Resultater KM Østfold Natt 2016



Resultater KM Østfold Natt
Moss, Østfold - 1. april 2016

Arrangementstype: Orientering

D 13-14 (par)

3 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Pedersen Sarpsborg OL 50:12   16:44
2 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 50:13 +0:01 16:44

D 15-16

3 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Holo Fossum IF 35:42   9:23
2 Aurora Gjølsjø OK Moss 39:36 +3:54 10:25
3 Karoline Bjørnerød OK Moss 41:02 +5:20 10:47
4 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 43:21 +7:39 11:24
5 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 49:20 +13:38 12:58
6 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 1:16:23 +40:41 20:06

D 17-A kort

3 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Isachsen Asker Skiklubb 48:14   12:41
2 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:00:45 +12:31 15:59

D 17-18

5 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Strand Asker Skiklubb 59:37   10:27
2 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 59:55 +0:18 10:30
3 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 1:00:42 +1:05 10:38
4 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:02:48 +3:11 11:01
5 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 1:12:34 +12:57 12:43
6 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 1:20:52 +21:15 14:11
7 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 1:21:17 +21:40 14:15
  Margrethe Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb diskvalifisert    

D 21-

5 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Sørensen Nydalens SK 1:00:34   10:37
2 Marianne Andersen Kristiansand OK 1:01:05 +0:31 10:42
3 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 1:34:04 +33:30 16:30

D 35-

3 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Lødeng OK Moss 44:24   11:41

D 45-

3 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 44:49   11:47
2 Irene Felde Olaussen Halden SK 57:08 +12:19 15:02

D 55-

3 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bente Line Indre Østfold OK 44:19   11:39

H 13-14 (par)

3 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christopher Ladim OK Moss 25:25   8:28
1 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 25:25   8:28
3 Felix Finsrud Asker Skiklubb 27:47 +2:22 9:15
4 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 30:28 +5:03 10:09
5 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 37:12 +11:47 12:24
6 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 37:34 +12:09 12:31
7 Sivert Poppe Fredrikstad SK 44:10 +18:45 14:43

H 15-16

3 800 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 29:20   7:43
2 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 30:15 +0:55 7:57
3 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 31:40 +2:20 8:20
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 32:20 +3:00 8:30
5 Andreas Ramberg Østmarka OK 33:04 +3:44 8:42
6 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 34:00 +4:40 8:56
7 Eskil Frøisland Vang OL 34:34 +5:14 9:05
8 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 36:42 +7:22 9:39
9 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 38:31 +9:11 10:08
10 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 39:31 +10:11 10:23
11 Vegard Løvli Asker Skiklubb 41:30 +12:10 10:55
12 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 46:13 +16:53 12:09
13 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 1:04:59 +35:39 17:06

H 17-A kort

3 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian F Schive Halden SK 29:23   7:43
2 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 31:57 +2:34 8:24
3 Morten Fismen Fossum IF 43:09 +13:46 11:21
4 Terje Melsom Fossum IF 44:43 +15:20 11:46
5 Inge Ramberg Østmarka OK 48:51 +19:28 12:51

H 17-18

5 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 49:07   8:37
2 August Asheim Birkeland Halden SK 51:11 +2:04 8:58
3 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 51:29 +2:22 9:01
4 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 57:24 +8:17 10:04
5 Jørgen Vister Halden SK 57:54 +8:47 10:09
6 Erlend Brendstuen Halden SK 1:00:17 +11:10 10:34
7 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:01:34 +12:27 10:48
8 Axel Hoveid Asker Skiklubb 1:06:36 +17:29 11:41
9 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:14:44 +25:37 13:06
  Haakon Johannesen Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK diskvalifisert    

H 21-

7 400 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 50:15   6:47
2 Elias T. Mølnvik Fossum IF 52:15 +2:00 7:03
3 Jan Sedivy Kristiansand OK 52:30 +2:15 7:05
4 Mats Haldin Halden SK 53:19 +3:04 7:12
5 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 53:25 +3:10 7:13
6 Markus Holter Halden SK 53:40 +3:25 7:15
7 Emil Wingstedt Halden SK 53:41 +3:26 7:15
8 Øystein Sørensen Nydalens SK 53:46 +3:31 7:15
9 Erik Axelsson Halden SK 53:47 +3:32 7:16
10 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 54:21 +4:06 7:20
11 Mats Nordbrøden Halden SK 54:29 +4:14 7:21
12 Gaute Friestad Kristiansand OK 54:40 +4:25 7:23
13 Fredrik Eliasson Halden SK 55:38 +5:23 7:31
14 Anders Felde Olaussen Halden SK 57:18 +7:03 7:44
15 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 57:51 +7:36 7:49
16 Tore Sandvik Halden SK 58:14 +7:59 7:52
17 Sindre Sandven Fossum IF 58:19 +8:04 7:52
18 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 58:44 +8:29 7:56
19 Trond Kortner Østmarka OK 58:45 +8:30 7:56
20 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 59:16 +9:01 8:00
21 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 59:24 +9:09 8:01
22 Jon Pedersen Halden SK 59:32 +9:17 8:02
23 Espen Fiskum Halden SK 1:00:11 +9:56 8:07
24 Morten Jarvis Westergård Halden SK 1:00:28 +10:13 8:10
25 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 1:01:05 +10:50 8:15
26 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 1:01:13 +10:58 8:16
27 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 1:02:54 +12:39 8:30
28 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 1:02:57 +12:42 8:30
29 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:04:27 +14:12 8:42
30 Per Olaussen Fredrikstad SK 1:04:33 +14:18 8:43
31 Espen Danevad Fredrikstad SK 1:05:13 +14:58 8:48
32 Daniel Oliversen Trøsken IL 1:06:46 +16:31 9:01
33 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 1:06:52 +16:37 9:02
34 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:06:57 +16:42 9:02
35 Per Wiréhn Asker Skiklubb 1:07:24 +17:09 9:06
36 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:07:40 +17:25 9:08
37 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:09:43 +19:28 9:25
38 Øyvind Helgerud Halden SK 1:10:14 +19:59 9:29
39 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:10:17 +20:02 9:29
40 Einar Melsom Fossum IF 1:11:08 +20:53 9:36
41 Kristian Vad Halden SK 1:13:08 +22:53 9:52
42 Håvard Berget Fredrikstad SK 1:20:22 +30:07 10:51
43 Lacho Iliev Halden SK 1:26:19 +36:04 11:39
44 Donatas Kontautas OK Moss 2:01:40 +1:11:25 16:26
  Alex Carcas Halden SK diskvalifisert    
  Morten Jørgensen Kristiansand OK brutt    

H 35-

5 700 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 55:19   9:42
2 Endre Stokseth Nydalens SK 55:24 +0:05 9:43
3 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 57:43 +2:24 10:07
4 Erik Paulsrud IL Koll 1:01:07 +5:48 10:43
5 Morten Moe Halden SK 1:01:25 +6:06 10:46
6 Thomas Lie Fredrikstad SK 1:01:34 +6:15 10:48
7 Magnus Nordbrøden Halden SK 1:04:31 +9:12 11:19
8 Rune Blågestad Indre Østfold OK 1:05:05 +9:46 11:25
9 Thomas Roskifte OK Moss 1:06:03 +10:44 11:35
10 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:09:16 +13:57 12:09
11 Øyvind Løken OK Moss 1:14:43 +19:24 13:06
12 Espen Bekhus Fredrikstad SK 1:15:18 +19:59 13:12
13 Lars Ole Klavestad Fredrikstad SK 1:15:58 +20:39 13:19

H 45-

5 700 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 56:03   9:50
2 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 57:10 +1:07 10:01
3 Øystein Holo Fossum IF 57:18 +1:15 10:03
4 Sigmund Vister Indre Østfold OK 1:00:57 +4:54 10:41
5 Jan Granstedt Halden SK 1:15:59 +19:56 13:19
6 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 1:21:17 +25:14 14:15
7 Kjell Reidar Mydske Fredrikstad SK 1:21:21 +25:18 14:16
8 Henning Martinsen Fredrikstad SK 1:23:06 +27:03 14:34
9 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:23:28 +27:25 14:38
10 Bjørn Axel Gran Halden SK 1:23:54 +27:51 14:43
11 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 1:41:21 +45:18 17:46
12 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:52:25 +56:22 19:43
  Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    

H 55-

3 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bent Galborgen Indre Østfold OK 38:48   10:12
2 Karl Aasmund Erøy OK Moss 39:03 +0:15 10:16
3 Sture Ottesen Indre Østfold OK 40:16 +1:28 10:35
4 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 41:21 +2:33 10:52
5 Øystein Kildahl Østmarka OK 50:56 +12:08 13:24
6 Olav Nipen IL Tyrving 53:29 +14:41 14:04
  Christopher Schive OK Moss diskvalifisert    

H 65-

3 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Willy Grønstad Gimle IF 48:30   12:45
  Per Anders Flesjø OK Moss diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +