Resultater Ylläs-Levi - Ski Classics 11 - Menn 2018



Resultater Ylläs-Levi - Visma Ski Classics 11 (Finale) - Menn - 70 km, klassisk
Lappland, Finland - 14. april 2018

Arrangementstype: Langrenn

Andre resultater i Ylläs-Levi
Klikk her for alle resultater i turrennet
Klikk her for kvinner som inngår i Visma Ski Classics

Menn Elite (Visma Ski Classics)

# first name last name country team time
1 Andreas Nygaard NOR Team Santander 2:59:25.5
2 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 2:59:26.9+(1.3)
3 Anders Aukland NOR Team Santander 2:59:28.5+(2.9)
4 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 2:59:28.6+(3.0)
5 Iivo Niskanen FIN Team Mäenpää 3:01:51.1+(2:25.5)
6 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 3:02:12.2+(2:46.6)
7 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 3:02:18.3+(2:52.8)
8 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 3:02:18.4+(2:52.8)
9 Oskar Kardin SWE Team Santander 3:02:19.3+(2:53.7)
10 Ari Luusua FIN Team Mäenpää 3:02:19.4+(2:53.8)
11 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 3:02:19.4+(2:53.8)
12 Simen Østensen NOR Team BN Bank 3:02:19.5+(2:53.9)
13 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 3:02:19.5+(2:53.9)
14 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 3:02:32.8+(3:07.2)
15 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 3:02:36.8+(3:11.2)
16 Maxim Kovalev RUS Russian Marathon Team 3:04:54.3+(5:28.7)
17 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 3:05:06.5+(5:40.9)
18 Jens Eriksson SWE Team Tynell 3:05:30.5+(6:04.9)
19 Klas Nilsson SWE Team Igne 3:06:20.7+(6:55.1)
20 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 3:06:21.6+(6:56.0)
21 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 3:06:33.3+(7:07.7)
22 Bob Impola SWE Team Serneke 3:07:10.2+(7:44.6)
23 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 3:08:08.4+(8:42.8)
24 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 3:08:43.6+(9:18.0)
25 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 3:08:53.0+(9:27.4)
26 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 3:09:24.3+(9:58.7)
27 Ristomatti Hakola FIN Team Mäenpää 3:10:11.5+(10:45.9)
28 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 3:10:13.6+(10:48.0)
29 Vegard Vinje NOR Lyn Ski Moseteråsen 3:10:19.3+(10:53.7)
30 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 3:10:19.6+(10:54.0)
31 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 3:10:21.3+(10:55.7)
32 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 3:10:33.3+(11:07.7)
33 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 3:10:46.2+(11:20.6)
34 Pontus Nordström SWE Team Serneke 3:11:07.8+(11:42.2)
35 ERIK VALNES NOR   3:11:21.4+(11:55.8)
36 Niklas Niska SWE   3:11:29.2+(12:03.6)
37 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 3:11:29.6+(12:04.0)
38 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 3:11:30.5+(12:04.9)
39 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 3:11:31.2+(12:05.6)
40 John Kristian Dahl NOR Team Koteng 3:11:43.1+(12:17.5)
41 Runar Hermo NOR Team Synnfjell 3:11:47.4+(12:21.8)
42 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 3:12:15.0+(12:49.4)
43 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 3:12:16.0+(12:50.4)
44 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 3:13:22.5+(13:56.9)
45 Joni Mustonen FIN FullFit Team 3:13:23.6+(13:58.0)
46 Lauri Lepistö FIN Team Peltonen 3:14:10.8+(14:45.2)
47 Anders Høst NOR Team Serneke 3:15:28.2+(16:02.6)
48 Christoffer Lindvall FIN Team Mäenpää 3:15:40.0+(16:14.4)
49 Rikard Tynell SWE Team Tynell 3:15:41.5+(16:15.9)
50 Hannes Mäenpää FIN Team Mäenpää 3:15:45.9+(16:20.3)
51 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 3:16:35.3+(17:09.7)
52 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 3:17:18.8+(17:53.2)
53 Joar Thele NOR Lyn Ski Moseteråsen 3:17:34.5+(18:08.9)
54 Isac Holmström FIN   3:18:32.8+(19:07.2)
55 Anders Gløersen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 3:19:07.7+(19:42.1)
56 Ludwig Tärning SWE Team Serneke 3:19:25.5+(19:59.9)
57 Ståle Fenstad NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 3:19:29.0+(20:03.4)
58 Esa Mursu FIN FullFit Team 3:19:37.3+(20:11.7)
59 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team 3:19:56.7+(20:31.1)
60 Niko Nättinen FIN   3:22:22.9+(22:57.3)