Resultater KM Østfold - Langdistanse 2017



Resultater KM Østfold - Langdistanse
Sarpsborg, Østfold - 3. september 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 110 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Mats Andersen Varteig OL 35:24   16:46
  Joel Bronebakk Johansson Halden SK 37:52   17:56
  Håkon Bryggen Halden SK 44:42   21:11
  Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 29:36   14:01
  Kaisa Christensen Sarpsborg OL 30:14   14:19
  Sigve Hagen-Tafjord Halden SK 36:48   17:26
  Kaia Kjerre-Ludviksen Fredrikstad SK 29:33   14:00
  Edvinas Kontautas OK Moss 25:55   12:16
  Jens Svae Sarpsborg OL 29:16   13:52

D -10

2 430 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Jenny Danevad Fredrikstad SK 22:03   9:04
  Sofie Nedrebø OK Moss 40:09   16:31
  Minna Sofie Wingstedt Halden SK 23:39   9:43

D 11-12

2 860 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Henriksen Halden SK 29:55   10:27
2 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 31:50 +1:55 11:07
3 Inger Anne Svendsby Braarud Halden SK 35:57 +6:02 12:34
4 Marikken Christensen Sarpsborg OL 41:22 +11:27 14:27
5 Julie Brenås Varteig OL 55:36 +25:41 19:26

D 13-14

3 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 38:58   12:22
2 Julie Sophie Wold OK Moss 41:15 +2:17 13:05
3 Emma Sofie Steinsland Fredrikstad SK 43:20 +4:22 13:45
4 Marie Lien Backstrøm Halden SK 46:28 +7:30 14:45
5 Emma Helene Olsen Halden SK 57:56 +18:58 18:23

D 15-16

5 070 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karoline Bjørnerød OK Moss 58:04   11:27
2 Rebecca Loft Thyssen DOFs Venner 1:06:33 +8:29 13:07
3 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 1:08:42 +10:38 13:33
4 Camille Juhl DOFs Venner 1:13:05 +15:01 14:24
5 Marie Lindløv Jensen Sarpsborg OL 1:14:57 +16:53 14:46
6 Nina Pedersen Sarpsborg OL 1:52:27 +54:23 22:10
7 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 1:54:20 +56:16 22:33
  Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL diskvalifisert    

D 17-18

5 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pernille Katla Fossum IF 50:08   9:27
2 Aurora Gjølsjø OK Moss 52:20 +2:12 9:52
3 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 58:16 +8:08 10:59
4 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 58:53 +8:45 11:06
  Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK diskvalifisert    

D 21-

8 910 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Josephine Dewett DOFs Venner diskvalifisert    

D 40-

5 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runa Lien Backstrøm Halden SK 52:17   9:51
2 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 53:38 +1:21 10:07
3 Guro Bryggen Halden SK 58:50 +6:33 11:06
4 Lene Sandvik Halden SK 1:18:21 +26:04 14:46
5 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 1:31:35 +39:18 17:16
6 Hilde Poppe Fredrikstad SK 2:01:22 +1:09:05 22:53

D 50-

4 570 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 49:40   10:52
2 Trine Olaussen Fredrikstad SK 52:47 +3:07 11:32
3 Bente Line Indre Østfold OK 59:30 +9:50 13:01
4 Solveig Sikkeland IL Tyrving 59:48 +10:08 13:05
5 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 1:01:13 +11:33 13:23
6 Anne Julsrud Haugen Halden SK 1:07:41 +18:01 14:48
7 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 1:14:03 +24:23 16:12

D 60-

3 120 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 35:39   11:25
2 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 46:29 +10:50 14:53
  Bodil Berby Trøsken IL diskvalifisert    

D 70-

2 570 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Lindløv OK Moss 1:13:07   28:27

H -10

2 430 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 23:56   9:50
  Johan Fredrik Svendsby Braarud Halden SK 42:01   17:17
  Ville Emil Wingstedt Halden SK 25:44   10:35

H 11-12

2 860 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 20:37   7:12
  Liam Viggo Wingstedt Halden SK diskvalifisert    

H 11-12N

2 430 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Bryggen Halden SK 30:39   12:36

H 13-14

3 150 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sivert Poppe Fredrikstad SK 25:38   8:08
2 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 26:56 +1:18 8:33
3 Alfred Bjørnerød OK Moss 29:50 +4:12 9:28
4 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 31:55 +6:17 10:07
5 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 32:05 +6:27 10:11
6 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 32:56 +7:18 10:27
7 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 35:27 +9:49 11:15
8 Peder Bryggen Halden SK 39:25 +13:47 12:30
9 Herman Lien Backstrøm Halden SK 41:51 +16:13 13:17
10 Tidemann Lier Indre Østfold OK 45:43 +20:05 14:30
11 Matias Kjerre-Ludviksen Fredrikstad SK 50:15 +24:37 15:57

H 15-16

5 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 44:17   8:21
2 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 48:33 +4:16 9:09
3 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 51:16 +6:59 9:40
4 Eirik Imrik Fredrikstad SK 52:39 +8:22 9:56
5 Jeppe Liengaard DOFs Venner 54:36 +10:19 10:18
6 Jonas Gabs Rasmussen DOFs Venner 56:12 +11:55 10:36
7 Elias Hinge Krogsgaard DOFs Venner 57:25 +13:08 10:50
8 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 1:01:21 +17:04 11:34
9 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 1:08:54 +24:37 13:00
10 Lukas Kjær Hemmingsen DOFs Venner 1:15:08 +30:51 14:10
11 Theodor Lier Indre Østfold OK 1:19:36 +35:19 15:01

H 17-18

7 910 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 1:08:43   8:41
2 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:11:26 +2:43 9:01
3 Øyvind Hjermstad Fossum IF 1:20:00 +11:17 10:06
4 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 1:33:18 +24:35 11:47

H 40-

7 910 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Sandvik Halden SK 1:00:30   7:38
2 Espen Danevad Fredrikstad SK 1:03:01 +2:31 7:58
3 Thomas Lie Fredrikstad SK 1:06:33 +6:03 8:24
4 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 1:14:06 +13:36 9:22
5 Rune Blågestad Indre Østfold OK 1:18:02 +17:32 9:51
6 Espen Bergstrøm Halden SK 1:18:10 +17:40 9:52
7 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:18:38 +18:08 9:56
8 Bjørn Axel Gran Halden SK 1:34:55 +34:25 11:59
9 Anders Brynildsen Fredrikstad SK 2:17:49 +1:17:19 17:25
  Øyvind Thømt Indre Østfold OK diskvalifisert    

H 50-

6 410 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Olaussen Fredrikstad SK 51:41   8:03
2 Tore Bjørnerød OK Moss 52:32 +0:51 8:11
3 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:04:40 +12:59 10:05
4 Torgeir Snilsberg OK Moss 1:05:01 +13:20 10:08
5 Hallvard Koren OK Moss 1:06:53 +15:12 10:26
6 Nils Hæstad Fossum IF 1:13:21 +21:40 11:26
7 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 1:26:07 +34:26 13:26
8 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 1:32:26 +40:45 14:25

H 60-

5 070 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 51:00   10:03
2 Hans Huseby Sarpsborg OL 57:09 +6:09 11:16
3 Eirik Nordbrøden Halden SK 1:04:03 +13:03 12:37
4 Jimmy Nordli Trøsken IL 1:07:12 +16:12 13:15
5 Roy Gjerding OK Moss 1:20:38 +29:38 15:54
6 Øivind Berget Sarpsborg OL 1:47:25 +56:25 21:11
  Bjørn Åstorp Sarpsborg OL diskvalifisert    

H 70-

3 120 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Willy Grønstad Gimle IF 37:06   11:53
2 Harald Lundhaug OK Moss 39:03 +1:57 12:30
3 Per Reidulf Holm OK Moss 45:49 +8:43 14:41
4 Knut Lindløv OK Moss 51:03 +13:57 16:21
5 Trygve Fosse Gimle IF 56:46 +19:40 18:11
6 Harald Wibye OK Moss 1:00:41 +23:35 19:26
7 Per Oscar Saugestad OK Moss 1:02:12 +25:06 19:56

Dir A

5 290 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Johansson Halden SK 41:38   7:52
2 Lacho Iliev Halden SK 46:32 +4:54 8:47
3 Mats Nordbrøden Halden SK 47:09 +5:31 8:54
4 Marianne Andersen Kristiansand OK 48:34 +6:56 9:10
5 Fredrik Delås Halden SK 52:20 +10:42 9:53
6 Anja Wingstedt Halden SK 52:47 +11:09 9:58
7 Håvard Berget Fredrikstad SK 55:44 +14:06 10:32
8 Ole Ingesen Sarpsborg OL 57:30 +15:52 10:52
9 Donatas Kontautas OK Moss 1:02:29 +20:51 11:48
10 Alex Dimitrov Sever 1:09:19 +27:41 13:06
11 Lars Hjermstad Fossum IF 1:11:33 +29:55 13:31
12 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:14:06 +32:28 14:00
13 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 1:26:00 +44:22 16:15
  Pål Backstrøm Halden SK diskvalifisert    
  Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK diskvalifisert    

Dir B

3 150 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Camilla Imrik Fredrikstad SK 36:18   11:31
2 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 40:01 +3:43 12:42
3 Øystein Andersen Eiker OL 41:18 +5:00 13:06
4 Tonje Holm OK Moss 47:40 +11:22 15:07
5 Anne-Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 48:47 +12:29 15:29
6 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 58:08 +21:50 18:27
7 Martin Heitmann Gimle IF 1:00:44 +24:26 19:16
8 Pål Hellerud Halden SK 1:04:13 +27:55 20:23

Dir C

2 860 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ina Blågestad Indre Østfold OK 39:26   13:47
2 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 41:00 +1:34 14:20

D 19-20

6 410 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 55:47   8:42


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +