-->

Resultater Gällivarepremiären - Kvinner - 10 km - Klassisk - 2019



Resultater Gällivarepremiären - Sesongåpning Sverige
Gällivare, Sverige - 23. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER JUNIOR - 10 KM - KLASSISK (senior følger nedenfor)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1330MARCISZ Izabela2000POL28:09.90.0052.59
2304ERICSSON Tove2003SWE28:27.0+17.160.69
3334EIDUKA Patricija2000LAT28:33.0+23.163.53
4338BAANGMAN Tilde2001SWE29:09.6+59.780.85
5335LUNDGREN Ida2001SWE29:38.1+1:28.294.34
6336KOBIELUSZ Magdalena2000POL30:13.5+2:03.6111.10
7329SANDE Maja-Lina2000SWE30:18.9+2:09.0113.66
8307ERIKSSON Lisa2003SWE30:21.8+2:11.9115.03
9324MAJBAECK Moa2000SWE30:24.4+2:14.5116.26
10305HENRIKSSON Elin2003SWE30:45.5+2:35.6126.25
11333INGESSON Lisa2002SWE31:03.8+2:53.9134.91
12323KUKUCZKA Karolina2002POL31:14.2+3:04.3139.84
13327NOVAK Maria2000SWE31:19.2+3:09.3142.20
14331ANDERSSON Elin2001SWE31:20.0+3:10.1142.58
15302RIEKKOLA Wilma2003SWE31:24.7+3:14.8144.81
16326HOLMBOM Svea2000SWE31:36.1+3:26.2150.21
17317ALBERTSSON Julia2000SWE31:49.2+3:39.3156.41
18309PATOMELLA Therese2003SWE32:08.1+3:58.2165.35
19337NILSSON Magdalena2001SWE32:10.3+4:00.4166.40
20325LUNDKVIST Sofia2002SWE32:26.4+4:16.5174.02
21319HELLSTROEM Alice2000SWE32:35.6+4:25.7178.37
22322NILSSON Moa2000SWE32:39.1+4:29.2180.03
23321RIEKKOLA Emilia2000SWE33:04.5+4:54.6192.05
24316NILSSON Saga2002SWE33:27.8+5:17.9203.08
25314HOLMBOM Elsa2002SWE33:39.2+5:29.3208.48
26313JAKOBSSON Ellinor2000SWE34:20.3+6:10.4227.94
27320BRAENNSTROEM Sara2001SWE34:32.1+6:22.2233.52
28318STENMAN Nelly2001SWE34:42.0+6:32.1238.21
29312PETTERSSON-WAARA Moa2002SWE34:55.2+6:45.3244.46
30301LARSSON Elsa2003SWE35:21.2+7:11.3256.77

31315NORDHOLME Sanna2002SWE36:10.5+8:00.6280.11
32310DULAMSUREN Urangoo2004MGL36:24.5+8:14.6286.73
33311BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL36:41.6+8:31.7294.83
34308NILSSON Evelina2003SWE37:48.7+9:38.8326.59
35303VRETBLOM Alice2003SWE39:05.4+10:55.5362.90
36306MUNKHNYAM Byambanordog2003MGL39:40.7+11:30.8379.62
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
332RUCKA Eliza2000POL
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
328LUNDBERG Hanna2002SWE

KVINNER SENIOR - 10 KM - KLASSISK (junior er ovenfor)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1137KARLSSON Frida1999SWE26:10.20.0020.00
2131SUNDLING Jonna1994SWE26:50.2+40.040.38
3135KALLA Charlotte1987SWE26:52.7+42.541.65
4126ROENNLUND Elina1996SWE27:03.1+52.946.95
5133FAEHNDRICH Nadine1995SUI27:32.4+1:22.261.88
6129RIBOM Emma1997SWE27:44.9+1:34.768.25
7132SETTLIN Evelina1992SWE28:03.6+1:53.477.78
8125HAGSTROEM Johanna1998SWE28:05.0+1:54.878.49
9138OLSSON Moa1997SWE28:09.8+1:59.680.93
10139VINSA Lisa1995SWE28:19.4+2:09.285.83
11124OEHRN Rebecca1996SWE28:33.7+2:23.593.11
12122LI Xin1992CHN28:36.7+2:26.594.64
13121MODIG Lovisa1993SWE28:47.9+2:37.7100.35
14127NORDSTROEM Maria1991SWE28:49.1+2:38.9100.96
15120PERSSON Alicia1998SWE28:50.2+2:40.0101.52
16128HENRIKSSON Sofia1994SWE29:00.8+2:50.6106.92
17116CHI Chunxue1998CHN29:25.2+3:15.0119.35
18123WIKEN Emma1989SWE29:26.9+3:16.7120.22
19130MOLANDER KRISTIANSEN Moa1995SWE29:27.2+3:17.0120.37
20114JONASSON Maria1996SWE29:38.8+3:28.6126.28
21117OEBERG Jennie1989SWE29:39.5+3:29.3126.64
22113TRUU Stine-lise1999EST29:41.5+3:31.3127.66
23119HALLQUIST Frida1990SWE29:45.6+3:35.4129.74
24118ERKERS Frida1992SWE30:15.5+4:05.3144.98
25115NIEMI Evelina1998SWE30:16.0+4:05.8145.23
26107SVENSSON Lisa K1989SWE31:04.9+4:54.7170.15
27108STENMAN Ebba1998SWE31:08.1+4:57.9171.78
28112LUNDKVIST Helena1994SWE31:09.2+4:59.0172.34
29111IVARSSON Emma1993SWE31:18.7+5:08.5177.18
30104HALLQUIST Ingrid1997SWE32:25.8+6:15.6211.36

31105OLOFSSON Maria1998SWE32:39.8+6:29.6218.50
32106LINDMARK Maertha1999SWE33:14.2+7:04.0236.02
33101MA Chun1994CHN33:25.4+7:15.2241.73
34103ARIUNSANAA Enkhtuul1996MGL35:09.2+8:59.0294.61
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
102GUSTAFSSON Emma1999SWE
109PUIGDEFABREGAS Alba1999ESP
110LARSSON Moa1992SWE
134KOWALCZYK Justyna1983POL
136DYVIK Anna1994SWE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +