Petter Eliassen da han vant Ski Classics-finalen Ylläs-Levi i 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Petter Eliassen da han vant Ski Classics-finalen Ylläs-Levi i 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Ylläs-Levi: Passering 14,6 av 70 km

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 70 kilometer lange Ylläs-Levi i Finland.



Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 70 kilometer lange Ylläs-Levi i Finland.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Justyna Kowalczyk POL Team Trentino Robinson Trainer 0:40:33.6
2 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 0:40:34.0+(0.4)
3 Kari Vikhagen Gjeitnes NOR Team Santander 0:40:34.4+(0.7)
4 Astrid Øyre Slind NOR Team Koteng 0:40:34.7+(1.1)
5 Masako Ishida JPN Team Koteng 0:40:35.2+(1.5)
6 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 0:40:54.7+(21.1)
7 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 0:41:27.9+(54.2)
8 Anne Kyllönen FIN   0:41:28.2+(54.6)
9 Anna Svendsen NOR   0:41:28.6+(55.0)
10 Sara Lindborg SWE Team Serneke 0:41:29.1+(55.5)
11 Maria Gräfnings SWE Skigo XC Team 0:42:40.3+(2:06.6)
12 Roxane Lacroix FRA Bauer Ski Team 0:42:59.7+(2:26.0)
13 Larisa Ryasina RUS Russian Marathon Team 0:43:00.6+(2:26.9)
14 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 0:43:09.2+(2:35.6)
15 Hennariikka Rahkola FIN FullFit Team 0:43:37.2+(3:03.6)
16 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää 0:44:07.7+(3:34.1)
17 Anni Kainulainen FIN   0:44:08.4+(3:34.8)
18 Leena Nurmi FIN   0:44:09.6+(3:36.0)
19 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää 0:45:27.0+(4:53.4)
20 Marthe Kristine Hafsahl Karset NOR Team Parkettpartner 0:45:32.0+(4:58.4)
21 Niina Virtanen FIN FullFit Team 0:46:16.9+(5:43.3)
22 Noora Kivikko FIN Vltava Fund Craft Team 0:46:17.4+(5:43.7)
23 Emmi Lämsä FIN   0:46:52.7+(6:19.1)
24 Šárka Zelenková CZE Silvini Madshus team 0:47:12.5+(6:38.8)
25 Franziska Müller GER Team Forever Nordic 0:48:03.1+(7:29.4)
26 Milka Reponen FIN   0:49:24.9+(8:51.2)
27 Tiia Huuskonen FIN   0:50:59.4+(10:25.7)
28 Anni Huovinen FIN   0:51:56.5+(11:22.9)
29 Ann-Sofi Pitkänen FIN   0:52:12.5+(11:38.9)
30 Anni-Sofia Ankkuri FIN   0:52:38.1+(12:04.4)
31 Anneli Lintukangas FIN   0:53:15.5+(12:41.9)
32 Oswald Pierangela SWZ   0:53:17.5+(12:43.9)
33 Malin Källman FIN   0:54:34.3+(14:00.7)
34 Henna Hamari FIN   0:54:54.8+(14:21.1)
35 Eveliina Toivanen FIN   0:54:55.7+(14:22.1)
36 Aino Rantala FIN   0:55:08.9+(14:35.3)
37 Aino Ojanen FIN   0:55:49.2+(15:15.5)
38 Karita Jungar FIN   0:56:57.1+(16:23.4)
39 Amanda Saari FIN   0:57:08.1+(16:34.4)
40 Tatiana Larionova RUS   0:57:31.1+(16:57.5)
41 Milla Tainio FIN   0:58:33.3+(17:59.6)
42 Annakaisa Karlsson FIN   1:00:00.6+(19:27.0)
43 Pia Lindholm SWE   1:00:21.3+(19:47.7)
44 Anne Pitkänen FIN   1:00:24.8+(19:51.2)
45 Johanna Ritanotko FIN   1:01:05.3+(20:31.7)
46 Mira Leskinen FIN   1:01:10.9+(20:37.2)
47 Maija Ojanen FIN   1:01:50.1+(21:16.5)
48 Monika Westerlund SWE   1:02:03.4+(21:29.7)
49 Suvi Hietaharju FIN   1:02:32.5+(21:58.9)
50 Katja Tukiainen FIN   1:02:55.5+(22:21.9)
51 Jaana Pietilä FIN   1:03:15.5+(22:41.8)
52 Kati Vehmas FIN   1:03:40.2+(23:06.5)
53 Annika Sandvik FIN   1:05:41.0+(25:07.4)
54 Teija Ravelin FIN   1:05:55.9+(25:22.3)
55 Satu Eskelinen FIN   1:06:31.8+(25:58.2)
56 Johanna Liukkonen FIN   1:06:37.8+(26:04.2)
57 Merja Valtanen FIN   1:06:57.1+(26:23.4)
58 Eija Hietaoja FIN   1:07:05.4+(26:31.8)
59 Nina Nerdal NOR   1:07:39.3+(27:05.7)
60 Anne-Grethe Thomle Karlsen NOR   1:07:57.5+(27:23.8)

Menn

# first name last name country team time
1 Andreas Nygaard NOR Team Santander 0:35:51.0
2 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:35:51.7+(0.6)
3 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 0:35:51.9+(0.9)
4 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 0:35:53.1+(2.1)
5 Oskar Kardin SWE Team Santander 0:35:54.7+(3.7)
6 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 0:35:54.8+(3.7)
7 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 0:35:55.3+(4.2)
8 Bob Impola SWE Team Serneke 0:35:55.9+(4.8)
9 Anders Aukland NOR Team Santander 0:35:55.9+(4.9)
10 Simen Østensen NOR Team BN Bank 0:35:56.1+(5.1)
11 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 0:35:56.3+(5.3)
12 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 0:35:56.9+(5.8)
13 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 0:35:56.9+(5.8)
14 ERIK VALNES NOR   0:35:57.1+(6.1)
15 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 0:35:57.2+(6.1)
16 Ari Luusua FIN Team Mäenpää 0:35:57.7+(6.7)
17 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 0:35:58.0+(7.0)
18 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 0:35:58.3+(7.3)
19 Maxim Kovalev RUS Russian Marathon Team 0:35:58.4+(7.4)
20 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 0:35:58.4+(7.4)
21 Ristomatti Hakola FIN Team Mäenpää 0:35:59.2+(8.2)
22 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 0:35:59.3+(8.2)
23 Iivo Niskanen FIN Team Mäenpää 0:35:59.3+(8.2)
24 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 0:35:59.3+(8.2)
25 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 0:36:00.2+(9.2)
26 Matias Strandvall FIN   0:36:00.3+(9.2)
27 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 0:36:00.4+(9.3)
28 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 0:36:05.4+(14.4)
29 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 0:36:05.8+(14.7)
30 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 0:36:06.2+(15.2)
31 Anders Gløersen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:36:14.8+(23.8)
32 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:36:15.6+(24.5)
33 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 0:36:27.8+(36.7)
34 Lauri Lepistö FIN Team Peltonen 0:36:29.0+(38.0)
35 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 0:36:29.3+(38.3)
36 Lauri Vuorinen FIN Team Peltonen 0:36:30.0+(38.9)
37 Anders Høst NOR Team Serneke 0:36:45.9+(54.9)
38 Klas Nilsson SWE Team Igne 0:36:46.7+(55.7)
39 Pontus Nordström SWE Team Serneke 0:36:47.0+(55.9)
40 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 0:36:47.6+(56.5)
41 Joar Thele NOR Lyn Ski Moseteråsen 0:36:57.8+(1:06.8)
42 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 0:37:07.2+(1:16.2)
43 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 0:37:07.6+(1:16.5)
44 Jens Eriksson SWE Team Tynell 0:37:08.0+(1:16.9)
45 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:37:08.4+(1:17.3)
46 John Kristian Dahl NOR Team Koteng 0:37:09.2+(1:18.1)
47 Christoffer Lindvall FIN Team Mäenpää 0:37:09.4+(1:18.4)
48 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 0:37:09.9+(1:18.8)
49 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 0:37:10.1+(1:19.0)
50 Niklas Niska SWE   0:37:10.9+(1:19.8)
51 Adam Fellner CZE Bauer Ski Team 0:37:11.0+(1:19.9)
52 Loris Frasnelli ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:37:11.3+(1:20.2)
53 Joni Mustonen FIN FullFit Team 0:37:11.9+(1:20.8)
54 Juuso Mäkelä FIN   0:37:24.2+(1:33.2)
55 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 0:37:41.5+(1:50.4)
56 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team 0:38:01.7+(2:10.6)
57 Isac Holmström FIN   0:38:01.7+(2:10.6)
58 Robin Frost GER Team Forever Nordic 0:38:02.6+(2:11.5)
59 Michael Kuisle GER Team Forever Nordic 0:38:02.7+(2:11.6)
60 Hannes Mäenpää FIN Team Mäenpää 0:38:03.5+(2:12.4)