  Johan Fredrik Braarud Halden SK 1:11:02   39:27
  Birk Breimo OK Moss 35:55   19:57
  Julie Brenås Varteig OL 51:25   28:33
  Martin Bryggen Halden SK 25:38   14:14
  Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 29:22   16:18
  Jon Magnus Telnes Engan OK Moss 24:36   13:40
  Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 24:29   13:36
  Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 16:03   8:55
  Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 40:04   22:15
  Emma Aune Jakobsen OK Moss 36:00   20:00
  Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 23:05   12:49
  Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 23:08   12:51
  Josefine Holm Lindløv OK Moss 57:24   31:53
  Sigve Holm Lindløv OK Moss 57:21   31:51
  Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering 36:58   20:32
  Aurora Myhrvold Indre Østfold OK 40:51   22:41
  Sofie Holm Nedrebø OK Moss 57:20   31:51
  Magnus Sigurdsson Stokke IL 23:22   12:58
  Milla Skåland Trøsken IL 59:21   32:58
  Ville Emil Wingstedt Halden SK 31:16   17:22
  Erle Wold OK Moss 36:01   20:00
  Julie Wold OK Moss 30:47   17:06
  Adele Øen Skåland Trøsken IL 33:48   18:46

 

D -10

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK 27:01   15:53

 

D 11-12

1 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sofie Bergstrøm Halden SK 20:53   13:03
2 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 21:09 +0:16 13:13
3 Marie Lien Backstrøm Halden SK 23:14 +2:21 14:31
4 Eline Signore Myhrvold Indre Østfold OK 24:03 +3:10 15:01
5 Amalie Ludvigsen Sarpsborg OL 24:36 +3:43 15:22
6 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 26:21 +5:28 16:28

 

D 13-14

1 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 25:47   16:06
2 Karoline Bjørnerød OK Moss 26:39 +0:52 16:39
3 Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 32:49 +7:02 20:30
4 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 36:43 +10:56 22:56
5 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 39:04 +13:17 24:25

 

D 13-16C

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Agnalt Trøsken IL 31:19   19:34

 

D 15-16

2 500 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 27:28   10:59
2 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 28:32 +1:04 11:24
3 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 30:25 +2:57 12:10
4 Aurora Gjølsjø OK Moss 31:20 +3:52 12:32
5 Marie Hansen Sarpsborg OL 31:50 +4:22 12:44
6 Nora Torgersen Halden SK 33:17 +5:49 13:18
7 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 33:24 +5:56 13:21
8 Lisa Jenssen Halden SK 46:14 +18:46 18:29
9 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 47:18 +19:50 18:55
10 Silje Moe Fredrikstad SK 47:21 +19:53 18:56
11 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 51:51 +24:23 20:44
12 Marie Bergstrøm Halden SK 54:11 +26:43 21:40

 

D 17-

3 800 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 31:52   8:23
2 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 34:17 +2:25 9:01
3 Marie Olaussen Fredrikstad SK 34:34 +2:42 9:05
4 Miri Thrane Ødum OK Pan Århus 35:26 +3:34 9:19
5 Marit Kahrs Fredrikstad SK 35:56 +4:04 9:27
6 Birgitte Husebye Fredrikstad SK 35:57 +4:05 9:27
7 Emma Johansson Fredrikstad SK 36:20 +4:28 9:33
8 Elin Bjerva Larvik OK 37:39 +5:47 9:54
9 Kine Hallan Steiwer Halden SK 37:53 +6:01 9:58
10 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 38:55 +7:03 10:14
11 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 40:52 +9:00 10:45
12 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 44:06 +12:14 11:36
13 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 47:50 +15:58 12:35
14 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 49:28 +17:36 13:01
15 Jo Shepherd Halden SK 49:38 +17:46 13:03
16 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 51:47 +19:55 13:37
17 Helena Åsberg Sarpsborg OL 53:28 +21:36 14:04
18 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 58:07 +26:15 15:17
19 Raquel Costa Halden SK 1:01:42 +29:50 16:14
  Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK diskvalifisert    

 

D 17-C

1 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guro Varrvin Hjelseng Halden SK 19:00   11:52
2 Camilla Imrik Fredrikstad SK 24:27 +5:27 15:16
3 Ina Blågestad Indre Østfold OK 30:52 +11:52 19:17
4 Ragnhild Brenås Varteig OL 1:24:41 +1:05:41 52:55

 

D 35-

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anja Wingstedt Halden SK 26:50   10:44
2 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 26:56 +0:06 10:46
3 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 28:03 +1:13 11:13
4 Guro Bryggen Halden SK 30:01 +3:11 12:00
5 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 33:55 +7:05 13:34
6 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 37:47 +10:57 15:06
7 Linda Fredh Måren OK 54:54 +28:04 21:57

 

D 45-

2 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runa Lien Backstrøm Halden SK 31:56   12:46
2 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 33:33 +1:37 13:25
3 Christine Roll Paulsen Fredrikstad SK 36:13 +4:17 14:29
4 Irene Felde Olaussen Halden SK 36:17 +4:21 14:30
5 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 37:07 +5:11 14:50
6 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 37:10 +5:14 14:52
7 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 37:18 +5:22 14:55
8 Mette Kristensen Sarpsborg OL 46:27 +14:31 18:34
9 Heidi Børstad Sarpsborg OL 1:02:12 +30:16 24:52
10 Margunn Asheim Birkeland Halden SK 1:03:52 +31:56 25:32
  Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL diskvalifisert    

 

D 55-

2 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 28:46   11:30
2 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 33:56 +5:10 13:34
3 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 34:21 +5:35 13:44
4 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 41:31 +12:45 16:36
  Anne Sørum Ringsaker OK diskvalifisert    

 

D 65-

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margareta Brynhildsen Stokke IL 1:11:07   28:26
2 Karin Kittilsen Stokke IL 1:13:44 +2:37 29:29

 

D 75-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johanna Ytterbøl Gimle IF 1:27:07   34:50

 

H -10

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Liam Viggo Wingstedt Halden SK 18:07   10:39

 

H 11-12

1 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 13:47   8:36
2 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 14:55 +1:08 9:19
3 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 15:30 +1:43 9:41
4 Sondre Engebretsen OK Moss 16:48 +3:01 10:30
5 Herman Lien Backstrøm Halden SK 20:13 +6:26 12:38
6 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 27:11 +13:24 16:59

 

H 13-14

1 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christopher Engebretsen OK Moss 16:50   10:31
2 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 18:16 +1:26 11:25
3 Odin Sæther Fredrikstad SK 21:01 +4:11 13:08
4 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 23:40 +6:50 14:47
5 Eirik Imrik Fredrikstad SK 24:20 +7:30 15:12
6 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 26:10 +9:20 16:21
7 Ole Øivind Norsted Halden SK 39:17 +22:27 24:33
  Eirik Blågestad Indre Østfold OK diskvalifisert    

 

H 15-16

2 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 August Asheim Birkeland Halden SK 21:04   8:25
2 Niels Christian Hellerud Halden SK 27:05 +6:01 10:50
3 Erlend Brendstuen Halden SK 29:41 +8:37 11:52
4 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 30:51 +9:47 12:20
5 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 42:46 +21:42 17:06

 

H 17-

4 800 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredric Portin Halden SK 32:42   6:48
2 Emil Wingstedt Halden SK 33:45 +1:03 7:01
3 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 34:13 +1:31 7:07
4 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 34:16 +1:34 7:08
5 Erik Axelsson Halden SK 34:48 +2:06 7:15
6 Thomas Natvig Årstad NTNUI 35:06 +2:24 7:18
7 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 35:56 +3:14 7:29
8 Markus Holter Halden SK 36:08 +3:26 7:31
9 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 36:09 +3:27 7:31
10 Mats Nordbrøden Järla Orientering 37:17 +4:35 7:46
11 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 37:34 +4:52 7:49
12 Lukas Diener Tullinge SK 38:01 +5:19 7:55
13 Anders Felde Olaussen Halden SK 38:13 +5:31 7:57
14 Tore Sandvik Halden SK 40:00 +7:18 8:20
15 Fredrik Eliasson Halden SK 40:22 +7:40 8:24
16 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 40:28 +7:46 8:25
17 Jørn Sundby Larvik OK 40:43 +8:01 8:28
18 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 40:47 +8:05 8:29
19 Øyvind Stokseth Halden SK 41:06 +8:24 8:33
20 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 41:25 +8:43 8:37
21 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 41:36 +8:54 8:40
22 Per Olaussen Fredrikstad SK 41:48 +9:06 8:42
23 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 41:52 +9:10 8:43
24 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 42:39 +9:57 8:53
25 Peter Nordbrøden Halden SK 42:49 +10:07 8:55
26 Espen Fiskum Halden SK 43:12 +10:30 9:00
27 Kristian Vad Halden SK 43:36 +10:54 9:05
28 Kjetil Bjørlo Halden SK 44:58 +12:16 9:22
29 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 47:57 +15:15 9:59
30 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 48:09 +15:27 10:01
31 Lacho Iliev Halden SK 48:22 +15:40 10:04
32 Magnus Skauge Oliversen Trøsken IL 54:43 +22:01 11:23
33 Morten Tangen Måren OK 1:06:01 +33:19 13:45
34 Thomas Tubbehaugen OK Moss 1:06:21 +33:39 13:49
35 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 1:22:11 +49:29 17:07
  Daniel Oliversen Trøsken IL diskvalifisert    
  Tiago Aires Halden SK diskvalifisert    

 

H 17-C

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Fjelle Trøsken IL 23:01   14:23
2 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 1:00:12 +37:11 37:37

 

H 35-

3 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 40:59   10:47
2 Lars Ole Klavestad Fredrikstad SK 43:11 +2:12 11:21
3 Magne Sæther Fredrikstad SK 43:17 +2:18 11:23
4 Espen Bekhus Fredrikstad SK 45:47 +4:48 12:02
5 Rune Blågestad Indre Østfold OK 48:25 +7:26 12:44
6 Magnus Nordbrøden Halden SK 49:00 +8:01 12:53
7 Frode Reiersen Trøsken IL 1:04:22 +23:23 16:56

 

H 45-

3 800 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Espen Bergstrøm Halden SK 31:27   8:16
2 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 34:27 +3:00 9:03
3 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 34:46 +3:19 9:08
4 Gjermund Røren Eiker OL 34:47 +3:20 9:09
5 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 36:28 +5:01 9:35
6 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 37:25 +5:58 9:50
7 Pål Backstrøm Halden SK 37:44 +6:17 9:55
8 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 40:39 +9:12 10:41
9 Øystein Jensen Sarpsborg OL 43:05 +11:38 11:20
10 Ole Ingesen Sarpsborg OL 44:09 +12:42 11:37
11 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 46:19 +14:52 12:11
12 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 46:31 +15:04 12:14
13 Dag Brenås Varteig OL 48:57 +17:30 12:52
14 Gard Antonsen Fredrikstad SK 49:51 +18:24 13:07
15 Pål Angvoll Fredrikstad SK 50:11 +18:44 13:12
16 Gudmund Jenssen Halden SK 54:19 +22:52 14:17
17 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 54:34 +23:07 14:21
18 Claus Norsted Halden SK 55:18 +23:51 14:33
19 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:16:33 +45:06 20:08
  Finn Henry Lillestrand Trøsken IL diskvalifisert    

 

H 55-

2 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom A. Karlsen Fredrikstad SK 24:43   9:53
2 Hans Huseby Sarpsborg OL 25:31 +0:48 10:12
3 Axel Bromander Fredrikstad SK 26:25 +1:42 10:34
4 Sture Ottesen Indre Østfold OK 26:38 +1:55 10:39
5 Bjørn Heidenstrøm Fredrikstad SK 29:45 +5:02 11:54
6 Kjell-Erik Kristiansen Indre Østfold OK 30:01 +5:18 12:00
7 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 34:29 +9:46 13:47
8 Bjørn Steinar Syversen Sarpsborg OL 36:27 +11:44 14:34
9 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 36:52 +12:09 14:44
10 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 37:56 +13:13 15:10
11 Pål Hellerud Halden SK 1:02:08 +37:25 24:51

 

H 65-

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Willy Grønstad Gimle IF 31:59   12:47
2 Thor Palmgren Halden SK 35:03 +3:04 14:01
3 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 36:24 +4:25 14:33
4 Lars Martin Gjein Stokke IL 44:25 +12:26 17:46
5 Bjørn-Wiggo N. Husebye Fredrikstad SK 45:26 +13:27 18:10
6 Runar Kittilsen Stokke IL 46:18 +14:19 18:31
7 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 49:45 +17:46 19:54

 

H 75-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roger Torper Indre Østfold OK 1:08:18   27:19


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +