Resultater Verdenscup Otepää - 10 km - Kvinner 2019



Resultater Verdenscup Otepää - 10 km, intervallstart, klassisk - Kvinner
Otepää, Estland - 20. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 56 JOHAUG Therese 1988 NOR 29:53.7 0.00 0.00
2 52 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 30:42.1 +48.4 21.59
3 54 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 30:50.4 +56.7 25.29
4 32 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 31:07.7 +1:14.0 33.00
5 36 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 31:08.5 +1:14.8 33.36
6 50 KALLA Charlotte 1987 SWE 31:13.6 +1:19.9 35.64
7 40 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 31:20.2 +1:26.5 38.58
8 34 SEDOVA Anastasia 1995 RUS 31:35.3 +1:41.6 45.31
9 21 HENNIG Katharina 1996 GER 31:56.6 +2:02.9 54.81
10 15 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 32:00.7 +2:07.0 56.64
11 14 GANZ Caterina 1995 ITA 32:08.4 +2:14.7 60.08
12 44 MONONEN Laura 1984 FIN 32:10.3 +2:16.6 60.92
13 28 DIGGINS Jessica 1991 USA 32:19.7 +2:26.0 65.12
14 42 HAGA Ragnhild 1991 NOR 32:19.8 +2:26.1 65.16
15 23 MATINTALO Johanna 1996 FIN 32:29.5 +2:35.8 69.49
16 4 RINGWALD Sandra 1990 GER 32:31.5 +2:37.8 70.38
17 5 SETTLIN Evelina 1992 SWE 32:31.6 +2:37.9 70.42
18 48 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 32:37.0 +2:43.3 72.83
19 53 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE 32:39.5 +2:45.8 73.95
20 25 ZHAMBALOVA Alisa 1994 RUS 32:48.0 +2:54.3 77.74
21 46 DURKINA Lidia 1997 RUS 32:49.4 +2:55.7 78.36
22 26 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 32:49.9 +2:56.2 78.59
23 18 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 32:50.4 +2:56.7 78.81
24 17 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 32:52.5 +2:58.8 79.75
25 9 SVENDSEN Anna 1990 NOR 32:58.5 +3:04.8 82.42
26 33 EIDE Mari 1989 NOR 33:02.6 +3:08.9 84.25
27 38 BRENNAN Rosie 1988 USA 33:03.6 +3:09.9 84.70
28 55 GIMMLER Laura 1993 GER 33:04.3 +3:10.6 85.01
29 30 BJORNSEN Sadie 1989 USA 33:05.0 +3:11.3 85.32
30 16 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 33:06.3 +3:12.6 85.90

31 19 ROPONEN Riitta-Liisa 1978 FIN 33:09.0 +3:15.3 87.10
32 13 SOBOLEVA Elena 1992 RUS 33:15.1 +3:21.4 89.83
33 39 NOVAKOVA Petra 1993 CZE 33:20.4 +3:26.7 92.19
34 7 BELGER Julia 1994 GER 33:25.5 +3:31.8 94.46
35 12 SERONOSOVA Polina 1993 BLR 33:29.3 +3:35.6 96.16
36 22 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 33:32.6 +3:38.9 97.63
37 11 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 33:36.0 +3:42.3 99.15
38 24 TSAREVA Olga 1990 RUS 33:36.7 +3:43.0 99.46
39 20 PATTERSON Caitlin 1990 USA 33:44.6 +3:50.9 102.98
40 10 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 33:53.1 +3:59.4 106.77
41 45 SARGENT Ida 1988 USA 34:10.9 +4:17.2 114.71
42 49 HYNCICOVA Petra 1994 CZE 34:18.6 +4:24.9 118.15
43 43 BEATTY Dahria 1994 CAN 34:36.2 +4:42.5 126.00
44 6 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 34:37.8 +4:44.1 126.71
45 41 LUKONINA Ina 1994 BLR 34:39.4 +4:45.7 127.42
46 1 KREHL Sofie 1995 GER 34:40.0 +4:46.3 127.69
47 3 SCARDONI Lucia 1991 ITA 34:41.3 +4:47.6 128.27
48 47 WINKLER Anne 1994 GER 34:42.7 +4:49.0 128.90
49 8 ANTYPENKO Tetiana 1981 UKR 34:55.0 +5:01.3 134.38
50 2 BYKOVA Irina 1993 KAZ 35:11.0 +5:17.3 141.52
51 29 VISNAR Katja 1984 SLO 35:44.1 +5:50.4 156.28
52 31 LAURENT Greta 1992 ITA 35:55.4 +6:01.7 161.32
53 51 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR 36:02.0 +6:08.3 164.26
54 27 KASEMETS Anette 1997 EST 38:32.2 +8:38.5 231.25
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
35 MA Qinghua 1995 CHN
37 LI Xin 1992 CHN