Resultater Norgescup Åsen - 10 km - Kvinner 2018



Resultater Norgescup Åsen - 10 km, fri, kvinner
Åsen, Akershus - 11. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  85 WENG Tiril Udnes  1996  NOR   0:28:54.8     32.43
 2  80 KALVAA Anne Kjersti  1992  NOR   0:29:12.5  +17.7  40.59
 3  24 HAGEN Martine Ek  1991  NOR   0:29:38.7  +43.9  52.67
 4  68 FLETEN Emilie  1992  NOR   0:29:44.9  +50.1  55.53
 5  60 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   0:29:47.4  +52.6  56.69
 6  65 MURUD Thea Krokan  1994  NOR   0:29:55.1  +1:00.3  60.24
 7  67 THEODORSEN Silje  1994  NOR   0:30:18.5  +1:23.7  71.03
 8  75 SMEDAAS Magni  1995  NOR   0:30:26.0  +1:31.2  74.49
 9  70 OUS Amalie Haakonsen  1996  NOR   0:30:26.2  +1:31.4  74.58
 10  82 AMUNDSEN Hedda Oestberg  1998  NOR   0:30:31.3  +1:36.5  76.93
 11  39 SIMPSON-LARSEN Karoline  1997  NOR   0:30:37.6  +1:42.8  79.84
 12  66 JOHANSEN Marte Maehlum  1997  NOR   0:30:38.2  +1:43.4  80.11
 13  76 SVENDSEN Anna  1990  NOR   0:30:44.2  +1:49.4  82.88
 14  61 MATHISEN Ingrid  1996  NOR   0:30:52.6  +1:57.8  86.75
 15  73 MYRSETH Merete  1992  NOR   0:30:54.1  +1:59.3  87.44
 16  77 BAKKEMO Tuva  1999  NOR   0:31:05.5  +2:10.7  92.70
 17  54 SAGSTUEN Susann  1997  NOR   0:31:06.1  +2:11.3  92.98
 18  62 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR   0:31:11.6  +2:16.8  95.52
 19  37 KRUEGER Solveig Hegstad  1995  NOR   0:31:20.9  +2:26.1  99.80
 20  74 MOGSTAD Berit  1993  NOR   0:31:35.1  +2:40.3  106.35
 21  64 GUSSIAAS Mari Stoeen  1994  NOR   0:31:36.9  +2:42.1  107.18
 22  42 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   0:31:38.4  +2:43.6  107.87
 23  5 ANDERSEN Rikke Hald  1993  NOR   0:31:43.8  +2:49.0  110.36
 24  51 TROEMBORG Barbro Kvaale  1992  NOR   0:31:45.1  +2:50.3  110.96
 25  56 SUNDSVIK Line  1994  NOR   0:31:45.5  +2:50.7  111.15
 26  78 BERG Julie Victoria  1997  NOR   0:31:46.7  +2:51.9  111.70
 27  45 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR   0:31:51.1  +2:56.3  113.73
 28  44 HUBER Marion Roenning  1991  NOR   0:31:51.9  +2:57.1  114.10
 29  20 AADLANDSVIK Lene Berg  1993  NOR   0:32:02.4  +3:07.6  118.94
 30  72 ULVANG Nora  1998  NOR   0:32:04.1  +3:09.3  119.73
 31  35 MADSEN Caroline  1995  NOR   0:32:11.5  +3:16.7  123.14
 32  34 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR   0:32:12.4  +3:17.6  123.55
 33  81 KNUDSEN Tiril Liverud  1998  NOR   0:32:14.7  +3:19.9  124.61
 34  21 EIDE Hilde  1996  NOR   0:32:15.6  +3:20.8  125.03
 35  4 THORESEN Turi Storstroem  1996  NOR   0:32:20.5  +3:25.7  127.29
 36  36 HARVIKEN Johanne Hauge  1997  NOR   0:32:23.2  +3:28.4  128.53
 37  14 SKJELSTADAAS Tonje Marie  1993  NOR   0:32:31.7  +3:36.9  132.45
 38  47 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR   0:32:36.0  +3:41.2  134.44
 39  50 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR   0:32:41.9  +3:47.1  137.16
 40  53 GRUBBMO Anne Lise  1993  NOR   0:32:43.8  +3:49.0  138.03
 41  28 MOGSTAD Ida  1996  NOR   0:32:53.1  +3:58.3  142.32
 42  69 PHINNEY Kelsey  1994  USA   0:32:54.9  +4:00.1  143.15
 43  83 SKAANES Marte  1996  NOR   0:33:03.8  +4:09.0  147.26
 44  11 SLOKVIK Martine  1997  NOR   0:33:07.0  +4:12.2  148.73
 45  38 STENSETH Ane Appelkvist  1995  NOR   0:33:07.7  +4:12.9  149.05
 46  16 KVAMME Lisa  1995  NOR   0:33:15.1  +4:20.3  152.47
 47  22 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR   0:33:18.5  +4:23.7  154.03
 48  52 LARSEN Johanne  1996  NOR   0:33:34.5  +4:39.7  161.41
 49  26 ROSTAD Sofie  1994  NOR   0:33:36.8  +4:42.0  162.47
 50  49 SPETS Julie Stendahl  1996  NOR   0:33:38.9  +4:44.1  163.44
 51  46 HERMANSEN Marianne  1997  NOR   0:34:05.8  +5:11.0  175.85
 52  15 ROENNING Mathilde  1995  NOR   0:34:06.3  +5:11.5  176.08
 53  43 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR   0:34:07.9  +5:13.1  176.82
 54  19 SKAARSETH Stine  1993  NOR   0:34:14.1  +5:19.3  179.67
 55  7 LUND Juni Osnes  1994  NOR   0:34:14.2  +5:19.4  179.72
 56  30 SKJERSTAD Emma  1990  NOR   0:34:30.6  +5:35.8  187.28
 57  12 GUDNADOTTIR Kristrun  1997  ISL   0:34:34.1  +5:39.3  188.90
 58  33 BREDALEN Anne Marit  1995  NOR   0:34:44.5  +5:49.7  193.69
 59  17 LEFDAL Bertine Thorsnes  1996  NOR   0:34:57.2  +6:02.4  199.55
 60  55 BONDEN Inger  1995  NOR   0:35:21.0  +6:26.2  210.53
 61  23 ASPELUND Solveig Maria  1996  ISL   0:35:43.8  +6:49.0  221.04
 62  25 OEREN Karoline Bye  1997  NOR   0:36:06.7  +7:11.9  231.60
 63  29 MEYER MAGULAS Melina  1985  GRE   0:36:11.1  +7:16.3  233.63
 64  18 SJOEVOLD Pauline  1995  NOR   0:37:47.4  +8:52.6  278.04
Did not finish
   31 HJELSTUEN Kristin  1994  NOR       
   8 NAESS Karoline  1994  NOR       
Did not start
   86 OEVREBUST Martine Lorgen  1997  NOR       
   84 MYHRVOLD Mathilde  1998  NOR       
   79 WENG Lotta Udnes  1996  NOR       
   71 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR       
   63 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR       
   59 KARLSEN Marthe  1997  NOR       
   58 FORREN Pauline  1997  NOR       
   57 LINDMOEN Marthe  1997  NOR       
   48 WANGENSTEEN Maren  1991  NOR       
   41 SKULBRU Hanne  1996  NOR       
   40 KLAUSEN Marthe  1997  NOR       
   32 FREDRIKSEN Ingerid  1995  NOR       
   27 WINGAN Ragnhild  1997  NOR       
   13 LOEVLIEN Ine  1994  NOR       
   10 VOGNILD Anitra  1996  NOR       
   9 HAUG Karoline  1996  NOR       
   6 AAS Hedda Lundeberg  1995  NOR