WC Lillehammer: Program| WC Ruka: Resultater| NC Gålå: Resultater| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind
Langrenn på TV gjennom hele vinteren. Foto: Creative Commons/Pixabay.com.

Illustrasjonsbilde. Foto: Creative Commons/Pixabay.com.

Dette er helgens TV-program

Her følger en oversikt over hvor du ser helgens sportsbegivenheter.

Se også oversikten over hvilke kanaler som sender langrenn i vinter

TV 3 og V sport 1 kan streames på viaplay.no (krever abonnement på Viaplay). NRK sine sendinger kan sees gratis i NRK TV.

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Dette er helgens TV-tider:

Torsdag 3. desember

13:35 NRK 1 World Cup skiskyting kvinner sprint Østersund

16:20 NRK 1 World Cup skiskyting menn sprint Østersund
 

Fredag 3. desember

10:00 NRK1: World Cup langrenn, prolog sprint fri teknikk i Lillehammer

11:30 NRK1: World Cup kombinert, hopp kvinner i Lillehammer

12:30 NRK1: World Cup langrenn, sprint finaler i Lillehammer

13:15 NRK 2 VM i sjakk parti 6

14:30 NRK1: World Cup kombinert, langrenn 5 km kvinner i Lillehmamer

15:25 V sport 1: World Cup fristil hopp i Ruka (Finland)

16:55 V sport 1: Kvalifisering World Cup hopp i Wisla (Polen)

18:45 TV3 og V sport 2: World Cup alpint, super G menn i Beaver Creek (USA) (kun V sport 2 fra 20:00)

20:30 V sport 1: World Cup alpint, utfor kvinner i Lake Louise (Canada)

---

Lørdag 4. desember

08:55 NRK1: World Cup kombinert, laghopp menn i Lillehammer

10:00 NRK1: World Cup langrenn, 10 km fri teknikk kvinner i Lillehammer

11:25 NRK1: World Cup kombinert, hopp kvinner i Lillehammer

12:00 NRK1: World Cup langrenn, 15 km fri teknikk menn i Lillehammer

13:15 NRK1: World Cup skiskyting jaktstart kvinner Østersund

13:15 NRK2: VM Sjakk parti 7

13:40 NRK1: World Cup kombinert, lag 4 x 5 km langrenn i Lillehammer

14:50 NRK: World Cup kombinert, 5 km langrenn kvinner i Lillehammer

14:55 V sport +: World Cup fristil, kulekjøring i Ruka (Finland)

15:10 NRK1: World Cup skiskyting stafett menn Østersund

16:00 TV3: World Cup hopp, lag i Wisla (Polen)

18:15 NRK1: World Cup hopp kvimnner i Lillehammer

19:00 NRK3: World Cup hopp kvinner i Lillehammer (forts. fra NRK1)

19:00 TV3: World Cup alpint, utfor menn i Beaver Creek (USA)

20:30 V sport 1: World Cup alpint, utfor kvinner i Lake Louise (Canada)

20:55 V sport +: Freeski Big Air i Steamboat (USA)

---

Søndag 5. desember:

09:20 NRK 1: World Cup langrenn, 4 x 7,5 km stafett menn i Lillehammer

10:50 NRK1: World Cup kombinert, hopp menn i Lillehammer

11:45 NRK1: World Cup langrenn, 4 x 5 km stafett kvinner i Lillehammer

12:35 NRK1: World Cup skiskyting stafett kvinner Østersund

13:15 NRK2: VM Sjakk parti 8

14:00 NRK1: World Cup kombinert, langrenn 10 km menn i Lillehammer

14:55 V sport 1: World Cup fristil, kulekjøring i Ruka (Finland)

15:10 NRK1: World Cup skiskyting jaktstart menn Østersund

16:00 TV3: World Cup hopp menn i Wisla (Polen)

17:30 NRK1: World Cup hopp kvinner i Lillehammer

18:30 V sport 1: World Cup alpint, super G kvinner i Lake Louise (Canada)

20:00 V sport 1: World Cup alpint, super G menn i Beaver Creek (USA)

---

* Program World Cup langrenn Lillehammer

* Program World Cup skiskyting Østersund


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse