Resultater Østerøya Rundt 2015



Resultater Østerøya Rundt
Sandefjord, Vestfold - 20. september 2015

Arrangementstype: Orientering

Damer - 2 km

2 490 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linnea Holst IL Tyrving 20:38   8:17
2 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 30:54 +10:16 12:24
3 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 32:30 +11:52 13:03
4 Nora Arenz Hagen Sandefjord OK 32:31 +11:53 13:03

Damer - 5 km

5 510 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 47:45   8:39
2 Grete Hovi Skien OK 48:07 +0:22 8:43
3 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 48:49 +1:04 8:51
4 Stine Arntzen Sandefjord OK 48:57 +1:12 8:53
5 Nora Skauen IL Tyrving 50:52 +3:07 9:13
6 Hanna Johansson Hedrum OL 51:27 +3:42 9:20
7 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 52:06 +4:21 9:27
8 Pernille Nauf Hedrum OL 54:03 +6:18 9:48
9 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:06:00 +18:15 11:58
10 Anne-Marie Brekke OK Skeidi 1:16:53 +29:08 13:57
11 Kristin Johansson Hedrum OL 1:57:00 +1:09:15 21:14
12 Ingrid Anne Rosshaug Porsgrunn OL 1:57:58 +1:10:13 21:24
13 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:58:41 +1:10:56 21:32
14 Hjørdis Øvreås Botne SK 2:03:30 +1:15:45 22:24
15 Hillevi Hunskår Sandefjord OK 2:13:24 +1:25:39 24:12
  Iris Holst IL Tyrving diskvalifisert    

Damer - 10 km

10 780 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Fjeldbo NTNUI 1:25:26   7:55
2 Tone Stokland Sandefjord OK 1:32:52 +7:26 8:36
3 Ingrid Undstad Larvik OK 1:34:52 +9:26 8:48
4 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 2:02:16 +36:50 11:20

Herrer - 2 km

2 490 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 21:05   8:28
2 Theodor Bjørk Sandefjord OK 33:44 +12:39 13:32
3 Brage Eikås Sandefjord OK 33:46 +12:41 13:33

Herrer - 5 km

5 510 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 41:01   7:26
2 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 41:13 +0:12 7:28
3 Anders Kristian Holt Hedrum OL 43:18 +2:17 7:51
4 Alexander R Storemyr IL Hauken 43:20 +2:19 7:51
5 Iver Ringheim Larvik OK 43:23 +2:22 7:52
6 Torgeir Srandhagen Røyken IL 43:47 +2:46 7:56
7 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 48:01 +7:00 8:42
8 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 48:09 +7:08 8:44
9 Martin Nauf Hedrum OL 48:10 +7:09 8:44
10 Sveinung Rekaa Notodden OL 48:18 +7:17 8:45
11 Espen Johnsen Hedrum OL 48:19 +7:18 8:46
12 Dag Rønning Jensen OL Trollo 49:33 +8:32 8:59
13 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 50:27 +9:26 9:09
14 Per Kaarby Fossum IF 51:02 +10:01 9:15
15 Ole Johansson Porsgrunn OL 51:30 +10:29 9:20
16 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 51:44 +10:43 9:23
17 Elling Aakre Andebu IL 53:12 +12:11 9:39
18 Arne Kristensen Stokke IL 55:43 +14:42 10:06
19 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 56:29 +15:28 10:15
20 Atle Bergseth Kvernbit IL 59:00 +17:59 10:42
21 Svein Olav Ellingvåg Stokke IL 1:00:09 +19:08 10:54
22 Rune Røed Stokke IL 1:00:12 +19:11 10:55
23 Jonas Eikås Sandefjord OK 1:00:38 +19:37 11:00
24 Lars Martin Gjein Stokke IL 1:00:56 +19:55 11:03
25 Svein Eriksen Sandefjord OK 1:01:07 +20:06 11:05
26 Roy Gjerding OK Moss 1:02:23 +21:22 11:19
27 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:02:41 +21:40 11:22
28 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:04:20 +23:19 11:40
29 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:05:08 +24:07 11:49
30 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 1:05:12 +24:11 11:49
31 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 1:06:50 +25:49 12:07
32 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:07:57 +26:56 12:19
33 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:10:09 +29:08 12:43
34 Jørgen Kvilhaug Botne SK 1:28:45 +47:44 16:06
35 Ole Petter Ruud OK Horten 1:49:45 +1:08:44 19:55
36 Magnar Øvreås Botne SK 2:03:27 +1:22:26 22:24
  Ingar Aasestad Hedrum OL diskvalifisert    
  Kenneth Dybvik Stokke IL diskvalifisert    

Herrer - 10 km

10 780 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:07:54   6:17
2 Thore Kornmo Porsgrunn OL 1:13:39 +5:45 6:49
3 Sindre R Holt Hedrum OL 1:16:27 +8:33 7:05
4 Øyvind Watterdal Hadeland OL 1:19:24 +11:30 7:21
5 Øyvind Flaatten OK Skeidi 1:22:21 +14:27 7:38
6 Helge Gisholt OK Skeidi 1:22:22 +14:28 7:38
7 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 1:25:45 +17:51 7:57
8 Arve Glittum OK Skeidi 1:28:02 +20:08 8:09
9 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:28:35 +20:41 8:13
10 Harald Hovi Skien OK 1:29:02 +21:08 8:15
11 Ole Flaatten OK Skeidi 1:32:01 +24:07 8:32
12 Tor Ringstad Hedrum OL 1:38:25 +30:31 9:07
13 Robert Fredriksen Notodden OL 1:41:24 +33:30 9:24
14 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:43:00 +35:06 9:33
15 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 2:02:16 +54:22 11:20


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +