Resultater Gällivarepremiären - Menn - Sprint - Finale - 2019



Resultater Gällivarepremiären - Sesongåpning Sverige
Gällivare, Sverige - 24. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

* Komplette resultater med tider i heat og finalerJunior - Senior

KUN PLASSERINGER NEDENFOR

MENN JUNIOR - SPRINT - FINALE - KLASSISK (senior følger nedenfor)

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1301ERSSON George2001SWE
2304OEBERG Filip2000SWE
3303MICKELSSON Hannes2002SWE
4311GRANSTROEM Eric2000SWE
5307AASTOT Simon2000SWE
6310MAJBAECK Victor2002SWE
7308EDMAN Jonathan2001SWE
8309LINDBERG Jesper2001SWE
9306MURTO Eelis2001SWE
10316FREDRIKSSON Ludvig2002SWE
11302AASTROEM Albin2002SWE
12314MATTEI Theo2003SWE
13313SNELL Tobias2002SWE
14315LOEFGREN Emil2003SWE
15322SIMU Emil2001SWE
16305SCHULTZ William2000SWE
17312JUNES Jens2003SWE
18317JOHANSSON Petter2000SWE
19318MURTO Henri2003SWE
20321LINDEHAG Jakob2000SWE
21319LANTTO David2003SWE
22320OTGONLKHAGVA Zolbayar2002MGL
23323MARKSTROEM Simon2003SWE
24324NYBERG Ruben2000SWE
25326NILSSON Linus2000SWE
26325WIIG Viktor2001SWE
27327BJOERCK Hampus2003SWE
28328HELLDEN Walter2003SWE
29329BATSUKH Khongor2003MGL
30330OLSSON Edvin2003SWE

310TRAEGAARDH Jon2002SWE

MENN SENIOR - SPRINT - FINALE - KLASSISK (junior er ovenfor) 

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1101JONSSON Olof1995SWE
2107BERGSTROEM Martin1992SWE
3105HAEGGSTROEM Johan1992SWE
4104PETERSON Teodor1988SWE
5106NOVAK Max1996SWE
6103GRATE Marcus1996SWE
7109NORDSTROEM Gustav1989SWE
8102HALFVARSSON Calle1989SWE
9110WESTBERG Karl-Johan1992SWE
10114HERMANSSON Pontus1995SWE
11108ANDERSSON Jens1990SWE
12115PERSSON Adam1998SWE
13119BERGLUND Gustaf1998SWE
14123PERSSON Anton1995SWE
15130JOHANSSON Markus1997SWE
16113JACOBSSON Hugo1997SWE
17116JONSSON Fredrik1990SWE
18121AFLODAL Gustav1997SWE
19124SVENSSON Andreas1995SWE
20129DANIELSSON Filip1996SWE
21112SUN Qinghai1988CHN
22120SILFVER Erik1990SWE
23125PANISI Gilberto1994ITA
24127TALLBOM Patrik1990SWE
25128AAREBAECK Oscar1999SWE
26111STAREGA Maciej1990POL
27117ROSJOE Eric1998SWE
28118PERSSON Nils1993SWE
29122BUSKQVIST Alfred1996SWE
30126THORN Gabriel1994SWE

310JOHANSSON Emil1991SWE
320KENNEDY Russell1991CAN
330ENGSTROEM Jonathan1996SWE
340LENNARTSSON Marcus1996SWE
350JOHANSSON Gustav1994SWE
360RICKARDSSON Daniel1982SWE
370ERIKSSON Jonas1997SWE
380ANDERSSON Fredrik1998SWE
390ROOS Olov1995SWE
400BRAENNMARK Viktor1992SWE
410RUUS Marcus1994SWE
420KARLSSON Alexander1998SWE
430STENBERG Simon1998SWE
440ZHU Mingliang1998CHN
450HOEJLIND Gabriel1996SWE
460ELVSETH Anton1998SWE
470SHANG Jincai1993CHN
480FREDRIKSSON Marcus1996SWE
490JUTTERSTROEM Axel1998SWE
500BURY Kamil1995POL
510DEYANOV Simeon1994BUL
520JOHANSSON Leo1999SWE
530ANTOLEC Kacper1996POL
540ERIKSSON Erik1994SWE
550WESTMAN Adam1999SWE
560ENGDAHL Johannes1999SWE
570LAGESON Simon1994SWE
580LINDELL Oscar1997SWE
590HERBERT Johan1999SWE
600KARLSSON Andreas1999SWE

610LEANDER John1997SWE
620BENEDIKTSSON Dagur1998ISL
630SELIN Felix1998SWE
640MYHR Konrad1996SWE
650BIKSE Indulis1995LAT
660HERBERT Martin1996SWE
670OLANDER Carl1990SWE
680ENGDAHL Jonatan1996SWE
690JONSSON Arvid1998SWE
700BATMUNKH Achbadrakh1994MGL
710STAAHL Joakim1997SWE
720LAINE Anton1999SWE
730SKOWRON Michal1998POL
740JOHANSSON Albin1999SWE
750VIKER Andreas1995SWE
760VINSA Emil1995SWE
770DASHDONDOG Munkhgerel1999MGL
780BAENA Cesar1986VEN



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +