RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Årefjällsloppet - Ski Classics 8 - Menn - 2021


Annonse

Resultater Årefjällsloppet

27. mars 2021

Vålådalen - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

Se ogsåKvinner Elite

MENN - 100 KM - KLASSISK

* Klikk for resultater med mellomtider

KOMPLETTE RESULTATER

1 ANDREAS NYGAARD 5:04:48.2(+)
2 STIAN HOELGAARD 5:04:51.0(+2.8)
3 ARI LUUSUA 5:04:53.8(+5.6)
4 ØYVIND MOEN FJELD 5:04:58.2(+10.0)
5 EMIL PERSSON 5:04:58.8(+10.6)
6 KARSTEIN JOHAUG 5:04:59.8(+11.6)
7 ANDERS AUKLAND 5:05:00.3(+12.1)
8 TORLEIF SYRSTAD 5:05:01.7(+13.5)
9 OSKAR KARDIN 5:05:02.6(+14.4)
10 JOHANNES EKLÖF 5:05:06.9(+18.7)
11 MORTEN EIDE PEDERSEN 5:05:13.0(+24.8)
12 JOAR THELE 5:05:14.5(+26.3)
13 TORD ASLE GJERDALEN 5:05:21.2(+33.0)
14 ANTON KARLSSON 5:06:58.6(+2:10.4)
15 MAGNUS VESTERHEIM 5:08:48.9(+4:00.7)
16 ALEXIS JEANNEROD 5:09:08.5(+4:20.3)
17 KASPER STADAAS 5:11:18.7(+6:30.5)
18 STANISLAV ŘEZÁČ 5:12:04.1(+7:15.9)
19 ALEXEY DVOSKIN 5:13:35.3(+8:47.1)
20 MARCUS JOHANSSON 5:15:22.2(+10:34.0)
21 VETLE THYLI 5:16:56.8(+12:08.6)
22 MAURO BRIGADOI 5:16:58.1(+12:09.9)
23 MAXIM VYLEGZANIN 5:18:00.2(+13:12.0)
24 HERMAN PAUS 5:18:09.1(+13:20.9)
25 ANDREAS HOLMBERG 5:18:11.6(+13:23.4)

26 RUNAR SKAUG MATHISEN 5:19:51.4(+15:03.2)
27 MAX NOVAK 5:20:09.8(+15:21.6)
28 ANDREW MUSGRAVE 5:22:40.9(+17:52.7)
29 ISAC HOLMSTRÖM 5:22:41.2(+17:53.0)
30 BASTIEN POIRRIER 5:22:41.3(+17:53.1)
31 VINJAR SKOGSHOLM 5:22:47.3(+17:59.1)
32 DANIEL RICHARDSSON 5:22:52.3(+18:04.1)
33 VIKTOR MÄENPÄÄ 5:23:07.1(+18:18.9)
34 THÉO DESWAZIÈRE 5:26:21.9(+21:33.7)
35 THOMAS ØDEGAARDEN 5:26:22.6(+21:34.4)
36 SIVERT BERGAN 5:26:22.6(+21:34.4)
37 EDVARD LAURITZ SÆTHERN 5:28:59.5(+24:11.3)
38 ARNAUD DU PASQUIER 5:30:36.2(+25:48.0)
39 MART KEVIN PÕLLUSTE 5:32:13.2(+27:25.0)
40 LORENZO BUSIN 5:32:18.6(+27:30.4)
41 PETTER SOLENG SKINSTAD 5:32:39.1(+27:50.9)
42 HAAKON HOLDEN 5:32:55.4(+28:07.2)
43 THOMAS GIFSTAD 5:34:08.9(+29:20.7)
44 JONATHAN HEDBYS 5:40:21.1(+35:32.9)
45 SIGURD SOLLIEN HULBAK 5:40:32.2(+35:44.0)
46 PAUL COMBEY 5:41:10.3(+36:22.1)
47 HENRI ROOS 5:42:29.4(+37:41.2)
48 ERIC STORVALL 5:42:53.8(+38:05.6)
49 OLLI-MARKUS TAIVAINEN 5:42:58.2(+38:10.0)
50 TOBIAS NILSSON 5:43:37.3(+38:49.1)

51 OLE EIRIK FUGLEHAUG EKREM 5:44:25.4(+39:37.2)
52 ANDERS BÖHLMARK 5:44:39.0(+39:50.8)
53 ROBIN FROST 5:44:49.9(+40:01.7)
54 ANTOINE TARANTOLA 5:45:08.4(+40:20.2)
55 CHRISTIAN LORENZI 5:47:13.7(+42:25.5)
56 OLAF TALMO 5:49:50.9(+45:02.7)
57 FRANCESCO FERRARI 5:50:52.8(+46:04.6)
58 NILS-INGAR AADNE 5:51:13.2(+46:25.0)
59 MIROSLAV RYPL 5:51:36.3(+46:48.1)
60 FLORIAN GÖBEL 5:52:50.7(+48:02.5)
61 RICCARDO MICH 5:55:40.7(+50:52.5)
62 STEFANO MICH 5:55:42.1(+50:53.9)
63 SADURNI BETRIU BOIX 5:55:42.4(+50:54.2)
64 HEIKKI ISORANTA 5:59:44.6(+54:56.4)
65 ADAM MATOUŠ 6:00:19.7(+55:31.5)
66 OLE SOLLIEN HULBAK 6:01:07.7(+56:19.5)
67 MATIS LERAY 6:03:17.2(+58:29.0)
68 JONÁŠ BEŠŤÁK 6:06:18.4(+1:01:30.2)
69 BJÖRN WENNBLOM 6:17:28.8(+1:12:40.6)
70 ANDERS BOSTRÖM 6:18:50.7(+1:14:02.5)
71 ROBERT BRUNDIN 6:23:05.9(+1:18:17.7)
72 KALLE LIUKKONEN 6:27:11.7(+1:22:23.5)
73 JÜRGEN KUKK 6:29:47.6(+1:24:59.4)
74 JIMMY AXELSSON 6:37:15.2(+1:32:27.0)
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse