Resultater OK Øst Mellomdistanse 2018



Resultater OK Øst Mellomdistanse
Bjørkelangen, Akershus - 13. mai 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Emma Margrethe Finstad Raumar Orientering 23:46    
  Maren Julie Finstad Raumar Orientering 29:56    
  Erlend Sørli Grande Eidskog OL 34:24    
  Idunn Halsvik Lillealtern Haugerud IF 25:18    
  Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 20:41    
  Stig Lund Mauseth Fet OL 43:51    
  Silas Mestad Hansen Lillomarka OL 36:37    
  Sofus Mestad Hansen Lillomarka OL 30:24    
  Nils Nikolaisen Oppsal Orientering 23:05    
  Tarjei Hausken Nordberg Nydalens SK 22:51    
  Hermine Odden Måren OK 29:57    
  Isolde Odden Måren OK 33:38    
  Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 22:24    
  Sara Sofie L. Simonsen OK Øst 27:47    
  Oskar Stene Nydalens SK 22:26    
  Jens Sætre-Lorentzen Fet OL 32:53    
  Synne Sørli Eidskog OL 35:06    
  Jonas Kortner Vogt Østmarka OK 21:12    

D -10

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 27:35    
  Erle Fosstveit Raumar Orientering 32:41    
  Tuva Jernberg Nydalens SK 18:32    
  Astrid Reusch Heming Orientering 19:04    
  Helene Scheele Nydalens SK 11:38    

D 11-12

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 22:02    
2 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 25:08 +3:06  
3 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 28:02 +6:00  
4 Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 29:17 +7:15  
5 Mari Kalleson Oppsal Orientering 32:05 +10:03  
6 Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 35:18 +13:16  
7 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 38:22 +16:20  
8 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 56:36 +34:34  
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet    

D 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Rita Lund Mauseth Fet OL 44:41    

D 13-14

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 25:53    
2 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 26:17 +0:24  
3 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 26:39 +0:46  
4 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 26:53 +1:00  
5 Linnea Holst IL Tyrving 27:43 +1:50  
6 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 28:45 +2:52  
7 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 29:13 +3:20  
8 Marie Scheele Nydalens SK 29:34 +3:41  
9 Signe Holo Fossum IF 30:15 +4:22  
10 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 30:36 +4:43  
11 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 32:06 +6:13  
12 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 33:37 +7:44  
13 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 34:13 +8:20  
14 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 36:47 +10:54  
15 Marie Saugestad Nydalens SK 36:48 +10:55  
16 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 39:43 +13:50  
17 Anne Østvold Heming Orientering 43:04 +17:11  
18 Karen Skauge Heming Orientering 43:39 +17:46  
19 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 44:28 +18:35  
20 Sara Martini Asker Skiklubb 48:26 +22:33  

D 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Pernille Snø Heggedal Aamodt Fet OL 42:56    

D 15-16

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Oda Scheele Nydalens SK 28:38    
2 Tina Kalleson Oppsal Orientering 29:21 +0:43  
3 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 29:33 +0:55  
4 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 29:57 +1:19  
5 Live Østvold Heming Orientering 30:13 +1:35  
6 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 30:17 +1:39  
7 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 30:18 +1:40  
8 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 30:36 +1:58  
9 Iris Holst IL Tyrving 31:52 +3:14  
10 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 32:13 +3:35  
11 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 32:16 +3:38  
12 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 32:19 +3:41  
13 Alexandra Linløkken Østmarka OK 33:49 +5:11  
14 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 33:53 +5:15  
15 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 34:26 +5:48  
16 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 35:00 +6:22  
17 Ida Marie Flågen Heming Orientering 35:18 +6:40  
18 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 39:55 +11:17  
19 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 41:12 +12:34  
20 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 46:30 +17:52  
21 Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF 1:09:56 +41:18  
  Luciana Maria Svads Måren OK diskvalifisert    
  Ea Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    
  Noor Dirro-Helu Måren OK diskvalifisert    
  Mari Brende Fossum IF diskvalifisert    
  Ina Martini Asker Skiklubb ikke startet    
  Malene Jebsen Heming Orientering ikke startet    

D 17-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 30:42   Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 32:17 +1:35  
3 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 34:58 +4:16  
4 Dana B. Stene Nydalens SK 38:40 +7:58  
5 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 40:11 +9:29  
6 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 42:03 +11:21  
7 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 45:12 +14:30  
8 Kjersti Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 45:56 +15:14  
9 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 46:40 +15:58  
10 Linn Mei Waaler Måren OK 48:04 +17:22  
11 Carmen Dirro Måren OK 59:12 +28:30  
  Marte Narum Nydalens SK ikke startet    
  Ingrid Lund Hovden IL Tyrving ikke startet    

D 17-B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb 43:14    
2 Marte Christensen Oppsal Orientering 1:38:37 +55:23  

D 17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristine Romøren Fossum IF 34:00    
  Martine Jægtvik Konnerud IL ikke startet    

D 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 28:15    

D 40-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Karianne Katla Fossum IF 38:20    
2 Heidi Tronbøl Fet OL 42:36 +4:16  
3 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 44:44 +6:24  
4 Silje Syversen Oppsal Orientering 48:33 +10:13  
5 Mari Taraldrud Sentrum OK 51:09 +12:49  
6 Linda Fredh OK Moss 1:10:21 +32:01  

D 45-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 33:34    
2 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 35:27 +1:53  
3 Jorun Ruud Asker Skiklubb 37:33 +3:59  
4 Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK 42:04 +8:30  
5 Elin Kalleson Oppsal Orientering 42:10 +8:36  
6 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 47:44 +14:10  
7 Marianne Reusch Heming Orientering 58:04 +24:30  
8 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 1:05:10 +31:36  
  Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK ikke startet    

D 50-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 30:38    
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 32:54 +2:16  
3 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 35:16 +4:38  
4 Anne Dahl Nydalens SK 40:47 +10:09  
5 Eldri Holo Fossum IF 41:46 +11:08  
6 Kathrine Lunøe Nydalens SK 42:14 +11:36  
7 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 44:07 +13:29  
8 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 46:14 +15:36  
  Eirin Lodgaard Byåsen IL ikke startet    

D 55-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 35:58    
2 Berit Danielsen IL Tyrving 36:02 +0:04  
3 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 39:13 +3:15  
4 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 42:54 +6:56  
5 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 47:42 +11:44  

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 44:24    

D 65-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anne Berit Moe Raumar Orientering 34:18    
2 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 42:01 +7:43  

D 70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Gunn Kari Hygen Freidig 48:23    

D 80-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 29:04    

H -10

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 21:56    
  Sondre Høilund Dragseth Fet OL 31:11    
  Jonas Ler Fet OL 46:50    
  Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 19:55    
  Amund Kortner Vogt Østmarka OK 27:04    

H 11-12

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 16:27    
2 Mons Sætre-Lorentzen Fet OL 17:25 +0:58  
3 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 20:55 +4:28  
4 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 22:08 +5:41  
5 Sigmund Ølstad Fet OL 22:32 +6:05  
6 Jørgen Ler Fet OL 45:28 +29:01  
7 Sivert Høilund Dragseth Fet OL 48:32 +32:05  
8 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 1:06:54 +50:27  
  Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Mathias Linløkken Østmarka OK ikke startet    
  Henrik Nyberg Asker Skiklubb ikke startet    

H 13-14

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Christian Fredrik Borg IL Koll 27:17    
2 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 28:20 +1:03  
3 Fridtjof Reusch Heming Orientering 29:44 +2:27  
4 Lars Lien Gjø-Vard OL 30:11 +2:54  
5 Martin Christoffer Borg IL Koll 31:22 +4:05  
6 Tarje Espelin Asker Skiklubb 31:38 +4:21  
7 Axel Aalde Nydalens SK 31:50 +4:33  
8 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 32:07 +4:50  
9 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 32:11 +4:54  
10 Ask Olaussen Oppsal Orientering 33:27 +6:10  
11 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 33:48 +6:31  
12 Sindre Vie Strisland Fossum IF 36:14 +8:57  
13 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 40:02 +12:45  
14 Eirik Vie Strisland Fossum IF 40:23 +13:06  
15 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 43:30 +16:13  
16 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 44:05 +16:48  
17 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 44:06 +16:49  
18 Oliver Nilsen Fossum IF 45:36 +18:19  
19 Ragnar Lande Eidskog OL 48:03 +20:46  
20 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 53:22 +26:05  
21 Eskil Brænden Lillomarka OL 53:31 +26:14  
22 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 53:33 +26:16  
23 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 1:03:48 +36:31  
  Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Vilmer Nyberg Asker Skiklubb ikke startet    

H 13-16C

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Brage Fosstveit Raumar Orientering 27:40    
2 Einar Østvold Heming Orientering 30:11 +2:31  
3 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 33:13 +5:33  
4 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 38:54 +11:14  
5 Johannes Arnø Fet OL 42:10 +14:30  
  Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering diskvalifisert    
  Harald Mansaas Fet OL diskvalifisert    

H 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristoffer Engebretsen Raumar Orientering 30:15    

H 15-16

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 29:24    
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 29:41 +0:17  
3 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 30:10 +0:46  
4 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 30:22 +0:58  
5 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 30:43 +1:19  
6 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 31:51 +2:27  
7 Tobias Espedal Nydalens SK 32:09 +2:45  
8 Felix Finsrud Asker Skiklubb 32:26 +3:02  
9 Mikkel Katla Fossum IF 32:37 +3:13  
10 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 33:28 +4:04  
11 Ferdinand Fremming Heming Orientering 34:06 +4:42  
12 Ådne Skjærstein IL Tyrving 34:14 +4:50  
13 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 34:59 +5:35  
14 Henrik Reusch Heming Orientering 36:42 +7:18  
15 Gaute Bergan Nydalens SK 38:12 +8:48  
16 Erlend Børli Fossum IF 38:36 +9:12  
17 Kristian Østermann Heming Orientering 38:58 +9:34  
18 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 39:07 +9:43  
19 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 40:20 +10:56  
20 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 44:15 +14:51  
21 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 45:58 +16:34  
22 Birk Felland Sætnan Fossum IF 46:58 +17:34  
23 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 47:14 +17:50  
24 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 54:50 +25:26  
25 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 56:55 +27:31  
  Simen Fritzner Nittedal OL ikke startet    
  August Syrdal Øen Heming Orientering ikke startet    

H 17-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anders Nordberg Nydalens SK 31:09    
2 Håvard Haga Nydalens SK 32:29 +1:20  
3 Anders Vister Nydalens SK 33:37 +2:28  
4 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 35:18 +4:09  
5 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 35:48 +4:39  
6 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 37:46 +6:37  
7 Trond Kortner Østmarka OK 38:10 +7:01  
8 Are Wigaard Oppsal Orientering 38:56 +7:47  
9 Isak Jonsson Nydalens SK 39:17 +8:08  
10 Anders Bjergaard Nydalens SK 41:54 +10:45  
11 Peter Gisholt Fossum IF 43:00 +11:51  
12 Per Øyvind Stene Nydalens SK 43:32 +12:23  
13 Andreas Ramberg Østmarka OK 44:30 +13:21  
14 Truls Hestengen Oppsal Orientering 44:56 +13:47  
15 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 45:06 +13:57  
16 Audun Bergan Nydalens SK 45:25 +14:16  
17 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 45:26 +14:17  
18 Jan Shanel Nydalens SK 50:45 +19:36  
19 Morten Tangen OK Moss 1:00:14 +29:05  
  Mats Nordbrøden Halden SK ikke startet    
  Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet    

H 17-B

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 32:25    
2 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 33:02 +0:37  
3 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 38:40 +6:15  
4 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 42:52 +10:27  
5 Niklas Stolpe Eidskog OL 50:11 +17:46  
  Arne Sørli Eidskog OL ikke startet    

H 17-C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 23:42    
2 Nils Henrik Jendal Fossum IF 32:16 +8:34  
3 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 47:32 +23:50  
  Morten Dragseth Fet OL ikke startet    

H 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Martin Aasen Wright Oppsal Orientering 23:21    

H 40-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 33:44    
2 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 37:04 +3:20  
3 Tommy Skårbø Raumar Orientering 44:09 +10:25  
4 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 53:27 +19:43  

H 45-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 31:59    
2 Erling Katla Fossum IF 34:44 +2:45  
3 Bjørn Hauge Nydalens SK 35:09 +3:10  
4 Bjørn Martini Asker Skiklubb 36:18 +4:19  
5 Audun Bjerknes Måren OK 37:43 +5:44  
6 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 39:19 +7:20  
7 Morten Mosland Oppsal Orientering 39:38 +7:39  
8 Christian Gløgård Nittedal OL 39:44 +7:45  
9 Rolf Hustvedt Oppsal Orientering 40:19 +8:20  
10 Jørn Sønsterudbråten Lillomarka OL 42:39 +10:40  
11 Frode Strisland Fossum IF 43:19 +11:20  
12 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 44:22 +12:23  
13 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 45:16 +13:17  
14 Christian Reusch Heming Orientering 46:18 +14:19  
15 Fredrik Saugestad Nydalens SK 46:42 +14:43  
16 Arild Andersen Oppsal Orientering 47:29 +15:30  
17 Håkon Børli Fossum IF 49:31 +17:32  
18 Bjørn Fjeldstad Indre Østfold OK 50:25 +18:26  
19 Hans Olav Hygen Østmarka OK 52:32 +20:33  
  André Jægtvik Konnerud IL ikke startet    
  Johan Jebsen Heming Orientering ikke startet    

H 50-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Are Kristiansen IL Tyrving 26:58    
2 Einar Lunøe Nydalens SK 29:22 +2:24  
3 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 30:27 +3:29  
4 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 32:09 +5:11  
5 Kjetil Espedal Nydalens SK 32:22 +5:24  
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 32:28 +5:30  
7 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 32:42 +5:44  
8 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 33:08 +6:10  
9 Knut Erling Øen Heming Orientering 33:11 +6:13  
10 Håkon Jendal Fossum IF 34:27 +7:29  
11 Inge Ramberg Østmarka OK 34:36 +7:38  
12 Vegard Halden Nydalens SK 34:38 +7:40  
13 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 35:09 +8:11  
14 Ottar Wiklund Nydalens SK 35:45 +8:47  
15 Nils Bergan Nydalens SK 40:52 +13:54  
16 Terje Linløkken Østmarka OK 41:11 +14:13  
17 Anders Flågen Heming Orientering 41:33 +14:35  
18 Stein H. Hagen Fossum IF 45:57 +18:59  
  Arild Andresen Fossum IF diskvalifisert    
  Jan Tore Henriksen Nydalens SK ikke startet    
  Øystein Østermann Heming Orientering ikke startet    
  Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet    

H 55-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 27:57    
2 Nils Petter Fremming Heming Orientering 30:19 +2:22  
3 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 31:09 +3:12  
4 Knut Edvard Helland Østmarka OK 32:12 +4:15  
5 Tore Kjølseth Nydalens SK 33:36 +5:39  
6 Øystein Kildahl Østmarka OK 35:02 +7:05  
7 Stein-Arne Alnæs Raumar Orientering 35:27 +7:30  
8 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 35:50 +7:53  
9 Håvar Brevik Østmarka OK 36:19 +8:22  
10 Arne Fossheim Asker Skiklubb 36:21 +8:24  
11 Martin Granly Lillomarka OL 37:44 +9:47  
12 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 41:20 +13:23  
13 Øystein Melby Vang OL 44:21 +16:24  
14 Rune Teigland Østmarka OK 45:01 +17:04  
15 Are Njåstein IL Tyrving 46:56 +18:59  
16 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 55:06 +27:09  
17 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 1:02:57 +35:00  

H 60-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Nils Hæstad Fossum IF 24:34    
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 26:57 +2:23  
3 Sören Jonsson Nydalens SK 28:54 +4:20  
4 Reidar Fossum Asker Skiklubb 29:14 +4:40  
5 Morten Due Måren OK 30:07 +5:33  
6 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 32:41 +8:07  
7 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 39:10 +14:36  
8 Roy Gjerding OK Moss 43:40 +19:06  
9 John Tangen Eidskog OL 56:33 +31:59  
  Petter Fure Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 65-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ola Brox OL Toten-Troll 31:41    
2 Are Eriksen Oslostudentenes IK 33:13 +1:32  
3 Knut Lillealtern Freidig 36:31 +4:50  
4 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 42:03 +10:22  
5 Bent Galborgen Indre Østfold OK 43:34 +11:53  
6 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 47:52 +16:11  
7 Morten Johannessen Røyken OL 50:44 +19:03  

H 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Leif Billingsø Eidskog OL 27:21   Last ned GPS-spor i gpx-format
2 John Thomas Petersen Nittedal OL 31:09 +3:48  
3 Tore Aaberg Indre Østfold OK 31:31 +4:10  
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 32:32 +5:11  
5 Georg Kapperud Oppsal Orientering 1:03:09 +35:48  

H 75-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 26:09    
2 Harald Lundhaug OK Moss 31:28 +5:19  
3 Klaus Engen Eidskog OL 36:24 +10:15  

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 44:55    
2 Hans Larsen Raumar Orientering 1:00:39 +15:44  

DIR A

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 29:20    
2 Pernille Katla Fossum IF 35:19 +5:59  
3 Kine Dirro Måren OK 41:09 +11:49  
4 Snorre Veggan Oppsal Orientering 43:06 +13:46  
5 Helena Axelsson Nydalens SK 45:05 +15:45  
6 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 48:13 +18:53  
7 Anton Plaian Privat 50:14 +20:54  
8 Mons Løvfald Nydalens SK 51:32 +22:12  
9 Roar Pedersen Oppsal Orientering 51:47 +22:27  
10 Espen  Jernberg Nydalens SK 52:04 +22:44  
11 Jens Christian Holst IL Tyrving 52:18 +22:58  
12 Heidi Vogt Østmarka OK 55:48 +26:28  
13 Julia Plaian Privat 55:59 +26:39  
14 Dag Larsen Nydalens SK 58:18 +28:58  
15 Roger Østvold Heming Orientering 1:03:06 +33:46  
16 Gunnar Fosstveit Raumar Orientering 1:04:19 +34:59  
17 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 1:05:24 +36:04  
18 Jan-Henrik Nilsen Oppsal Orientering 1:07:09 +37:49  
19 Sigbjørn Odden Måren OK 1:18:20 +49:00  
20 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 1:19:24 +50:04  
  Rune Scheele Nydalens SK ikke startet    

DIR B

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 27:08    
2 Sigrun Ytterbø Asker Skiklubb 31:12 +4:04  
3 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 35:08 +8:00  
4 Ivar Skauge Heming Orientering 36:56 +9:48  
5 Heidi Østli Raumar Orientering 40:01 +12:53  
6 Line Sletner Lillomarka OL 41:32 +14:24  
7 Skjur Langedal Nydalens SK 44:49 +17:41  
8 Camilla Fosstveit Raumar Orientering 46:07 +18:59  
9 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 47:06 +19:58  
10 Hanne Brende Fossum IF 52:42 +25:34  
11 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 58:03 +30:55  
12 Gro Ellegaard Vang OL 1:00:43 +33:35  

DIR C

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Helena Granberg Østmarka OK 36:47    
2 Morten Engebretsen Raumar Orientering 50:47 +14:00  
3 Maria Sand Freidig 51:56 +15:09  
4 Thine Jernberg Nydalens SK 52:37 +15:50  
5 Bente Vasshaug Konnerud IL 1:25:58 +49:11