Resultater Gällivarepremiären - Kvinner - Sprint - Prolog - 2019



Resultater Gällivarepremiären - Sesongåpning Sverige
Gällivare, Sverige - 24. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER JUNIOR - SPRINT - PROLOG - KLASSISK (senior følger nedenfor)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1234BAANGMAN Tilde2001SWE3:48.640.0079.09
2269ERICSSON Tove2003SWE3:49.18+0.5481.92
3233EIDUKA Patricija2000LAT3:49.27+0.6382.40
4231SKINDER Monika2001POL3:49.87+1.2385.55
5232MARCISZ Izabela2000POL3:52.05+3.4196.99
6237AAREBAECK Maja2001SWE3:54.67+6.03110.74
7245KALETA Karolina2002POL3:55.66+7.02115.93
8266HENRIKSSON Elin2003SWE3:58.97+10.33133.31
9240INGESSON Lisa2002SWE4:00.89+12.25143.38
10251NILSSON Moa2000SWE4:03.55+14.91157.34
11250SANDE Maja-Lina2000SWE4:04.27+15.63161.12
12253HOLMBOM Svea2000SWE4:04.41+15.77161.86
13268PATOMELLA Therese2003SWE4:04.82+16.18164.01
14261RIEKKOLA Wilma2003SWE4:05.64+17.00168.31
15243NOVAK Maria2000SWE4:06.19+17.55171.20
16238KOLODZIEJ Ewelina2001POL4:08.20+19.56181.75
17247ALBERTSSON Julia2000SWE4:08.91+20.27185.48
18236KOBIELUSZ Magdalena2000POL4:09.03+20.39186.11
19239NILSSON Magdalena2001SWE4:09.26+20.62187.31
20242MAJBAECK Moa2000SWE4:11.47+22.83198.91
21248HELLSTROEM Alice2000SWE4:13.23+24.59208.15
22270LARSSON Ebba2000SWE4:15.11+26.47218.02
23244STENMAN Nelly2001SWE4:15.23+26.59218.65
24252NILSSON Saga2002SWE4:16.38+27.74224.68
25255RIEKKOLA Emilia2000SWE4:16.94+28.30227.62
26265LARSSON Elsa2003SWE4:17.23+28.59229.14
27254POPKO Hanna2003POL4:17.76+29.12231.92
28257HOLMBOM Elsa2002SWE4:17.98+29.34233.08
29241KUKUCZKA Karolina2002POL4:28.30+39.66287.24
30249LUNDKVIST Sofia2002SWE4:28.99+40.35290.86

31258JAKOBSSON Ellinor2000SWE4:31.22+42.58302.57
32260DULAMSUREN Urangoo2004MGL4:35.54+46.90325.24
33246NYBERG Tova2001SWE4:43.17+54.53365.29
34259BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL4:46.22+57.58381.29
35267NILSSON Evelina2003SWE4:51.52+1:02.88409.11
36264VRETBLOM Alice2003SWE4:52.36+1:03.72413.52
37263MUNKHNYAM Byambanordog2003MGL5:12.15+1:23.51517.39
38262PERSSON Jasmine2003SWE6:21.95+2:33.31883.73
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
235RUCKA Eliza2000POL
256NORDHOLME Sanna2002SWE

KVINNER SENIOR - SPRINT - PROLOG - KLASSISK (junior er ovenfor) 

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
15HAGSTROEM Johanna1998SWE3:35.390.0020.22
23SUNDLING Jonna1994SWE3:35.98+0.5923.51
310SVAHN Linn1999SWE3:37.01+1.6229.25
44SOEMSKAR Linn1989SWE3:38.78+3.3939.11
512RIBOM Emma1997SWE3:40.33+4.9447.74
66LUNDGREN Moa1998SWE3:41.19+5.8052.53
713ROENNLUND Elina1996SWE3:42.60+7.2160.39
81DAHLQVIST Maja1994SWE3:42.72+7.3361.06
97SETTLIN Evelina1992SWE3:42.73+7.3461.11
102FAEHNDRICH Nadine1995SUI3:42.87+7.4861.89
118DYVIK Anna1994SWE3:43.15+7.7663.45
129OEBERG Jennie1989SWE3:47.89+12.5089.86
1320PERSSON Alicia1998SWE3:48.09+12.7090.98
1414MOLANDER KRISTIANSEN Moa1995SWE3:48.68+13.2994.26
1519OLSSON Moa1997SWE3:50.09+14.70102.12
1615VINSA Lisa1995SWE3:50.14+14.75102.40
1724SOLIN Jenny1996SWE3:51.20+15.81108.30
1811NORDSTROEM Maria1991SWE3:51.48+16.09109.86
1929STENMAN Ebba1998SWE3:54.46+19.07126.46
2021OEHRN Rebecca1996SWE3:55.50+20.11132.26
2132TRUU Stine-lise1999EST3:56.39+21.00137.22
2217LI Xin1992CHN3:57.82+22.43145.18
2316CHI Chunxue1998CHN3:57.92+22.53145.74
2425HALLQUIST Frida1990SWE3:59.30+23.91153.43
2526SVENSSON Lisa K1989SWE4:01.53+26.14165.85
2622JONASSON Maria1996SWE4:02.87+27.48173.32
2718KALETA Weronika1999POL4:03.87+28.48178.89
2823ERKERS Frida1992SWE4:04.34+28.95181.51
2928IVARSSON Emma1993SWE4:05.28+29.89186.75
3033HALLQUIST Ingrid1997SWE4:06.26+30.87192.21

3131LUNDKVIST Helena1994SWE4:06.58+31.19193.99
3227MODIG Lovisa1993SWE4:06.64+31.25194.32
3335NIEMI Evelina1998SWE4:12.33+36.94226.02
3430MA Chun1994CHN4:14.08+38.69235.77
3538LINDMARK Maertha1999SWE4:18.51+43.12260.45
3640FUNCK Vilma1996SWE4:18.73+43.34261.68
3736OLOFSSON Maria1998SWE4:24.75+49.36295.22
3837ARIUNSANAA Enkhtuul1996MGL4:46.34+1:10.95415.50
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
34PUIGDEFABREGAS Alba1999ESP
39GUSTAFSSON Emma1999SWE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +