WC Lillehammer: Program| WC Ruka: Resultater| NC Gålå: Resultater| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Gällivarepremiären - Kvinner - 10 km klassisk - 2021


Annonse

Resultater Gällivarepremiären - Svensk åpning

20. november 2021

Gällivare -Sverige

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM KLASSISK

* Kvinner junior (live) 

* Kvinner (live) 

* Resultater med mellomtider: Kvinner / Kvinner junior

---

Kvinner

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 145 KARLSSON Frida 1999 SWE 25:53.3 0.00 20.00
2 149 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 26:09.4 +16.1 28.29
3 143 KALLA Charlotte 1987 SWE 26:41.9 +48.6 45.03
4 139 DYVIK Anna 1994 SWE 26:54.3 +1:01.0 51.42
5 144 OLSSON Moa 1997 SWE 27:01.0 +1:07.7 54.87
6 141 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 27:05.7 +1:12.4 57.29
7 151 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 27:14.1 +1:20.8 61.61
8 134 LINDSTROEM Louise 2000 SWE 27:19.6 +1:26.3 64.45
9 146 ISHIDA Masako 1980 JPN 27:33.8 +1:40.5 71.76
10 140 KORSGREN Lina 1988 SWE 27:39.8 +1:46.5 74.85
11 150 EIDUKA Patricija 2000 LAT 27:49.1 +1:55.8 79.64
12 137 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI 28:06.5 +2:13.2 88.60
13 129 SKINDER Monika 2001 POL 28:19.8 +2:26.5 95.45
14 136 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 28:20.7 +2:27.4 95.92
15 133 KOBAYASHI Chika 1998 JPN 28:21.4 +2:28.1 96.28
16 138 MARCISZ Izabela 2000 POL 28:32.3 +2:39.0 101.89
17 147 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 28:33.6 +2:40.3 102.56
18 135 KODAMA Miki 1996 JPN 28:38.4 +2:45.1 105.03
19 131 SOBUE Rin 2000 JPN 28:52.0 +2:58.7 112.04
20 115 HALLQUIST Ingrid 1997 SWE 29:09.0 +3:15.7 120.79
21 132 SETTLIN Evelina 1992 SWE 29:10.6 +3:17.3 121.62
22 128 VINSA Lisa 1995 SWE 29:13.5 +3:20.2 123.11
23 120 JONASSON Maria 1996 SWE 29:18.7 +3:25.4 125.79
24 119 STENMAN Ebba 1998 SWE 29:38.2 +3:44.9 135.83
25 116 OLSSON Ella 2000 SWE 29:39.4 +3:46.1 136.45
26 130 YOKOHAMA Shiori 1999 JPN 29:44.0 +3:50.7 138.82
27 121 HALLQUIST Frida 1990 SWE 29:44.9 +3:51.6 139.28
28 122 HANSSON Moa 2001 SWE 29:47.0 +3:53.7 140.36
29 113 LUNDGREN WIKSTROEM Josehanna 2001 SWE 30:10.8 +4:17.5 152.62
30 123 INGESSON Lisa 2002 SWE 30:14.3 +4:21.0 154.42

31 118 SUNDMAN Josefina 1998 SWE 30:24.4 +4:31.1 159.63
32 107 NIEMI Evelina 1998 SWE 30:40.0 +4:46.7 167.66
33 106 OLOFSSON Maria 1998 SWE 31:06.0 +5:12.7 181.05
34 117 LUNDKVIST Helena 1994 SWE 31:09.8 +5:16.5 183.01
35 110 JOENSSON Emma 2000 SWE 31:24.9 +5:31.6 190.78
36 114 NILSSON Magdalena 2001 SWE 31:44.5 +5:51.2 200.88
37 109 WALLIN Elsa 2001 SWE 31:54.0 +6:00.7 205.77
38 104 MCCALLAN Elin 1989 SWE 32:07.7 +6:14.4 212.83
39 126 UUSTALU Aveli 2000 EST 32:45.5 +6:52.2 232.30
40 108 AAREBAECK Maja 2001 SWE 32:56.8 +7:03.5 238.12
41 102 GEORGSSON Ella 2001 SWE 33:01.5 +7:08.2 240.54
42 103 THYNI Sara 1999 SWE 33:03.5 +7:10.2 241.57
43 101 ENGBERG Tilde 2001 SWE 34:13.2 +8:19.9 277.46
44 105 PERSSON Tuva 2001 SWE 34:40.9 +8:47.6 291.73
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
112 MAJBAECK Moa 2000 SWE
127 BAANGMAN Tilde 2001 SWE
148 MODIG Lovisa 1993 SWE
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
111 HOLMBOM Svea 2000 SWE
124 PERSSON Alicia 1998 SWE
125 SOLIN Jenny 1996 SWE
142 LUNDGREN Moa 1998 SWE

Kvinner junior

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 330 HENRIKSSON Elin 2003 SWE 29:52.0 0.00 110.55
2 334 KUKUCZKA Karolina 2002 POL 30:09.8 +17.8 118.50
3 332 PATOMELLA Therese 2003 SWE 30:13.8 +21.8 120.28
4 329 ISAKSSON Alva 2004 SWE 30:55.1 +1:03.1 138.72
5 301 LANTTO Lina 2005 SWE 31:16.5 +1:24.5 148.27
6 333 LUNDKVIST Sofia 2002 SWE 31:41.3 +1:49.3 159.34
7 327 NILSSON Saga 2002 SWE 31:53.3 +2:01.3 164.70
8 331 RIEKKOLA Wilma 2003 SWE 31:58.5 +2:06.5 167.02
9 319 HEIKKI Maja 2003 SWE 32:23.2 +2:31.2 178.05
10 324 JOHANSSON Wilma 2002 SWE 32:32.1 +2:40.1 182.02
11 306 STENMARK Hanna 2005 SWE 32:40.0 +2:48.0 185.55
12 320 LINDBERG Emma 2003 SWE 33:00.4 +3:08.4 194.66
13 310 SOEDERBERG Diana 2005 SWE 33:13.3 +3:21.3 200.42
14 312 HOLMGREN Ebba 2005 SWE 33:22.7 +3:30.7 204.61
15 323 LOEFSTROEM Julia 2002 SWE 33:25.4 +3:33.4 205.82
16 322 FORSMAN Hannah 2002 SWE 33:27.9 +3:35.9 206.93
17 328 KRAMPE Samanta 2003 LAT 33:34.0 +3:42.0 209.66
18 325 HOLMBOM Elsa 2002 SWE 33:43.5 +3:51.5 213.90
19 305 BERGLUND Ellen 2005 SWE 33:47.9 +3:55.9 215.86
20 314 SOEDERLIND Olivia 2004 SWE 34:06.1 +4:14.1 223.99
21 302 ANTONSEN Emma 2005 SWE 34:06.2 +4:14.2 224.03
22 317 GRANLJUNG Klara 2004 SWE 34:17.3 +4:25.3 228.99
23 307 NILSSON Thea 2005 SWE 34:29.7 +4:37.7 234.52
24 304 WESTIN Felicia 2005 SWE 34:55.0 +5:03.0 245.82
25 321 LARSSON Elsa 2003 SWE 35:02.3 +5:10.3 249.08
26 303 NILSSON Wilma 2005 SWE 35:26.8 +5:34.8 260.01
27 308 AAKERLUND Vilja 2005 SWE 35:49.2 +5:57.2 270.01
28 318 NILSSON Evelina 2003 SWE 36:07.5 +6:15.5 278.18
29 309 WIKSTEN Tindra 2005 SWE 36:52.8 +7:00.8 298.41
30 316 JOHNSELIUS Rebecca 2003 SWE 37:18.5 +7:26.5 309.88

31 311 RUDHOLM Rebecca 2005 SWE 37:59.1 +8:07.1 328.01
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
315 LARSSON Lisa 2004 SWE
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
313 SZKURAT Daria 2004 POL
326 FORSGREN Elin 2003 SWE

 

Annonse







Annonse