Resultater Åndalsnesløpet 2017



Resultater Åndalsnesløpet - 5 km
Rauma, Møre og Romsdal - 20. mai 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

Komplette resultater

Plass

Navn

 

Klubb

Tid

Etter

 

 

Gutter 13-14

 

Åndalsnes IF

 

17:12,2

 

 

 

1

Iver Synstnes Hole

 

01:23,9

 

 

2

Johan Fredriksen Orset

Torvikbukt IL

 

18:36,1

 

 

3

Eskil Alnes Bersås

Åndalsnes IF

 

19:57,2

02:45,0

 

 

4

Linus Engdahl

 

Torvikbukt IL

 

20:40,0

03:27,8

 

 

5

Thomas Indergård

MOI

 

20:56,7

03:44,5

 

 

6

Sjur Merlid

 

Trollveggen Triathlon

 

21:00,5

03:48,3

 

 

7

Jose Flydahl Næss

Åndalsnes IF

 

21:29,6

04:17,4

 

 

8

Lucas Oliver Nygård

Åndalsnes IF

 

21:31,3

04:19,1

 

 

9

Kasper Uhlen

 

Åndalsnes IF

 

21:48,7

04:36,5

 

 

10

Tord Mathias Hareland Berget

Dombås IL

 

22:25,2

05:13,0

 

 

11

Ola Lange

 

Vistdal IL

 

22:32,6

05:20,4

 

 

12

David Olsvik

 

Åndalsnes IF

 

22:48,9

05:36,7

 

 

13

Daniel Bjorli

 

Åndalsnes IF

 

22:53,9

05:41,7

 

 

14

Torjus Melbø Rødstøl

Åndalsnes IF

 

22:57,3

05:45,1

 

 

15

Herman Aaheim

Lesjaskog IL

 

23:44,2

06:32,0

 

 

16

Fredrik S. Pedersen

Vågstranda IL

 

23:46,6

06:34,4

 

 

17

Lucas Tokle

 

Åndalsnes IF

 

23:47,0

06:34,8

 

 

18

Vegard Alnes Bersås

Åndalsnes IF

 

24:13,5

07:01,3

 

 

19

Tobias Vikhagen Lange

Vistdal IL

 

25:51,1

08:38,9

 

 

20

Eskild Aak Kavli

Isfjorden IL

 

25:52,9

08:40,7

 

 

21

Erik Hagbø Myklebostad

Vistdal IL

 

26:18,3

09:06,1

 

 

22

Elias Johan Wærås

Åndalsnes IF

 

26:23,4

09:11,2

 

 

23

Anders Reitan

 

NOTEAM

 

27:12,2

10:00,0

 

 

24

Laurits Linge Glomnes

Valldal IL

 

27:24,4

10:12,2

 

 

25

David Herje

 

Rauma Golfklubb

Startende: 26

27:35,1

10:22,9

 

 

Antall

25

Påmeldte: 26

 

 

 

 

Gutter 15-16

 

Folldal IF

 

18:28,5

 

 

 

1

Andreas Øyen Tøraasen

 

00:25,8

 

 

2

Sander Engdahl

Torvikbukt IL

 

18:54,4

 

 

3

Oskar Melbø Rødstøl

Åndalsnes IF

 

19:35,1

01:06,5

 

 

4

Eskil Linge Glomnes

Valldal IL

 

20:32,7

02:04,1

 

 

5

Henrik Kjersem

 

Vågstranda

Startende: 5

21:54,9

03:26,3

 

 

Antall

5

Påmeldte: 5

 

 

 

 

Gutter 17-18

 

Dombås IL

 

17:29,6

 

 

 

1

Kristoffer Sverdrup

 

00:29,4

 

 

2

Martin Øyen Tøraasen

Folldal IF

 

17:59,0

 

 

3

Jo Brøste Nørstegård

Dombås IL

 

18:27,9

00:58,3

 

 

4

Fredrik Nakken Langstein

Tomrefjord IL

Startende: 4

19:28,6

01:59,0

 

 

Antall

4

Påmeldte: 4

 

 

 

 

Jenter 13-14

 

Åndalsnes IF

 

22:12,3

 

 

 

1

Hanne Svanemyr Kjos

 

00:09,2

 

 

2

Emma Tørhaug Brevad

Kvikne IL

 

22:21,5

 

 

3

Tora Melbø Rødstøl

Åndalsnes IF

 

23:04,6

00:52,3

 

 

4

Ingrid Smevåg

Gundersen

Norodd Friidrett

 

23:25,8

01:13,5

 

 

5

Kari Forseth

 

Sunndal IL

 

23:37,7

01:25,4

 

 

6

Silje Marie Frich Ulheim

Dombås IL

 

24:09,6

01:57,3

 

 

7

Erle Aandal

 

Isfjorden IL

 

24:14,9

02:02,6

 

 

8

Elida Fuglem

 

Valldal IL

 

24:22,2

02:09,9

 

 

9

Sofie Norderhus

Dombås IL

 

24:25,5

02:13,2

 

 

10

Siren Herje

 

Åndalsnes IF

 

26:12,2

03:59,9

 

 

 

Plass

Navn

 

Klubb

 

Tid

Etter

 

 

Jenter 13-14

 

Innfjorden IL

 

26:17,4

04:05,1

 

 

11

Kristina Hjelden

 

 

 

 

12

Esperanza Flydahl Næss

Åndalsnes IF

 

26:21,3

04:09,0

 

 

13

Marit Husøy-Vik

 

Innfjorden IL

 

26:26,5

04:13,7

 

 

14

Ane Marie Berget Hareland

Dombås IL

 

27:16,8

05:04,5

 

 

15

Leah Fiva

 

Åndalsnes IF

 

27:18,8

05:06,5

 

 

16

Mari Sofie Sæth Husøy

 

Åndalsnes IF

 

27:42,0

05:29,7

 

 

17

Anna Husøy-Vik

 

Innfjorden IL

Startende: 18

31:53,5

09:41,2

 

 

Antall

17

Påmeldte: 18

 

 

 

 

Jenter 15-16

 

NOTEAM

 

26:08,1

 

 

 

1

Heidi Indergård

 

 

00:12,4

 

 

2

Sarah H. Sæter

 

Sunndal IL

Startende: 2

26:20,5

 

 

Antall

2

Påmeldte: 2

 

 

 

 

Jenter 17-18

 

Måndalen IL

 

26:26,2

 

 

 

1

Nora Vold Hovde

 

Startende: 2

 

 

 

Antall

1

Påmeldte: 2

 

 

 

 

Kvinner 19-34

 

Öbacka

 

18:50,6

 

 

 

1

Emilie Tina Forsberg

 

 

03:27,4

 

 

2

Ine Kleiva

 

Åndalsnes IF

 

22:18,6

 

 

3

Elianna Brøste Nørstegård

Lesjaskog IL

Startende: 3

26:09,0

07:18,3

 

 

Antall

3

Påmeldte: 3

 

 

 

 

Kvinner 35-39

 

Högby IF

 

18:50,6

 

 

 

1

Ida Nilsson

 

 

05:34,8

 

 

2

Siw Kathrine Doseth Tokle

Åndalsnes IF

Startende: 2

24:25,5

 

 

Antall

2

Påmeldte: 2

 

 

 

 

Kvinner 40-44

 

Isfjorden IL

 

24:15,5

 

 

 

1

Nina Aandal

 

 

02:05,3

 

 

2

Kristin Flydahl Næss

 

Åndalsnes IF

Startende: 3

26:20,4

 

 

Antall

2

Påmeldte: 3

 

 

 

 

Kvinner 45-49

 

Innfjorden IL

 

31:53,4

 

 

 

1

Magnhild Vik

 

Startende: 1

 

 

 

Antall

1

Påmeldte: 1

 

 

 

 

Kvinner 55-59

 

Isfjorden IL

 

25:11,7

 

 

 

1

Gunn Bjerkeli Unhjem

 

Startende: 1

 

 

 

Antall

1

Påmeldte: 1

 

 

 

 

Kvinner + 60

 

NOTEAM

 

28:56,1

 

 

 

1

Solveig Indrebø

 

Startende: 1

 

 

 

Antall

1

Påmeldte: 1

 

 

 

 

 

Plass

Navn

Klubb

 

Tid

Etter

 

 

Menn 19-34

Vistdal IL

 

17:34,9

 

 

 

1

Runar Ødegård

 

01:18,0

 

 

2

Alexander Løvik Nyheim

Tomrefjord IL

 

18:52,9

 

 

3

Henrik Sverdrup

Dombås IL

 

20:00,3

02:25,4

 

 

4

Magnus Krane

NOTEAM

 

22:45,8

05:10,9

 

 

5

Kim Nesset

Eidsvåg IL

Startende: 6

26:08,0

08:33,1

 

 

Antall

5

Påmeldte: 6

 

 

 

 

Menn 35-39

Åndalsnes IF

 

17:08,9

 

 

 

1

Bård Indredavik

 

00:10,2

 

 

2

Lars Kavli

Åndalsnes IF

 

17:19,1

 

 

3

Jøran Valseth

Åndalsnes IF

Startende: 4

19:36,6

02:27,7

 

 

Antall

3

Påmeldte: 4

 

 

 

 

Menn 40-44

NOTEAM

 

17:46,2

 

 

 

1

Leif Sægrov

 

01:00,5

 

 

2

Are Uran

Havørn

 

18:46,7

 

 

3

Thomas Brekken

Isfjorden IL

 

21:04,9

03:18,7

 

 

4

Dag Næss

Åndalsnes IF

 

22:47,2

05:01,0

 

 

5

Åge Herje

Rauma Golfklubb

Startende: 5

26:14,3

08:28,1

 

 

Antall

5

Påmeldte: 5

 

 

 

 

Menn 45-49

Åndalsnes IF

 

18:49,2

 

 

 

1

Frode Dahle

 

01:14,2

 

 

2

Bjørn Inge Hepsø

NOTEAM

 

20:03,4

 

 

3

Roy Andre Lange

Vistdal IL

 

21:59,0

03:09,8

 

 

4

Rune Ellingseter

Isfjorden IL

 

23:26,9

04:37,7

 

 

5

Håkon Gjelden

Innfjorden IL

Startende: 6

26:17,3

07:28,1

 

 

Antall

5

Påmeldte: 6

 

 

 

 

Menn 50-54

Åndalsnes IF

 

20:19,9

 

 

 

1

Ole Uhlen

 

06:11,4

 

 

2

Gjermund Husøy

Innfjorden IL

 

26:30,9

 

 

3

Audun Myklebostad

Vistdal IL

Startende: 3

26:46,9

06:27,6

 

 

Antall

3

Påmeldte: 3

 

 

 

 

Menn 55-59

Åndalsnes IF

 

19:38,6

 

 

 

1

Kåre Flåten

 

01:02,3

 

 

2

Kåre Gunnar Bakke

Isfjorden IL

 

20:40,9

 

 

3

Tom Erik Larsson

Åndalsnes IF

Startende: 3

24:02,7

04:24,1

 

 

Antall

3

Påmeldte: 3

 

 

 

 

Menn + 60

Hareid IL

 

25:54,1

 

 

 

1

Dag Snipsøyr

 

00:16,2

 

 

2

Peder Ringdal

Måndalen IL

 

26:10,3

 

 

3

Hans Kristian Myrabø

Øverdalen IL

Startende: 3

26:30,7

00:36,6

 

 

Antall

3

Påmeldte: 3

 

 

 

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +