Vinnerne av Birken 2016, Seraina Boner og John Kristian Dahl. Foto: Birken/Lars Krogsveen.

Vinnerne av Birken 2016, Seraina Boner og John Kristian Dahl. Foto: Birken/Lars Krogsveen.

Ski Classics 2015/2016 - Sammenlagt før finalen Årefjällsloppet

Etter Birkebeinerrennet og foran aller siste renn, med Årefjällsloppet kommende lørdag, er dette stillingen for samtlige cuper i Ski Classics:

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst


Sammenlagt kvinner

#     name team points
1 (1) Britta Johansson Norgren L157 1430
2 (2) Kateřina Smutná SANT 1250
3 (3) Seraina Boner TEXS 1220
4 (4) Sara Lindborg SBER 856
5 (5) Astrid Øyre Slind UNBA 775
6 (6) Masako Ishida UNBA 770
7 (7) Lina Korsgren PIIN 670
8 (8) Emilia Lindstedt SKIP 621
9 (11) Justyna Kowalczyk SANT 485
10 (9) Annika Löfström TEXS 447
11 (10) Adéla Boudíková ATLA 340
12 (13) Kristina Roberto SBER 326
13 (12) Valentina Shevchenko FUTU 306
14 (15) Klára Moravcová SILV 287
15 (14) Rahel Imoberdorf TXLS 238
16 (16) Nina Lintzén PLNS 189
17 (17) Viktoria Melina RUSM 184
17 (17) Barbara Jezersek PIIN 184
19 (19) Solfrid Braathen SKIP 154
20 (20) Karolína Bícová ATLA 127
21 (21) Alexandra Svoboda LISK 125
22 (22) Svenja Hoelzle SYNN 119
23 (23) Tuva Toftdahl Staver TEXS 116
24 (24) Julia Ivanova RUSM 100
25 (25) Ekaterina Yadovina MASS 94
26 (26) Tone Sundvor SYNN 85
27 (27) Marte Sofie Buraas SYNN 77
28 (28) Valentina Kaminskaya SILV 74
29 (29) Petra Tanner SKIA 73
30 (30) Tatjana Stiffler TXLS 66
31 (31) Alena Procházková PIIN 58
32 (32) Riitta Liisa Roponen TXLS 50
32 (32) Marika Sundin MORA 50
34   Helene Söderlund MORA 41
35 (34) Olivia Hansson SBER 33
36 (35) Catharina Ramhult UDEN 29
37 (36) Šárka Zelenková SILV 24


