Resultater Ølmedal Rundt 2019



Resultater Ølmedal Rundt - 6,7 km
Vindafjord, Rogaland - 10. juni 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

JENTE 13-14 ÅR
1,KRISTIANE TEIG, SAUDA IL, 31:07, 
2,KRISTINE HUSTVEIT NYBRU, VIL, 31:23, 
3,NORA FLATEBØ SKIFTESTAD, NORD, 32:23, 
4,TUVA AAREKOL, VIL, 33:28, 
5,ODA MEDHUS, RØLDAL, 39:05, 
6,JENNY MARVIK JOHANSEN, VIL, 42:39, 
6,NORMA KRISTINE IMSLAND, TEAM IMSLAND, 42:39,  

---

JENTE 15-16 ÅR
1,HEDDA OPDAHL VIGA, HJELMELAND IL, 28:54, 
2,KAREN  KYLLESØ, HJELMELAND IL, 30:19, 
3,AURORA AREKOL, VIL, 34:04, 

DAMER
1,MARYNA NOVIK, IF KLYPETUSSEN, 24:40, 
2,SARA AARSETH, STAVANGER FRIIDRETT, 25:36, 
3,LILLY LAURENSE NILSEN, VIL, 27:31, 
4,MONICA RASMUSSEN, HGSD, 29:08, 
5,MATHEA MELBERG, STORD IL, 29:59, 
6,SIV KARIN HOLTA, MIL, 30:16, 
7,RAGNHILD  AREKOL, VIL, 30:22, 
8,LINE FJELLDALSELV, VIL, 30:33, 
9,CHRISTINA  HAUGLAND, ØLEN IL, 31:08, 
10,KAJA KVALVÅG HETLELID, HJELMELAND IL, 31:42, 
11,BERIT ASHEIM, TEAM ASHEIM, 32:11, 
12,MILFRID MELBERG, GTI, 32:17, 
13,LIV GRETE  FLATEBØ SKIFTESTAD, NORD, 32:20, 
14,KRISTINE VIK EKORNRUD, ETNE IL, 32:29, 
15,ANN-KRISTIN FURSETH, VIL, 33:14, 
16,ELINE ASHEIM, TEAM ASHEIM, 33:47, 
17,THEA HELEN EIKEHAUGEN KNUTSEN, VIL, 33:55, 
18,THERESE KNØDAL, ACHIEVES MST, 33:59, 
19,CATHRINE BERGE, ØLEN IL, 34:18, 
20,ANNE KLEIVEN, SKJOLD, 35:21, 
21,ANITA HAUGLAND, ØLEN IL, 35:56, 
22,INGER LINN IMSLAND, TEAM IMSLAND, 36:06, 
22,AMALIE ASHEIM, VIL, 36:06, 
24,LIVA MARIE NYBRU, HOMMERSÅK IBK, 36:08, 
25,MARI ERSLAND, VIL, 37:40, 
26,SIGRUNN STRØM, STAVANGER IL, 38:40, 
27,LIVA IMSLAND, VIL, 39:54, 
28,SONJA LÆRDAL, VIL, 41:19, 
29,HENRIETTE SØRBOTTEN, NOTEAM, 42:36, 

GUT 13-14 ÅR
1,DAVID ØREN, ETNE IL, 24:16, 
2,TORBEN DJUV SØFTING, SAUDA IL, 26:32, 
3,OLAV DYBING BAKKA, SAUDA IL, 29:11, 
4,SONDRE VADLA, HJELMELAND IL, 29:46, 
5,ELIAS DYBING, SAUDA IL, 30:55, 
6,ARNE MATHIAS LINDØL, HIL, 32:05, 
7,ASKEV WINTERHUS JULSRUD, VIKEBYGD, 39:52

---

GUT 15-16 ÅR
1,TOBIAS AAREKOL, VIL, 24:24, 
2,STEINAR FRØNSDAL, HJELMELAND IL, 24:51, 
3,Marius Amundsen, SKJOLDAR, 29:46,

MENN
1,HENNING MÆHLE, SPORTK. VIDAR, 21:11, 
2,RAGNAR  STØLSMARK, GTI - STAVANGER, 21:34, 
3,SJUR RØTHE, Voss IL, 21:57, 
4,BÅRD OLAV STEINSLAND MEDHUS, RØLDAL, 23:03, 
5,JOHANNES THOMSEN, STORD IL, 23:25, 
6,HÅVARD HARTVIGSEN BRÅTHEN, SPIRIT, 23:37, 
7,MARTIN SCHEI, STORD IL, 23:42, 
8,ATLE MEHUS, SAUDA IL, 23:43, 
9,ØYVIND RØGENES, Suldal IL, 23:45, 
10,SVEIN MAGNE LØVÅS, SPIRIT, 23:52, 
11,ODD EINAR TVEIT, STAVANGER IL, 24:41, 
12,GLENN SOLVANG, KOPERVIK, 24:49, 
13,ERLEND WIDERØE HENNIG, HJELMELAND IL, 25:07, 
14,REIDAR AUSTRHEIM, ØLEN IL, 25:10, 
15,BJØRN SUNDVOR, STAVANGER FRIIDRETT, 25:11, 
16,JENS MARCUSSEN, SULDAL IL, 25:22, 
17,STEINAR VADLA, HJELMELAND IL, 25:31, 
18,JARL MAGNUS LIEN, VIL, 25:35, 
19,Andreas  Kleiven, NTNUI, 25:45, 
20,OTTO DYBDAHL, KOPERVIK, 26:14, 
21,JONAS LISTØL, SAUDA IL, 26:16, 
22,OLA KLEPPA, HJELMELAND IL, 26:18, 
23,BJARTE HJELMEN, KROKHØL IL, 26:23, 
24,LAWRENCE FALKEID, STAVANGER FRIIDRETT, 26:24, 
25,ØRJAN LØHAUGEN, IF KLYPETUSSEN, 26:29, 
26,JAN ESPEN LANTON, HYDRO, 26:36, 
27,TORE SOLBERG, VIL, 26:40, 
28,SVEN HAGEN, Torvastad, 27:24, 
29,IVAR  BAKKA, SAUDA IL, 27:44, 
30,MARTIN RØRTVEIT VESTBØ, VIL, 27:49, 
31,STEFFEN  TYSSE, NOTEAM, 27:52, 
32,ØRJAN GRUNNALEITE, SKJOLDAR, 27:54, 
33,KJETIL AUSTRHEIM, VIL, 27:55, 
34,LASSE ASHEIM, TEAM ASHEIM, 28:04, 
35,LEIF R VESTBØ, VIL, 28:07, 
36,ROAR BIRKELAND, SAUDA IL, 28:24, 
37,PER INGE FJELLHEIM, SAUDA O-KLUBB, 28:28, 
38,SIMEN RØRTVEIT, ØLEN IL, 28:44, 
39,SIMON BJØRHEIM, TEAM RYFYLKE, 28:49, 
40,PER OVE ESPEVOLL, VIL, 28:51, 
41,JONAS VESTBØ, VIL, 29:00, 
42,JAN STEINSTØ, Torvastad, 29:05, 
43,OLA BJELLAND, SAUDA IL, 29:14, 
44,OLIVER VESTBØ, VIL, 29:33, 
45,PETER SOMMENBERG, HIL, 29:34, 
46,MORTEN SKEIE, VIL, 29:35, 
47,TORSTEIN L SKJOLD, IF KLYPETUSSEN, 29:53, 
48,TERJE AREKOL, VIL, 30:14, 
48,VEBJØRN SØRBOTTN, SK VATS, 30:14, 
50,ARILD AUSTRHEIM, VIL, 30:15, 
51,ALF INGE SOLHEIM, SKJOLDAR, 30:22, 
52,RUNE VESTBØ, VIL, 30:25, 
53,LARS O SEIM, RØLDAL, 31:03, 
54,GEIR DYBDAHL, KOPERVIK, 31:05, 
55,LARS KINGSRØD, BEKKEFARETKAM., 31:11, 
56,RUNAR AAREKOL, VIL, 31:13, 
57,LEIF HOLE, VIL, 31:19, 
58,ANDREAS  HELGESEN, DJERV 1919, 31:20, 
59,HARALD BJARNE HELLESEN, SAND IL, 31:25, 
60,ARILD ERSDAL, SENTRUM RØR, 31:43, 
61,KJELL TORE PEDERSEN, STRAND VGS, 31:51, 
62,HÅVARD VÅGEN, Torvastad, 31:58, 
63,LARS-EGIL BAKKA, Suldal IL, 32:02, 
64,BENDIK LYTH HOLE, VIL, 32:10, 
65,TOM FISKETJØN, HAUG IL, 32:17, 
66,LASSE STAURLAND, SKJOLD, 32:25, 
67,OLE MARTIN RISANGER, SKJOLDAR, 33:13, 
68,MORTEN HAUGLAND, NOTEAM, 33:18, 
69,DANIEL FATNES, SAUDA, 33:43, 
70,EVEN LØNSETH, SAUDA IL, 34:06, 
71,ESPEN STEINSLAND, Helgevold Elektro, 34:22, 
72,ALF ODDEN, Suldal IL, 34:48, 
73,KURT INGE NYBRU, VIL, 34:56, 
74,THOMAS WAHL, SAUDA IL, 35:02, 
75,ODD HELGE VÅGEN, Haugesund Golfklubb, 36:45, 
76,SIGBJØRN ALSAKER, NOTEAM, 36:46, 
77,SVEIN EGIL FATNES, SAUDA IL, 36:48, 
78,KRISTOFFER OLSEN, NOTEAM, 39:56, 
79,NORLEIV AUSTRHEIM, SAUDA IL, 44:35,



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +