WC Lillehammer: Program| WC Ruka: Resultater| NC Gålå: Resultater| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Gällivarepremiären - Kvinner - 10 km fri teknikk - 2021


Annonse

Resultater Gällivarepremiären - Svensk åpning

21. november 2021

Gällivare -Sverige

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM FRI

* Kvinner junior (live) 

* Kvinner (live) 

* Resultater med mellomtider: Kvinner / Kvinner junior

 

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 163 KARLSSON Frida 1999 SWE 23:22.4 0.00 20.00
2 169 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 23:51.9 +29.5 36.83
3 165 OLSSON Moa 1997 SWE 23:57.2 +34.8 39.85
4 162 LINDSTROEM Louise 2000 SWE 24:16.7 +54.3 50.98
5 167 KALLA Charlotte 1987 SWE 24:34.8 +1:12.4 61.30
6 159 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 24:53.9 +1:31.5 72.20
7 166 MARCISZ Izabela 2000 POL 25:06.7 +1:44.3 79.50
8 170 EIDUKA Patricija 2000 LAT 25:07.1 +1:44.7 79.73
9 164 MODIG Lovisa 1993 SWE 25:33.1 +2:10.7 94.56
10 160 LUNDGREN Moa 1998 SWE 25:44.2 +2:21.8 100.89
11 161 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 25:45.8 +2:23.4 101.80
12 150 SOLIN Jenny 1996 SWE 25:50.1 +2:27.7 104.26
13 171 ISHIDA Masako 1980 JPN 25:55.5 +2:33.1 107.34
14 144 HANSSON Moa 2001 SWE 25:57.6 +2:35.2 108.53
15 168 KOBAYASHI Chika 1998 JPN 26:00.8 +2:38.4 110.36
16 145 INGESSON Lisa 2002 SWE 26:03.1 +2:40.7 111.67
17 157 SETTLIN Evelina 1992 SWE 26:20.7 +2:58.3 121.71
18 154 VINSA Lisa 1995 SWE 26:24.5 +3:02.1 123.88
19 135 HALLQUIST Ingrid 1997 SWE 26:24.8 +3:02.4 124.05
20 143 HALLQUIST Frida 1990 SWE 26:30.3 +3:07.9 127.19
21 156 TSUCHIYA Masae 1996 JPN 26:32.8 +3:10.4 128.61
22 155 YOKOHAMA Shiori 1999 JPN 26:34.3 +3:11.9 129.47
23 136 OLSSON Ella 2000 SWE 26:44.0 +3:21.6 135.00
24 151 KAASIKU Keidy 2001 EST 26:49.9 +3:27.5 138.37
25 158 KODAMA Miki 1996 JPN 26:54.1 +3:31.7 140.76
26 139 STENMAN Ebba 1998 SWE 27:24.1 +4:01.7 157.88
27 152 KAASIKU Kaidy 2001 EST 27:28.7 +4:06.3 160.50
28 133 LUNDGREN WIKSTROEM Josehanna 2001 SWE 27:34.0 +4:11.6 163.53
29 131 HOLMBOM Svea 2000 SWE 27:36.3 +4:13.9 164.84
30 138 SUNDMAN Josefina 1998 SWE 27:36.7 +4:14.3 165.07

31 140 JONASSON Maria 1996 SWE 27:37.9 +4:15.5 165.75
32 134 NILSSON Magdalena 2001 SWE 27:39.1 +4:16.7 166.43
33 128 NIEMI Evelina 1998 SWE 27:42.1 +4:19.7 168.15
34 125 LARSSON Ebba 2000 SWE 27:45.3 +4:22.9 169.97
35 127 OLOFSSON Maria 1998 SWE 28:12.2 +4:49.8 185.32
35 141 SANDE Maja-Lina 2000 SWE 28:12.2 +4:49.8 185.32
37 146 UDRAS Johanna 2002 EST 28:16.2 +4:53.8 187.60
38 129 WALLIN Elsa 2001 SWE 28:20.5 +4:58.1 190.05
39 147 TOCHITANI Nodoka 2001 JPN 28:40.3 +5:17.9 201.35
40 137 LUNDKVIST Helena 1994 SWE 29:10.6 +5:48.2 218.63
41 122 ENGBERG Tilde 2001 SWE 29:44.9 +6:22.5 238.20
42 121 SABULE Annija Keita 1997 LAT 29:52.6 +6:30.2 242.59
43 142 OJASTE Teiloora 2000 EST 30:33.2 +7:10.8 265.75
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
130 JOENSSON Emma 2000 SWE
149 KAASIK Hanna-Brita 1999 EST
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
123 GEORGSSON Ella 2001 SWE
124 THYNI Sara 1999 SWE
126 FUNCK Vilma 1996 SWE
132 MAJBAECK Moa 2000 SWE
148 PERSSON Alicia 1998 SWE
153 BAANGMAN Tilde 2001 SWE

Kvinner junior:

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 229 PATOMELLA Therese 2003 SWE 26:06.8 0.00 129.98
2 227 HENRIKSSON Elin 2003 SWE 26:22.8 +16.0 138.15
3 201 SZKURAT Daria 2004 POL 26:46.0 +39.2 150.00
4 232 ISAKSSON Alva 2004 SWE 26:51.7 +44.9 152.91
5 211 LANTTO Lina 2005 SWE 27:01.7 +54.9 158.01
6 231 KUKUCZKA Karolina 2002 POL 27:42.4 +1:35.6 178.79
7 223 JOHANSSON Wilma 2002 SWE 27:43.6 +1:36.8 179.41
8 226 NILSSON Saga 2002 SWE 28:11.8 +2:05.0 193.80
9 219 LINDBERG Emma 2003 SWE 28:19.2 +2:12.4 197.58
10 208 SOEDERBERG Diana 2005 SWE 28:39.6 +2:32.8 208.00
11 228 RIEKKOLA Wilma 2003 SWE 28:50.2 +2:43.4 213.41
12 233 KRAMPE Samanta 2003 LAT 28:58.4 +2:51.6 217.60
13 230 LUNDKVIST Sofia 2002 SWE 29:27.1 +3:20.3 232.25
14 218 HEIKKI Maja 2003 SWE 29:36.0 +3:29.2 236.80
15 204 HOLMGREN Ebba 2005 SWE 29:41.9 +3:35.1 239.81
16 222 LOEFSTROEM Julia 2002 SWE 29:45.8 +3:39.0 241.80
17 210 ANTONSEN Emma 2005 SWE 29:47.6 +3:40.8 242.72
18 205 NILSSON Thea 2005 SWE 29:59.4 +3:52.6 248.74
19 221 FORSMAN Hannah 2002 SWE 30:08.0 +4:01.2 253.14
20 206 WESTIN Felicia 2005 SWE 30:23.8 +4:17.0 261.20
21 202 AAKERLUND Vilja 2005 SWE 30:35.5 +4:28.7 267.18
22 220 LARSSON Elsa 2003 SWE 30:44.9 +4:38.1 271.98
23 214 SOEDERLIND Olivia 2004 SWE 30:56.5 +4:49.7 277.90
24 203 WIKSTEN Tindra 2005 SWE 31:08.8 +5:02.0 284.18
25 207 ENGSTROEM Alva 2005 SWE 32:13.2 +6:06.4 317.06
26 215 JOHNSELIUS Rebecca 2003 SWE 32:27.1 +6:20.3 324.16
27 217 NILSSON Evelina 2003 SWE 32:47.9 +6:41.1 334.78
28 213 RUDHOLM Rebecca 2005 SWE 32:59.6 +6:52.8 340.75
29 209 NILSSON Wilma 2005 SWE 33:01.2 +6:54.4 341.57
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
212 BURMAN Ella 2004 SWE
224 HOLMBOM Elsa 2002 SWE
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
216 GRANLJUNG Klara 2004 SWE
225 FORSGREN Elin 2003 SWE

Annonse







Annonse