Resultater Nattsvermeren - KM Østfold Natt 2019



Resultater Nattsvermeren - KM Østfold Natt
Fredrikstad, Østfold - 29. mars 2019

Arrangementstype: Orientering

D 15-16

3 450 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Sofie Steinsland Fredrikstad SK 35.29   10.17
2 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 35.32 +0.03 10.17
3 Solveig Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL 35.41 +0.12 10.20
4 Julie Sophie Wold OK Moss 43.38 +8.09 12.38

D 17-18

4 390 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 39.44   9.03
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 43.02 +3.18 9.48
3 Mina Jørgensen Tyrving IL 43.04 +3.20 9.48
4 Emma Meyer Larsson Tyrving IL 47.18 +7.34 10.46
5 Iris Holst Tyrving IL 52.38 +12.54 11.59
6 Ingrid Lund Hovden Tyrving IL 53.55 +14.11 12.16
7 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 56.50 +17.06 12.56
8 Adine Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 59.52 +20.08 13.38
  Marie L Backstrøm Halden SK ikke startet    
  Oda Scheele Nydalens SK ikke startet    

D 19-20

4 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aurora Gjølsjø OK Moss 39.53   9.05
2 Rikke Blakkestad Ingesen Fossum IF 42.57 +3.04 9.47

D 40-

4 390 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runa Lien Backstrøm Halden SK 1.05.40   14.57

D 50-

3 450 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marie Solheim Haugerud Indre Østfold OK 35.44   10.21
2 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 49.46 +14.02 14.25
3 Bente Line Indre Østfold OK 50.47 +15.03 14.43

H 15-16

4 390 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sivert Poppe Fredrikstad SK 37.33   8.33
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 37.37 +0.04 8.34
3 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 37.38 +0.05 8.34
4 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 37.53 +0.20 8.37
5 Herman Lien Backstrøm Halden SK 41.34 +4.01 9.28
5 Peder Bryggen Halden SK 41.34 +4.01 9.28
  Thomas Blomkvist Fredrikstad SK ikke startet    
  Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL ikke startet    
  Sondre Ladim OK Moss ikke startet    

H 17-18

6 440 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 51.09   7.56
2 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 51.46 +0.37 8.02
3 Alf Kristian Helle Halden SK 55.29 +4.20 8.36
4 Jakob Torgersen Halden SK 55.36 +4.27 8.38
5 Christopher Ladim OK Moss 1.01.33 +10.24 9.33
6 Eirik Blågestad Fredrikstad SK 1.03.23 +12.14 9.50
7 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 1.04.17 +13.08 9.58
  Martin Brække Halden SK diskvalifisert    
  Eirik Imrik Fredrikstad SK diskvalifisert    

H 19-20

8 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 1.32.31   10.30
2 Jostein Svaland Dale Vang OL 1.40.03 +7.32 11.21

H 21-

8 810 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Matthias Kyburz Tyrving IL 51.19   5.49
2 Martin Hubmann Fredrikstad SK 51.21 +0.02 5.49
3 Sander Arntzen Asker Skiklubb 51.37 +0.18 5.51
4 Torgeir Nørbech Tyrving IL 51.44 +0.25 5.52
5 Andreas Kyburz Tyrving IL 51.50 +0.31 5.53
6 Alan Cherry Nydalens SK 51.54 +0.35 5.53
7 Olle Boström Tyrving IL 51.56 +0.37 5.53
8 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 52.08 +0.49 5.55
9 Anders Vister Nydalens SK 52.30 +1.11 5.57
10 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 55.22 +4.03 6.17
11 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 55.31 +4.12 6.18
12 Christoph Meier Järla Orientering 55.51 +4.32 6.20
13 Ivar Lundanes Tyrving IL 56.01 +4.42 6.21
14 Håkon Jarvis Westergård Tyrving IL 57.25 +6.06 6.31
15 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 57.45 +6.26 6.33
16 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 1.02.29 +11.10 7.05
17 Truls Hestengen Oppsal Orientering 1.02.32 +11.13 7.05
18 Per Wiréhn Asker Skiklubb 1.02.47 +11.28 7.07
19 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 1.03.46 +12.27 7.14
20 Per Øyvind Stene Nydalens SK 1.03.49 +12.30 7.14
21 Lukas Peterson Tyrving IL 1.04.49 +13.30 7.21
22 Jonas Madslien Bakken NTNUI 1.06.25 +15.06 7.32
23 Jarl Magnus Berge IL Koll 1.18.08 +26.49 8.52
24 Are Kristiansen Tyrving IL 1.23.16 +31.57 9.27
  Gunnar A Fiskum Tyrving IL diskvalifisert    
  Kristoffer Jacobsen Tyrving IL diskvalifisert    
  Thor Mella Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Vegard Blomseth Johnsen Nydalens SK ikke startet    
  Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK ikke startet    
  Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet    
  Torkil Eide Solstad Tyrving IL ikke startet    
  Torben Christian Wendler Fredrikstad SK ikke startet    
  Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK ikke startet    

H 35-

6 440 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Pedersen Halden SK 51.22   7.58
2 Donatas Kontautas OK Moss 55.36 +4.14 8.38
3 Kristian Ruud Bækkelagets SK 1.15.18 +23.56 11.41

H 40-

6 440 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Nordbrøden Halden SK 55.38   8.38
2 Anders Lunde Varteig OL 55.44 +0.06 8.39
3 Audun Bjerknes Måren OK 55.54 +0.16 8.40
4 Svein Nygård Lillomarka OL 58.27 +2.49 9.04
5 Thomas Roskifte OK Moss 1.01.14 +5.36 9.30
6 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 1.01.32 +5.54 9.33
7 Øyvind Løken OK Moss 1.01.49 +6.11 9.35
8 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1.04.28 +8.50 10.00
9 Rune Blågestad Indre Østfold OK 1.10.24 +14.46 10.55
  Trond Lund Tyrving IL ikke startet    

H 50-

4 390 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Bjørnerød OK Moss 37.56   8.38
2 Dagfinn Aas Fet OL 38.02 +0.06 8.39
3 Stein Blomseth Lillomarka OL 39.48 +1.52 9.03
4 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 40.12 +2.16 9.09
5 Sigurd Dæhli Løten o-lag 40.38 +2.42 9.15
6 Terje Larsen Halden SK 40.45 +2.49 9.16
7 Pål Backstrøm Halden SK 44.34 +6.38 10.09
8 Asle Gudim Indre Østfold OK 44.44 +6.48 10.11
9 Hallvard Koren OK Moss 49.05 +11.09 11.10
10 Kent Kopperud Indre Østfold OK 53.57 +16.01 12.17
11 Stein Arne Negård Vang OL 54.22 +16.26 12.23
12 Ole Ingesen Sarpsborg OL 59.52 +21.56 13.38
13 Bjørn Axel Gran Halden SK 1.03.30 +25.34 14.27
  Jon Iver Bakken Nydalens SK diskvalifisert    
  Rune Scheele Nydalens SK ikke startet    

H 60-

3 450 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sture Ottesen Indre Østfold OK 35.31   10.17
2 Karl Aasmund Erøy OK Moss 35.37 +0.06 10.19
3 Bent Galborgen Indre Østfold OK 41.43 +6.12 12.05
4 Øystein Kildahl Østmarka OK 49.52 +14.21 14.27

H 70-

2 450 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 33.35   13.42
  Willy Grønstad Gimle IF diskvalifisert    
  Harald Wibye OK Moss ikke startet    

D13-14 par

2 450 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Pedersen Pa Holmskau Trøsken IL 38.33   15.44
1 Marte Lillegraven Pa Langsæter Trøsken IL 38.33   15.44
3 Maren Pc Henriksen Vang OL 38.52 +0.19 15.51
3 Marie Pc Kravdal Gjø-Vard OL 38.52 +0.19 15.51
5 Åse Valero Kjerkreit Halden SK 1.00.53 +22.20 24.51
6 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 1.00.54 +22.21 24.51
  Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK diskvalifisert    

H13-14 par

2 450 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 31.40   12.55
2 Martin Pb Bryggen Halden SK 1.01.01 +29.21 24.54
3 Sverre Pb Sandvik Halden SK 1.01.09 +29.29 24.57
  Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK ikke startet    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +