Resultater Gällivarepremiären - Kvinner - 10 km - Fri - 2019



Resultater Gällivarepremiären - Sesongåpning Sverige
Gällivare, Sverige - 22. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER JUNIOR - 5 KM - FRI (senior følger nedenfor)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1338EIDUKA Patricija2000LAT12:20.30.0052.59
2336BAANGMAN Tilde2001SWE12:28.1+7.861.02
3340MARCISZ Izabela2000POL12:28.8+8.561.78
4332RUCKA Eliza2000POL12:36.5+16.270.10
5303ERICSSON Tove2003SWE12:37.5+17.271.18
6335INGESSON Lisa2002SWE12:54.9+34.689.98
7302ERIKSSON Lisa2003SWE13:01.9+41.697.54
8330KALETA Karolina2002POL13:07.1+46.8103.16
9337LUNDGREN Ida2001SWE13:09.3+49.0105.54
10334SKINDER Monika2001POL13:12.0+51.7108.46
11331KOBIELUSZ Magdalena2000POL13:17.8+57.5114.73
12324KUKUCZKA Karolina2002POL13:38.2+1:17.9136.77
13312LARSSON Ebba2000SWE13:41.7+1:21.4140.55
14327HOLMBOM Svea2000SWE13:45.1+1:24.8144.23
15333NILSSON Magdalena2001SWE13:48.5+1:28.2147.90
16325MAJBAECK Moa2000SWE13:57.9+1:37.6158.06
17307PATOMELLA Therese2003SWE14:01.2+1:40.9161.63
18328NOVAK Maria2000SWE14:04.1+1:43.8164.76
19308HENRIKSSON Elin2003SWE14:04.3+1:44.0164.98
20314POPKO Hanna2003POL14:05.8+1:45.5166.60
21323KOLODZIEJ Ewelina2001POL14:07.9+1:47.6168.87
22320BRAENNSTROEM Sara2001SWE14:11.8+1:51.5173.08
23301RIEKKOLA Wilma2003SWE14:15.1+1:54.8176.65
24322NILSSON Moa2000SWE14:26.3+2:06.0188.75
25319HELLSTROEM Alice2000SWE14:27.1+2:06.8189.62
26329LUNDBERG Hanna2002SWE14:28.4+2:08.1191.02
27339AAREBAECK Maja2001SWE14:32.5+2:12.2195.45
28317NILSSON Saga2002SWE14:33.1+2:12.8196.10
29321RIEKKOLA Emilia2000SWE14:36.0+2:15.7199.23
30316CHRISTOFFERSSON Elsa2000SWE14:38.5+2:18.2201.93

31318STENMAN Nelly2001SWE14:57.4+2:37.1222.36
32313HOLMBOM Elsa2002SWE15:03.3+2:43.0228.73
33311PETTERSSON-WAARA Moa2002SWE15:06.8+2:46.5232.52
34305LARSSON Elsa2003SWE15:28.7+3:08.4256.18
35310BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL15:47.2+3:26.9276.18
36315NORDHOLME Sanna2002SWE15:57.8+3:37.5287.63
37309DULAMSUREN Urangoo2004MGL16:07.9+3:47.6298.54
38306NILSSON Evelina2003SWE16:44.1+4:23.8337.66
39304MUNKHNYAM Byambanordog2003MGL18:21.1+6:00.8442.49
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
326LUNDKVIST Sofia2002SWE

KVINNER SENIOR - 10 KM - FRI (junior følger ovenfor)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1135KARLSSON Frida1999SWE23:28.30.0023.93
2131KALLA Charlotte1987SWE23:34.5+6.227.45
3127LUNDGREN Moa1998SWE24:05.1+36.844.83
4136ROENNLUND Elina1996SWE24:07.7+39.446.31
5128RIBOM Emma1997SWE24:20.1+51.853.36
6137SOEMSKAR Linn1989SWE24:31.7+1:03.459.95
7132DAHLQVIST Maja1994SWE24:46.1+1:17.868.13
8134DYVIK Anna1994SWE25:07.7+1:39.480.40
9129FAEHNDRICH Nadine1995SUI25:07.8+1:39.580.45
10126SVAHN Linn1999SWE25:09.7+1:41.481.53
11133VINSA Lisa1995SWE25:16.7+1:48.485.51
12123LI Xin1992CHN25:18.0+1:49.786.25
13121MODIG Lovisa1993SWE25:34.2+2:05.995.45
14116CHI Chunxue1998CHN25:36.2+2:07.996.58
15124WIKEN Emma1989SWE25:36.4+2:08.196.70
16125OEHRN Rebecca1996SWE25:40.9+2:12.699.25
17130OLSSON Moa1997SWE25:50.8+2:22.5104.88
18118ERKERS Frida1992SWE26:01.4+2:33.1110.90
19120PERSSON Alicia1998SWE26:10.6+2:42.3116.13
20119HALLQUIST Frida1990SWE26:20.5+2:52.2121.75
21122KALETA Weronika1999POL26:27.6+2:59.3125.78
22115NIEMI Evelina1998SWE26:41.9+3:13.6133.91
23110IVARSSON Emma1993SWE26:50.8+3:22.5138.96
24108STENMAN Ebba1998SWE26:54.3+3:26.0140.95
25113SANDE Maja-Lina2000SWE27:16.7+3:48.4153.68
26112SOLIN Jenny1996SWE27:28.7+4:00.4160.49
27107SVENSSON Lisa K1989SWE27:49.3+4:21.0172.19
28114JONASSON Maria1996SWE27:52.1+4:23.8173.78
29111LUNDKVIST Helena1994SWE28:08.7+4:40.4183.21
30105OLOFSSON Maria1998SWE28:09.6+4:41.3183.73

31104HALLQUIST Ingrid1997SWE28:51.8+5:23.5207.70
32106LINDMARK Maertha1999SWE29:28.4+6:00.1228.49
33101FUNCK Vilma1996SWE29:58.7+6:30.4245.70
34103ARIUNSANAA Enkhtuul1996MGL30:22.3+6:54.0259.11
35102GUSTAFSSON Emma1999SWE38:09.5+14:41.2524.51
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
109PUIGDEFABREGAS Alba1999ESP
117OEBERG Jennie1989SWE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +