WC Lillehammer: Program| WC Ruka: Resultater| NC Gålå: Resultater| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Gällivarepremiären - Menn - 15 km fri teknikk - 2021


Annonse

Resultater Gällivarepremiären - Svensk åpning

21. november 2021

Gällivare -Sverige

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM FRI

* Menn junior (live) 

* Menn (live) 

Resultater med mellomtider: Menn / Menn junior

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 83 JOHANSSON Leo 1999 SWE 31:46.5 0.00 20.00
2 100 ERIKSSON Jonas 1997 SWE 32:00.7 +14.2 25.96
3 76 JONSSON Fredrik 1990 SWE 32:06.7 +20.2 28.48
4 88 COLOGNA Dario 1986 SUI 32:11.3 +24.8 30.41
5 89 HERBERT Johan 1999 SWE 32:28.4 +41.9 37.58
6 104 EKSTROEM Axel 1995 SWE 32:29.6 +43.1 38.09
7 90 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 32:31.0 +44.5 38.67
8 82 KLEE Beda 1996 SUI 32:43.7 +57.2 44.00
9 103 ANDERSSON Simon 1991 SWE 32:45.6 +59.1 44.80
10 81 ERIKSSON Gustav 1991 SWE 32:45.9 +59.4 44.93
11 79 ROSJOE Eric 1998 SWE 32:50.9 +1:04.4 47.02
12 86 RUEESCH Jason 1994 SUI 32:52.5 +1:06.0 47.69
13 92 BABA Naoto 1996 JPN 32:55.0 +1:08.5 48.74
14 73 GISSELMAN Truls 2001 SWE 33:02.5 +1:16.0 51.89
15 96 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 33:12.5 +1:26.0 56.09
16 72 DROLET Remi 2000 CAN 33:16.1 +1:29.6 57.60
17 59 DANIELSSON Emil 2001 SWE 33:19.1 +1:32.6 58.86
18 63 STENBERG Simon 1998 SWE 33:19.4 +1:32.9 58.98
19 94 RUUS Marcus 1994 SWE 33:19.7 +1:33.2 59.11
20 85 EKLOEF Johannes 1995 SWE 33:22.0 +1:35.5 60.07
21 70 ENGDAHL Petter 1994 SWE 33:23.2 +1:36.7 60.58
22 80 ANDERSSON Fredrik 1998 SWE 33:23.3 +1:36.8 60.62
23 67 ANGER Edvin 2002 SWE 33:24.2 +1:37.7 61.00
24 91 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 33:24.3 +1:37.8 61.04
25 49 EDMAN Jonathan 2001 SWE 33:27.6 +1:41.1 62.42
26 84 RICHARDSSON Daniel 1982 SWE 33:35.1 +1:48.6 65.57
27 95 BERGLUND Gustaf 1998 SWE 33:36.1 +1:49.6 65.99
28 101 BRAENNMARK Viktor 1992 SWE 33:38.8 +1:52.3 67.12
29 65 OSKARSSON Samuel 2000 SWE 33:42.1 +1:55.6 68.51
30 98 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 33:42.5 +1:56.0 68.68

31 43 ERNSTSSON Joel 2001 SWE 33:44.1 +1:57.6 69.35
32 58 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST 33:46.0 +1:59.5 70.14
33 93 EKBERG Johan 2000 SWE 33:47.4 +2:00.9 70.73
34 78 SILFVER Erik 1990 SWE 33:49.2 +2:02.7 71.49
35 62 JUTTERSTROEM Axel 1998 SWE 33:49.3 +2:02.8 71.53
36 77 KVARNBRINK Gustav 2000 SWE 33:49.7 +2:03.2 71.70
37 68 HOERNFELDT Rasmus 1993 SWE 33:51.7 +2:05.2 72.54
38 44 GRANSTROEM Eric 2000 SWE 33:52.4 +2:05.9 72.83
39 71 FREDRIKSSON Marcus 1996 SWE 33:52.7 +2:06.2 72.96
40 97 BUSKQVIST Alfred 1996 SWE 33:54.5 +2:08.0 73.71
41 99 DANIELSSON Filip 1996 SWE 33:57.5 +2:11.0 74.97
42 24 SLOTINS Roberts 1991 LAT 33:59.3 +2:12.8 75.73
43 28 OLSSON Oscar 1999 SWE 34:01.5 +2:15.0 76.65
44 60 HEDMAN Petter 1991 SWE 34:11.6 +2:25.1 80.89
45 4 STRIDSMAN Johan 1997 SWE 34:13.6 +2:27.1 81.73
46 37 MURTO Eelis 2001 SWE 34:14.3 +2:27.8 82.02
47 5 GRALL-JOHNSON Pierre 1999 CAN 34:15.7 +2:29.2 82.61
48 31 KARLSSON Erik 2001 SWE 34:16.2 +2:29.7 82.82
49 57 NYGREN Linus 1999 SWE 34:17.6 +2:31.1 83.40
50 45 SUNDMAN Edvard 1995 SWE 34:19.8 +2:33.3 84.33
51 69 GILLMAN Adam 1997 SWE 34:21.6 +2:35.1 85.08
52 75 FUJINOKI Hikari 1993 JPN 34:21.7 +2:35.2 85.12
53 64 ENGSTROEM Jonatan 1996 SWE 34:31.1 +2:44.6 89.07
54 2 MCKEEVER Brian 1979 CAN 34:34.0 +2:47.5 90.29
55 55 LENNARTSSON Lucas 1994 SWE 34:34.4 +2:47.9 90.45
56 51 ROOS Olov 1995 SWE 34:35.6 +2:49.1 90.96
57 87 TANAKA Masato 1995 JPN 34:36.7 +2:50.2 91.42
58 52 JOHANSSON Gustav 1994 SWE 34:39.2 +2:52.7 92.47
59 42 AFLODAL Axel 1999 SWE 34:40.5 +2:54.0 93.01
60 33 PERSSON Jesper 2000 SWE 34:41.5 +2:55.0 93.43

61 54 AAREBAECK Oscar 1999 SWE 34:41.8 +2:55.3 93.56
62 25 ANDERSSON Olle 2002 SWE 34:44.7 +2:58.2 94.78
63 53 MYHR Konrad 1996 SWE 34:46.1 +2:59.6 95.36
64 66 KARLSSON Simon 1999 SWE 34:47.9 +3:01.4 96.12
65 56 BIKSE Indulis 1995 LAT 34:49.0 +3:02.5 96.58
66 74 SUZUKI Takahiro 1993 JPN 34:52.4 +3:05.9 98.01
67 11 KOLL Kristjan 1995 EST 34:58.1 +3:11.6 100.40
68 61 ERSSON George 2001 SWE 34:58.5 +3:12.0 100.57
69 26 MICKELSSON Hannes 2002 SWE 35:00.7 +3:14.2 101.49
70 34 MATHISEN Alexander 1998 SWE 35:02.6 +3:16.1 102.29
71 27 LINDBERG Jesper 2001 SWE 35:04.4 +3:17.9 103.04
72 41 OLSSON Viktor 1993 SWE 35:09.0 +3:22.5 104.97
73 48 LEANDER John 1997 SWE 35:13.6 +3:27.1 106.90
74 38 JONSSON Albert 1997 ISL 35:24.0 +3:37.5 111.27
75 50 TALSI Emil 1999 SWE 35:34.3 +3:47.8 115.59
76 47 PAUS Herman 2000 NOR 35:35.0 +3:48.5 115.88
77 16 AASLUND Oskar 2001 SWE 35:36.5 +3:50.0 116.51
78 40 OLANDER Carl 1990 SWE 35:37.3 +3:50.8 116.85
79 10 SOEDERQVIST Gabriel 2002 SWE 35:49.7 +4:03.2 122.05
80 1 OEBERG Simon 1994 SWE 35:51.5 +4:05.0 122.81
81 13 EIDUKS Edijs 2003 LAT 35:52.7 +4:06.2 123.31
82 29 BENEDIKTSSON Dagur 1998 ISL 35:57.0 +4:10.5 125.11
83 30 PAARSON Kaspar 2002 EST 36:07.4 +4:20.9 129.48
84 32 BODIN Hampus 2001 SWE 36:50.5 +5:04.0 147.56
85 18 JONSSON Linus 2001 SWE 36:57.6 +5:11.1 150.54
86 8 AASLUND Axel 2000 SWE 36:59.6 +5:13.1 151.38
87 21 MURTO Anton 1999 SWE 37:02.9 +5:16.4 152.77
88 20 WESTMAN Adam 1999 SWE 37:30.4 +5:43.9 164.31
89 17 KREIJ Love 2001 SWE 38:21.1 +6:34.6 185.58
90 14 GASCHE Christoph 1986 SUI 38:39.6 +6:53.1 193.34

91 9 SJOEBERG David 2001 SWE 38:58.3 +7:11.8 201.19
92 19 LINDELL Oscar 1997 SWE 40:09.5 +8:23.0 231.07
93 7 PIRTTIKOSKI Alexi 2001 SWE 40:42.7 +8:56.2 245.00
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
15 DREMLJUGA Karl Sebastian 2001 EST
23 IKPEFAN Samuel Uduigowme 1991 NGR
35 PERSSON Adam 1998 SWE
39 ENGDAHL Johannes 1999 SWE
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
3 ROTVOLD Carl 1998 SWE
6 BAENA Cesar 1986 VEN
12 HERMANSSON John 2001 SWE
22 LEANDER Sven 2000 SWE
36 VESTIN Rikard 2001 SWE
46 ROOS Henri 1998 EST
102 BURMAN Jens 1994 SWE

Menn Junior:

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 318 MCKEEVER Xavier 2003 CAN 33:01.5 0.00 86.00
2 336 JUNES Jens 2003 SWE 34:30.6 +1:29.1 121.97
3 332 MATTEI Theo 2003 SWE 34:31.8 +1:30.3 122.46
4 338 MURTO Henri 2003 SWE 34:39.2 +1:37.7 125.44
5 309 NILSSON Hugo 2005 SWE 35:05.5 +2:04.0 136.06
6 333 LANTTO David 2003 SWE 35:35.3 +2:33.8 148.09
7 301 SEHLSTEDT Emil 2005 SWE 36:02.7 +3:01.2 159.16
8 322 JANNOK Elias 2004 SWE 36:20.2 +3:18.7 166.22
9 323 RIEKKOLA Nikolaj 2004 SWE 36:36.5 +3:35.0 172.80
10 303 TOERNBLOM Ivar 2005 SWE 36:41.0 +3:39.5 174.62
11 305 NILSSON Joel 2004 SWE 36:44.5 +3:43.0 176.03
12 331 BLOMBERG Martin 2002 SWE 37:28.7 +4:27.2 193.88
13 326 HELLDEN Walter 2003 SWE 37:45.2 +4:43.7 200.54
14 320 KYLBORN Karl 2004 SWE 37:51.6 +4:50.1 203.12
15 335 MARKSTROEM Simon 2003 SWE 38:08.1 +5:06.6 209.79
16 313 EDMAN Benjamin 2004 SWE 38:20.8 +5:19.3 214.91
17 311 BJUREDAL Alexander 2005 SWE 38:29.5 +5:28.0 218.42
18 329 LUNDSTROEM Martin 2002 SWE 38:31.2 +5:29.7 219.11
19 314 SUNDEN Viktor 2003 SWE 38:53.6 +5:52.1 228.15
20 312 ANDERSSON LIND Isak 2004 SWE 39:03.5 +6:02.0 232.15
21 325 SAEFSTROEM NIEMI Oscar 2004 SWE 39:15.0 +6:13.5 236.79
22 321 WEDIN Alfons 2004 SWE 39:22.5 +6:21.0 239.82
23 324 MIERNIK Gabriel 2002 SWE 39:27.5 +6:26.0 241.84
24 327 SNELL Tobias 2002 SWE 39:58.3 +6:56.8 254.28
25 337 ABRAHAMSSON Hugo 2003 SWE 40:02.7 +7:01.2 256.05
26 315 HULTDIN Melker 2005 SWE 40:05.1 +7:03.6 257.02
27 302 GRUNDSTROM Linus 2004 SWE 40:15.6 +7:14.1 261.26
28 306 WELIN Arvid 2004 SWE 40:15.9 +7:14.4 261.38
29 308 STERNANDER Anton 2005 SWE 40:36.3 +7:34.8 269.62
30 316 LUNDHOLM Martin 2004 SWE 40:57.1 +7:55.6 278.02

31 310 BERGLUND Albin 2005 SWE 42:16.0 +9:14.5 309.87
32 317 NORDMARK Edwin 2004 SWE 42:57.4 +9:55.9 326.59
33 319 MACDONALD LARSSON Alexander 2004 SWE 44:57.8 +11:56.3 375.20
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
304 OEGREN Sune 2004 SWE
328 BJOERCK Hampus 2003 SWE
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
307 ANTONSEN Linus 2004 SWE
330 MAJBAECK Victor 2002 SWE
334 ALGOTSSON Oskar 2002 SWE

Annonse







Annonse