www.langrenn.com

Siste resultater (med dagens live)

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
---
Serie i 3 deler - Trening for Birkebeinere
Lykkes med løpetreningen| Unngå oppstartstabbene| Slik lykkes du i Rittet
---
Over 400 spesialartikler i vårt bibliotek
Petter Eliassen da han vant Ski Classics-finalen Ylläs-Levi i 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Petter Eliassen da han vant Ski Classics-finalen Ylläs-Levi i 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Ylläs-Levi: Passering 36,4 av 70 km

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 70 kilometer lange Ylläs-Levi i Finland.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
14.04.2018 - Langrenn.com

Uleselig tekst

Få hele Langrenn +


Kjøp abonnement - Rask tilgang alle artikler
Velg uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles raskt i dette vinduet!

Allerede abonnent, logg inn via vinduet under:

Uleselig tekst

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 70 kilometer lange Ylläs-Levi i Finland.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Justyna Kowalczyk POL Team Trentino Robinson Trainer 1:49:41.8
2 Kari Vikhagen Gjeitnes NOR Team Santander 1:49:43.0+(1.2)
3 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 1:49:43.8+(1.9)
4 Astrid Øyre Slind NOR Team Koteng 1:49:44.3+(2.4)
5 Masako Ishida JPN Team Koteng 1:49:44.8+(2.9)
6 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 1:50:58.1+(1:16.2)
7 Anne Kyllönen FIN   1:50:58.6+(1:16.7)
8 Anna Svendsen NOR   1:52:09.6+(2:27.8)
9 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 1:52:57.9+(3:16.0)
10 Sara Lindborg SWE Team Serneke 1:54:31.8+(4:49.9)
11 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 1:55:54.3+(6:12.4)
12 Roxane Lacroix FRA Bauer Ski Team 1:55:54.8+(6:12.9)
13 Maria Gräfnings SWE Skigo XC Team 1:55:55.4+(6:13.5)
14 Larisa Ryasina RUS Russian Marathon Team 1:58:11.4+(8:29.5)
15 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää 1:59:07.3+(9:25.4)
16 Anni Kainulainen FIN   1:59:07.8+(9:25.9)
17 Leena Nurmi FIN   1:59:10.6+(9:28.7)
18 Hennariikka Rahkola FIN FullFit Team 1:59:50.1+(10:08.2)
19 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää 2:03:19.9+(13:38.0)
20 Marthe Kristine Hafsahl Karset NOR Team Parkettpartner 2:03:51.2+(14:09.3)
21 Noora Kivikko FIN Vltava Fund Craft Team 2:04:41.4+(14:59.5)
22 Niina Virtanen FIN FullFit Team 2:04:42.1+(15:00.2)
23 Emmi Lämsä FIN   2:06:50.8+(17:08.9)
24 Šárka Zelenková CZE Silvini Madshus team 2:08:14.8+(18:32.9)
25 Franziska Müller GER Team Forever Nordic 2:09:55.9+(20:14.0)
26 Tiia Huuskonen FIN   2:14:30.5+(24:48.7)
27 Milka Reponen FIN   2:16:12.9+(26:31.0)
28 Anni Huovinen FIN   2:16:34.7+(26:52.8)
29 Anneli Lintukangas FIN   2:20:00.3+(30:18.4)
30 Henna Hamari FIN   2:21:07.3+(31:25.4)
31 Eveliina Toivanen FIN   2:21:07.9+(31:26.0)
32 Anni-Sofia Ankkuri FIN   2:21:56.2+(32:14.3)
33 Aino Rantala FIN   2:22:20.9+(32:39.0)
34 Aino Ojanen FIN   2:23:47.4+(34:05.5)
35 Amanda Saari FIN   2:25:17.4+(35:35.5)
36 Oswald Pierangela SWZ   2:25:46.9+(36:05.0)
37 Ann-Sofi Pitkänen FIN   2:26:30.5+(36:48.6)
38 Malin Källman FIN   2:27:29.6+(37:47.7)
39 Karita Jungar FIN   2:33:46.2+(44:04.3)
40 Tatiana Larionova RUS   2:34:32.4+(44:50.5)
41 Pia Lindholm SWE   2:36:55.9+(47:14.0)
42 Mira Leskinen FIN   2:39:02.6+(49:20.7)
43 Anne Pitkänen FIN   2:41:33.7+(51:51.8)
44 Milla Tainio FIN   2:41:41.1+(51:59.2)
45 Annakaisa Karlsson FIN   2:42:02.3+(52:20.5)
46 Johanna Ritanotko FIN   2:43:42.9+(54:01.0)
47 Monika Westerlund SWE   2:43:48.6+(54:06.7)
48 Maija Ojanen FIN   2:47:17.9+(57:36.0)
49 Kati Vehmas FIN   2:47:30.3+(57:48.4)
50 Suvi Hietaharju FIN   2:50:13.6+(1:00:31.7)
51 Jaana Pietilä FIN   2:51:59.8+(1:02:17.9)
52 Teija Ravelin FIN   2:52:52.8+(1:03:10.9)
53 Merja Valtanen FIN   2:53:03.0+(1:03:21.1)
54 Katja Tukiainen FIN   2:53:48.9+(1:04:07.0)
55 Taina Itkonen FIN   2:54:38.8+(1:04:56.9)
56 Annika Sandvik FIN   2:56:11.1+(1:06:29.2)
57 Nina Nerdal NOR   2:56:12.9+(1:06:31.0)
58 Eija Hietaoja FIN   2:56:47.8+(1:07:05.9)
59 Maria Itkonen FIN   2:58:11.4+(1:08:29.5)
60 Satu Eskelinen FIN   3:00:17.6+(1:10:35.7)

Menn

# first name last name country team time
1 Andreas Nygaard NOR Team Santander 1:34:54.8
2 Anders Aukland NOR Team Santander 1:34:55.1+(0.2)
3 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 1:34:55.3+(0.4)
4 Iivo Niskanen FIN Team Mäenpää 1:34:56.1+(1.3)
5 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 1:34:56.5+(1.7)
6 Simen Østensen NOR Team BN Bank 1:34:57.0+(2.1)
7 Bob Impola SWE Team Serneke 1:34:57.6+(2.7)
8 Oskar Kardin SWE Team Santander 1:34:57.8+(3.0)
9 Maxim Kovalev RUS Russian Marathon Team 1:34:58.0+(3.2)
10 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 1:34:58.5+(3.7)
11 Ermil Vokuev RUS Russian Marathon Team 1:34:58.7+(3.9)
12 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 1:34:59.1+(4.2)
13 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 1:34:59.1+(4.2)
14 Ari Luusua FIN Team Mäenpää 1:34:59.7+(4.9)
15 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 1:35:00.2+(5.4)
16 Ristomatti Hakola FIN Team Mäenpää 1:35:00.4+(5.5)
17 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 1:35:00.9+(6.0)
18 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:35:01.0+(6.1)
19 Niko Koskela FIN Team Mäenpää 1:35:01.4+(6.5)
20 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 1:35:02.0+(7.2)
21 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 1:35:02.3+(7.4)
22 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 1:35:02.8+(7.9)
23 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 1:35:03.8+(9.0)
24 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 1:36:25.9+(1:31.1)
25 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 1:37:50.1+(2:55.2)
26 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 1:37:50.4+(2:55.5)
27 Matias Strandvall FIN   1:37:52.1+(2:57.3)
28 Markus Ottosson SWE Lager 157 Ski Team 1:37:52.9+(2:58.1)
29 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 1:37:55.3+(3:00.5)
30 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:37:56.5+(3:01.7)
31 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 1:38:08.6+(3:13.8)
32 Klas Nilsson SWE Team Igne 1:38:09.2+(3:14.3)
33 ERIK VALNES NOR   1:38:11.2+(3:16.4)
34 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 1:38:11.5+(3:16.6)
35 Pontus Nordström SWE Team Serneke 1:38:11.6+(3:16.8)
36 Jens Eriksson SWE Team Tynell 1:38:12.1+(3:17.2)
37 Jiří Pliska CZE Silvini Madshus team 1:38:12.6+(3:17.7)
38 Anders Høst NOR Team Serneke 1:38:13.2+(3:18.3)
39 Lauri Lepistö FIN Team Peltonen 1:38:16.7+(3:21.8)
40 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 1:38:16.7+(3:21.9)
41 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 1:38:17.5+(3:22.6)
42 Niklas Niska SWE   1:39:29.8+(4:35.0)
43 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 1:39:30.3+(4:35.5)
44 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:39:30.7+(4:35.8)
45 John Kristian Dahl NOR Team Koteng 1:40:06.0+(5:11.1)
46 Joni Mustonen FIN FullFit Team 1:40:52.0+(5:57.2)
47 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 1:41:08.5+(6:13.7)
48 Runar Hermo NOR Team Synnfjell 1:41:09.3+(6:14.5)
49 Stanislav Řezáč CZE Silvini Madshus team 1:41:12.9+(6:18.1)
50 Vegard Vinje NOR Lyn Ski Moseteråsen 1:41:13.6+(6:18.7)
51 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team 1:41:14.2+(6:19.3)
52 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 1:41:53.9+(6:59.0)
53 Anders Gløersen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:41:54.4+(6:59.6)
54 Isac Holmström FIN   1:42:05.2+(7:10.4)
55 Hannes Mäenpää FIN Team Mäenpää 1:42:05.7+(7:10.8)
56 Juuso Mäkelä FIN   1:42:13.7+(7:18.8)
57 Robin Frost GER Team Forever Nordic 1:42:14.2+(7:19.4)
58 Loris Frasnelli ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:42:15.0+(7:20.2)
59 Lauri Vuorinen FIN Team Peltonen 1:42:20.6+(7:25.8)
60 Adam Fellner CZE Bauer Ski Team 1:42:21.3+(7:26.4)

* Langrenn Pluss (+): Ekstra godt stoff og fyldigere artikler
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut


Andreas Nygaard går i mål som vinner av Visma Ski Classics-rennet Ylläs-Levi 2018, nærmest fulgt av lagkamerat Tord Asle Gjerdalen. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics.

Ylläs-Levi vunnet av Andreas Nygaard

Finalen av Visma Ski Classics

Astrid Øyre Slind jubler over seier i Visma Ski Classics-rennet Ylläs-Levi. Foto: Magnus Östh/Visma Ski Classics.

Astrid Øyre Slind vant Ylläs-Levi

Finalen av Visma Ski Classics

Petter Eliassen da han vant Ski Classics-finalen Ylläs-Levi i 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Ylläs-Levi: Passering 36,4 av 70 km

Petter Eliassen da han vant Ski Classics-finalen Ylläs-Levi i 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Ylläs-Levi: Passering 21,8 av 70 km

Petter Eliassen da han vant Ski Classics-finalen Ylläs-Levi i 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Ylläs-Levi: Passering 14,6 av 70 km

Petter Eliassen inn til seier i Ski Classics-finalen Ylläs-Levi forrige vinter. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Visma Ski Classics: Klart for finale med Ylläs-Levi

Iivo Niskanen jubler over å ha vunnet 5-mila under OL Pyeongchang 2018. Foto: Modica/NordicFocus.

Iivo Niskanen och Ristomatti Hakola til Ylläs-Levi – Finalen av Visma Ski Classics

Iivo Niskanen. Foto: Felgenhauer/NordicFocus.

Ylläs-Levi: Niskanen følger Mieto

Løypekart for Ylläs Levi 2017.

Ski Classics-finalen Ylläs-Levi fortsetter samarbeidet med Visma

Petter Eliassen inn til seier i Ski Classics-finalen Ylläs-Levi 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Kalenderslipp: Visma Ski Classics 2017/2018 - Renn 11

Petter Eliassen inn til seier i Ski Classics-finalen Ylläs-Levi 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Nå åpner påmeldingen til Ylläs-Levi 2018

Katerina Smutna jubler for seier i Ski Classics-finalen Ylläs-Levi 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Katerina Smutna til topps i Ylläs-Levi

Petter Eliassen inn til seier i Ski Classics-finalen Ylläs-Levi 2017. Foto: Manzoni/NordicFocus.

Petter Eliassen suveren vinner av Ylläs-Levi

Løypekart for Ylläs Levi 2017.

Ylläs-Levi: Passering 35,7 km - Pyhäjärvi

Løypekart for Ylläs Levi 2017.

Ylläs-Levi: Passering 21,1 km - Kukastunturi

Løypekart for Ylläs Levi 2017.

Ylläs-Levi: Passering 14,1 km - Äkäslompolo

Finn Hågen Krogh i Lahti-VM 2017. Foto: Modica/NordicFocus.

Startlister Visma Ski Classics Finale - Ylläs-Levi 2017

loype-kart-17-01

Ylläs Levi: Her er den nye løypa for Visma Ski Classics-finalen

Teten i langløpet Marcialonga en tidligere vinter. Foto: Östh/NordicFocus.

Slik er den nye Ski Classics-finalen