Resultater Verdenscup Otepää - Sprint - Prolog - Menn 2019



Resultater Verdenscup Otepää - Sprint, prolog, klassisk - Menn
Otepää, Estland - 19. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 9 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 3:21.99 0.00 0.00
2 15 VALNES Erik 1996 NOR 3:22.10 +0.11 0.65
3 8 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 3:22.52 +0.53 3.15
4 17 GOLBERG Paal 1990 NOR 3:23.73 +1.74 10.34
5 11 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN 3:24.26 +2.27 13.49
6 12 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 3:25.41 +3.42 20.32
7 18 AUNE Paal Troean 1992 NOR 3:25.53 +3.54 21.03
8 16 PETERSON Teodor 1988 SWE 3:25.92 +3.93 23.35
9 2 THORN Viktor 1996 SWE 3:26.31 +4.32 25.66
10 13 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR 3:26.46 +4.47 26.56
11 4 FOSSLI Sondre Turvoll 1993 NOR 3:26.68 +4.69 27.86
12 40 TAMMJARV Karel 1989 EST 3:26.91 +4.92 29.23
13 5 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 3:27.09 +5.10 30.30
14 14 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 3:27.22 +5.23 31.07
15 7 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 3:27.25 +5.26 31.25
16 33 KILP Marko 1993 EST 3:27.37 +5.38 31.96
17 23 KRASNOV Andrey 1994 RUS 3:27.98 +5.99 35.59
18 21 RASTELLI Maicol 1991 ITA 3:28.23 +6.24 37.07
19 42 MALTSEV Artem 1993 RUS 3:28.96 +6.97 41.41
20 10 MAEKI Joni 1995 FIN 3:29.10 +7.11 42.24
21 28 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 3:29.10 +7.11 42.24
22 30 VORANAU Aliaksandr 1990 BLR 3:29.86 +7.87 46.75
23 27 BJORNSEN Erik 1991 USA 3:30.19 +8.20 48.72
24 29 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 3:30.30 +8.31 49.37
25 1 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 3:30.31 +8.32 49.43
26 22 NEWELL Andrew 1983 USA 3:30.74 +8.75 51.98
27 6 SIMENC Miha 1995 SLO 3:31.08 +9.09 54.00
28 3 HEDIGER Jovian 1990 SUI 3:31.58 +9.59 56.97
29 24 VUORINEN Lauri 1995 FIN 3:31.97 +9.98 59.29
30 44 LEPISTO Lauri 1996 FIN 3:32.13 +10.14 60.24

31 45 SEMIKOV Ilia 1993 RUS 3:32.32 +10.33 61.37
32 19 JYLHAE Martti 1987 FIN 3:32.39 +10.40 61.79
33 32 NORDSTROEM Gustav 1989 SWE 3:32.67 +10.68 63.45
34 41 WANG Qiang 1993 CHN 3:33.11 +11.12 66.06
35 39 RANKEL Raido 1990 EST 3:33.13 +11.14 66.18
36 31 HAARALA Juuso 1996 FIN 3:33.55 +11.56 68.68
37 25 PERSSON Anton 1995 SWE 3:33.67 +11.68 69.39
38 37 SELLER Ludek 1995 CZE 3:33.99 +12.00 71.29
39 43 STADLOBER Luis 1991 AUT 3:34.09 +12.10 71.88
40 26 EISENLAUER Sebastian 1990 GER 3:35.02 +13.03 77.41
41 20 BOLGER Kevin 1993 USA 3:35.12 +13.13 78.00
42 47 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 3:35.20 +13.21 78.48
43 34 VALJAS Len 1988 CAN 3:35.60 +13.61 80.86
44 38 SAXTON Benjamin 1993 USA 3:36.15 +14.16 84.12
45 52 RYPL Miroslav 1992 CZE 3:36.24 +14.25 84.66
46 51 SCHNIDER Ueli 1990 SUI 3:36.36 +14.37 85.37
47 49 RUEESCH Jason 1994 SUI 3:36.67 +14.68 87.21
48 50 CHEBOTKO Nikolay 1982 KAZ 3:36.95 +14.96 88.88
49 36 DYVIK Karl-Johan 1993 SWE 3:36.99 +15.00 89.11
50 64 HAUKE Max 1992 AUT 3:37.34 +15.35 91.19
51 35 THOMPSON Bob 1991 CAN 3:37.95 +15.96 94.82
52 63 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST 3:38.63 +16.64 98.86
53 46 STEINER Cédric 1995 SUI 3:39.07 +17.08 101.47
54 48 VOLOTKA Denis 1985 KAZ 3:39.08 +17.09 101.53
55 53 ASTAPENKA Yury 1990 BLR 3:39.74 +17.75 105.45
56 62 KATZ Andreas 1988 GER 3:39.80 +17.81 105.81
57 55 ROOS Henri 1998 EST 3:40.11 +18.12 107.65
58 66 POLLUSTE Mart Kevin 1994 EST 3:40.78 +18.79 111.63
59 57 WICK Thomas 1991 GER 3:40.80 +18.81 111.75
60 65 SHANG Jincai 1993 CHN 3:40.81 +18.82 111.81

61 60 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ 3:41.99 +20.00 118.82
62 58 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ 3:43.69 +21.70 128.92
63 54 LUSTGARTEN Benjamin 1992 USA 3:45.03 +23.04 136.88
64 56 RAKHIMBAYEV Daulet 1992 KAZ 3:46.58 +24.59 146.09
65 61 CRV Benjamin 1996 SLO 3:48.58 +26.59 157.97
66 67 KANGRO Kaivo-Mart 1998 EST 3:54.58 +32.59 193.61
67 70 DREMLJUGA Karl Sebastian 2001 EST 3:55.47 +33.48 198.90
68 68 UNN Albert 2001 EST 3:55.89 +33.90 201.40
69 69 KAASIK Tauri 2001 EST 4:03.71 +41.72 247.85
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
59 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR