Petter Eliassen da han vant Ski Classics-finalen Ylläs-Levi i 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Petter Eliassen da han vant Ski Classics-finalen Ylläs-Levi i 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Ylläs-Levi: Passering 21,8 av 70 km

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 70 kilometer lange Ylläs-Levi i Finland.



Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 70 kilometer lange Ylläs-Levi i Finland.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Masako Ishida JPN Team Koteng 1:08:33.4
2 Justyna Kowalczyk POL Team Trentino Robinson Trainer 1:08:48.3+(14.9)
3 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 1:08:48.8+(15.3)
4 Kari Vikhagen Gjeitnes NOR Team Santander 1:08:49.3+(15.8)
5 Astrid Øyre Slind NOR Team Koteng 1:08:49.7+(16.3)
6 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 1:10:05.3+(1:31.9)
7 Anne Kyllönen FIN   1:10:05.6+(1:32.2)
8 Anna Svendsen NOR   1:10:23.7+(1:50.2)
9 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 1:10:44.7+(2:11.3)
10 Sara Lindborg SWE Team Serneke 1:10:45.2+(2:11.8)
11 Roxane Lacroix FRA Bauer Ski Team 1:13:28.4+(4:54.9)
12 Maria Gräfnings SWE Skigo XC Team 1:13:29.0+(4:55.6)
13 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 1:13:43.7+(5:10.2)
14 Larisa Ryasina RUS Russian Marathon Team 1:14:04.7+(5:31.2)
15 Hennariikka Rahkola FIN FullFit Team 1:15:18.2+(6:44.8)
16 Anni Kainulainen FIN   1:16:10.5+(7:37.0)
17 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää 1:16:13.6+(7:40.2)
18 Leena Nurmi FIN   1:16:14.3+(7:40.8)
19 Marthe Kristine Hafsahl Karset NOR Team Parkettpartner 1:17:05.5+(8:32.1)
20 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää 1:18:44.9+(10:11.5)
21 Noora Kivikko FIN Vltava Fund Craft Team 1:18:57.5+(10:24.1)
22 Niina Virtanen FIN FullFit Team 1:19:05.6+(10:32.2)
23 Emmi Lämsä FIN   1:20:01.5+(11:28.1)
24 Šárka Zelenková CZE Silvini Madshus team 1:22:44.6+(14:11.1)
25 Franziska Müller GER Team Forever Nordic 1:23:37.1+(15:03.7)
26 Tiia Huuskonen FIN   1:26:22.2+(17:48.8)
27 Milka Reponen FIN   1:26:23.9+(17:50.4)
28 Anni Huovinen FIN   1:28:14.7+(19:41.3)
29 Anni-Sofia Ankkuri FIN   1:30:12.2+(21:38.8)
30 Anneli Lintukangas FIN   1:30:42.3+(22:08.9)
31 Oswald Pierangela SWZ   1:31:13.5+(22:40.1)
32 Henna Hamari FIN   1:31:38.1+(23:04.7)
33 Aino Rantala FIN   1:31:41.2+(23:07.7)
34 Eveliina Toivanen FIN   1:32:06.3+(23:32.8)
35 Ann-Sofi Pitkänen FIN   1:33:28.8+(24:55.4)
36 Aino Ojanen FIN   1:33:30.2+(24:56.8)
37 Amanda Saari FIN   1:34:42.3+(26:08.9)
38 Malin Källman FIN   1:35:11.9+(26:38.4)
39 Karita Jungar FIN   1:38:25.7+(29:52.2)
40 Tatiana Larionova RUS   1:39:01.1+(30:27.7)
41 Pia Lindholm SWE   1:41:12.2+(32:38.7)
42 Mira Leskinen FIN   1:43:28.9+(34:55.5)
43 Annakaisa Karlsson FIN   1:43:46.6+(35:13.1)
44 Milla Tainio FIN   1:44:14.4+(35:40.9)
45 Johanna Ritanotko FIN   1:44:14.8+(35:41.3)
46 Anne Pitkänen FIN   1:45:28.6+(36:55.2)
47 Monika Westerlund SWE   1:45:48.9+(37:15.5)
48 Kati Vehmas FIN   1:48:10.3+(39:36.8)
49 Maija Ojanen FIN   1:48:47.3+(40:13.9)
50 Jaana Pietilä FIN   1:49:20.1+(40:46.7)
51 Suvi Hietaharju FIN   1:50:23.3+(41:49.8)
52 Merja Valtanen FIN   1:51:31.8+(42:58.4)
53 Teija Ravelin FIN   1:51:54.8+(43:21.4)
54 Katja Tukiainen FIN   1:52:00.0+(43:26.6)
55 Annika Sandvik FIN   1:53:17.6+(44:44.2)
56 Nina Nerdal NOR   1:55:11.8+(46:38.3)
57 Taina Itkonen FIN   1:55:33.0+(46:59.6)
58 Meeli Hirvonen FIN   1:56:01.0+(47:27.5)
59 Eija Hietaoja FIN   1:56:04.0+(47:30.5)
60 Anne-Grethe Thomle Karlsen NOR   1:56:24.4+(47:51.0)

Menn

# first name last name country team time
1 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 0:59:23.7
2 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 0:59:24.5+(0.7)
3 Iivo Niskanen FIN Team Mäenpää 0:59:46.8+(23.1)
4 Anders Aukland NOR Team Santander 0:59:47.0+(23.2)
5 Simen Østensen NOR Team BN Bank 0:59:47.5+(23.7)
6 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 0:59:48.0+(24.2)
7 Andreas Nygaard NOR Team Santander 0:59:48.5+(24.7)
8 Oskar Kardin SWE Team Santander 0:59:54.8+(31.0)
9 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 0:59:55.6+(31.8)
10 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 0:59:55.8+(32.0)
11 Bob Impola SWE Team Serneke 0:59:56.3+(32.6)
12 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 0:59:58.7+(34.9)
13 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 0:59:59.2+(35.4)
14 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 0:59:59.8+(36.0)
15 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 1:00:00.2+(36.4)
16 Ari Luusua FIN Team Mäenpää 1:00:00.6+(36.9)
17 Ristomatti Hakola FIN Team Mäenpää 1:00:01.7+(37.9)
18 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 1:00:15.3+(51.5)
19 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 1:00:18.0+(54.2)
20 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 1:00:18.1+(54.3)
21 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 1:00:18.9+(55.1)
22 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 1:00:19.4+(55.6)
23 Maxim Kovalev RUS Russian Marathon Team 1:00:21.1+(57.3)
24 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:00:36.2+(1:12.4)
25 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 1:01:12.5+(1:48.7)
26 Matias Strandvall FIN   1:01:12.6+(1:48.8)
27 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 1:01:33.0+(2:09.2)
28 ERIK VALNES NOR   1:01:40.9+(2:17.1)
29 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 1:01:41.0+(2:17.2)
30 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 1:01:45.1+(2:21.4)
31 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 1:01:45.5+(2:21.7)
32 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:01:47.7+(2:23.9)
33 Lauri Lepistö FIN Team Peltonen 1:01:55.6+(2:31.8)
34 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 1:01:57.8+(2:34.0)
35 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 1:02:15.7+(2:51.9)
36 Pontus Nordström SWE Team Serneke 1:02:16.2+(2:52.4)
37 Anders Høst NOR Team Serneke 1:02:16.7+(2:52.9)
38 Klas Nilsson SWE Team Igne 1:02:17.1+(2:53.3)
39 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 1:02:17.6+(2:53.8)
40 Jens Eriksson SWE Team Tynell 1:02:18.0+(2:54.2)
41 Anders Gløersen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:02:40.3+(3:16.5)
42 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 1:02:49.6+(3:25.8)
43 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 1:03:00.4+(3:36.6)
44 Niklas Niska SWE   1:03:01.3+(3:37.5)
45 Joar Thele NOR Lyn Ski Moseteråsen 1:03:26.0+(4:02.2)
46 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:03:26.3+(4:02.5)
47 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 1:03:26.7+(4:02.9)
48 John Kristian Dahl NOR Team Koteng 1:03:32.3+(4:08.6)
49 Joni Mustonen FIN FullFit Team 1:03:37.7+(4:13.9)
50 Lauri Vuorinen FIN Team Peltonen 1:03:53.5+(4:29.7)
51 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team 1:04:10.1+(4:46.3)
52 Juuso Mäkelä FIN   1:04:12.9+(4:49.2)
53 Adam Fellner CZE Bauer Ski Team 1:04:13.9+(4:50.1)
54 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 1:04:14.9+(4:51.1)
55 Loris Frasnelli ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:04:16.2+(4:52.4)
56 Christoffer Lindvall FIN Team Mäenpää 1:04:28.2+(5:04.4)
57 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 1:04:29.9+(5:06.1)
58 Hannes Mäenpää FIN Team Mäenpää 1:04:51.3+(5:27.5)
59 Isac Holmström FIN   1:04:52.6+(5:28.8)
60 Runar Hermo NOR Team Synnfjell 1:04:53.1+(5:29.3)