Resultater Gällivarepremiären - Kvinner - Sprint - Finale - 2019



Resultater Gällivarepremiären - Sesongåpning Sverige
Gällivare, Sverige - 24. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Komplette resultater med tider i heat og finalerJuniorSenior

KUN PLASSERINGER NEDENFOR

KVINNER JUNIOR - SPRINT - FINALE - KLASSISK (senior følger nedenfor)

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1204SKINDER Monika2001POL
2201BAANGMAN Tilde2001SWE
3206AAREBAECK Maja2001SWE
4202ERICSSON Tove2003SWE
5207KALETA Karolina2002POL
6208HENRIKSSON Elin2003SWE
7209INGESSON Lisa2002SWE
8215NOVAK Maria2000SWE
9211SANDE Maja-Lina2000SWE
10218KOBIELUSZ Magdalena2000POL
11214RIEKKOLA Wilma2003SWE
12220MAJBAECK Moa2000SWE
13212HOLMBOM Svea2000SWE
14213PATOMELLA Therese2003SWE
15216KOLODZIEJ Ewelina2001POL
16222LARSSON Ebba2000SWE
17223STENMAN Nelly2001SWE
18224NILSSON Saga2002SWE
19226LARSSON Elsa2003SWE
20230LUNDKVIST Sofia2002SWE
21219NILSSON Magdalena2001SWE
22221HELLSTROEM Alice2000SWE
23225RIEKKOLA Emilia2000SWE
24227POPKO Hanna2003POL
25228HOLMBOM Elsa2002SWE
26210NILSSON Moa2000SWE
27217ALBERTSSON Julia2000SWE
28203EIDUKA Patricija2000LAT
29205MARCISZ Izabela2000POL
30229KUKUCZKA Karolina2002POL

310JAKOBSSON Ellinor2000SWE
320DULAMSUREN Urangoo2004MGL
330NYBERG Tova2001SWE
340BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL
350NILSSON Evelina2003SWE
360VRETBLOM Alice2003SWE
370MUNKHNYAM Byambanordog2003MGL
380PERSSON Jasmine2003SWE

KVINNER SENIOR - SPRINT - FINALE - KLASSISK (junior er ovenfor) 

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
110FAEHNDRICH Nadine1995SUI
23SVAHN Linn1999SWE
32SUNDLING Jonna1994SWE
47ROENNLUND Elina1996SWE
56LUNDGREN Moa1998SWE
65RIBOM Emma1997SWE
74SOEMSKAR Linn1989SWE
88DAHLQVIST Maja1994SWE
99SETTLIN Evelina1992SWE
1011DYVIK Anna1994SWE
111HAGSTROEM Johanna1998SWE
1213PERSSON Alicia1998SWE
1312OEBERG Jennie1989SWE
1414MOLANDER KRISTIANSEN Moa1995SWE
1516VINSA Lisa1995SWE
1615OLSSON Moa1997SWE
1718NORDSTROEM Maria1991SWE
1819STENMAN Ebba1998SWE
1921TRUU Stine-lise1999EST
2024HALLQUIST Frida1990SWE
2117SOLIN Jenny1996SWE
2222LI Xin1992CHN
2323CHI Chunxue1998CHN
2425SVENSSON Lisa K1989SWE
2530HALLQUIST Ingrid1997SWE
2620OEHRN Rebecca1996SWE
2726JONASSON Maria1996SWE
2827KALETA Weronika1999POL
2928ERKERS Frida1992SWE
3029IVARSSON Emma1993SWE

310LUNDKVIST Helena1994SWE
320MODIG Lovisa1993SWE
330NIEMI Evelina1998SWE
340MA Chun1994CHN
350LINDMARK Maertha1999SWE
360FUNCK Vilma1996SWE
370OLOFSSON Maria1998SWE
380ARIUNSANAA Enkhtuul1996MGL



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +