Resultater Skandinavisk Cup Östersund - Sprint - Finale - Kvinner 2018



Resultater Skandinavisk Cup Östersund - Sprint, finale, klassisk - Kvinner
Östersund, Sverige - 14. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 SVENDSEN Anna 1990 NOR
2 25 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR
3 3 DYVIK Anna 1994 SWE
4 9 KARLSSON Frida 1999 SWE
5 2 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE
6 8 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR
7 17 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR
8 4 SVAHN Linn 1999 SWE
9 5 OEBERG Jennie 1989 SWE
10 10 MYHRE Julie 1996 NOR
11 6 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR
12 15 SOEMSKAR Linn 1989 SWE
13 7 NORDSTROEM Maria 1991 SWE
14 11 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR
15 18 JULIN Andrea 1994 FIN
16 19 DYRHOVD Margrete Roessum 1993 NOR
17 12 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR
18 13 ENGEBRETSEN Martine 1998 NOR
19 24 BAANGMAN Hedda 1995 SWE
20 30 NISSINEN Vilma 1997 FIN
21 16 TAYLOR Annika 1993 GBR
22 20 JOENSUU Jasmi 1996 FIN
23 22 KAINULAINEN Anni 1992 FIN
24 23 LINDKVIST Ida 1991 SWE
25 27 ELEBRO Sofie 1993 SWE
26 14 LI Xin 1992 CHN
27 21 UKKOLA Johanna 1993 FIN
28 26 VINSA Lisa 1995 SWE
29 28 JOENSSON Wilma 1997 SWE
30 29 LARSSON Jenny 1996 SWE

31 0 MOLANDER KRISTIANSEN Moa 1995 SWE
32 0 LINDMAN Filippa 1997 SWE
33 0 ERIKSSON Mia 1987 SWE
34 0 PAJALA Magdalena 1988 SWE
35 0 JORDHEIM Guro 1996 NOR
36 0 DAHL Ida 1996 SWE
37 0 FLETEN Emilie 1992 NOR
38 0 NORGREN Britta 1983 SWE
39 0 SOLIN Jenny 1996 SWE
40 0 BATHE Nichole 1995 GBR
41 0 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR
42 0 BAANGMAN Tilde 2001 SWE
43 0 MA Qinghua 1995 CHN
44 0 TAKIZAWA Kozue 1995 JPN
45 0 SKAANES Marte 1996 NOR
46 0 TROEMBORG Barbro Kvaale 1992 NOR
47 0 PERSSON Alicia 1998 SWE
48 0 BERG Julie Victoria 1997 NOR
49 0 EINMO Alise 1998 NOR
50 0 MADSEN Caroline 1995 NOR
51 0 OEHRN Rebecca 1996 SWE
52 0 MOGSTAD Berit 1993 NOR
53 0 JONASSON Maria 1996 SWE
54 0 JOENSSON Matilda 1997 SWE
55 0 HALLQUIST Frida 1990 SWE
56 0 VARJUS Hanna 1994 FIN
57 0 ERKERS Frida 1992 SWE
58 0 PITKANEN Marjaana 1991 FIN
59 0 STENMAN Ebba 1998 SWE
60 0 OLSSON Moa 1997 SWE

61 0 CHI Chunxue 1998 CHN
62 0 VUOLLE Senni 1996 FIN
63 0 OSKARSSON Sofie 1998 SWE
64 0 SVENSSON Lisa K 1989 SWE
65 0 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR
66 0 KARLSEN Marthe 1997 NOR
67 0 MODIG Lovisa 1993 SWE
68 0 HAGER Julia 1996 FIN
69 0 BJOERKLUND Emma 1994 SWE
70 0 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR
71 0 BOSTAD Guro 1996 NOR
72 0 IVARSSON Emma 1993 SWE
73 0 HALLQUIST Sara 1993 SWE
74 0 NORDLUNDE Mari 1998 NOR
75 0 SOBUE Rin 2000 JPN
76 0 ANGELSIOEOE Julia 1996 SWE
77 0 LUNDKVIST Helena 1994 SWE
78 0 BARLAND Hanna Ruud 1996 NOR
79 0 BOERJESJOE Malin 1996 SWE
80 0 GRUBBMO Anne Lise 1993 NOR
81 0 LARSSON Emma 1998 SWE
82 0 LOCKNER Jackline 1994 SWE
83 0 TORVINEN Petra 1994 FIN
84 0 KATAJALA Nea 1995 FIN
85 0 GUDNADOTTIR Kristrun 1997 ISL
86 0 JOHANSSON Nelly 1998 SWE
87 0 MENG Honglian 1997 CHN
88 0 HALLQUIST Ingrid 1997 SWE
89 0 SUNDMAN Josefina 1998 SWE
90 0 AUSTAD Vilde 2000 NOR

91 0 TOCHITANI Nodoka 2001 JPN
92 0 BROVOLD Synne 1998 NOR
93 0 NIEMI Evelina 1998 SWE
94 0 JONSSON Malin 1996 SWE
95 0 RUUS Mathilda 1997 SWE
96 0 DYRDAL Solveig 1998 NOR
97 0 BLOM Vendela 1998 SWE
98 0 STROEM Linda 1996 SWE
99 0 JOHANSSON Fanny 1998 SWE
100 0 FRITZ Hanna 1997 SWE
101 0 MARTINSSON Cajsa 1996 SWE
102 0 MELIN Madelene 1998 SWE
103 0 ROSENBERG Signe 1997 SWE
104 0 WIIG Sandra 1998 SWE
105 0 KARLSSON Elin 1996 SWE