WC Lillehammer: Program| WC Ruka: Resultater| NC Gålå: Resultater| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Gällivarepremiären - Menn - 15 km klassisk - 2021


Annonse

Resultater Gällivarepremiären - Svensk åpning

20. november 2021

Gällivare -Sverige

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM KLASSISK

* Menn junior (live) 

* Menn (live) 

* Resultater med mellomtider: Menn / Menn junior

---

Menn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 73 JOHANSSON Leo 1999 SWE 35:38.0 0.00 20.00
2 76 COLOGNA Dario 1986 SUI 35:45.1 +7.1 22.66
3 83 ROSJOE Eric 1998 SWE 35:58.9 +20.9 27.82
4 82 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 36:17.3 +39.3 34.71
5 78 ANDERSSON Fredrik 1998 SWE 36:19.5 +41.5 35.53
6 92 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 36:26.5 +48.5 38.15
7 91 BRAENNMARK Viktor 1992 SWE 36:30.1 +52.1 39.49
8 74 RUEESCH Jason 1994 SUI 36:30.2 +52.2 39.53
9 68 JONSSON Fredrik 1990 SWE 36:34.3 +56.3 41.07
10 70 EKBERG Johan 2000 SWE 36:34.5 +56.5 41.14
11 86 ERIKSSON Jonas 1997 SWE 36:35.6 +57.6 41.55
12 77 ERIKSSON Gustav 1991 SWE 36:38.7 +1:00.7 42.71
13 93 ANDERSSON Simon 1991 SWE 36:39.1 +1:01.1 42.86
14 49 DANIELSSON Emil 2001 SWE 36:42.4 +1:04.4 44.10
15 65 PERSSON Anton 1995 SWE 36:43.3 +1:05.3 44.43
16 95 EKLOEF Johannes 1995 SWE 36:52.6 +1:14.6 47.91
17 63 DROLET Remi 2000 CAN 36:59.4 +1:21.4 50.46
18 81 RICHARDSSON Daniel 1982 SWE 37:02.6 +1:24.6 51.66
19 79 RUUS Marcus 1994 SWE 37:05.6 +1:27.6 52.78
20 88 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 37:06.3 +1:28.3 53.04
21 89 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 37:15.8 +1:37.8 56.59
22 71 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 37:16.8 +1:38.8 56.97
23 87 NOVAK Max 1996 SWE 37:17.4 +1:39.4 57.19
24 84 EKSTROEM Axel 1995 SWE 37:17.5 +1:39.5 57.23
25 85 HERBERT Johan 1999 SWE 37:18.5 +1:40.5 57.61
26 36 PAUS Herman 2000 NOR 37:22.7 +1:44.7 59.18
27 52 JUTTERSTROEM Axel 1998 SWE 37:24.3 +1:46.3 59.78
28 69 KVARNBRINK Gustav 2000 SWE 37:25.7 +1:47.7 60.30
29 90 FURGER Roman 1990 SUI 37:34.8 +1:56.8 63.70
30 61 JACOBSSON Hugo 1997 SWE 37:36.3 +1:58.3 64.27

31 55 OSKARSSON Samuel 2000 SWE 37:44.6 +2:06.6 67.37
32 51 ERSSON George 2001 SWE 37:54.9 +2:16.9 71.23
33 80 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 37:55.3 +2:17.3 71.38
34 47 DEYANOV Simeon 1994 BUL 37:58.0 +2:20.0 72.39
35 64 GISSELMAN Truls 2001 SWE 37:59.0 +2:21.0 72.76
36 6 RITCHIE Graham 1998 CAN 37:59.7 +2:21.7 73.02
37 97 BOLGER Kevin 1993 USA 38:01.1 +2:23.1 73.55
38 72 DANIELSSON Filip 1996 SWE 38:03.4 +2:25.4 74.41
39 40 ROOS Olov 1995 SWE 38:04.6 +2:26.6 74.86
40 94 KLEE Beda 1996 SUI 38:07.5 +2:29.5 75.94
41 67 FUJINOKI Hikari 1993 JPN 38:08.7 +2:30.7 76.39
41 75 BUSKQVIST Alfred 1996 SWE 38:08.7 +2:30.7 76.39
43 41 JOHANSSON Gustav 1994 SWE 38:31.3 +2:53.3 84.85
44 39 TALSI Emil 1999 SWE 38:32.9 +2:54.9 85.44
45 42 MYHR Konrad 1996 SWE 38:35.0 +2:57.0 86.23
46 33 GRANSTROEM Eric 2000 SWE 38:36.8 +2:58.8 86.90
47 57 HOERNFELDT Rasmus 1993 SWE 38:37.5 +2:59.5 87.17
48 44 LENNARTSSON Lucas 1994 SWE 38:44.7 +3:06.7 89.86
49 1 GRALL-JOHNSON Pierre 1999 CAN 38:45.8 +3:07.8 90.27
50 46 NYGREN Linus 1999 SWE 38:47.9 +3:09.9 91.06
51 59 GILLMAN Adam 1997 SWE 38:51.5 +3:13.5 92.40
52 62 FREDRIKSSON Marcus 1996 SWE 38:58.5 +3:20.5 95.02
53 54 ENGSTROEM Jonatan 1996 SWE 38:58.7 +3:20.7 95.10
54 34 SUNDMAN Edvard 1995 SWE 38:58.9 +3:20.9 95.17
55 53 STENBERG Simon 1998 SWE 38:59.3 +3:21.3 95.32
56 28 MURTO Eelis 2001 SWE 39:00.1 +3:22.1 95.62
57 66 SUZUKI Takahiro 1993 JPN 39:01.4 +3:23.4 96.11
58 25 MATHISEN Alexander 1998 SWE 39:02.7 +3:24.7 96.59
59 38 EDMAN Jonathan 2001 SWE 39:02.8 +3:24.8 96.63
60 22 BODIN Hampus 2001 SWE 39:10.7 +3:32.7 99.59

61 48 JONSSON Olof 1995 SWE 39:12.0 +3:34.0 100.07
62 50 HEDMAN Petter 1991 SWE 39:15.1 +3:37.1 101.23
63 56 ANGER Edvin 2002 SWE 39:17.5 +3:39.5 102.13
64 26 PERSSON Adam 1998 SWE 39:24.7 +3:46.7 104.83
65 32 ERNSTSSON Joel 2001 SWE 39:29.2 +3:51.2 106.51
66 29 JONSSON Albert 1997 ISL 39:30.7 +3:52.7 107.07
67 3 OEBERG Simon 1994 SWE 39:34.7 +3:56.7 108.57
68 43 AAREBAECK Oscar 1999 SWE 39:38.0 +4:00.0 109.80
69 4 MCKEEVER Brian 1979 CAN 39:38.1 +4:00.1 109.84
70 19 LINDBERG Jesper 2001 SWE 39:44.6 +4:06.6 112.27
71 37 LEANDER John 1997 SWE 39:47.3 +4:09.3 113.28
72 31 OLANDER Carl 1990 SWE 39:51.2 +4:13.2 114.74
73 45 BIKSE Indulis 1995 LAT 39:52.7 +4:14.7 115.30
74 18 ANDERSSON Olle 2002 SWE 40:07.8 +4:29.8 120.95
75 23 PERSSON Jesper 2000 SWE 40:14.6 +4:36.6 123.50
76 24 JOHANSSON Markus 1997 SWE 40:21.4 +4:43.4 126.04
77 20 PEDERSEN Isak Stianson 1997 ISL 40:37.2 +4:59.2 131.96
78 15 MURTO Anton 1999 SWE 40:44.1 +5:06.1 134.54
79 5 ROTVOLD Carl 1998 SWE 40:54.3 +5:16.3 138.35
80 30 ENGDAHL Johannes 1999 SWE 40:59.3 +5:21.3 140.22
81 8 AASLUND Axel 2000 SWE 41:13.9 +5:35.9 145.69
82 11 AASLUND Oskar 2001 SWE 41:33.7 +5:55.7 153.10
83 13 JONSSON Linus 2001 SWE 41:48.5 +6:10.5 158.63
84 27 VESTIN Rikard 2001 SWE 41:56.2 +6:18.2 161.52
85 14 LINDELL Oscar 1997 SWE 42:08.8 +6:30.8 166.23
86 9 HERMANSSON John 2001 SWE 42:09.7 +6:31.7 166.57
87 17 IKPEFAN Samuel Uduigowme 1991 NGR 42:27.1 +6:49.1 173.08
88 12 KREIJ Love 2001 SWE 43:16.9 +7:38.9 191.71
89 16 LEANDER Sven 2000 SWE 43:18.2 +7:40.2 192.20
90 10 GASCHE Christoph 1986 SUI 45:37.0 +9:59.0 244.13

91 7 PIRTTIKOSKI Alexi 2001 SWE 46:47.7 +11:09.7 270.59
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
35 ROOS Henri 1998 EST
60 ENGDAHL Petter 1994 SWE
96 BURMAN Jens 1994 SWE

DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
2 MALHOTRA Arjun 1990 IND
21 OLSSON Oscar 1999 SWE
58 GRATE Marcus

Menn junior

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 218 MCKEEVER Xavier 2003 CAN 38:03.0 0.00 95.67
2 234 LANTTO David 2003 SWE 38:25.9 +22.9 103.69
3 242 SOEDERQVIST Gabriel 2002 SWE 39:09.1 +1:06.1 118.83
4 236 MICKELSSON Hannes 2002 SWE 39:25.4 +1:22.4 124.54
5 239 JUNES Jens 2003 SWE 39:30.2 +1:27.2 126.23
6 243 MATTEI Theo 2003 SWE 39:53.8 +1:50.8 134.50
7 241 ALGOTSSON Oskar 2002 SWE 40:24.5 +2:21.5 145.25
8 237 MAJBAECK Victor 2002 SWE 40:30.8 +2:27.8 147.46
9 238 EIDUKS Edijs 2003 LAT 40:53.5 +2:50.5 155.42
10 225 RIEKKOLA Nikolaj 2004 SWE 40:57.8 +2:54.8 156.92
11 207 SEHLSTEDT Emil 2005 SWE 40:57.9 +2:54.9 156.96
12 235 MURTO Henri 2003 SWE 41:07.9 +3:04.9 160.46
13 233 BLOMBERG Martin 2002 SWE 41:41.3 +3:38.3 172.17
14 224 JANNOK Elias 2004 SWE 41:45.9 +3:42.9 173.78
15 223 WEDIN Alfons 2004 SWE 42:02.2 +3:59.2 179.49
16 244 MARKSTROEM Simon 2003 SWE 42:09.7 +4:06.7 182.12
17 204 TOERNBLOM Ivar 2005 SWE 42:27.8 +4:24.8 188.46
18 205 BJUREDAL Alexander 2005 SWE 42:29.9 +4:26.9 189.20
19 222 KYLBORN Karl 2004 SWE 42:31.4 +4:28.4 189.72
20 229 SNELL Tobias 2002 SWE 42:37.4 +4:34.4 191.82
21 202 NILSSON Joel 2004 SWE 42:59.1 +4:56.1 199.43
22 220 EDMAN Benjamin 2004 SWE 43:06.0 +5:03.0 201.85
23 240 LUNDSTROEM Martin 2002 SWE 43:07.4 +5:04.4 202.34
24 228 HELLDEN Walter 2003 SWE 43:07.5 +5:04.5 202.37
25 209 WELIN Arvid 2004 SWE 43:34.7 +5:31.7 211.90
26 208 SUNDEN Viktor 2003 SWE 43:35.1 +5:32.1 212.04
27 210 LUNDHOLM Martin 2004 SWE 44:01.6 +5:58.6 221.33
28 226 MIERNIK Gabriel 2002 SWE 44:20.8 +6:17.8 228.06
29 227 SAEFSTROEM NIEMI Oscar 2004 SWE 45:16.0 +7:13.0 247.40
30 215 STERNANDER Anton 2005 SWE 45:22.5 +7:19.5 249.68

31 212 NORDMARK Edwin 2004 SWE 46:26.2 +8:23.2 272.00
32 214 ANTONSEN Linus 2004 SWE 48:08.0 +10:05.0 307.67
33 201 OEGREN Sune 2004 SWE 50:11.1 +12:08.1 350.81
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
203 HULTDIN Melker 2005 SWE
213 BERGLUND Albin 2005 SWE
216 ANDERSSON LIND Isak 2004 SWE
219 NILSSON Hugo 2005 SWE
DISQUALIFIED
Startnr Navn Født Nasjon
221 GRUNDSTROM Linus 2004 SWE
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
206 BERGGREN Gustav 2004 SWE
211 MACDONALD LARSSON Alexander 2004 SWE
217 LOEFGREN Emil 2003 SWE
230 BJOERCK Hampus 2003 SWE
231 ABRAHAMSSON Hugo 2003 SWE
232 HOLMGREN Viktor 2002 SWE
245 PAARSON Kaspar 2002 EST
Annonse







Annonse