Resultater Skandinavisk Cup Östersund - 10 km - Fri - Kvinner 2018



Resultater Skandinavisk Cup Östersund - 10 km, intervallstart, fri - Kvinner
Östersund, Sverige - 16. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1102SLIND Astrid Oeyre1988NOR00:27:02.10.0040.72
2118SOEMSKAR Linn1989SWE00:27:20.1+18.049.60
384MOLANDER KRISTIANSEN Moa1995SWE00:27:24.1+22.051.57
498VINSA Lisa1995SWE00:27:30.5+28.454.73
5105MYHRE Julie1996NOR00:27:33.7+31.656.30
6106JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR00:27:34.9+32.856.90
796KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR00:27:37.9+35.858.38
8113NORGREN Britta1983SWE00:27:40.5+38.459.66
997SVENDSEN Anna1990NOR00:27:41.9+39.860.35
1085AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR00:27:43.5+41.461.14
11114KALVAA Anne Kjersti1992NOR00:27:45.1+43.061.93
1287DYVIK Anna1994SWE00:27:50.2+48.164.44
1383ERIKSSON Mia1987SWE00:27:53.3+51.265.97
14107NORDSTROEM Maria1991SWE00:27:57.4+55.367.99
1568HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR00:28:09.8+1:07.774.11
1688LINDKVIST Ida1991SWE00:28:16.2+1:14.177.27
1790WIKEN Emma1989SWE00:28:17.0+1:14.977.66
18111FLETEN Emilie1992NOR00:28:19.0+1:16.978.65
1993JORDHEIM Guro1996NOR00:28:19.2+1:17.178.74
2099OLSSON Moa1997SWE00:28:20.1+1:18.079.19
2175LARSSON Jenny1996SWE00:28:21.4+1:19.379.83
2263PERSSON Alicia1998SWE00:28:21.8+1:19.780.03
2358SKAANES Marte1996NOR00:28:26.4+1:24.382.30
2459MAJBAECK Maja1998SWE00:28:28.8+1:26.783.48
2571MOGSTAD Berit1993NOR00:28:30.2+1:28.184.17
2694MYHRVOLD Mathilde1998NOR00:28:39.1+1:37.088.56
2782NISSINEN Vilma1997FIN00:28:40.3+1:38.289.15
2870JIRHED Jennie1989SWE00:28:42.7+1:40.690.33
29112CHI Chunxue1998CHN00:28:43.3+1:41.290.63
3069OEHRN Rebecca1996SWE00:28:53.2+1:51.195.51

3142RAHKOLA Hennariikka1992FIN00:28:53.6+1:51.595.71
3253BATHE Nichole1995GBR00:28:58.9+1:56.898.32
3344ENGEBRETSEN Martine1998NOR00:28:59.4+1:57.398.57
3441HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR00:29:00.1+1:58.098.92
3591GRAEFNINGS Maria1985SWE00:29:00.3+1:58.299.01
36121HAGSTROEM Johanna1998SWE00:29:00.6+1:58.599.16
3789ERKERS Frida1992SWE00:29:04.5+2:02.4101.09
3792OUS Amalie Haakonsen1996NOR00:29:04.5+2:02.4101.09
3979OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR00:29:07.6+2:05.5102.62
4033JOENSSON Wilma1997SWE00:29:07.7+2:05.6102.66
41108TAKIZAWA Kozue1995JPN00:29:08.2+2:06.1102.91
4261JOERGENSEN Anniken1992NOR00:29:09.0+2:06.9103.31
43110MA Qinghua1995CHN00:29:10.6+2:08.5104.09
443LONKA Katariina1995FIN00:29:17.6+2:15.5107.55
45115BAANGMAN Hedda1995SWE00:29:18.2+2:16.1107.84
4674BERG Julie Victoria1997NOR00:29:20.3+2:18.2108.88
4748SOBUE Rin2000JPN00:29:22.3+2:20.2109.86
4886PITKANEN Marjaana1991FIN00:29:23.5+2:21.4110.46
4976UKKOLA Johanna1993FIN00:29:23.9+2:21.8110.65
5024TAYLOR Annika1993GBR00:29:24.2+2:22.1110.80
5160ULVANGNora1998NOR00:29:27.4+2:25.3112.38
5265JOENSSON Matilda1997SWE00:29:28.2+2:26.1112.77
532HEDSTROEM Anna1997SWE00:29:28.4+2:26.3112.87
5414KVELI Laila1987NOR00:29:28.6+2:26.5112.97
55120JOHANSEN Lone1998NOR00:29:30.6+2:28.5113.96
56104HALLQUIST Frida1990SWE00:29:39.4+2:37.3118.30
57109MODIG Lovisa1993SWE00:29:45.6+2:43.5121.36
5881EINMO Alise1998NOR00:29:45.8+2:43.7121.45
59100KORSGREN Lina1988SWE00:29:46.1+2:44.0121.60
6067SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR00:29:49.1+2:47.0123.08

61101DAHL Ida1996SWE00:29:49.8+2:47.7123.43
6272SOLIN Jenny1996SWE00:29:51.7+2:49.6124.36
6349SVENSSON Lisa K1989SWE00:29:52.7+2:50.6124.86
6466BAANGMAN Tilde2001SWE00:29:57.4+2:55.3127.18
6535PAJALA Magdalena1988SWE00:30:03.1+3:01.0129.99
6631OSKARSSON Sofie1998SWE00:30:03.7+3:01.6130.28
6750KAINULAINEN Anni1992FIN00:30:04.7+3:02.6130.78
6877LARSSON Emma1998SWE00:30:06.6+3:04.5131.71
6995ANGELSIOEOE Julia1996SWE00:30:14.9+3:12.8135.81
7080DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR00:30:16.1+3:14.0136.40
718HAGER Julia1996FIN00:30:16.8+3:14.7136.74
7245JONASSON Maria1996SWE00:30:18.1+3:16.0137.38
7310BOERJESJOE Malin1996SWE00:30:19.9+3:17.8138.27
7457IVARSSON Emma1993SWE00:30:21.1+3:19.0138.86
7537NIEMI Evelina1998SWE00:30:24.9+3:22.8140.74
7638BOSTAD Guro1996NOR00:30:27.1+3:25.0141.82
7730STENMAN Ebba1998SWE00:30:33.3+3:31.2144.88
7778NORDLUNDE Mari1998NOR00:30:33.3+3:31.2144.88
7964TOCHITANI Nodoka2001JPN00:30:37.5+3:35.4146.95
8028SUNDMAN Josefina1998SWE00:30:38.8+3:36.7147.59
8126TRUU Stine-lise1999EST00:30:52.8+3:50.7154.50
8273STENSETH Ane Appelkvist1995NOR00:30:53.7+3:51.6154.94
8347MENG Honglian1997CHN00:31:17.0+4:14.9166.43
8462GRUBBMO Anne Lise1993NOR00:31:17.3+4:15.2166.58
8521BARLAND Hanna Ruud1996NOR00:31:22.4+4:20.3169.10
8616BJOERKLUND Emma1994SWE00:31:24.1+4:22.0169.94
8718BLOM Vendela1998SWE00:31:26.6+4:24.5171.17
889STROEM Linda1996SWE00:31:37.6+4:35.5176.59
8955TORVINEN Petra1994FIN00:31:42.4+4:40.3178.96
9056MADSEN Caroline1995NOR00:31:47.0+4:44.9181.23

9140GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL00:31:53.3+4:51.2184.34
9243HALLQUIST Sara1993SWE00:31:57.9+4:55.8186.60
9352LUNDKVIST Helena1994SWE00:31:58.7+4:56.6187.00
9425NORD Madelene1996SWE00:32:16.4+5:14.3195.73
9532HALLQUIST Ingrid1997SWE00:32:19.2+5:17.1197.11
966LINDMAN Filippa1997SWE00:32:20.8+5:18.7197.90
9720BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL00:32:35.5+5:33.4205.15
9811MEYER MAGULAS Melina1985GRE00:32:39.3+5:37.2207.02
9939FRITZ Hanna1997SWE00:32:41.6+5:39.5208.16
10017VARJUS Hanna1994FIN00:32:42.0+5:39.9208.35
10115MELIN Madelene1998SWE00:32:45.3+5:43.2209.98
10234JONSSON Malin1996SWE00:32:51.4+5:49.3212.99
10327BAECKMAN Ellionore1997SWE00:33:16.1+6:14.0225.17
10419MARTINSSON Cajsa1996SWE00:33:42.1+6:40.0238.00
10554BROVOLD Synne1998NOR00:33:46.7+6:44.6240.26
1067WIIG Sandra1998SWE00:33:51.6+6:49.5242.68
1075OLSSON Emma2000SWE00:33:55.5+6:53.4244.60
1081NORDKVIST Amanda1998SWE00:33:55.8+6:53.7244.75
10922KARLSSON Elin1996SWE00:34:52.0+7:49.9272.47
11012RUUS Mathilda1997SWE00:35:28.2+8:26.1290.32
1114HOEGLUND Emma1997SWE00:35:56.5+8:54.4304.28
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
51AUNE Sigrid Flataas1998NOR
116OEBERG Jennie1989SWE
119KARLSSON Frida1999SWE
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
13JOHANSSON Fanny1998SWE
23JULIN Andrea1994FIN
29MELEN OLSSON Cordelia1998SWE
36HANSEN Ingvild Engenes1996NOR
46MOHLIN Elin1991SWE
103LI Xin1992CHN
117HOKKANEN Heini1986FIN