Resultater KM Østfold - Mellomdistanse 2017



Resultater KM Østfold - Mellomdistanse
Sarpsborg, Østfold - 26. august 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 700 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Johanne Klavestad Aaby Fredrikstad SK 45:16   26:37  
  Anna Elizabeth Aarbu Varteig OL 34:18   20:10  
  Betina Arnesen Indre Østfold OK 27:08   15:57  
  Nathalie Arnesen Indre Østfold OK 52:39   30:58  
  Emma Braathen Trøsken IL 34:07   20:04  
  Joel Bronebakk Johansson Halden SK 22:21   13:08  
  Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 18:29   10:52  
  Andreas Degnes Indre Østfold OK 26:31   15:35  
  Elias Degnes Indre Østfold OK 26:31   15:35  
  Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 19:40   11:34  
  Hanna Haldin Halden SK 31:50   18:43  
  Elise Hauge Sarpsborg OL 24:46   14:34  
  Elise Holm Nedrebø OK Moss 38:11   22:27  
  Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 21:19   12:32  
  Kaia Kjerre-Ludviksen Fredrikstad SK 21:20   12:32  
  Edvinas Kontautas OK Moss 25:54   15:14  
  Ole-Edvard Kopperud Indre Østfold OK 40:26   23:47  
  Olivia Roskifte OK Moss 40:29   23:48  
  Axel Solberg Fredrikstad SK 28:27   16:44  
  Isak Solberg Fredrikstad SK 21:37   12:42  
  Ingrid Steinsland Fredrikstad SK 18:48   11:03  
  Johan Fredrik Svendsby Braarud Halden SK 22:17   13:06  
  Johan Kahrs Fredrikstad SK diskvalifisert      
  Guro Ottesen Fredrikstad SK brutt      
  Jens Vonen Svae Sarpsborg OL ikke startet      

D -10

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK 21:37   10:17  
  Erle Elise Wold OK Moss 1:09:02   32:52  

D 11-12

2 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maren Henriksen Halden SK 21:44   10:20  
2 Marikken Christensen Sarpsborg OL 24:40 +2:56 11:44  
3 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 25:57 +4:13 12:21  
4 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 27:45 +6:01 13:12  
5 Julie Brenås Varteig OL 30:47 +9:03 14:39  
6 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 33:48 +12:04 16:05  
7 Inger Anne Svendsby Braarud Halden SK 34:03 +12:19 16:12  
8 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 35:23 +13:39 16:50  
9 Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 39:16 +17:32 18:41  

D 13-14

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma Sofie Steinsland Fredrikstad SK 25:58   12:21  
2 Julie Sophie Wold OK Moss 28:43 +2:45 13:40  
3 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 32:54 +6:56 15:40  
4 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 35:15 +9:17 16:47  

D 13-16C

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Lien Backstrøm Halden SK 25:15   12:01  

D 15-16

2 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Karoline Bjørnerød OK Moss 29:37   10:58  
2 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 31:34 +1:57 11:41  
3 Marie Lindløv Jensen Sarpsborg OL 33:12 +3:35 12:17  
4 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 40:27 +10:50 14:58  
5 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 1:14:55 +45:18 27:44  
  Alexandra Angvoll Fredrikstad SK diskvalifisert      

D 17-

3 800 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 29:09   7:40  
2 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 29:45 +0:36 7:49  
3 Agnes Leo Halden SK 29:52 +0:43 7:51  
4 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 32:30 +3:21 8:33  
5 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 32:59 +3:50 8:40  
6 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 33:26 +4:17 8:47  
7 Marit Kahrs Fredrikstad SK 33:36 +4:27 8:50  
8 Linda Solberg Fredrikstad SK 34:17 +5:08 9:01  
9 Aurora Gjølsjø OK Moss 34:34 +5:25 9:05  
10 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 35:30 +6:21 9:20  
11 Vendula Haldin Halden SK 35:55 +6:46 9:27  
12 Ingunn Fristad Halden SK 36:30 +7:21 9:36  
13 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 38:12 +9:03 10:03  
14 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 39:34 +10:25 10:24  
15 Marie Hansen Sarpsborg OL 45:25 +16:16 11:57  
16 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 53:12 +24:03 14:00  
  Hedda Raadal Bjørlo Halden SK diskvalifisert      
  Bodil Helgerud Halden SK ikke startet      

D 17-C

2 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Britt-Heidi Kopperud Indre Østfold OK 27:00   12:51  
2 Hildegunn Sagli Gudim Indre Østfold OK 29:12 +2:12 13:54  
3 Britt Stine Strand Fredrikstad SK 29:13 +2:13 13:54  
4 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 31:32 +4:32 15:00  
5 Tove Tesdal Indre Østfold OK 32:59 +5:59 15:42  
6 Ina Blågestad Indre Østfold OK 33:39 +6:39 16:01  

D 35-

2 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anja Wingstedt Halden SK 23:47   8:48  
2 Runa Lien Backstrøm Halden SK 24:32 +0:45 9:05  
3 Hanne Lerche Raadal Halden SK 25:46 +1:59 9:32  
4 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 26:09 +2:22 9:41  
5 Frauke Schmitt Gran Halden SK 29:22 +5:35 10:52  
6 Hanne Narvestad Halden SK 35:44 +11:57 13:14  
7 Hanne Wold OK Moss 36:34 +12:47 13:32  
8 Tonje Holm OK Moss 41:34 +17:47 15:23  
9 Kristine Roskifte OK Moss 43:21 +19:34 16:03  
10 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 48:26 +24:39 17:56  
11 Anne-Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 52:46 +28:59 19:32  

D 50-

2 700 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Marie Solheim Haugerud Indre Østfold OK 27:19   10:07  
2 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 30:19 +3:00 11:13  
3 Bente Line Indre Østfold OK 33:33 +6:14 12:25  
4 Anne Sørum Ringsaker OK 34:29 +7:10 12:46  
5 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 37:08 +9:49 13:45  
6 Bodil Berby Trøsken IL 1:05:53 +38:34 24:24  
7 Liv Edle Grønstad Gimle IF 1:29:11 +1:01:52 33:01  
  Anne Julsrud Haugen Halden SK diskvalifisert      
  Reidun Braathen OK Moss diskvalifisert      
  Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK diskvalifisert      

D 70-

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Lindløv OK Moss 1:04:41   23:57  
2 Johanna Ytterbøl Gimle IF 1:33:11 +28:30 34:30  

H -10

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
  Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 24:16   11:33  
  Ville Emil Wingstedt Halden SK 33:14   15:49  

H 11-12

2 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 13:37   6:29  
2 Audun Nordby Fredrikstad SK 19:48 +6:11 9:25  
3 Vetle Fosdal Gimle IF 24:51 +11:14 11:50  
4 Erlend Grønlund Moen Gimle IF 24:59 +11:22 11:53  
5 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 27:23 +13:46 13:02  
6 Edvard Kerans Fredrikstad SK 41:58 +28:21 19:59  
  Philip Orud Hovland Halden SK diskvalifisert      
  Liam Viggo Wingstedt Halden SK ikke startet      

H 13-14

2 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 16:08   7:40  
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 18:40 +2:32 8:53  
3 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 22:32 +6:24 10:43  
4 Herman Lien Backstrøm Halden SK 23:18 +7:10 11:05  
5 Jonathan Eylertsen Halden SK 37:58 +21:50 18:04  
6 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 45:16 +29:08 21:33  
7 Matias Kjerre-Ludviksen Fredrikstad SK 49:35 +33:27 23:36  
  Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL diskvalifisert      

H 15-16

2 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 18:42   6:55  
2 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 20:40 +1:58 7:39  
3 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 24:44 +6:02 9:09  
4 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 25:13 +6:31 9:20  
5 Eirik Imrik Fredrikstad SK 26:02 +7:20 9:38  
6 Christopher Ladim OK Moss 26:35 +7:53 9:50  
7 Jakob Torgersen Halden SK 28:58 +10:16 10:43  

H 17-

4 900 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 29:20   5:59  
2 Mats Haldin Halden SK 29:58 +0:38 6:06  
3 Anders Vister Nydalens SK 30:15 +0:55 6:10  
4 Markus Holter Halden SK 30:22 +1:02 6:11  
5 Fredrik Ingelsson Rehns BK 30:50 +1:30 6:17  
6 Göran Winblad Rehns BK 31:18 +1:58 6:23  
7 Alan Cherry Nydalens SK 31:22 +2:02 6:24  
8 Emil Wingstedt Halden SK 31:40 +2:20 6:27  
9 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 32:38 +3:18 6:39  
10 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 32:51 +3:31 6:42  
11 Erik Axelsson Halden SK 32:52 +3:32 6:42  
12 Mats Nordbrøden Halden SK 33:37 +4:17 6:51  
13 Niels Christian Hellerud Halden SK 34:43 +5:23 7:05  
14 Josh Beech ok södertörn 34:57 +5:37 7:07  
15 Espen Fiskum Halden SK 35:10 +5:50 7:10  
16 Kjetil Bjørlo Halden SK 35:15 +5:55 7:11  
17 Sverre Turter Sandvold NTNUI 35:50 +6:30 7:18  
18 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 36:22 +7:02 7:25  
19 Andreas Johansson Halden SK 37:14 +7:54 7:35  
20 Thomas Ruud Sarpsborg OL 37:25 +8:05 7:38  
21 Øyvind Stokseth Halden SK 38:13 +8:53 7:47  
22 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 38:25 +9:05 7:50  
23 Øystein Olsen OK Moss 38:41 +9:21 7:53  
24 Tore Bjørnerød OK Moss 38:49 +9:29 7:55  
25 Magnus Skauge Oliversen Trøsken IL 41:03 +11:43 8:22  
26 Erlend Brendstuen Halden SK 41:10 +11:50 8:24  
27 Torgeir Snilsberg OK Moss 42:18 +12:58 8:37  
28 Henning Bratland Carlsen OK Moss 42:44 +13:24 8:43  
29 Hallvard Koren OK Moss 44:24 +15:04 9:03  
30 Donatas Kontautas OK Moss 44:47 +15:27 9:08  
31 Daniel Oliversen Trøsken IL 49:24 +20:04 10:04  
32 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 49:47 +20:27 10:09  
33 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 52:00 +22:40 10:36  
34 Tage Eidissen Sarpsborg OL 54:26 +25:06 11:06  
35 Remi Johannesen Halden SK 1:03:28 +34:08 12:57  
36 Vegar Arnesen Indre Østfold OK 1:05:54 +36:34 13:26  
  Christian Schive OK Moss diskvalifisert      
  Øyvind Helgerud Halden SK ikke startet      
  Tore Sandvik Halden SK ikke startet      
  Jan Tore Ludvigsen IL Koll ikke startet      
  Morten Tangen OK Moss ikke startet      
  Haakon Johannesen Indre Østfold OK ikke startet      

H 17-C

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Viesturs Kerans Fredrikstad SK 22:00   10:28 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 35-

3 800 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rune Blågestad Indre Østfold OK 32:18   8:30  
2 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 32:57 +0:39 8:40  
3 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 33:48 +1:30 8:53  
4 Thomas Roskifte OK Moss 34:03 +1:45 8:57  
5 Pål Backstrøm Halden SK 34:19 +2:01 9:01  
6 Per Olav Andersen Halden SK 36:14 +3:56 9:32  
7 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 36:32 +4:14 9:36  
8 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 38:45 +6:27 10:11  
9 Lars Ole Klavestad Fredrikstad SK 38:59 +6:41 10:15  
10 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 41:58 +9:40 11:02  
11 Pål Angvoll Fredrikstad SK 43:42 +11:24 11:30  
12 Anders  Brynildsen Fredrikstad SK 44:34 +12:16 11:43  
13 Bjørn Axel Gran Halden SK 44:54 +12:36 11:48  
14 Bernt Inge Steinsland Fredrikstad SK 45:14 +12:56 11:54  
15 Ole Jakob Ottestad Halden SK 48:22 +16:04 12:43  
16 Tore Grønlund Moen Gimle IF 51:36 +19:18 13:34  
17 Sindre Valsgård Indre Østfold OK 1:05:05 +32:47 17:07  
18 Martin Heitmann Gimle IF 1:45:56 +1:13:38 27:52  

H 50-

3 800 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arild Kirkerød Sarpsborg OL 29:02   7:38  
2 Øystein Ruud Fredrikstad SK 31:45 +2:43 8:21  
3 Jan Granstedt Halden SK 32:06 +3:04 8:26  
4 Frank Svarød Idd Sportsklubb 33:10 +4:08 8:43  
5 Sigmund Vister Indre Østfold OK 33:11 +4:09 8:43  
6 Sture Ottesen Indre Østfold OK 36:37 +7:35 9:38  
7 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 38:30 +9:28 10:07  
8 Ole Ingesen Sarpsborg OL 39:40 +10:38 10:26  
9 Bjørn Heidenstrøm Fredrikstad SK 40:58 +11:56 10:46  
10 Dag Brenås Varteig OL 41:36 +12:34 10:56  
11 Even Woldstad Hanssen Eiker OL 42:20 +13:18 11:08  
12 Christopher Schive OK Moss 44:20 +15:18 11:40  
13 Dag Syversen Sarpsborg OL 44:25 +15:23 11:41  
14 Eirik Nordbrøden Halden SK 44:36 +15:34 11:44  
15 Kjell Einar Andersen Varteig OL 45:57 +16:55 12:05  
16 Ingvar Braaten Modum OL 49:57 +20:55 13:08  
17 Roy Gjerding OK Moss 50:06 +21:04 13:11  
18 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 56:07 +27:05 14:46  
19 Bjørn Årbu Varteig OL 1:10:20 +41:18 18:30  

H 70-

2 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Reidulf Holm OK Moss 30:11   11:10  
2 Harald Lundhaug OK Moss 30:15 +0:04 11:12  
3 Willy Grønstad Gimle IF 31:49 +1:38 11:47  
4 Magnus Landstad Freidig 38:29 +8:18 14:15  
5 Knut Lindløv OK Moss 44:00 +13:49 16:17  
6 Jan Jansen OK Moss 44:02 +13:51 16:18  
7 Trygve Fosse Gimle IF 46:39 +16:28 17:16  
8 Egil Syverstad Trøsken IL 50:09 +19:58 18:34  
9 Tor Hernes Gimle IF 1:09:02 +38:51 25:34  
  Harald Wibye OK Moss ikke startet  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +