Resultater Vikingaträffen 2018

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Vikingaträffen
Sverige - 2. april 2018

Arrangementstype: Orientering

D21 Elit

4 630 m, 22 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Maren Jansson Haverstad NTNUI 34:31   7:27  
2 Stina Haraldsson Järla Orientering 36:12 +1:41 7:49  
3 Tone Lye Nydalens Skiklub 36:14 +1:43 7:49  
4 Elin Classon OK Orinto 37:10 +2:39 8:01  
5 Fredrika Vångell Linköpings OK 37:23 +2:52 8:04  
6 Camilla Engstrand IFK Göteborg Orientering 37:49 +3:18 8:10  
7 Moa Enmark Göteborg-Majorna OK 37:57 +3:26 8:11  
8 Line Cederberg Göteborg-Majorna OK 38:14 +3:43 8:15  
9 Moa Pettersson Göteborg-Majorna OK 38:24 +3:53 8:17  
10 Karen Oline Kolstad NTNUI 38:45 +4:14 8:22  
11 Linnea Claesdotter IFK Lidingö SOK 39:00 +4:29 8:25  
12 Julia Ohlsson OK Linné 39:19 +4:48 8:29  
13 Marte Narum Nydalens Skiklub 39:25 +4:54 8:30  
14 Karin Stenback Kvarnsvedens GOIF OK 40:29 +5:58 8:44  
15 Ewa Gwózdz OK Orion 40:40 +6:09 8:46  
16 Amanda Blennow Falköpings AIK OK 40:43 +6:12 8:47  
17 Johanna Erlandsson Stora Tuna OK 43:10 +8:39 9:19  
18 Inga Kazlauskaité OK Roslagen 43:28 +8:57 9:23  
19 Agnes Westerberg OK Roxen 43:38 +9:07 9:25  
20 Marit Wenseth Kure Bodø & Omegn IF Orientering 57:26 +22:55 12:24  
21 Natasza Nikitczenko UKS Orientus Lodz 1:08:55 +34:24 14:53  
  Elsa Jansson Järla Orientering utgått      
  Moa Gustafsson Uddevalla OK ej start      
  Rebecka Heinrup Tullinge SK ej start      

H21 Elit

5 320 m, 36 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Johannesson Stora Tuna OK 31:51   5:59  
2 David Lingfors OK Linné 32:05 +0:14 6:01  
3 Fredrik Edén IFK Göteborg Orientering 33:06 +1:15 6:13  
4 Emil Wingstedt Halden SK 33:29 +1:38 6:17  
5 Axel Wrådhe Attunda OK 34:01 +2:10 6:23  
6 Erik Ivarsson Sandberg IFK Lidingö SOK 34:03 +2:12 6:24  
7 Jakob Enmark Södertälje-Nykvarn OF 34:32 +2:41 6:29  
8 Johan Lindberg IFK Mora OK 35:24 +3:33 6:39  
9 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens Skiklub 35:44 +3:53 6:43  
10 Gustav Hindér OK Tisaren 35:53 +4:02 6:44  
11 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 36:46 +4:55 6:54  
12 Tommy Andersson Vänersborgs SK 36:50 +4:59 6:55  
13 Filip Karlsson IF Hagen 36:54 +5:03 6:56  
14 Fredrik Löwegren IFK Göteborg Orientering 36:58 +5:07 6:56  
15 Henrik Håkansson Göteborg-Majorna OK 37:28 +5:37 7:02  
16 Aleksander Bernaciak OK Orion 37:31 +5:40 7:03  
17 Oscar Vångell Ärla IF 37:50 +5:59 7:06  
18 Erik Malmberg Linköpings OK 38:58 +7:07 7:19  
19 Liutauras Bilevicius OK Roslagen 39:31 +7:40 7:25  
20 Mikael Nilsson Snättringe SK 39:42 +7:51 7:27  
21 Victor Flingmark Uddevalla OK 40:10 +8:19 7:33  
22 Martin Hoset Nydalens Skiklub 40:34 +8:43 7:37  
22 Jon Aukrust Osmoen Nydalens Skiklub 40:34 +8:43 7:37  
24 Henrik Eijsink Nydalens Skiklub 40:55 +9:04 7:41  
25 Gustaf Wennerberg OK Pan-Kristianstad 41:07 +9:16 7:43  
26 Adrian Dahlström IFK Mora OK 41:34 +9:43 7:48  
27 Erik Engstrand IFK Göteborg Orientering 43:01 +11:10 8:05  
28 Mattihas Kjell Främmestads IK 43:33 +11:42 8:11  
29 Christian Karldén Kvillebyns SK 45:07 +13:16 8:28  
30 Piotr Paszynski UKS Orientus Lodz 45:18 +13:27 8:30  
31 Halvor Saunes Nydalens Skiklub 46:06 +14:15 8:39  
32 Fredrik Persson IFK Göteborg Orientering 48:19 +16:28 9:04  
33 Aleksandr Manoilov Järfälla OK 52:17 +20:26 9:49  
  Isak Bergset Frol IL ej godkänd      
  Anders Nordberg Nydalens Skiklub ej godkänd      
  Jens Wängdahl IFK Göteborg Orientering utgått      
  Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad ej start      
  Håvard Haga Nydalens Skiklub ej start      

D20 Elit

3 940 m, 9 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Vilma Blennow Falköpings AIK OK 30:19   7:41  
2 Emma Hagrot Täby OK 34:06 +3:47 8:39  
3 Hanna Mårtensson Göteborg-Majorna OK 34:19 +4:00 8:42  
4 Marcia Mürner Göteborg-Majorna OK 35:20 +5:01 8:58 Ladda ner rutt i gpx-format
5 Alice Aroneng Hestra IF 46:40 +16:21 11:50  
6 Maria Eriksson Eds SK 48:02 +17:43 12:11  
7 Wilma Jansson Vänersborgs SK 51:57 +21:38 13:11  
8 Weronika Fortuniak UKS Orientus Lodz 52:24 +22:05 13:17  
9 Maiken Sandberg Nydalens Skiklub 1:09:54 +39:35 17:44  
  Sofie Skyttersæt Iversen Heming Orientering ej start      

H20 Elit

4 730 m, 14 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Jonas Andersson OK Roxen 29:33   6:14  
2 Olle Hedman IF Hagen 32:42 +3:09 6:54  
3 Gustav Öhgren OK Kåre 33:36 +4:03 7:06  
4 Albin Alsiö IF Hagen 35:58 +6:25 7:36  
5 Emil Karlsson Hestra IF 36:18 +6:45 7:40  
6 Hampus Nyström IF Hagen 36:51 +7:18 7:47  
7 Axel Halvarsson Karlskrona SOK 37:07 +7:34 7:50  
8 Carl Holmberg IF Hagen 37:19 +7:46 7:53  
9 Oscar Stomberg IF Hagen 38:01 +8:28 8:02  
9 Mårten Olsson Gävle OK 38:01 +8:28 8:02  
11 David Risberg Kils OK 39:50 +10:17 8:25  
12 Erik Olsson Gävle OK 44:35 +15:02 9:25  
13 Henrik Hamrefors Västerås SOK 48:50 +19:17 10:19  
14 Marcus Nylén Degerfors OK 1:02:52 +33:19 13:17  
  Martin Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK ej start      

D18 Elit

3 950 m, 14 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Alva Sonesson Falköpings AIK OK 32:59   8:21  
2 Ellen Blennow Falköpings AIK OK 35:32 +2:33 8:59  
3 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 36:03 +3:04 9:07  
4 Sofia Johansson OK Skärmen 36:25 +3:26 9:13  
5 Karoline Bjørnerød OK Moss 36:54 +3:55 9:20  
6 Johanna Nilsson Kungälvs OK 37:04 +4:05 9:23  
7 Frida Johansson OK Djerf 41:07 +8:08 10:24  
8 Isabella Aumo Kungälvs OK 41:24 +8:25 10:28  
9 Tindra Hjort Falköpings AIK OK 43:03 +10:04 10:53  
10 Elin Johansson Främmestads IK 43:51 +10:52 11:06  
11 Aurora Gjølsjø OK Moss 46:42 +13:43 11:49  
12 Frida Bakken Ulseth Nydalens Skiklub 49:48 +16:49 12:36  
13 Alva Sellgren Göteborg-Majorna OK 52:26 +19:27 13:16  
14 Elsa Aderstedt Althoff Kungälvs OK 1:00:33 +27:34 15:19  

H18 Elit

4 480 m, 15 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens Skiklub 29:11   6:30  
2 Lukas Katvala Karlskrona SOK 31:14 +2:03 6:58  
3 Johannes Öhgren OK Kåre 31:41 +2:30 7:04  
4 Fredrik Hamrefors Västerås SOK 32:19 +3:08 7:12  
5 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 32:28 +3:17 7:14  
6 Lars Young Vik Nydalens Skiklub 33:38 +4:27 7:30  
7 Marcus Carlsson IF Hagen 34:17 +5:06 7:39  
8 Axel Olsson IF Hagen 35:44 +6:33 7:58  
9 Eskil Fröisland Vang OL 35:58 +6:47 8:01  
10 Hugo Håkansson IK Ymer 37:50 +8:39 8:26  
11 Daniel Bogren IF Hagen 38:36 +9:25 8:36  
12 Bruno Deredos UKS Orientus Lodz 41:41 +12:30 9:18  
13 Elias Bergenfur IK Vikings OK 43:52 +14:41 9:47  
14 Erik Lund Stenungsunds OK 46:03 +16:52 10:16  
  Grzegorz Bartos UKS Orientus Lodz ej godkänd      
  Jens Johan Brekke Lillomarka OL ej start      
  Samuel Pihlström OK Landehof ej start      

D21

3 860 m, 13 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Lovisa Larsson OK Linné 33:02   8:33  
2 Sofie Aarnes Nydalens Skiklub 34:08 +1:06 8:50  
3 Ida Willén Falköpings AIK OK 35:14 +2:12 9:07  
4 Marianne Dæhli Nydalens Skiklub 35:46 +2:44 9:15  
5 Kristin Brekke NTNUI 36:33 +3:31 9:28  
6 Emma Kindbom IF Hagen 37:11 +4:09 9:37  
7 Lisa Näsholm Nydalens Skiklub 37:12 +4:10 9:38  
8 Frida Strömgård Uddevalla OK 37:14 +4:12 9:38  
9 Karolina Källstrand IFK Göteborg Orientering 38:21 +5:19 9:56  
10 Sara Ivarsson OK Kullingshof 40:28 +7:26 10:29  
11 Nadia El-Charif Tolered-Utby Ol-klubb 41:18 +8:16 10:41 Ladda ner rutt i gpx-format
12 Madeleine Attfors Sävedalens AIK 47:36 +14:34 12:19  
13 Sofia Sjögren OK Kullingshof 53:29 +20:27 13:51  
  Isis Jernstig Vänersborgs SK ej start      
  Kristin Skaar Ryda SK ej start      

H21

4 480 m, 21 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Albin Thunberg OK Alehof 27:36   6:09  
2 Martin Hogedal OK Alehof 29:18 +1:42 6:32  
3 Mattias Nilsson OK Alehof 29:52 +2:16 6:39  
4 Johan Olsson Hjobygdens OK 30:09 +2:33 6:43  
5 Johnny Hålsjö Göteborg-Majorna OK 31:19 +3:43 6:59  
6 Tobias Lindell OK Alehof 31:24 +3:48 7:00  
7 Fredrik Sturesson OK Alehof 31:32 +3:56 7:02  
8 Pontus Jansson Kungälvs OK 31:56 +4:20 7:07  
9 Daniel Olsson Uddevalla OK 32:00 +4:24 7:08  
10 Mads Juhl Nydalens Skiklub 32:23 +4:47 7:13  
11 Anton Karlsson OK Kullingshof 34:35 +6:59 7:43  
12 Erik Skärberg Vänersborgs SK 34:51 +7:15 7:46  
13 Johan Hindér Tolered-Utby Ol-klubb 36:54 +9:18 8:14  
14 Mattias Karlsson OK Alehof 37:46 +10:10 8:25  
15 Tommy Stenkvist Ryda SK 37:59 +10:23 8:28  
16 Andreas Branell Ryda SK 38:05 +10:29 8:30  
17 Martin Ankel OK Alehof 38:28 +10:52 8:35  
18 Hugo Thunberg OK Alehof 38:52 +11:16 8:40  
19 Anders Ohlsson Uddevalla OK 40:52 +13:16 9:07  
20 Tobias Andersson Göteborgs SK 43:44 +16:08 9:45  
21 Karl-Mikael Svensson Lidköpings VSK 58:04 +30:28 12:57  
  Karl Gellerman IF Hagen ej start      
  Simon Börjeson Ryda SK ej start      
  Linus Olsson OK Gipen ej start      

D18

3 500 m, 3 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Klara Wallinder Göteborg-Majorna OK 40:35   11:35  
2 Linda Gammelsäter Kolbotn o Skimt OL 43:47 +3:12 12:30  
3 Tove Johansson OK Alehof 46:39 +6:04 13:19  

D16

4 000 m, 37 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Alina Niggli O Jura 30:13   7:33  
2 Emma Ling IK Hakarpspojkarna 32:07 +1:54 8:01  
3 Elsa Sonesson Falköpings AIK OK 32:09 +1:56 8:02  
4 Inès Berger ANCO 32:17 +2:04 8:04  
5 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 32:19 +2:06 8:04  
6 Oda Scheele Nydalens Skiklub 34:17 +4:04 8:34  
7 Maja Bergqvist Korsnäs IF OK 34:21 +4:08 8:35  
8 Moa Skoog Falköpings AIK OK 34:31 +4:18 8:37  
9 Sabina Aumo Kungälvs OK 34:46 +4:33 8:41  
10 Pia Young Vik Nydalens Skiklub 34:55 +4:42 8:43  
11 Ebba Lind OK Skärmen 35:16 +5:03 8:49  
12 Thea Fagerström IFK Göteborg Orientering 36:35 +6:22 9:08  
13 Moa Eriksson Trollhättans SOK 36:43 +6:30 9:10  
14 Amanda Karmetun OK Njudung 36:46 +6:33 9:11  
15 Karin Wedman Västerbergslagens OL 36:50 +6:37 9:12  
16 Ida Johansson Främmestads IK 36:53 +6:40 9:13  
17 Vera Pettersson Falköpings AIK OK 37:00 +6:47 9:15  
18 Ingrid Lamark Ganddal IL 38:16 +8:03 9:34  
19 Frida Johansson OK Skärmen 38:21 +8:08 9:35  
20 Märta Ljungberg Sjövalla FK 38:38 +8:25 9:39  
21 Nicolina Moberg OK Tyr 39:50 +9:37 9:57  
22 Mille Jægtvik Konnerud IL 40:32 +10:19 10:08  
23 Sanna Hedberg OK Södertörn 40:34 +10:21 10:08  
24 Hilda Martander Trollhättans SOK 41:00 +10:47 10:15  
25 Ylva Johansson OK Djerf 42:08 +11:55 10:32  
26 Ronja Andersson Trollhättans SOK 42:55 +12:42 10:43  
27 Lovisa Hambäck Långhundra IF 43:06 +12:53 10:46  
28 Clara Johansson OK Skärmen 44:26 +14:13 11:06  
29 Sara Wänström Finspångs SOK 44:28 +14:15 11:07  
30 Linnea Wedberg-Kilnäs Sjövalla FK 44:29 +14:16 11:07  
31 Alma Appelgren Trollhättans SOK 44:34 +14:21 11:08  
32 Emma Ivarsson OK Kullingshof 44:36 +14:23 11:09  
33 Ida Südhoff Brattås CK 44:44 +14:31 11:11  
34 Rebecka Rundblad Främmestads IK 44:50 +14:37 11:12  
35 Tova Jansson Vänersborgs SK 49:12 +18:59 12:18  
36 Irma Svensson OK Klyftamo 49:30 +19:17 12:22  
37 Zuzanna Gielec UKS Orientus Lodz 51:05 +20:52 12:46  
  Erica Bogren IF Hagen ej start      
  Alma Hjertberg Hestra IF ej start      

H16

4 000 m, 31 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Axel Elmblad Bredaryds SOK 24:41   6:10  
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens Skiklub 27:25 +2:44 6:51  
3 Johan Mårtensson IF Hagen 27:34 +2:53 6:53  
4 Arvid Aronsson Göteborg-Majorna OK 27:40 +2:59 6:55  
5 Lukas Larsson OK Skogshjortarna 27:41 +3:00 6:55  
6 Viktor Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 30:07 +5:26 7:31  
7 Rasmus Pettersson OK Djerf 31:58 +7:17 7:59  
8 Oscar Aneland OK Ravinen 36:22 +11:41 9:05  
9 Teodor Mo Hjelseth Nydalens Skiklub 36:26 +11:45 9:06  
10 Kasper Bakken Ulseth Nydalens Skiklub 37:24 +12:43 9:21  
11 Tobias Janzon Sjöstedt OK Måsen 37:32 +12:51 9:23  
12 Oscar Lundborg Kungälvs OK 37:47 +13:06 9:26  
13 Nils Forsberg Rundström IFK Enskede 37:58 +13:17 9:29  
14 David Almén Trollhättans SOK 40:05 +15:24 10:01  
15 Fritjof Aderstedt Althoff Kungälvs OK 40:06 +15:25 10:01  
16 Isak Berggren Gävle OK 40:08 +15:27 10:02  
17 Simon Nordberg Göteborg-Majorna OK 40:18 +15:37 10:04  
18 Arvid Ekström Stenungsunds OK 40:20 +15:39 10:05  
19 Erik Ling IK Hakarpspojkarna 40:29 +15:48 10:07  
20 Samuel Böke OK Kullingshof 45:07 +20:26 11:16  
21 Christopher Ladim OK Moss 46:28 +21:47 11:37  
22 Michal Nowak UKS Orientus Lodz 46:49 +22:08 11:42  
23 Ignacy Slomczynski UKS Orientus Lodz 47:56 +23:15 11:59  
24 Johan Lund Stenungsunds OK 48:49 +24:08 12:12  
25 Erik Johansson OK Alehof 52:19 +27:38 13:04  
26 Elmer Öhgren Karlsbyhedens OK 52:21 +27:40 13:05  
27 Alfred Leon Trollhättans SOK 52:53 +28:12 13:13  
28 Zbigniew Bartos UKS Orientus Lodz 55:35 +30:54 13:53  
29 Arvid Öhrvall OK Skogshjortarna 56:03 +31:22 14:00  
30 Melker Andersson Eds SK 1:12:37 +47:56 18:09  
  Anton Carlsson IF Hagen utgått      
  Arvid Björk Trollhättans SOK ej start      
  Hugo Mandinger Trollhättans SOK ej start      
  Isak Olsson Stigsökarna ej start      
  Karl Petersén OK Njudung ej start      

D16 Kort

3 390 m, 1 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Dea Sundmark IK Gandvik 1:25:49   25:18  

D14

3 450 m, 25 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Tuva Nylund Bredaryds SOK 31:19   9:04  
2 Maja Mo Hjelseth Nydalens Skiklub 33:35 +2:16 9:44  
3 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 33:40 +2:21 9:45  
4 Marie Scheele Nydalens Skiklub 33:42 +2:23 9:46  
5 Elina Reinholdsson OK Alehof 33:48 +2:29 9:47  
6 Filippa Fagerström IFK Göteborg Orientering 39:19 +8:00 11:23  
7 Ida Bengtsson OK Alehof 39:20 +8:01 11:24  
8 Ebba Näsman Lerums SOK 39:24 +8:05 11:25  
9 Audrey Hansson Frölunda OL 39:31 +8:12 11:27  
10 Wilma Pettersson OK Kullingshof 39:41 +8:22 11:30  
11 Alva Björk Trollhättans SOK 40:01 +8:42 11:35  
12 Lovis Bergstrand Brattås CK 40:25 +9:06 11:42  
13 Moa Bergqvist Korsnäs IF OK 42:16 +10:57 12:15  
14 Sandra Ling IK Hakarpspojkarna 42:21 +11:02 12:16  
15 Agnes Kamfors OK Kullingshof 42:25 +11:06 12:17  
16 Matilda Cederberg Vänersborgs SK 43:22 +12:03 12:34  
17 Agnes Ivarsson OK Skogshjortarna 43:24 +12:05 12:34  
18 Julia Boge OK Alehof 43:32 +12:13 12:37  
19 Linnea Solvang Stagg OK Skogsvargarna 43:34 +12:15 12:37  
20 Anna Backman Lidköpings VSK 45:04 +13:45 13:03  
21 Elsa Martander Trollhättans SOK 47:15 +15:56 13:41  
22 Signe Öhgren Karlsbyhedens OK 47:19 +16:00 13:42  
23 Elsa Södervall IK Gandvik 48:21 +17:02 14:00  
24 Emelie Forslund Kristinehamns OK 53:28 +22:09 15:29  
25 Jennifer Stigsson Trollhättans SOK 1:33:07 +1:01:48 26:59  

H14

3 450 m, 23 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 24:59   7:14  
2 Viktor Jemth IF Thor 27:12 +2:13 7:53  
3 Elias Westerbergh Rasbo IK 27:17 +2:18 7:54  
4 Karl Aderstedt Althoff Kungälvs OK 30:20 +5:21 8:47  
5 Elias Nordberg Göteborg-Majorna OK 31:34 +6:35 9:08  
6 Ludvig Hedström OK Skogshjortarna 31:40 +6:41 9:10  
7 Alfred Hallqvist Ulricehamns OK 32:44 +7:45 9:29  
8 Axel Brönnestam OK Gipen 33:48 +8:49 9:47  
9 Sondre Ladim OK Moss 34:10 +9:11 9:54  
10 Elis Forsberg Rundström IFK Enskede 34:16 +9:17 9:55  
11 Johan Eriksson OK Skogsvargarna 34:18 +9:19 9:56  
12 Øyvind Lamark Ganddal IL 34:20 +9:21 9:57  
13 Arvid Johansson OK Djerf 34:22 +9:23 9:57  
14 Noel Bengtsson OK Skogshjortarna 34:23 +9:24 9:57  
15 David Hermansson Åmåls OK 37:05 +12:06 10:44  
16 Alvin Ollander OK Landehof 39:09 +14:10 11:20  
17 Edvin Ockborn Trollhättans SOK 40:27 +15:28 11:43  
18 Tim Martner Frölunda OL 45:31 +20:32 13:11  
19 Hjalmar Olsson Uddevalla OK 51:49 +26:50 15:01  
20 Max Nyman OK Gipen 55:21 +30:22 16:02  
21 Erik Südhoff Brattås CK 55:25 +30:26 16:03  
22 Robin Andersson Trollhättans SOK 59:56 +34:57 17:22  
23 Nils Arvid Wedman Västerbergslagens OL 1:03:54 +38:55 18:31  
  Jakob Baier Tolered-Utby Ol-klubb ej start      
  Jonas Krogh Oppsal Orientering ej start      
  Olle Petersén OK Njudung ej start      

D14 Kort

2 510 m, 0 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
  Tuva Sundmark IK Gandvik ej start      

H14 Kort

2 610 m, 1 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Liam Wingstedt Halden SK 28:02   10:44  
  Hugo Bergenfur IK Vikings OK ej start      
  Oscar Nyman OK Gipen ej start      

D12

2 610 m, 25 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Saga Källstrand Åmåls OK 24:21   9:19  
2 Andrea Enbom Vänersborgs SK 25:22 +1:01 9:43  
3 Isabella Baier Tolered-Utby Ol-klubb 28:04 +3:43 10:45  
4 Tilia Olsson Uddevalla OK 28:06 +3:45 10:45  
5 Alva Olsson Åmåls OK 31:07 +6:46 11:55  
6 Wilma Reinholdsson OK Alehof 31:08 +6:47 11:55  
7 Linn Enbom Vänersborgs SK 33:48 +9:27 12:57  
8 Ida Andersson Vänersborgs SK 40:08 +15:47 15:22  
9 Felicia Rööhs Skattkärrs SOK 43:15 +18:54 16:34  
10 Minna Wingstedt Halden SK 43:25 +19:04 16:38  
11 Emilie Hellström Åmåls OK 44:26 +20:05 17:01  
12 Sara Bengtsson OK Alehof 45:01 +20:40 17:14  
13 Hilma Ekström Stenungsunds OK 46:59 +22:38 18:00  
14 Clara Lövgärd OK Alehof 49:01 +24:40 18:46  
15 Stella Modén Frölunda OL 55:33 +31:12 21:17  
16 Frida Öhrvall OK Skogshjortarna 58:41 +34:20 22:29  
17 Hanna Schälin OK Alehof 1:00:44 +36:23 23:16  
18 Lina Ahlstedt Åmåls OK 1:02:45 +38:24 24:02  
19 Ella Pettersson OK Kullingshof 1:08:48 +44:27 26:21  
  Moa Bengtsson OK Skogshjortarna ej godkänd      
  Edith Holmstrand OK Landehof ej godkänd      
  Molly Bergstrand Brattås CK ej godkänd      
  Sofia Gustafsson Göteborg-Majorna OK ej godkänd      
  Ellen Aneland OK Ravinen ej godkänd      
  Amie Wahllöf Främmestads IK ej godkänd      
  Emma Christiansson Uddevalla OK ej start      

H12

2 510 m, 15 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Anton Jonsson OK Tyr 18:23   7:19  
2 Liam Hogedal Vänersborgs SK 20:14 +1:51 8:03  
3 Albin Skott Åmåls OK 21:22 +2:59 8:30  
4 Wilhelm Karmetun OK Njudung 22:16 +3:53 8:52  
5 Viggo Andersson Trollhättans SOK 22:19 +3:56 8:53  
6 Emil Ling IK Hakarpspojkarna 24:16 +5:53 9:40  
7 Viktor Hedström OK Skogshjortarna 25:52 +7:29 10:18  
8 William Oksvold OK Kåre 26:05 +7:42 10:23  
9 Calle Wärn OK Skogshjortarna 26:52 +8:29 10:42  
10 Eric Åhl Åmåls OK 27:46 +9:23 11:03  
11 Harald Martner Frölunda OL 30:25 +12:02 12:07  
12 Oliver Hammar Falköpings AIK OK 33:21 +14:58 13:17  
13 Tor Lindén Uddevalla OK 37:48 +19:25 15:03  
14 Pontus Nilsson Åmåls OK 38:55 +20:32 15:30  
15 Alexander Fedje Frölunda OL 51:27 +33:04 20:29  
  Hugo Engblad Främmestads IK ej start      
  Oskar Westerberg Trollhättans SOK ej start      
  Eskil Leon Trollhättans SOK ej start      

D12 Kort

2 260 m, 1 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Elsa Wilhelmsson OK Skogsvargarna 43:52   19:24  

H12 Kort

2 190 m, 1 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
  Imre Iseborn Främmestads IK utgått      

D10

2 190 m, 14 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Helene Scheele Nydalens Skiklub 26:29   12:05  
2 Vera Höglund Sjövalla FK 27:21 +0:52 12:29  
3 Ida Ivarsson OK Skogshjortarna 27:37 +1:08 12:36  
4 Meja Pettersson OK Kullingshof 27:51 +1:22 12:43  
5 Alice Källstrand Åmåls OK 32:59 +6:30 15:03  
6 Alice Fagerström IFK Göteborg Orientering 41:39 +15:10 19:01  
7 Wilma Jonsson OK Tyr 41:46 +15:17 19:04  
8 Agnes Boge OK Alehof 43:30 +17:01 19:51  
9 Ebba Lövgärd OK Alehof 43:48 +17:19 20:00  
10 Edith Bergenfur Skattkärrs SOK 48:50 +22:21 22:17  
11 Elina Christiansson Uddevalla OK 54:07 +27:38 24:42  
12 Rebecca Eriksson OK Skärmen 58:21 +31:52 26:38  
13 Anna Hall OK Skogsvargarna 1:05:54 +39:25 30:05  
  Hilda Lanevik OK Kullingshof ej godkänd      
  Eira Olsson Åmåls OK ej start      

H10

2 260 m, 19 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Johannes Andersson Vänersborgs SK 15:51   7:00  
2 Olof Tholén OK Skogshjortarna 17:48 +1:57 7:52  
3 Arvid Eriksson Åmåls OK 17:54 +2:03 7:55  
4 Gabriel Hogedal Vänersborgs SK 18:25 +2:34 8:08  
5 Nore Modén Vänersborgs SK 20:02 +4:11 8:51  
6 Jarvis Hansson Frölunda OL 20:38 +4:47 9:07  
7 Malte Andersson Trollhättans SOK 22:18 +6:27 9:52  
8 Ville Wingstedt Halden SK 23:34 +7:43 10:25  
9 Alfred Tersing OK Flundrehof 26:12 +10:21 11:35  
10 Arvid Johansson Helsingborgs SOK 31:41 +15:50 14:01  
11 Alfons Westerbergh Rasbo IK 32:02 +16:11 14:10  
12 Rasmus Lindén Uddevalla OK 33:52 +18:01 14:59  
13 Per Gustav Wedman Västerbergslagens OL 33:57 +18:06 15:01  
14 Oscar Ahlstedt Åmåls OK 35:19 +19:28 15:37  
15 Algot Tersing OK Flundrehof 35:34 +19:43 15:44  
16 Oscar Wärn OK Skogshjortarna 36:51 +21:00 16:18  
17 Melker Ockborn Trollhättans SOK 40:08 +24:17 17:45  
18 Viggo Näsman Lerums SOK 41:21 +25:30 18:17  
19 Walter Oksvold OK Kåre 53:26 +37:35 23:38  

D35

3 600 m, 5 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Maria Holmstrand OK Landehof 28:40   7:57  
2 Emelie Svalin Vänersborgs SK 30:43 +2:03 8:31  
3 Anna Martner Frölunda OL 33:12 +4:32 9:13  
4 Anna Hammar Falköpings AIK OK 49:29 +20:49 13:44  
5 Annie Svensson Lidköpings VSK 55:20 +26:40 15:22  

H35

4 480 m, 2 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Andreas Axelsson Tjällmo-Godegårds OK 30:12   6:44  
2 Tobias Wängroth OK Skogshjortarna 39:14 +9:02 8:45  
  Linus Iseborn Främmestads IK ej start      
  Michael Forslund Kristinehamns OK ej start      

D40

3 750 m, 17 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Anja Wingstedt Halden SK 34:21   9:09  
2 Åsa Holmstrand Ollander OK Landehof 35:06 +0:45 9:21  
3 Malin Jonsson OK Tyr 35:28 +1:07 9:27  
4 Therese Bergqvist Korsnäs IF OK 37:51 +3:30 10:05  
5 Jeannette Aumo Kungälvs OK 37:56 +3:35 10:06  
6 Sandra Hansson Frölunda OL 39:00 +4:39 10:24  
7 Lina Rööhs Skattkärrs SOK 40:25 +6:04 10:46  
8 Ann Hyvönen Skattkärrs SOK 40:57 +6:36 10:55  
9 Karin Karlfeldt Fedje Frölunda OL 41:36 +7:15 11:05  
10 Linda Larsson Främmestads IK 42:31 +8:10 11:20  
11 Therese Dahlström OK Alehof 45:42 +11:21 12:11  
12 Katarina Enbom Vänersborgs SK 46:03 +11:42 12:16  
13 Sofia Hjort Falköpings AIK OK 47:40 +13:19 12:42  
14 Cecilia Karmetun OK Njudung 52:41 +18:20 14:02  
15 Anna Larsson OK Gipen 59:30 +25:09 15:52  
16 Karin Althoff Kungälvs OK 59:52 +25:31 15:57  
17 Anna Johansson Främmestads IK 1:10:37 +36:16 18:49  

H40

3 970 m, 13 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Mattias Holmstrand OK Landehof 30:04   7:34  
2 Robert Enbom Vänersborgs SK 32:04 +2:00 8:04  
3 Jonas Martner Frölunda OL 33:15 +3:11 8:22  
4 Daniel Andersson Främmestads IK 33:42 +3:38 8:29  
5 Anders Oksvold OK Kåre 34:05 +4:01 8:35  
6 Magnus Bertilsson OK Skogshjortarna 35:16 +5:12 8:52  
7 Anders Lövgärd OK Alehof 35:48 +5:44 9:01  
8 Magnus Sundmark IK Gandvik 36:25 +6:21 9:10  
9 Anders Frick Trollhättans SK 39:55 +9:51 10:03  
10 Jimmy Lanevik OK Kullingshof 44:37 +14:33 11:14  
11 Jan Hjort Falköpings AIK OK 47:22 +17:18 11:55  
12 Sven Boge OK Alehof 49:30 +19:26 12:28  
13 Jakob Wedman Västerbergslagens OL 1:19:52 +49:48 20:07  
  Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL ej start      

D45

3 210 m, 16 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Åsa Nordberg Göteborg-Majorna OK 23:48   7:24  
2 Anna Berggren Gävle OK 28:14 +4:26 8:47  
3 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 30:11 +6:23 9:24  
4 Katarina Rundström IFK Enskede 30:58 +7:10 9:38  
5 Anna Lövgärd OK Alehof 31:21 +7:33 9:45  
6 Ingela Eriksson Gävle OK 32:46 +8:58 10:12  
7 Else Kari Scheele Nydalens Skiklub 35:01 +11:13 10:54  
8 Jenny Lind Öhgren Karlsbyhedens OK 36:24 +12:36 11:20  
9 Johanna Hallqvist Ulricehamns OK 42:31 +18:43 13:14  
10 Helena Södervall IK Gandvik 42:57 +19:09 13:22  
11 Vibeke Lamark Ganddal IL 44:32 +20:44 13:52  
12 Ulrika Rundblad Främmestads IK 46:35 +22:47 14:30  
13 Anki Blennow Falköpings AIK OK 50:35 +26:47 15:45  
14 Madeleine Johansson OK Skogshjortarna 53:58 +30:10 16:48  
  Christina Südhoff Brattås CK diskvalificerad      
  Eva-Lill Bergenfur IK Vikings OK ej godkänd      
  Marie Anebreid Mullsjö SOK ej start      

H45

3 970 m, 29 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Martin Larsson IFK Göteborg Orientering 27:27   6:54  
2 Björn Mårtensson IF Hagen 28:52 +1:25 7:16  
3 Henric Brohede OK Tyr 29:12 +1:45 7:21  
4 Sven Olsson Korsnäs IF OK 29:38 +2:11 7:27  
5 Alain Berger ANCO 30:04 +2:37 7:34  
6 Erik Tholén OK Skogshjortarna 31:28 +4:01 7:55  
7 Andre Jægtvik Konnerud IL 33:51 +6:24 8:31  
8 Lars Öhgren Karlsbyhedens OK 34:16 +6:49 8:37  
9 Jonas Niklasson Falköpings AIK OK 34:32 +7:05 8:41  
10 Jörgen Åhl Åmåls OK 34:39 +7:12 8:43  
11 Jonas Bergenfur Skattkärrs SOK 34:53 +7:26 8:47  
12 Erik Aderstedt Kungälvs OK 35:22 +7:55 8:54  
13 Anders Kindbom IF Hagen 37:11 +9:44 9:21  
14 Mats Bergenfur IK Vikings OK 37:20 +9:53 9:24  
15 Olle Schälin OK Alehof 37:47 +10:20 9:31  
16 Joakim Karmetun OK Njudung 38:35 +11:08 9:43  
17 Johan Westerbergh Rasbo IK 39:10 +11:43 9:51  
18 Mikael Rööhs Skattkärrs SOK 40:20 +12:53 10:09  
19 Thomas Bergstrand Brattås CK 40:39 +13:12 10:14  
20 Per Baier Tolered-Utby Ol-klubb 40:49 +13:22 10:16  
21 Håkan Lindén Uddevalla OK 43:20 +15:53 10:54  
22 Conny Erixon OK Kullingshof 44:37 +17:10 11:14  
23 Daniel Fredriksson Frölunda OL 44:50 +17:23 11:17  
24 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 44:51 +17:24 11:17  
25 Tomas Fridén OK Gränsen 46:46 +19:19 11:46  
26 Bo Kron OK Flundrehof 48:22 +20:55 12:10  
27 Håkan Jansson Vänersborgs SK 49:09 +21:42 12:22  
28 Johan Wänström Finspångs SOK 1:15:53 +48:26 19:06  
  Henrik Öhrvall OK Skogshjortarna ej godkänd      
  Magnus Karlsson Ryda SK ej start      
  Håkan Sonesson Falköpings AIK OK ej start      

D50

3 210 m, 22 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Carina Svensson Bredaryds SOK 23:48   7:24  
2 Helena Svensson FK Herkules 26:27 +2:39 8:14  
3 Elisabet Enmark Gävle OK 28:29 +4:41 8:52  
4 Helena Sellgren Göteborg-Majorna OK 28:36 +4:48 8:54  
5 Monica Tørnqvist Halden Nydalens Skiklub 28:43 +4:55 8:56  
6 Christina Halvarsson Göteborg-Majorna OK 29:31 +5:43 9:11  
7 Suzy Larsson OK Skogshjortarna 30:40 +6:52 9:33  
8 Eva Hägnander Lidköpings VSK 31:15 +7:27 9:44  
9 Åsa Jellvert Göteborg-Majorna OK 32:24 +8:36 10:05  
10 Helena Eriksson Eds SK 32:38 +8:50 10:09  
11 Anna Asplund Kungälvs OK 33:05 +9:17 10:18  
12 Anna Stomberg IF Hagen 34:05 +10:17 10:37  
13 Carina Ivarsson OK Kullingshof 35:00 +11:12 10:54  
14 Heli Marjomaa Stigsökarna 35:30 +11:42 11:03  
15 Åsa Alsiö IF Hagen 37:05 +13:17 11:33  
16 Karin Laurell OK Flundrehof 38:44 +14:56 12:03  
17 Annelie Johansson OK Skärmen 40:22 +16:34 12:34  
18 Kristina Lind OK Skärmen 40:40 +16:52 12:40  
19 Ann-Charlotte Solvang OK Skogsvargarna 51:50 +28:02 16:08  
20 Irené Andersson OK Kullingshof 53:43 +29:55 16:44  
21 Eva Nilsson Kungälvs OK 55:47 +31:59 17:22  
22 Teija Launis ASS Raisu Lumous 57:32 +33:44 17:55  

H50

3 600 m, 33 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Lasse Jansson Gävle OK 24:10   6:42  
2 Jan Olm Kils OK 24:51 +0:41 6:54  
3 Helge Gisholt OK Skeidi 24:59 +0:49 6:56  
4 Per Forsberg IFK Enskede 25:20 +1:10 7:02  
5 Mats Nylund Bredaryds SOK 25:35 +1:25 7:06  
6 Lars Karlsson Valbo AIF 26:36 +2:26 7:23  
7 Niklas Skoog Göteborg-Majorna OK 27:34 +3:24 7:39  
8 Anders Johansson Göteborg-Majorna OK 28:12 +4:02 7:50  
9 Peter Hambäck Långhundra IF 28:36 +4:26 7:56  
10 Ola Wallinder Göteborg-Majorna OK 28:51 +4:41 8:00  
11 Magnus Södervall IK Gandvik 28:56 +4:46 8:02  
12 Jan Hindér Tolered-Utby Ol-klubb 29:11 +5:01 8:06  
13 Jurg Niggli O Jura 29:34 +5:24 8:12  
14 Anders Enmark Gävle OK 29:51 +5:41 8:17  
15 Kennet Horvath Halmstad OK 30:24 +6:14 8:26  
16 Tomas Hermansson Åmåls OK 30:25 +6:15 8:26  
17 Anders L Olsson Gävle OK 32:47 +8:37 9:06  
18 Trond Lamark Ganddal IL 33:21 +9:11 9:15  
19 Kent Skärberg Vänersborgs SK 33:24 +9:14 9:16  
20 Peter Strömdahl OK Skogsvargarna 34:19 +10:09 9:31  
21 Tommy Johansson Stångenäs AIS 34:37 +10:27 9:36  
22 Ulf Peterson Kungälvs OK 34:57 +10:47 9:42  
23 Øyvind Hylleseth Skien OK 35:11 +11:01 9:46  
24 Kjell Einarsson OK Skogshjortarna 36:56 +12:46 10:15  
25 Stefan Karlsson Tidaholm SOK Sisu 38:23 +14:13 10:39 Ladda ner rutt i gpx-format
26 Thomas Gustafsson Göteborg-Majorna OK 38:30 +14:20 10:41  
27 Magnus Emanuelsson OK Skogsvargarna 41:46 +17:36 11:36  
28 Gunnar Hall OK Skogsvargarna 45:10 +21:00 12:32  
29 Vegard Halden Nydalens Skiklub 51:30 +27:20 14:18  
30 Kasperi Launis ASS Raisu Lumous 52:02 +27:52 14:27  
31 Rune Scheele Nydalens Skiklub 1:01:07 +36:57 16:58  
32 Mats Karlsson IF Hagen 1:03:55 +39:45 17:45  
33 Hans Nilsson Kungälvs OK 1:15:03 +50:53 20:50  
  Claes Olsson OK Gipen ej start      
  Magnus Niklasson Falköpings AIK OK ej start      

D55

3 010 m, 11 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Pia Vångell Linköpings OK 32:02   10:38  
2 Christina Birath Stenungsunds OK 33:04 +1:02 10:59  
3 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 34:19 +2:17 11:24  
4 Tone Hollowell OK Tyr 35:00 +2:58 11:37  
5 Lena Arnoldsson Mullsjö SOK 37:07 +5:05 12:19  
6 Nina Bejbom Uddevalla OK 37:15 +5:13 12:22  
7 Annette Falck Larsson Vänersborgs SK 37:47 +5:45 12:33  
8 Britta Sahlin Vänersborgs SK 39:20 +7:18 13:04  
9 Birgit Hansson Herrestads AIF 42:10 +10:08 14:00  
10 Lisbeth Bergagård Tolered-Utby Ol-klubb 48:04 +16:02 15:58  
11 Ann Nyström IF Hagen 49:25 +17:23 16:25  
  Elisabeth Strandhagen Göteborg-Majorna OK ej start      

H55

3 750 m, 25 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Axel Wassenius Uddevalla OK 30:50   8:13  
2 Per Sander Göteborg-Majorna OK 31:46 +0:56 8:28  
3 Lars Holmberg IF Hagen 32:21 +1:31 8:37  
4 Thomas Hollowell OK Tyr 33:07 +2:17 8:49  
5 Andres Laas OK Skogshjortarna 34:06 +3:16 9:05  
6 Jan Hansson Stenungsunds OK 34:42 +3:52 9:15  
7 Peter Cederberg Vänersborgs SK 34:49 +3:59 9:17  
8 Björnar Gammelsäter Kolbotn o Skimt OL 35:23 +4:33 9:26  
9 Stefan Gustafsson OK Skogshjortarna 37:04 +6:14 9:53  
10 Anders Axelsson OK Skogsvargarna 38:05 +7:15 10:09  
11 Magnus Joelsson SOK 68 38:41 +7:51 10:18  
12 Thomas Sellgren Göteborg-Majorna OK 38:54 +8:04 10:22  
13 Sven Börjeson Göteborg-Majorna OK 39:16 +8:26 10:28  
14 Anders Kjellberg OK Flundrehof 40:57 +10:07 10:55  
15 Nils-Olof Larsson Vänersborgs SK 41:16 +10:26 11:00  
16 Staffan Asplund Kungälvs OK 41:30 +10:40 11:04  
17 Mons Kr. Løvfald Nydalens Skiklub 42:52 +12:02 11:25  
18 Thomas Attfors Sävedalens AIK 43:11 +12:21 11:30  
19 Tomas Nilsson OK Gipen 45:27 +14:37 12:07  
20 Ulf Hamrefors Västerås SOK 46:54 +16:04 12:30  
21 Mats Lindström OK Skärmen 47:22 +16:32 12:37  
22 Clas Börjesson IK Uven 48:10 +17:20 12:50  
23 Hans Lindgren OK Skogshjortarna 50:08 +19:18 13:22  
24 Ingvar Ivarsson OK Kullingshof 50:40 +19:50 13:30  
25 Börje Persson OK Alehof 1:06:28 +35:38 17:43  
  Anders Larsson Tolered-Utby Ol-klubb ej start      
  Hans Garmer Göteborg-Majorna OK ej start      

D60

2 560 m, 19 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Lena Larsson Sala OK 22:54   8:56  
2 Mona Åkerman Valbo AIF 25:59 +3:05 10:08  
3 Inger Westerberg IF Hagen 27:56 +5:02 10:54  
4 Kerstin Andersson Ryda SK 28:11 +5:17 11:00  
5 Birgitta Andersson Främmestads IK 28:34 +5:40 11:09  
6 Lis Dæhli Løten o-lag 30:40 +7:46 11:58  
7 Eva Karlsson Uddevalla OK 32:24 +9:30 12:39  
8 Pia Svensson Falköpings AIK OK 33:19 +10:25 13:00  
9 Marie Malmberg Kvarnsvedens GOIF OK 34:19 +11:25 13:24  
10 Ann Warma Laas OK Skogshjortarna 38:06 +15:12 14:52  
11 Kerstin Haugen Lund Stenungsunds OK 42:21 +19:27 16:32  
12 Inger Johansson OK Klyftamo 43:48 +20:54 17:06  
13 Monika Nilsson OK Alehof 46:16 +23:22 18:04  
14 Inger Svensson Lidköpings VSK 48:23 +25:29 18:53  
15 Katarina Östling OK Skogshjortarna 49:07 +26:13 19:11  
16 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 51:56 +29:02 20:17  
17 Britt Karlsson Stenungsunds OK 53:57 +31:03 21:04  
18 Anna-Lena Svensson Lidköpings VSK 1:12:24 +49:30 28:16  
  Ingrid Jessen Främmestads IK ej godkänd      

H60

3 500 m, 18 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Örjan Wängdahl OK Gipen 28:45   8:12 Ladda ner rutt i gpx-format
2 Johan Berglund Sävedalens AIK 31:11 +2:26 8:54  
3 Thomas Hjert Falköpings AIK OK 31:14 +2:29 8:55  
4 Pierre Karlsson OK Alehof 31:47 +3:02 9:04  
5 Magnus Andersson Ulricehamns OK 33:13 +4:28 9:29  
6 Urban Larsson OK Gipen 34:31 +5:46 9:51  
7 Lennart Hålsjö OK Skogshjortarna 35:16 +6:31 10:04  
8 Thomas Karlsson Främmestads IK 35:42 +6:57 10:12  
9 Tomas Karlsson OK Skogshjortarna 36:31 +7:46 10:26  
10 Bengt-Åke Jansson Främmestads IK 36:36 +7:51 10:27  
11 Christer Bergagård Tolered-Utby Ol-klubb 37:18 +8:33 10:39  
12 Lars Elfving OK Gipen 38:28 +9:43 10:59  
13 Arne Lund Stenungsunds OK 40:08 +11:23 11:28  
14 Lars-Erik Fredriksson OK Skogshjortarna 42:18 +13:33 12:05  
15 Bosse Engborg Hällefors OK 43:27 +14:42 12:24 Ladda ner rutt i gpx-format
16 Roy Gjerding OK Moss 45:07 +16:22 12:53  
17 Anders Eriksson OK Gipen 56:35 +27:50 16:10  
18 Ingemar Carlsson Sävedalens AIK 1:08:14 +39:29 19:29  
  Tommy Roos Falköpings AIK OK ej start      
  Reine Spetz Stenungsunds OK ej start      
  Mats Strandhagen Göteborg-Majorna OK ej start      

D65

2 560 m, 6 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Eva Pettersson Växjö OK 34:06   13:19  
2 Gunilla Hogedal Vänersborgs SK 34:39 +0:33 13:32  
3 Evamarie Lundahl IF Hagen 41:27 +7:21 16:11  
4 Marion Hallsten Uddevalla OK 41:49 +7:43 16:20  
5 Monica Ivarsson OK Skogshjortarna 45:16 +11:10 17:40  
6 Britt-Marie Grönroos OK Alehof 49:25 +15:19 19:18  

H65

3 010 m, 15 startande
Plac Namn Organisation Tid Diff Km-tid R
1 Anders Malmberg Kvarnsvedens GOIF OK 28:38   9:30  
2 Bent Galborgen Indre Østfold OK 29:01 +0:23 9:38  
3 Lars Hogedal Vänersborgs SK 30:35 +1:57 10:09  
4 Göran Larsson Sala OK 30:59 +2:21 10:17  
5 Arvid Galborgen Eds SK 31:04 +2:26 10:19  
6 Dan Widercrantz OK Skärmen 31:34 +2:56 10:29  
7 Anders Eriksson IF Hagen 31:38 +3:00 10:30  
8 Håkan Olsson Hjobygdens OK 32:06 +3:28 10:39  
9 Mats Karlsson Stenungsunds OK 32:50 +4:12 10:54  
10 Robert Jessen Främmestads IK 34:57 +6:19 11:36 Ladda ner rutt i gpx-format
11 Mats Ericsson