Resultater Ølmedal Rundt 2018



Resultater Ølmedal Rundt - 6,7 km
Vindafjord, Rogaland - 21. mai 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

Damer
1,VIENNA SØYLAND DAHLE, SKJALG IL, 23:41, 
2,SARA UNGER, SPIRIT, 25:08, 
3,MARYNA NOVIK, IF KLYPETUSSEN, 25:37, 
4,NINA KRISTIN HOLTA, GTI, 26:52, 
5,MARIE VIKESÅ, NY VON, 28:21, 
6,HELENE FLEM, HJELMELAND IL, 29:15, 
7,NINA ANDREASSEN, VIL, 29:50, 
8,KATARINA TOPP SANDVIK, HJELMELAND IL, 29:56, 
9,ELISABETH HELLESLIEN, SAUDA IL, 30:02, 
10,MATHEA MELBERG, STAAL IL, 30:04, 
11,JORUNN ØYE, NY VON, 30:30, 
12,SIV KARIN HOLTEN, MIDTBYGDENS IL, 30:38, 
13,IDA-MARIE MARCUSSEN, NOTEAM, 30:46, 
13,MONICA RASMUSSEN, NOTEAM, 30:46, 
15,KRISTINE HUSTVEIT NYBRU, VIL, 31:05, 
16,LINDA ANDERSEN MATRE, VIL, 31:11, 
17,CHRISTINA HAUGLAND, NOTEAM, 31:36, 
18,HEDDA OPDAHL VIGA, HJELMELAND IL, 31:40, 
19,BEATE AAREKOL, VIL, 32:19, 
20,RAGNHILD AAREKOL, VIL, 32:53, 
21,BERIT ASHEIM, VIL, 33:08, 
22,ANNBJØRG GUNDERSEN, BERGEN, 33:22, 
22,IDA JOHANNE HEGGEN, CROSSFIT SENTRUM, 33:22, 
24,KARINE ANETTE ORSE KLÆBOE, VIL, 33:23, 
24,INGEBORG KLÆBOE MOLAND, VIL, 33:23, 
26,TOVE KARBØL, SAUDA IL, 33:28, 
27,TRINE BYGGSTØYL, LEKSVIK IL, 33:29, 
28,IDA MELHUS, VIL, 34:34, 
29,GURI GJERDE, VIL, 35:03, 
30,AURORA AAREKOL, VIL, 35:34, 
31,CELINE BERNTSEN, ØLEN IL, 35:50, 
32,ANNE KLEIVEN, SKJOLD, 36:01, 
33,JANE MYHRE, NOTEAM, 36:36, 
34,ELI ERFJORD, ERFJORD, 36:48, 
35,KRISTINE AKSLAND, SANDNES IL, 37:22, 
36,JENNY MARVIK JOHANSEN, NOTEAM, 37:25, 
37,NORMA KRISTINE IMSLAND, VIL, 37:31, 
38,GRO ANITA IMSLAND, VIL, 37:32, 
39,JORUNN HÅVÅS, NOTEAM, 37:49, 
40,LIVA MARIE NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 37:50, 
41,ANITA TOPP SANDVIK, HJELMELAND IL, 38:11, 
42,GRETA NESHEIM, VIL, 38:18, 
43,SIW NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 38:20, 
44,ELLA KRISTINE SKIPEVÅG TVEIT, VIL, 38:25, 
45,ANNE BERIT SKIPEVÅG TVEIT, VIL, 38:26, 
46,IDA BRUN, KARMØY, 41:07, 
47,MARIA KJEILEN, BERGEN, 46:57, 
48,Solveig Jeanette Tangen, HTK, 51:14

Menn
1,ØRJAN GRØNNEVIG, SPIRIT, 20:42, 
2,TEDROS HAILE, HIL, 21:56, 
3,MORTEN GJENDEM, ØLEN IL, 22:16, 
4,SJUR RØTHE, Voss IL, 22:17, 
5,RAGNAR STØLSMARK, GTI - STAVANGER, 22:30, 
6,LARS-OLAV MÅKESTAD APOLD, GULAR, 23:19, 
7,JOHANNES THOMSEN, STORD IL, 23:43, 
8,TROND OLAV HALVORSEN, HIL, 23:50, 
9,KEN TONY JOHANSEN, GULAR, 24:03, 
10,ØYVIND RØGENES, Suldal IL, 24:04, 
11,GERHARD STEINNES, VIL, 24:13, 
11,ATLE MEHUS, SAUDA IL, 24:13, 
13,RONNY RASMUSSEN, NOTEAM, 24:18, 
14,LEIF KÅRE HATLEVOLL, DNB, 24:21, 
15,IREK KORFINI, HTK, 24:54, 
16,EIRIK FJÆR SKÅRE, STRINDHEIM, 25:01, 
17,JOHNNY VEA, HTK, 25:17, 
18,TOR ARNE SANDVIK, KLYPETUSSEN IL, 25:50, 
19,BJØRN KJELLESVIK, ETNE IL, 25:51, 
20,David Øren, ETNE IL, 26:25, 
21,KIM LAITINEN, STORD IL, 26:48, 
22,JOHAN NYLAND, SK VEAVÅGEN, 26:58, 
23,ANDREAS DØSKE, HIL, 27:03, 
24,OLA MJØLHUS, HJELMELAND IL, 27:14, 
25,IVAR BAKKA, SAUDA IL, 27:19, 
26,GEIR UTAAKER, NMK Vikedal, 27:30, 
27,THOR ARNE DOMMERSNES, HAUGESUND TRIATHLON KLUBB, 27:39, 
28,NILS SALTNES, IF KLYPETUSSEN, 28:05, 
29,ERIK KALDHEIM, VIL, 28:10, 
30,STEINAR FRØNSDAL, SAUDA IL, 28:12, 
31,KJETIL SÆVAREID, ETNE IL, 28:13, 
32,IVAR ÅSERUD, NOTEAM, 28:15, 
33,OLA KLEPPA, HJELMELAND IL, 28:21, 
34,PER INGE FJELLHEIM, SAUDA O-KLUBB, 28:29, 
35,HANS CHRISTIAN OSALAND, NOTEAM, 28:33, 
36,LASSE ASHEIM, VIL, 28:35, 
37,JAN STEINSTØ, Torvastad, 28:57, 
38,OVE IVESDAL, ØLEN IL, 29:14, 
39,BERNT MAGNE KOLDAL, EGERSUND, 29:32, 
40,KJETIL KNUTSEN, NOTEAM, 29:51, 
41,JON OVE HEBNES, NOTEAM, 29:52, 
42,RICHARD VEA, SK VEAVÅGEN, 30:01, 
43,LARS KRISTIAN AASTVEDT, ETNE IL, 30:07, 
44,SIGMUND AAS, NOTEAM, 30:19, 
45,TORMOD NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 30:24, 
45,ØRJAN LØHAUGEN, IF KLYPETUSSEN, 30:24, 
47,TERJE AAREKOL, VIL, 30:36, 
48,MAGNE KLEMENTSEN, Sauda Sykkelklubb, 30:43, 
49,OLAV DYBING BAKKA, SAUDA IL, 30:50, 
49,LARS STEINAR OSALAND, ØLEN IL, 30:50, 
51,LASSE STAURLAND, SKJOLD, 30:53, 
52,KJELL TORE PEDERSEN, STRAND VGS, 30:55, 
53,TOM SELJESTAD, SAUDA IL, 31:07, 
54,HARALD BJARNE HELLESEN, NOTEAM, 31:12, 
55,JONAS VESTBØ, VIL, 31:18, 
56,KRISTIAN DØVIK, HIL, 31:19, 
57,LEIF HOLE, VIL, 31:24, 
58,STIAN BRUN, KARMØY, 31:30, 
59,BENJAMIN HOLE, VIL, 31:39, 
60,BJARNE BLOM, HAUGESUND TRANSPORTSKULE, 32:03, 
61,KRISTIAN WAHL JENSEN, SAUDA IL, 32:18, 
62,ALF INGE SOLHEIM, NOTEAM, 32:23, 
63,HALVOR STUHAUG, VIL, 33:08, 
64,EMIL HAUGLAND RØNNEVIK, VIL, 33:18, 
65,JARLE SKRUNES, SK NORD, 33:26, 
66,LARS-EGIL BAKKA, Suldal IL, 33:32, 
67,DAVID BERNTSEN, ØLEN IL, 34:05, 
68,ARVE VESTBØ, VIL, 34:33, 
69,AGNAR NAUSTDAL, BJOA, 34:39, 
70,INGE FATLAND, VIL, 34:43, 
71,TAGE AAREKOL, VIL, 34:47, 
72,MATHIAS ÅSHEIM BERGSBAKK, SAUDA IL, 34:48, 
73,ESPEN STEINSLAND, Helgevold Elektro, 34:53, 
74,LARS OVE FJETLAND, HAUG IL, 35:01, 
75,ERIK HUSEBØ, NOTEAM, 35:03, 
76,SYLVI ANN NESHEIM, VIL, 35:07, 
76,ØYSTEIN MATRE, NOTEAM, 35:07, 
78,EVEN LØSETH, SENTRUM RØR, 35:12, 
79,ARILD ERSDAL, SENTRUM RØR, 35:16, 
80,PAUL IVESDAL, ØLEN IL, 35:51, 
81,SIGBJØRN ALSAKER, NOTEAM, 36:25, 
82,MORTEN ØSTENSTAD, HAUG IL, 36:31, 
83,KJELL ARNE LENDE, ÅKRA IL, 36:54, 
84,LARS MAGNUS NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 36:59, 
85,MATS BREIVIK, SAUDA IL, 37:38, 
86,ODD HELGE VÅGEN, Haugesund Golfklubb, 38:34, 
87,NORLEIV AUSTRHEIM, SAUDA IL, 44:55, 
88,SVEIN OVAR KJEILEN, BERGEN, 46:57, 
89,YNGVAR MARIDAL, HTK, 51:15



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +