Resultater Verdenscup Otepää - Sprint - Finale - Menn 2019



Resultater Verdenscup Otepää - Sprint, finale, klassisk - Menn
Otepää, Estland - 19. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
2 3 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
3 4 GOLBERG Paal 1990 NOR
4 10 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR
5 21 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR
6 2 VALNES Erik 1996 NOR
7 15 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR
8 9 THORN Viktor 1996 SWE
9 11 FOSSLI Sondre Turvoll 1993 NOR
10 13 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
11 7 AUNE Paal Troean 1992 NOR
12 8 PETERSON Teodor 1988 SWE
13 5 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN
14 25 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
15 26 NEWELL Andrew 1983 USA
16 12 TAMMJARV Karel 1989 EST
17 18 RASTELLI Maicol 1991 ITA
18 20 MAEKI Joni 1995 FIN
19 27 SIMENC Miha 1995 SLO
20 28 HEDIGER Jovian 1990 SUI
21 14 RETIVYKH Gleb 1991 RUS
22 16 KILP Marko 1993 EST
23 19 MALTSEV Artem 1993 RUS
24 23 BJORNSEN Erik 1991 USA
25 29 VUORINEN Lauri 1995 FIN
26 6 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS
27 17 KRASNOV Andrey 1994 RUS
28 22 VORANAU Aliaksandr 1990 BLR
29 24 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
30 30 LEPISTO Lauri 1996 FIN

31 31 SEMIKOV Ilia 1993 RUS
32 32 JYLHAE Martti 1987 FIN
33 33 NORDSTROEM Gustav 1989 SWE
34 34 WANG Qiang 1993 CHN
35 35 RANKEL Raido 1990 EST
36 36 HAARALA Juuso 1996 FIN
37 37 PERSSON Anton 1995 SWE
38 38 SELLER Ludek 1995 CZE
39 39 STADLOBER Luis 1991 AUT
40 40 EISENLAUER Sebastian 1990 GER
41 41 BOLGER Kevin 1993 USA
42 42 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS
43 43 VALJAS Len 1988 CAN
44 44 SAXTON Benjamin 1993 USA
45 45 RYPL Miroslav 1992 CZE
46 46 SCHNIDER Ueli 1990 SUI
47 47 RUEESCH Jason 1994 SUI
48 48 CHEBOTKO Nikolay 1982 KAZ
49 49 DYVIK Karl-Johan 1993 SWE
50 50 HAUKE Max 1992 AUT
51 51 THOMPSON Bob 1991 CAN
52 52 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST
53 53 STEINER Cédric 1995 SUI
54 54 VOLOTKA Denis 1985 KAZ
55 55 ASTAPENKA Yury 1990 BLR
56 56 KATZ Andreas 1988 GER
57 57 ROOS Henri 1998 EST
58 58 POLLUSTE Mart Kevin 1994 EST
59 59 WICK Thomas 1991 GER
60 60 SHANG Jincai 1993 CHN

61 61 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ
62 62 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ
63 63 LUSTGARTEN Benjamin 1992 USA
64 64 RAKHIMBAYEV Daulet 1992 KAZ
65 65 CRV Benjamin 1996 SLO
66 66 KANGRO Kaivo-Mart 1998 EST
67 67 DREMLJUGA Karl Sebastian 2001 EST
68 68 UNN Albert 2001 EST
69 69 KAASIK Tauri 2001 EST
DID NOT START
Startnr. Navn Født Nasjon
1001 1994 UKR
SWE
NOR
NOR
SWE