Sammenlagt menn

#     name team points
1 (1) Petter Eliassen LEAS 1240
2 (2) Tord Asle Gjerdalen SANT 1079
3 (4) John Kristian Dahl UNBA 971
4 (3) Johan Kjølstad UNBA 796
5 (8) Anders Aukland SANT 762
6 (5) Stian Hoelgaard LEAS 756
7 (6) Morten Eide Pedersen TEXS 719
8 (7) Anders Høst LEAS 715
9 (9) Daniel Richardsson TEXS 667
10 (12) Øyvind Moen Fjeld SANT 549
11 (10) Tore Bjørseth Berdal UNBA 526
12 (11) Stanislav Řezáč SILV 524
13 (16) Andreas Nygaard SANT 468
14 (15) Kjetil Dammen LEAS 452
15 (14) Christoffer Callesen LEAS 442
15 (13) Fredrik Byström L157 442
17 (17) Marcus Johansson L157 408
18 (19) Snorri Einarsson SANT 344
19 (22) Markus Ottosson L157 338
20 (18) Jerry Ahrlin TTYN 331
21 (20) Bill Impola TEXS 323
22 (21) Jörgen Brink L157 295
23 (24) Jørgen Aukland SANT 290
24 (30) Vetle Thyli UNBA 278
25 (23) Eugeniy Dementiev FUTU 265
26 (26) Petr Novák PIIN 251
27 (25) Øystein Pettersen UNBA 239
28 (28) Audun Laugaland L157 229
29 (29) Bruno Debertolis TXLS 227
30 (27) Antti Lampinen PELT 221
31 (35) Anders Södergren TEXS 216
32 (31) Erik Melin Söderström UDEN 207
33 (32) Jiří Ročárek ATLA 183
34 (33) Jimmie Johnsson TEXS 155
35 (38) Lukáš Bauer PIIN 144
36 (34) Ville Nousiainen PELT 135
37 (42) Valerio Leccardi TXLS 123
38 (36) Kalle Gräfnings SBER 122
39 (37) Markus Jönsson UDEN 115
40 (72) Oscar Persson OUTN 112
41 (39) Nikolay Bolotov RUSM 107
42 (40) Algo Kärp PIIN 100
42 (41) Dario Cologna TEXS 100
44 (44) Klas Nilsson PLNS 98
45 (43) Thomas Gifstad SYNN 90
46 (44) Nicolas Bormolini FUTU 88
46 (44) Florian Rohde LISK 88
48 (50) Rikard Tynell TTYN 85
49 (48) Martti Himma TXLS 83
50 (47) Riccardo Mich FUTU 80
51 (49) Martin Holmstrand SBER 75
52 (51) David Frisk MORA 71
52 (51) Björn Rydvall PLNS 71
52 (51) Ondřej Horyna PIIN 71
55 (54) Jan Šrail PIIN 70
55 (54) Loris Frasnelli FUTU 70
57 (56) Thomas Bormolini FUTU 68
58 (57) Alexey Dvoskin RUSM 64
58 (57) Simone Bosin FUTU 64
60 (59) Andreas Holmberg MORA 62
61 (60) Ivan Pavlov RUSM 61
62 (61) Johan Lövgren PLNS 60
63 (62) Linus Larsson SBER 59
64 (63) Pasi Vuori PELT 58
64 (63) Mats Håkon Breda SYNN 58
66 (65) Václav Sedláček SILV 54
66 (65) Jakub Pšenička SILV 54
66 (65) Daniel Nordebo UDEN 54
69 (68) Henrik Alm PLNS 53
69 (68) Robin Frost LISK 53
71 (70) Thomas Freimuth XCSK 52
72 (71) Marek Pazderský SILV 51
73 (72) Sergio Bonaldi FUTU 50
73 (72) Tomáš Jakoubek SILV 50
73 (72) Johan Sandberg PLNS 50
73 (72) Marco Crestani FUTU 50
73 (72) Vidar Igeltjørn SYNN 50
73 (72) Matthias Kuhn LISK 50
73 (72) Anders Solin MORA 50
73 (72) Fredrik Sätter TTYN 50
73 (72) Jan Svoboda SILV 50
73 (72) Andrey Tyuterev MASS 50
73 (72) Marcel Bock LISK 50
73 (72) Lorenzo Cerutti TXLS 50
73 (72) Eric Thomas SKIA 50
73 (72) Martin Weisheit LISK 50
73 (72) Pavel Ondrášek ATLA 50
73 (72) Mikhail Durkin MASS 50
73 (72) Sven Münch LISK 50
73 (72) Daniel Máka ATLA 50
73 (72) Adam Fellner ATLA 50
73 (72) Stefan Petritsch SKIA 50
73 (72) Georg Petritsch SKIA 50
73 (72) Alexandr Gusev MASS 50
73 (72) Valeriy Smutin MASS 50
96 (96) Markus Bader PTAT 33
97 (97) Robin Bryntesson NOVO 27
98 (103) Torgeir Skare Thygesen LEAS 22
99 (98) Jiří Pliska SILV 21
100 (99) Jens Eriksson SANT 20
101 (100) Kjetil Tyrom PARK 11
102 (101) Alexey Chernousov RUSM 6
103 (102) Christoph Friedl XCSK 5


Sprintcup

#     name team points
1 (1) Andreas Nygaard SANT 410
2 (2) Markus Ottosson L157 130
3 (3) Morten Eide Pedersen TEXS 115
4 (11) Lukáš Bauer PIIN 80
5 (4) Vetle Thyli UNBA 70
5 (5) Petter Eliassen LEAS 70
7 (6) John Kristian Dahl UNBA 50
7 (6) Tord Asle Gjerdalen SANT 50
9 (8) Kjetil Dammen LEAS 45
9 (8) Øyvind Moen Fjeld SANT 45
9 (8) Snorri Einarsson SANT 45
12 (11) Øystein Pettersen UNBA 40
13 (13) Stanislav Řezáč SILV 35
13 (13) Christoffer Callesen LEAS 35
15 (15) Ville Nousiainen PELT 30
16 (16) Anders Aukland SANT 20
16 (16) Audun Laugaland L157 20
16 (16) Fredrik Byström L157 20
16 (16) Daniel Richardsson TEXS 20
16 (16) Thomas Gifstad SYNN 20
21 (21) Johan Kjølstad UNBA 15
22 (22) Tore Bjørseth Berdal UNBA 10
22 (22) Anders Södergren TEXS 10
24 (24) Bruno Debertolis TXLS 5
24   Anders Høst LEAS 5


Teamcup

#     name team points
1 (1) Team Santander SANT 3939
2 (2) Team United Bakeries UNBA 3253
3 (3) Team Exspirit TEXS 2913
4 (4) Lager 157 Ski Team L157 2658
5 (5) Team LeasePlan Go LEAS 2370
6 (6) Team PIONEER Investments - Craft PIIN 1354
7 (7) Team Skistart.com SBER 1002
8 (8) Silvini Madshus team SILV 928
9 (9) Team Futura Robinsonpetshop FUTU 619
10 (10) Team Xcalibur Lill Sport TXLS 617
11 (11) Team SkiProAm SKIP 609
12 (12) Atlas Craft Team ATLA 508
13 (13) Team Peltonen PELT 360
14 (14) Team Tynell TTYN 349
15 (15) Russian Marathon Team RUSM 326
16 (17) Team Udéns Ski UDEN 309
16 (16) Pelagia/Northsport.se Ski Team PLNS 309
18 (18) Team Synnfjell SYNN 275
19 (20) IFK Mora Skidklubb MORA 182
20 (19) Team Like2Skike LISK 164
21 (24) Outnorth Ski team OUTN 112
22 (21) Team Mass Sport MASS 85
23 (22) Skimarathon Team Austria SKIA 58
24 (23) xc-ski.de A|N Skimarathon Team XCSK 57
25 (25) Pro Team Austria PTAT 33
26 (26) Skiteam Novo Nordisk NOVO 27
27 (27) Team Parkettpartner PARK 11
28 (28) Team Träningskonsulten TTRK 0


Ungdomscup kvinner

#     name team points
1 (1) Emilia Lindstedt SKIP 621
2 (2) Alexandra Svoboda LISK 125
3 (3) Svenja Hoelzle SYNN 119
4 (4) Tuva Toftdahl Staver TEXS 116
5 (5) Ekaterina Yadovina MASS 94
6 (6) Marte Sofie Buraas SYNN 77
7 (7) Marika Sundin MORA 50
8 (8) Olivia Hansson SBER 33


Ungdomscup menn

#     name team points
1 (1) Stian Hoelgaard LEAS 756
2 (2) Anders Høst LEAS 715
3 (3) Andreas Nygaard SANT 468
4 (4) Marcus Johansson L157 408
5 (15) Oscar Persson OUTN 112
6 (5) Thomas Gifstad SYNN 90
7 (6) Nicolas Bormolini FUTU 88
8 (7) Riccardo Mich FUTU 80
9 (8) Jan Šrail PIIN 70
10 (9) Thomas Bormolini FUTU 68
11 (10) Simone Bosin FUTU 64
12 (11) Andreas Holmberg MORA 62
13 (12) Johan Lövgren PLNS 60
14 (13) Jakub Pšenička SILV 54
15 (14) Robin Frost LISK 53
16 (15) Lorenzo Cerutti TXLS 50
16 (15) Martin Weisheit LISK 50
16 (15) Pavel Ondrášek ATLA 50
16 (15) Daniel Máka ATLA 50
16 (15) Adam Fellner ATLA 50
21 (21) Kjetil Tyrom PARK 11

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut


blog comments powered by Disqus