Resultater Nordisk Juniorlandskamp Otepää - Sprint - Prolog - Menn 2019



Resultater Nordisk Juniorlandskamp - Sprint, prolog, klassisk - Menn
Otepää, Estland - 25. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 358 MOILANEN Niilo 2001 FIN 2:50.36 0.00 189.86
2 360 DREMLJUGA Karl Sebastian 2001 EST 2:54.13 +3.77 216.42
3 361 ERSSON George 2001 SWE 2:55.01 +4.65 222.61
4 366 STENMAN Tino 2001 FIN 2:55.14 +4.78 223.53
5 356 HOLMBOE Aleksander 2002 NOR 2:55.96 +5.60 229.31
6 365 AADLAND Petter Thorslund 2001 NOR 2:57.00 +6.64 236.63
7 359 UNN Albert 2001 EST 2:57.12 +6.76 237.48
8 357 HOLMBOE Nikolai 2002 NOR 2:58.20 +7.84 245.08
9 362 PAALSSON Gustav 2002 SWE 2:59.02 +8.66 250.86
10 392 VEERPALU Anders 2002 EST 2:59.08 +8.72 251.28
11 352 TINGELOEF Elis 2001 SWE 3:00.13 +9.77 258.68
12 363 VIKA Jonas 2001 NOR 3:00.22 +9.86 259.31
13 353 ANGER Edvin 2002 SWE 3:00.58 +10.22 261.85
14 368 KAASIK Tauri 2001 EST 3:00.98 +10.62 264.67
15 364 EARNHART Michael 2002 USA 3:02.13 +11.77 272.77
16 351 VALENTINE Joshua 2001 USA 3:02.18 +11.82 273.12
17 373 GAUTVIK Mikkel Waldeland 2001 NOR 3:02.21 +11.85 273.33
18 382 PAARSON Kaspar 2002 EST 3:02.26 +11.90 273.68
19 381 KAHA Erik 2001 EST 3:03.48 +13.12 282.28
20 371 MITTELSTEADT Kai 2002 USA 3:03.58 +13.22 282.98
21 378 HELANDER Eemil 2001 FIN 3:04.56 +14.20 289.88
22 354 KOCH Will 2002 USA 3:04.65 +14.29 290.52
23 370 VESTIN Rikard 2001 SWE 3:06.24 +15.88 301.72
24 394 TEEARU Simo 2001 EST 3:06.98 +16.62 306.93
25 372 EDMAN Jonathan 2001 SWE 3:07.10 +16.74 307.78
26 377 GROENLI Stian 2002 NOR 3:07.38 +17.02 309.75
27 391 GRIHIN Kevin 2001 EST 3:08.08 +17.72 314.68
28 369 TAMM Aleksander 2001 EST 3:08.14 +17.78 315.10
29 384 VAHI Steve 2002 EST 3:09.18 +18.82 322.43
30 375 MYSHRALL Lane 2001 USA 3:09.84 +19.48 327.08

31 379 KOPPA Andreas 2002 EST 3:10.36 +20.00 330.74
32 374 BUSHEY Brian 2002 USA 3:10.96 +20.60 334.96
33 386 KEERBERG Kasper 2001 EST 3:11.93 +21.57 341.80
34 389 JOOL Raiko 2001 EST 3:12.30 +21.94 344.40
35 383 OTT Aron 2002 EST 3:13.09 +22.73 349.97
36 395 TEEARU Rando 2002 EST 3:14.02 +23.66 356.52
37 385 NURK Hugo Johannes 2001 EST 3:17.64 +27.28 382.02
38 380 ANTON Danny-Rocco 2001 EST 3:19.87 +29.51 397.73
39 388 ANTON Allain-Marco 2001 EST 3:21.39 +31.03 408.43
40 387 ROHI Rico 2003 EST 3:23.07 +32.71 420.27
41 396 VILL Uku 2002 EST 3:27.35 +36.99 450.41
42 393 PETERSON Hendrik 2002 EST 3:28.14 +37.78 455.98
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
376 STAHLBERG Alexander 2002 FIN
DISQUALIFIED
Startnr Navn Født Nasjon
367 PENNANEN Valtteri 2001 FIN
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
355 LIEKARI Emil 2001 FIN
390 KAEGAS Roger 2001 EST